Suurendage produktiivsust rakendusega Google Apps for Work

Miks võivad väikeettevõtted soovida teenust Google Apps for Work oma veebimajutaja kaudu integreerida ja kuidas see saab tootlikkust tõsta & tõhusus.


Teenuse Google Apps for Work plussid ja miinused

Teie hostiettevõttel võib olla just teie töökoha tootlikkuse parandamine. Selle nimi on Google Apps for Work. Kui te pole seda kasutanud, jääte te ilma.

Google Apps for Work (nüüd tuntud kui G Suite) pakub ettevõtte e-posti aadressi (@ oma domeen.com), võrgus failide jagamist ja videokoosolekuid – kõik ühe teenuse piires. Saate seda kasutada pilvepõhise ärisuhtluse, koostöö, failide jagamise ja administreerimiskomplektina. Mõned veebimajutajad (näiteks Bluehost, GreenGeeks, & iPage, kui nimetada vaid mõnda) on teinud koostööd Google’iga, et integreerida Apps for Work otse teie olemasolevasse veebimajutuse kontole, muutes selle hankimise ülilihtsaks. Suur küsimus on järgmine: “Kas ma tõesti vajan teenust Google Apps for Work ja kui palju see tegelikult minu ettevõtet aitab?” Samuti, kas ma ei saa neid teenuseid tasuta saada??

Jah, saate kasutada kõiki teenuse Google Apps for Work rakendusi tasuta, üksteisest eraldi. Kuid see on natukene valus, kuna teil on eraldi sisselogimised, kuid puudub keskne liides nende haldamiseks. Samuti ei saa te oma domeeni all oma e-posti teel kaubamärke nimetada. Teil on ainult [email protected] e-posti aadressid, mitte [email protected] domeen.com aadressid. Pole eriti hea professionaalse pildi projitseerimiseks.

Google Apps seevastu pakub teie domeenil e-posti aadressi koos Gmaili liidesega, Gmailis rohkem salvestusruumi, lisaruumi Google Drive’is, ööpäevaringset telefoni ja e-posti tuge ning 99,9% -lise tööaja garantii. Google Docs töötab koos Microsoft Outlookiga. On turvaseadeid, mida te tasuta tootega ei saa, ning saate teisi kasutajakontosid lisada ja hallata.

Asjade ülilihtsaks ja ühes kohas hoidmiseks saate oma domeeni isegi registreerida ja hallata Google’i domeenide kaudu, mis on ühendatud rakendusega Google Apps for Work. Kuid te ei pea seda tegema. See on täiesti teie enda otsustada.

Eelised

Siin on mõned rakenduse Apps for Work märkimisväärsemad eelised.

Bränditud e-post

Peamine põhjus, miks teie hostis pakutavat teenust Google Apps for Work ära kasutada on muidugi kaubamärgiga e-post ilma segase konfiguratsiooniliideseta, mida pakutakse cPaneli või Pleski kaudu. Kui kasutate oma veebimajutuse korraldusega teenust Google Apps for Work, saate ka osa parim rämpsposti filtreerimine. Google’il on selles ruumis stiimul ja eelis, kuna tal on võrkudesse nii palju kombitsaid ja ta näeb, et nii palju meilisõnumeid läbib tema enda.

Arvukatel juriidilistel põhjustel on paljudel ettevõtetel mõistlik hoida kõigi nende domeenide kaudu saadetud ja vastuvõetud e-kirjade koopiaid. Google Vault teenuses Google Apps for Work on üks viis, kuidas seda teha.

Google Vault võimaldab kõiki meilisõnumeid, vestlusi, manuseid ja isegi muid dokumente, mille olete loonud ja teenusesse Google Apps for Work talletatud, säilitatavad, kontrollitavad, otsitavad, eksporditavad ja lukustamiseks lukustatud, kui ettevõte on kohtusse kaevatud või vajab. tõestada vastavust määrustele. Vault-litsentse saate osta lisandmoodulina hinnaga 5 USD kasutaja kohta kuus.

Kolmandate osapoolte pistikprogrammid

Tagasi, kui seda hakati nimetama Google Apps for Business, sünnitas Google Apps for Work uue pistikprogrammide tööstuse. Kolmandate osapoolte arendajad programmeerisid rakendused rakenduste Google for Google tootlikkuse ökosüsteemile, mis on sama head või paremad kui eraldiseisvad programmid.

Veebidisainerite või tarkvaraarendajate jaoks kasuliku pistikprogrammi näide on LucidChart. Selle pistikprogrammi abil saate tasuta saada enamikku tipptasemel vooskeemide ja diagrammide tarkvara funktsioonidest ning ülejäänud funktsioone nominaalse kuu- või aastatasu eest. LucidChart integreerub teenuse Google Apps for Work koostööfunktsioonidega, nii et teie dokumentide ühiskasutus töötab samamoodi nagu Google’i loomuliku tootlikkuse komplekt.

Veel üks suurepärane rakenduste Google Apps for Work tootlikkuse pistikprogramm veebi- ja mobiiliarendajatele on NodeFire.com. NodeFire abil saate oma veebisaidil HTML5 animatsioone kujundada, testida ja juurutada. Rakenduse tasuta versioon on piiratud mõne animatsiooni etapiga ja avaldatud kood on piiratud. Kuu eest 12 dollarit saate need ja paljud teised funktsioonid lahti võtta.

Piiramatu ruum

Teenuse Google Apps for Work põhiplaan on 30 USD pilvesalvestuse jaoks 5 dollarit kasutaja kohta kuus. Kui näiteks näiteks suurte kujundusfailide salvestusruum on teie veebiettevõtte jaoks olnud probleemiks, võib igal kasutajal olla piiramatu 5 dollarit kasutaja kohta kuus (kokku 10 dollarit kasutaja kohta kuus), igal kasutajal salvestusruumi, kui teil on rohkem kui 5 kasutajat (1 TB kasutaja kohta vähem kui 5) ja kui teil on võimalik üles laadida ühe võttega kuni 5 terabaiti. Ehkki 5 terabaiti on isegi mõne kiirema ühenduse loomiseks kohutavalt palju. Kui käsitlete regulaarselt mitu terabaiti andmeid, on Amazoni S3 kiirem viis andmete üleslaadimiseks, tugiteenuste meeskonnale kõvaketta füüsiliselt postitades. Google Apps for Work ei näi selle kirjutise seisuga seda teenust pakkuvat.

Seadme ühilduvus

Google Docsit on tõesti lihtne kasutada mitme seadme vahel, isegi Linuxi puhul.

Automaatne salvestamine

Üks asi, mis on minu peekonit mitmel korral tõesti päästnud, on see, kui sageli Google Docs teie tööd automaatselt salvestab. Kui peate pöörduma tagasi eelneva ülevaatuse juurde, on teil ka seal mõned võimalused.

Kõik need eelised on kuld veebimajutust pakkuvatele ettevõtetele, kes soovivad e-posti ja tootlikkuse rakenduse tuge maha laadida. Kui Google juba teeb neid asju hästi, siis miks peaksid nad koorma kandma ?

Puudused

Kuid pidage meeles, et teenuse Google Apps for Work kasutamisel on mõned puudused.

E-posti piirangud

Kas teil on juba suur postkast ja soovite liikuda Outlookist Gmaili? Kui see on liiga suur, ei pruugita seda üle kanda teenusele Google Apps for Work. Lisaks peate kõik oma Outlooki reeglid uuesti looma Gmaili filtridena.

Ehkki saate meilisõnumeid kontrollida Gmaili veebipõhise liidese kaudu ja kõigis oma mobiilseadmetes rakendusega Google Apps for Work, on mõnikord ka Outlookiga seotud tehnilisi luksusi, mis võivad olla pettumust valmistavad. Näiteks on mõned Outlooki kasutajad leidnud, et neil on Gmaili POP ja IMAP-iga liideste ajal probleeme ActiveSynci ja Outlookiga. Google’i tugimeeskond saab enamikul juhtudel abiks olla, kuid me kõik teame, et Outlook (nt “Vaadake tähelepanu!”) Võib olla kohati üsna kapriisne, trotsides isegi kõige teadlikumaid katseid oma probleeme lahendada..

Faili suuruse piirangud

Kõrge eraldusvõimega fotod ületavad regulaarselt 2 megabaiti. Teenuse Google Apps for Work jaoks pole probleem, kui üles laadite üle 2 megabaidi üksikute piltide. Kuid ühtegi dokumenti manustatud suuremate piltidega süsteemi üles ei laadita. Ka tekstidokumentide pikkus on umbes 1 miljard tähemärki. Pole piisavalt hea, kui teie ettevõtte failides on palju töötlemata andmeid (nt GPS-punktid, teaduslikud andmed jne). Slaidiesitlused on piiratud 400 slaidiga. Kuid kui teil on ühes esitluses nii palju slaidid, peate võib-olla selle esitluse ümber mõtlema.

Valuuta piirangud

Kui maksate teenuse Google Apps for Work eest, kui Google ei toeta ostmist teie riigi ametlikus valuutas, peate selle eest maksma USA dollarites või samaväärses väärtuses USA dollareid oma riigi vääringus. Kui teete tehinguid ainult muus valuutas, mis pole USA dollar, või muude võimalustega, näiteks euroga, peate pärast kohaliku valuuta ümberarvestamist käibekurssi kavandama kulusid, mis võib põhjustada probleeme kulude prognoosimisel. Google’il on

Kolmandate osapoolte rakendused, mis käituvad valesti

Ehkki on palju rakendusi, mis mängivad hästi rakendusega Google Apps for Work, on ka teisi, mis pakuvad ainult reklaami või on ülespuhutud ja kasutud. Kahjuks kulub katse ja eksituse leidmiseks, millised neist on installimist väärt.

Privaatsus

Ehkki salvestate meilisõnumeid ja dokumente õnnelikult teenuses Google Apps for Work, jälgib teenus ka teie sisu ja puurib seda teie ettevõtte kohta. See ei pruugi olla suur asi emale-popile, kes leiab, et kompromiss on vastuvõetav. Kuid kõik ettevõtted, kes tegelevad valitsuse, finants-, tervishoiu- või muude valdkondadega, kus privaatsus on ülitähtis, peavad seda kompromissi õiguslikust aspektist väga hoolikalt uurima..

Ühenduvus

Kuna pilvandmetöötluse uus trompet on uus viis töötada, on see hüpe vähe mugavat, kui olete sattunud lennujaama, kus on halb või traadita signaal. Kui te ei saa Interneti-ühendust, ei pääse te oma dokumentide juurde. Õnn selle viimase hetke esitluse redigeerimisel, kui see oli salvestatud Google’i dokumentidesse. On olemas võrguühenduseta valikud, kuid peate nende kasutamiseks ühenduvuskriisi korral ette mõtlema.

Näiteks olin oma perega kruiisil ja meie marsruudil oli ühenduvuse kohti. Aga ma tahtsin kirjutada, kui merel olime. Olin alla laadinud rakenduse Docs ja tegelesin dokumendi kallal töötamisega, mõistes vaid, et olin unustanud oma iPadi viimased muudatused võrguühenduseta versiooni sünkroonida. Koju tagasi jõudes avastasin, et mul on tõepoolest dokumendist kaks versiooni. Üks pilves ja üks minu iPadis. Ma pole ikka veel nende kahe vahel leppima hakanud, kuna kardan kaotada aega, mis selle väljamõtlemiseks kulub.

Järeldus

Google Apps for Work on kasulik ettevõtete omanikele, kes soovivad hallata oma tootlikkuse tarkvara, e-posti ja muid IT-teenuseid ühe liidese kaudu. Kuid see tuleb tasuda privaatsuse riski või kaotuse hinnaga. Enne kui registreerute teenusele kas oma veebi kaudu või ise, peaksite kaaluma oma riskipositsiooni ja taluvust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me