Kuidas oma ettevõtte telefoninumbrit seadistada?

Juhend väikeettevõtete omanikele & Ettevõtjad saavad olemasolevale mobiiltelefonile ettevõtte telefoninumbri (tasuta turvatasu või kohaliku) seadistuse.


Kuidas saada ettevõtte telefoninumbrit?

Ettevõtte telefoninumbri hankimine on saavutus ja samm õiges suunas iga väikeettevõtte omaniku või ettevõtja jaoks. See näitab professionaalsust, suurendab bränditeadlikkust ja tugevdab potentsiaalsete klientide ostmise kindlustunnet.

Kujutage ette, kasutades sellist muljetavaldavat edevusnumbrit nagu 1-800-CUPCAKE isikliku mobiiltelefoni numbri asemel pagariäri jaoks. See oleks fantastiline, kas poleks?

Ja kas poleks veelgi ägedam, kui saaksite seda edevusnumbrit oma olemasoleval mobiiltelefonil kasutada, ilma et oleks vaja täiendavat telefoni, seadmeid ega juhtmeid osta? See oleks tõesti fantastiline!

Õnneks saate seda virtuaalse telefonisüsteemi abil hõlpsalt teostada. Virtuaalne telefonisüsteem, nagu Grasshopper, võimaldab teil kasutada oma olemasolevat mobiiltelefoni, alla laadida rakenduse ja kasutada seda teie valitud ettevõtte telefoninumbri kaudu telefonikõnede saatmiseks / vastuvõtmiseks. Isegi selle numbri ja seadistuslaiendite kaudu saate saata tekstisõnumeid (1 müügi jaoks; 2 tugiteenuse saamiseks jne). Lisaks saate oma mobiiltelefonil kasutada oma olemasolevat isiklikku numbrit täpselt nii, nagu olete alati kasutanud.

Virtuaalne telefonisüsteem on suurepärane lahendus, mis võimaldab teil ettevõtte telefoninumbri ise seadistada, kulutamata sadu dollareid professionaalseteks installiteenusteks või teise telefoni ostmiseks.

KAS SA TEADSID? Virtuaalne telefonisüsteem on ideaalne lahendus väikeettevõtetele ja ettevõtjatele, kes soovivad usaldusväärset, taskukohast ja lihtsat viisi ettevõtte telefoninumbri saamiseks.

Alustamine

Ettevõtte telefoninumbri seadistamine on väga lihtne ja nõuab väga vähe tehnilisi teadmisi. Kõigi seadistamiseks kulub tavaliselt umbes 30 minutit. Kõik, mida vajate, on oma mobiiltelefon! Mida teha:

1. samm: oma ettevõtte telefoninumbri valimine

Esimene samm on valida oma ettevõtte telefoninumber. See nõuab veel mõtlemist, kuna soovite valida hea. Peate otsustama tasuta numbri või kohaliku numbri vahel.

Tasuline võimalus sobib suurepäraselt brändinguks ja muudab selle klientidele meeldejäävaks. Mõelge jälle minu eelmisele näitele numbriga 1-800-CUPCAKE. See oleks pagariäri jaoks väga lõbus ja muljetavaldav number!

Kohalikul numbril seda pole, kuid see kasutab teie kohaliku suunakoodi ja paljud väikelinna kliendid võivad eelistada osta kohaliku ettevõtte numbrit. Peate otsustama, milline neist on teie jaoks parim.

Kontrollige soovitud numbri saadavust!

Peate nägema, millised edevusnumbrid on saadaval, kuna paljud neist on kahjuks juba võetud. Siin saate otsida saadaolevaid edevusnumbreid.

Ettevõtte edevusnumbri valimine

Kui olete leidnud õige numbri, peate konto registreerima ja selle reserveerimiseks järgima ekraanil kuvatavaid samme.

E-posti reserveerimine tasuta numbrile

2. samm: looge uue numbri jaoks kohandatud tervitus

Kui olete oma numbri reserveerinud ja Grasshopperis konto loonud, peate järgmine samm salvestama kohandatud tervituse. See on peamine sõnum, mida teie helistajad teie uuele numbrile valides kuulevad.

Grasshopper kasutab vaiketeadet:

“Tänan teid helistamast. Esindajaga rääkimiseks vajutage nuppu 0. ”

Tõenäoliselt soovite seda muuta ja kohandada oma ettevõtte tervitus. Selleks on mõned võimalused:

Põhitervituse salvestamine

Ma soovitaksin oma sõnumi salvestada .mp3 helifailina oma arvutisse ja seejärel üles laadida see Grasshopperisse. See on tasuta ja saate seda redigeerida / luua täpselt nii, nagu soovite, et see kõlaks. Lihtsalt ärge laske sellel kõlada “võltsil”!

Kui te ei soovi oma häält lindistada, saate tervituse professionaalseks jutustamiseks kasutada nende professionaalse helistuudio funktsiooni (mis võib sõltuvalt valitud kavast maksta lisatasu). Võite ka kaaluda teksti kõneks tarkvara, kuigi kunstlikud häälsõnumid ei pruugi vastata teie ettevõtte stiilile.

3. samm: lisage oma töötajatele laiendused

See on tõesti mugav funktsioon ja Grasshopper annab teile piiramatu arvu laiendusi. Neid laiendusi saate kasutada helistaja edastamiseks teie ettevõtte õigele isikule või osakonnale. Näiteks võite helistajale öelda: “Müügiks vajutage 1. Tugi saamiseks vajutage 2.” Lisaks võite mõlemad osakonnad enda juurde suunata, kui olete teie ettevõttes ainus vastutav osakond. Laiendeid saate kasutada ka selleks, et suunata helistajad teistele teie ettevõtte konkreetsetele isikutele.

Kiire näpunäide: Kui teil pole vaja põhitervitust ega arvukaid laiendusi, saate selle täielikult keelata ja lasta helistaja otse teile edastada. See on mõnikord parem lahendus väiksematele ettevõtetele, kes vajavad lihtsalt lihtsat funktsionaalsust.

4. samm: muutke oma vaikeseadet

Sarnaselt peamise tervituse muutmisega peaksite kohandama ka eemalviibimist (peamiselt kõneposti), mille leiate iga laienduse alt. See on sõnum, mida teie helistajad kuulevad juhuks, kui jätate nende kõne vastamata ja kui neil palutakse jätta kõnepost.

Vaikimisi kasutab Grasshopper:

“Tänan teid helistamast. Palun jätke teade ja teie kõne suunatakse tagasi nii kiiresti kui võimalik. ”

Arvan, et see on sobiv sõnum, kuid tõenäoliselt soovite seda kohandada veelgi, et see vastaks teie ettevõtte stiilile. Kui teil on palju laiendusi, ärge unustage muuta nende kõneposti tervitusi. Lisaks võiksite vahetada oma kõne suunamise tervituse ja salvestatud laienduse nime.

Vaiketervituste muutmine

5. samm: muutke oma ootel muusikat

Saate muuta ka vaikimisi seadet „Ootel”. Seda kuulevad helistajad ootele pannes.

Vaikimisi ooterežiimi muusika muutmine

Nagu teistegi tervituste puhul, soovitan salvestada oma muusika “Ootel”. See ei pea tingimata olema ka muusika. Saate helistajatele teada anda teie ettevõtte praegustest pakkumistest või uutest funktsioonidest / teenustest. Teie ootel muusika võib olla suurepärane võimalus reklaamida helistajatele asju, mida nad ei pruugi teada.

Hiljutine AT&T-uuringu kohaselt on enam kui 70% ärikõnedest ootel keskmiselt 45 sekundit.

Klõpsake Tweet

Pidage meeles, et muusika „Ootel” peaks aitama moonutada aja tajumist ja lahendama helistaja pettumusi või ärevust, luues samal ajal brändi identiteedi ja reklaamides teie ettevõtte uusi tooteid või funktsioone..

Testi oma uut numbrit!

Palju õnne! Nüüd on teie uus ärinumber seadistatud ja olete valmis alustama kõnede vastuvõtmist / vastuvõtmist. Ma ütlesin, et see on lihtne! Enne kui hakkate põnevusega oma klientidele uut ettevõtte telefoninumbrit jagama, tasub siiski seda kõigepealt proovida.

Soovite pöörata suurt tähelepanu helistaja kasutajakogemusele. Ehkki saate oma uuele telefonile helistada ja seda ise testida (jah, võite ise helistada), soovitaksin siiski sõbral selles küsimuses abi küsida. Paluge, et teie sõber teeskleks, et on teie ettevõtet helistav klient, ja paluge tal kuulata teie kohandatud tervitusi ja laiendusi. Küsige oma sõbra käest sisendit. Kas põhimenüü tervitamine kõlas professionaalselt? Kas laiendid olid otsesed ja hõlpsasti mõistetavad?

Peate ka teadma, kuidas oma kõnedele vastata ja oma telefonis rakendust Grasshopper kasutama. Ehkki see on tõesti lihtne, on siiski hea mõte seda vähemalt mitu korda proovida ja proovida, et saaksite täpselt teada, kuidas see töötab.

Kiire näpunäide: Veenduge, et teie uus number on õigesti seadistatud, ja kontrollige seda enne kasutamist põhjalikult! Vajaduse korral parandage oma peamist sõnumit ja laiendusi parema kasutajakogemuse saamiseks. Testi oma sõbraga oma numbrit ja vaata, mida ta arvab.

Järeldus

Nüüd teate, kuidas hankida ettevõtte telefoninumber, mis töötab teie olemasoleval mobiiltelefonil! Virtuaalse telefonisüsteemi kasutamine, nagu näiteks Grasshopper, muudab selle kiireks, lihtsaks ja taskukohaseks. Kulutage aega, et otsustada, kas vajate tasuta numbri- või kohalikku numbrit, ja kohandage oma kontot vastavalt ettevõtte stiilile ja kaubamärgile. Pärast uue numbri põhjalikku testimist olete valmis rääkima!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map