Millal minna üle ühiskasutatavas veebimajutuses

Kas teie veebisait on välja kasvanud jagatud hostimisplaanist? Siit saate teada oma veebimajutusplaani täiendamise kohta parema jõudluse saavutamiseks ja selle kohta, mida saate täiendada.


Uuendamine jagatud veebimajutuse kaudu

Kas teie veebisait ei laadita nii kiiresti kui vanasti? Kui teie veebisaiti hostitakse jagatud hostimise kontol, võib olla aeg uuendada. Jagatud hostimine on veebimajutusega alustades sageli ajutine meede. See pakub palju eeliseid uutele kasutajatele, kes soovivad veebisaidi kiiresti ja soodsalt käivitada. Kuid kui veebisait suureneb, tuleb seda lõpuks uuendada. Jagatud hostimine on mõeldud selliste väikeste veebisaitide haldamiseks, mis pole ressursimahukad ja millel on vähe liiklust. Veebisaidi kasvades kasvab see endiselt rohkem liiklust ja sööb järk-järgult rohkem serveriressursse, kasvades lõpuks välja jagatud veebimajutuse konto.

Kuidas ma tean, et on aeg uuendada?

On aeg oma hostikava täiendada, kui märkate pidevaid toimivusprobleeme, näiteks kehva reageerimisaega või täitmisaega. Veebisait meeldib Pingdom võib teile öelda, kui palju teie laadimisajast kulub serveri vastuse tagastamiseks kulunud ajale ja kui palju aega võtab lehe toimimiseks vaja failide kätteandmine või JavaScripti täitmine. Kui teie sait on kõikvõimalike võimalustega täielikult optimeeritud ja on endiselt hädas, tähendaks see, et kitsaskoht on teie host. Lõppkokkuvõttes pole jagatud hostimine mõeldud mitte suurt kasutamist silmas pidades, vaid pigem uute kergliiklusega saitide jaoks.

Serveriressursside kontrollimine

Enamik veebimajutajaid võimaldab teil kontrollida oma serveri ressursside kasutamist. Kontrollige kindlasti oma protsessorit ja mälukasutust. Need on populaarsed piirkonnad, kus serveris on sageli maksimaalne mahutavus.

PROTSESSOR – See on valdkond, kus jagatud hostimine võib sageli põhjustada kitsaskoha. Kui teie serveris töötab veebirakendus, kasutab see programmeerimiskeelt nagu PHP ja andmebaasi nagu MySQL, mis mõlemad kasutavad serveri protsessorit. Kuna hostimiskeskkond on jagatud, jagatakse CPU kasutamist kõigi serveri kasutajate vahel. Isegi piiramatu ribalaiuse korral tõuseb protsessori kasutamine juhul, kui mõnele saidile pääseb piisavalt inimesi, nii et see võib põhjustada masina kehtestatud piiri ja põhjustada kasutajatele 500 viga. Võib ilmneda ka tõrge „Maksimaalne 30-sekundiline täitmisaeg on ületatud”, mis tähendab sisuliselt seda, et saidile sisenevate inimeste järjekord või samaaegsete inimeste arv on nii pikk, protsessor ei saa sammu pidamiseks piisavalt kiiresti töötada. Paljud hostid pakuvad CPU kasutamise graafikut, mis peaks aitama kindlaks teha, kas maksimeerite oma.

Mälu Kui kasutate veebirakendust nagu WordPress ja hakkate ilmnema selliseid tõrkeid nagu „Saatuslik tõrge: lubatud mälumaht 33554432 baiti on ammendatud” ja teie host ei paku võimalust suurendada teie konto kasutatavat mälu, võib värskendamine olla võimalus kaaluda. MySQL võib tarbida ka mälu ning andmebaasi suuruse kasvades muutuvad ka mälu ja protsessori nõuded.

Mida peaksin uuendama?

Mõned veebimajutajad pakuvad täpsemaid jagatud hostimise kavasid, mida saate täiendada. Näiteks pakub Web Hosting Hub 3 erinevat jagatud hostimise plaani (Spark, Nitro, & Dünamo), mis mõlemad pakuvad erinevat jõudlust. See on uuenduse jaoks kõige odavam marsruut ja tavaliselt ajutine parandus. Tavaliselt on kõige populaarsem uuendus jagatud hostimise kontolt siiski VPS-i (virtuaalse privaatserveri) kontole. VPS-i kontod pakuvad palju paremat jõudlust ja on palju paremini ette nähtud suurema liikluse korraldamiseks. Kahjuks on VPS-i kontod märkimisväärselt kallimad, kuid jõudlus võib selle korvata. Vaadake meie loendit soovitatud VPS-hostidest, mis pakuvad parimat jõudlust.

Lõplikud mõtted täiendamise kohta

Oluline on valida veebimajutaja, mis pakub mitmesuguseid tulevikus täiustatavaid plaane, näiteks mitu VPS-i ja spetsiaalset hostimiskava. Veebimajutajad, mis pakuvad täielikke hostimislahendusi, võivad aidata teil oma veebisaidiga täieneda ja välistada kõik masendavad saidi ränded teise veebi. Kui teie praegune veebi ei paku VPS-i hostimiskontot, soovitame selle üle minna. InMotion Hosting on täisteenusega veebimajutaja, mis pakub mitmesuguseid veebimajutusplaane ja on suurepärane valik versiooniuuenduseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map