Kuidas saada e-poe pood 10 minutiga

Kiire juhend väikeettevõtjatele, kes soovivad veebimüüki. Õppige kiireimat ja lihtsamat viisi oma e-poe poodidega alustamiseks.


Kuidas saada e-poe pood?

Veebimüük on asi, mida paljud väikeettevõtete omanikud hea meelega teeksid, kuid ei soovi seda proovida. Veebimüük võib aga teie ettevõttele tohutult kasu tuua ja mitte ainult suurendada müüki, vaid laiendada ka oma turule jõudmist, pakkuda klientidele mugavust ostmisel ja luua uusi kasvuvõimalusi. Plussid kaaluvad üles miinused ja veebis müümine on midagi, mida peaksite oma ettevõtte jaoks püüdma saavutada.

Alustamine e-poe poodidega

Veebis müümiseks peate üles seadma e-poe pood ja, kui selles pole viga, on palju vaja & raske töö, mis sellesse sisse läheb. Esimese e-poe poe alustamine ja loomine on aga lihtsam kui arvate. Enamiku jaoks võib e-poe pood tunduda ebapraktiline professionaalse veebiarendaja palkamise väga kallite kulude tõttu, kuid tegelikult saate selle ise üles ehitada. Veebis on lugematu arv e-poe platvorme, mis muudavad oma e-poe poe loomise ja veebimüügi alustamise uskumatult lihtsaks (ja palju odavamaks)..

Kuidas oma e-poe pood üles saada & Jookse 10 minutiga

Nagu lubatud, tutvustame selles artiklis teile e-poe poe saamise protsessi. See on väga kiire ja lihtne!

Esiteks peate registreeruma e-kaubanduse platvormiga. Shopify.com on selle jaoks üks parimaid ja populaarseimaid teenuseid. Neil on kõik, mida vajate täieõigusliku e-poe kaupluse hõlpsaks käivitamiseks, ja paljud edukad veebiettevõtted kasutavad neid.

Vajaliku kaupluse tüübi kindlaksmääramine

Oma konto esmakordsel loomisel läbitakse teid kiire häälestuse ekraan, millele peate vastama, et aidata Shopify oma e-kaubanduse vajadusi paremini mõista. Seadistamine on ülilihtne ja peate lihtsalt küsimustele vastama. See aitab Shopify-l kindlaks teha, millist tüüpi kauplust vajate. Kui olete lõpetanud, loob Shopify teile automaatselt konto ja genereerib seejärel teie sisendite põhjal e-poe poe. Allpool on teie peamise juhtpaneeli ekraanipilt:

Shopify peamine armatuurlaud, kus saate luua uue e-poe poe

Siit saate oma e-poe poodi konfigureerida ja redigeerida. Laagrite leidmiseks antakse teile 14-päevane tasuta prooviversioon. Selle aja jooksul saate oma tooteid lisada, saatmisvalikuid seadistada ja veebipoe paigutust kohandada. Meie seas vähem tehnoloogiliselt asjatundjatele pakuvad nad ka tasuta veebiklassid et aidata teil läbi oma poe ehitada, mis on väga kasulik.

Mis siis, kui mul on juba olemasolev veebisait?

Kui teil on juba olemasolev veebisait, saate selle abil oma e-poe poe lisamiseks ikkagi kasutada Shopify-d. Lisaks uue veebipoe üles ehitamise võimalusele võimaldab Shopify muuta ka mis tahes olemasoleva veebisaidi e-poe poodiks. Kui te ei soovi uut kauplust ehitada, lubab Lite Plan kuus 9 dollarit kuus muuta oma tooteid Osta nuppe et saaksite veebis ükskõik kuhu paigutada. Külastajad saavad teie esemeid ostukorvi lisada ja tasuda Shopify Checkouti kaudu, ilma et nad praegusest veebisaidist kunagi lahkuksid. Shopify peaks seda võimalust teile automaatselt soovitama, kui vastasite seadistamise ajal küsimustele.

See oli lihtne!

Palju õnne! Teil on nüüd e-poe pood ja selle hankimiseks ei oleks pidanud kuluma rohkem kui 10 minutit! Veebipoe kuvamiseks klõpsake ekraani vasakus ülanurgas nooleikoonil. Oma poodi saate igal ajal vaadata, klõpsates sellel.

Klõpsake oma e-poe poe kuvamiseks

Tõenäoliselt märkasite sel hetkel, et teie e-poe pood on lihtsalt tühi! See on õige. Teil on tehniliselt e-poe pood, kuid nüüd peate selle üles seadistama. Siit algab tõeline töö…

Uue poe seadistamine

Nüüd, kui teil on e-poe pood, on aeg see üles seada. Teie pood on tühi ja peate sellele tooteid lisama. Peate need tooted konfigureerima, muutma oma poe teemat, määrama kohaletoimetamise & maksumäärad, lisage oma õiguspoliitika lehed ja palju muud. Nagu me juba varem mainisime, on e-poe poodide jaoks palju tööd ja planeerimist, millega see algab. Õnneks on see töö asi, mis on otse suunatud ja pole keeruline välja mõelda. Shopify teeb selle intuitiivseks muutmisel tõesti head tööd. Igaüks saab seda teha ja te ei pea olema asjatundlik veebiarendaja.

Kiire kokkuvõte: E-poe poe loomine on lihtne ja see võtab vaid minuteid! Toodete lisamine ja poe seadistamine on aga see, mis võtab aega.

Viimased nõuandesõnad

Essential Shopify poe käivitusnimekiri on suurepärane ressurss, mida enne e-poe poe avalikku käivitamist kontrollida. See kontrollib kõiki viimaseid üksikasju, et kinnitada, et olete valmis reaalajas esitamiseks, nii et veenduge, et olete selle ka kontrollinud.

Järeldus

Nüüd teate, kuidas e-poe poodi hankida ja see artikkel peaks teile tutvustama e-kaubanduse maailmas alustamise põhitõdesid! Veebimüük on teie ettevõttele tõeliselt tohutu eelis, kuid see võtab aega ja võtab ka tööd. Nüüd, kui teil on esimene pood, on aeg hakata oma tooteid lisama ja seadistama, et saaksite selle esimese müügi. Õnnelik müümine!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map