Kuidas muuta oma YouTube’i videod SEO sõbralikuks

Siit saate teada, kuidas Youtube’i videoid Google’i esimesel lehel järjestada & Tehke neist 4 Youtube’i SEO nõuandest SEO-sõbralikud.


YouTube'i videote järjestamine

Ehkki Google’i tipptulemuste saavutamine on ettevõtete jaoks sama oluline kui kunagi varem, peaksite leidma veel ühe otsingumootori, millele peaksite oma jõupingutused ja ressursid pühendama – see on praegu veebis teine ​​(ja mis ka juhtub, et kuulub Google’ile) … ).

Youtube on suur, suur äri. Teie kohalolek selles tohutult kasvavas ühenduses mängib nüüd olulist rolli teie ettevõtte või kaubamärgi positsioneerimisel Internetis autoriteedina. Ja sõltuvalt teie ettevõtte piirkonnast või nišist võib YouTube’i kõrge koht olla isegi olulisem kui Google’i orgaanilised otsingud.

YouTube on suuruselt teine ​​otsimootor, kuid vähem kui 10% USA väikeettevõtete omanikest kasutab seda oma toodete turustamiseks.

Klõpsake Tweet

Oleme juba rääkinud sellest, kuidas video manustamine teie kodulehele võib teie veebisaidile tuua tohutult positiivseid tulemusi. Ehkki sellest võib veebipõhise kohaloleku jaoks sageli piisata, võiks spetsiaalne videosisu voog teie ettevõtet vaid veelgi toetada – või olla isegi täielikult jätkusuutlik ettevõte! Kui video on vaatajaskonnaga suhtlemise peamine väljund, siis peaks teie prioriteet olema korralikult hooldatud YouTube’i kanal.

Vaatame nüüd mõnda parimat viisi oma YouTube’i videote optimeerimiseks, et tagada nende ilmumine asjakohaste otsingute ülaosas ja saavutada maksimaalne vaatajate arv.

YouTube SEO neli peamist valdkonda

Kui olete tuttav SEO üldmõistetega, on teil juba kindel alus, kuidas asjad videosisu toimivad. YouTube mängib siiski pisut teistsuguse reegliraamatu järgi ja seetõttu on vaja spetsiaalset keskendumist, et platvorm saaks teie kasuks kõige paremini töötada.

Esiteks on kõrge asetusega video eeltingimus number üks – nagu teavad kõik, kes ajaveebidega tuttavad on – sõltuvad teie sisu kvaliteet. Ei saa mööda sellest, et otsimootorite tippu jõudmiseks peab teie sisu olema suurepärane – või täpsemalt vastama vajadusele, mida inimesed otsivad. See omakorda viib teie video eduka SEO lõpliku tegurini: vaated. Mida suurem on vaadete arv, seda suurem on tõenäosus, et see levib kulutulena (või a viirus).

Kuid see on peaaegu iseenesestmõistetav. Suur sisu ja miljonid vaated on lõppeesmärk; kuigi need on asjad, mille poole peaksite püüdma, on kvaliteetse sisu tootmine iseenda jaoks ja väljaspool selle artikli reguleerimisala. Oletame, et teie videod vastavad juba teie vaatajaskonna soovidele, pakkudes kasulikku, huvitavat või humoorikat sisu, mida mujalt ei leia. Niisiis, kuidas tagada, et seda suurepärast sisu tegelikult nähakse??

YouTube’i videod saavutavad üldiselt kõrge otsingutulemuse SEO nelja peamise teguri mõjul. Mõnevõrra tähtsuse järjekorras on need:

 1. Märksõna tähtsus
 2. Vaatajaskonna hoidmine
 3. Vaatajaskonna koostoime
 4. Klikkimise määr

Arutleme, kuidas neid optimeerida, et saaksite neid oma YouTube’i videotele rakendada!

1. Teie märksõnade sihtimine

Kõige kindlam viis, kuidas inimesed teie videot leiavad, on see, kui see on asjakohane nende sõnade jaoks, mida nad selle leidmiseks kasutavad.

Video teema põhjal peaks teil tõenäoliselt olema ettekujutus teatud märksõnadest, mis kõige paremini sobivad otsinguteks. Lihtsaim viis neid sõnu kitsendada sihtmärksõna on lasta YouTube’il seda teile soovitada.

Avage YouTube’is uus aken ja hakake otsingukasti kirjutama sõna või fraasi. Kohe näete potentsiaalsete sõnade loendit, mille YouTube fraasi täitmiseks pakub, põhinedes kõige populaarsematel otsingutel, mida inimesed tegelikult teevad. Kui üks neist sõnadest puudutab teie video sisu, siis on tõenäoline, et see lisatakse, kuna teie märksõna aitab otsingutulemustes oluliselt kaasa.

Otsige YouTube'is märksõnuKoefitsiendid on head, kui algajatele mõeldud veebidisainiõpetus tõmbab suure publiku.

Selles kindel on mõistlik kasutada SEO-s populaarset detektiivitöö meetodit: kontrollida oma konkurentsi. Uurides, mida teised teie niši kaubamärgid edukalt teevad, on suurepärane (ja tasuta) viis märksõna tõhususe mõõtmiseks.

Leidke oma niši alt populaarne YouTube’i kanal. Klõpsake nende peal Videod ja filtreerige need seejärel populaarseim. Juba siis saate aimu teatud märksõnadest, mis selle teemavaldkonna põhjal kõige rohkem nõuavad. Minge edasi ja klõpsake ühel neist videotest ning siis näete, kuidas seda märksõna kasutatakse kogu video lehel.

Sorteeri Youtube'i kanali kõige populaarsemate järgiLeidke oma nišist populaarne kanal ja sortige videod jaotise „Kõige populaarsemad” järgi, et saada idee headest märksõnadest.

Ülaltoodud näites olen leidnud populaarse kanali, mis on pühendatud WordPressile (mis on iseenesest sihitud märksõna), kus oma viiest populaarseimast videost neli on seotud kas jaluse autoriõiguse redigeerimise või SSL-sertifikaadi lisamisega saidile. Vaadates nimekirja esimest videot, näeme, et pealkirjas ja kirjelduses on mitu korduvat sõna.

Kasutage märksõnu pealkirjas ja kirjeldusesMitmeid märksõnu korratakse või vahetatakse eesmärgipäraselt.

Koondamine pole juhus, samuti pole muudatuste ja muutmise vahetamine. Video looja leidis tõenäoliselt, et mõlemal terminil oli otsingutes võrdne väärtus ja see sisaldas mõlemat, et video löögisagedust maksimeerida.

Veel üks test, mida saate teha, aitab vältida teie video allaneelamist teiste sama teema videote ülerahvastatud mere poolt. Võite kihla vedada, et enamikul kõigil teistel on sama idee kohandada sisu nende parimate märksõnade jaoks sobivaks, mis muudab ühe konkreetse paketi pakendist eristumise keerukamaks – eriti kui konkureerite tuhandete tellijatega väljakujunenud kanalite vastu. Enda eristamiseks on kõige parem sihtida madala konkurentsiga märksõnad.

Avage uuesti uus YouTube’i otsingukast ja sisestage üks valitud märksõnafraasidest. Otsige, mitu tulemust fraas tagastab.

Teie YouTube'i märksõna tagasitulekuga kuvatud tulemuste arvSee märksõnafraas annab umbes 10 000 tulemust.

Ülaltoodud fraas annab umbes 10 000 tulemust – üsna terav konkurents sellise konkreetse teema pärast. Aga mis siis, kui kitsendaksime teemat veelgi, seades eesmärgiks täpsema niši?

Otsige väiksemat arvu tulemusiProovige alustada väiksema konkurentsiga, otsides väiksemat arvu tulemusi.

Täpsustades WordPressis populaarset Genesise teemat, oleme kärpinud oma otsingutulemusi ligi 90%. On palju parem võimalus, et kui te kohandaksite selle äärmiselt keskendunud teemaga seotud videot, oleksite selle vähem konkurentsitiheda välja otsingutulemustes kõrgem. Pange tähele ka esimese tulemuse nutikat pealkirja: “Genesis / WordPress” aitab hoida videot spetsialiseerununa, tabades endiselt kõige populaarsemaid märksõnu.

Ärge unustage Google’i kohta

Miks lõpetada YouTube’i otsingute optimeerimisega, kui saate sihtida ka alati olulisi Google’i otsinguid? Sõltuvalt sisu laadist kuvab Google otsingutulemuste esimesel lehel videote nimekirja, mis vastavad teatud kriteeriumidele. Need tulemused on reserveeritud ainult kasutajatele video märksõnad; peamiselt hõlmavad need sisu, mida tarbitakse paremini visuaalselt kui sõnade kaudu, näiteks: Juhendvideod, arvustused, õpetused, seminarid, fitness ja õppevideod, ja muidugi üldlevinud kassi video.

Tehke Google’is oma märksõna märksõna fraasi otsing. Kui Google annab videotulemi esimese lehe ülaossa, siis olete oma SEO-ga heas vormis. Kui videote tulemusi ei kuvata nulli, peate võib-olla uuesti sõnastama või kohandama oma märksõna fraasi, kuni hakkate nägema videoid Google’i väravate kaudu.

Google otsib teie Youtube'i märksõnuOtsige Google’ist märksõnafraase, mis annavad tulemustesse video.

Pealkiri, kirjeldus, & Sildid

Pealkiri teie YouTube’i videost on kõige olulisem SEO töö. Sa tahad, et see oleks vähemalt 5 sõna pikk, sihtmärksõnaga nii lähedal kui algus kui võimalik. Ilma et see oleks üleliigne, on hea lisada ka mõned muud peamised märksõnad, mida olete uurinud. Mõne varasema näite põhjal näete, et nutika strateegiseerimise abil saate sihtida nišiteema, aga ka tabada mõnda muud populaarseimat fraasi, mida inimesed otsivad.

Kirjeldus sisaldab suurema osa teie märksõna rakendamisest. Lühidus võib olla vaimukus – välja arvatud juhul, kui kirjutate YouTube’i kirjeldusi. Tehke need pikaks. Vähemalt 200 sõna. Üldiselt on hea tava korrata pealkirja kirjelduse ülaosas, nii et YouTube püüab teie sihtmärksõna uuesti kinni. Kasutage neid alternatiivseid märksõnafraase, öeldes video sisu viisil, mis aitab otsingutel kasu saada. Lisage linke teie teiste videote juurde, kui need on asjakohased. Pange oma veebisaidi URL sinna. Kurat, visake köögivalamu sinna, kui olete sellel.

Sildid mängivad oma osa ka video SEO-s. Loomulikult peaksite esimese märgendina sisaldama oma sihtmärksõna, kuid see on võimalus leida märksõnale variatsioone või alternatiive, mida te ei võiks pealkirja või kirjelduse alla mahutada. Siltide suurim eelis on see, et need aitavad teie videol ilmuda Järgmisena seotud videote loend, mis võiks olla koht, kus enamik kanaleid avastatakse.

2. Hoidke oma vaatajaskonna tähelepanu

YouTube soovib, et inimesed püsiksid YouTube’is kogu päeva. Nii et kui teie sisu hoiab vaatajaskondi kauem, siis premeerib YouTube teid palju kõrgemate otsingutulemustega.

Kui soovite vaadata, kui hästi teie videod toimivad, leiate oma vaatajaskonna hoidmise aruanne valides selle jaotises analüütika oma konto menüü.

YouTube'i vaatajaskonna säilitamise aruanne

Vaatajaskonna hoidmine mängib olulist rolli teie video SEO-s, kuid see ei ole teema, millele ma palju aega kulutan. Nagu eespool öeldud, on kõrgete videote salajane koostisosa nende tase kvaliteet—Ja see sõltub suuresti teie hukkamisest.

Kiire näpunäide: Ärge muretsege liiga palju kasutatava kaamera või heliseadmete pärast. Kui pakute kasulikku või meelelahutuslikku sisu, saavad vaatajad tootmise väärtustest kergesti mööda vaadata. Keskenduge olulisele: kas väldite rambistamist ja aja raiskamist? Kas lööte teemat nii, nagu pealkirjas lubati?

Publikud kipuvad millegi külge jääma, kui nad teavad kohe nahkhiires, millesse nad satuvad. YouTube’i videote populaarne lähenemisviis on kohe alguses selgelt kokku võtta, mida video hõlmab. Tegelikult märksõna fraasi rääkimine Selle lühikese sissejuhatuse käigus veendatakse vaatajaid, et nad on õiges kohas. Veelgi enam, nüüd, kui YouTube saab videoid automaatselt transkribeerida, jäädvustatakse teie räägitav märksõna veel ühes otsingutulemite piirkonnas.

Vaatajaskonna kaasamine sõltub ka teie võimest räägi lugu. See, et korraliku seadistamise, intriigide ja väljamaksetega võidetakse kellegi tähelepanu üle, pole väike ülesanne. Ehkki see puudutab enamasti veebidisaini, võib see aidata jutuvestmisartiklil mõista põhitõdesid, kuidas vaatajaid algusest lõpuni huvitada.

3. Julgustage suhtlemist

Teie videote ja kanaliga suhtlemise tase mõjutab oluliselt otsingumootori jõudlust.

Neist interaktsioonidest on peamine arv Kommentaarid inimesed lahkuvad. Kui mõni video kommenteerib palju kommentaare, arvutab YouTube selle tõenäolise sisu, mis köidab inimeste huvi, ja tõstab selle üles otsingu paremusjärjestuses. Parim viis diskursuse edendamiseks on esitada video lõpus avatud küsimusi või jätta avalikkusele võimalus oma arvamuse avaldamiseks. Vaatajatele käsk “jätta kommentaar allpool” konkreetse teema kohta on lihtne tegevusele kutsumine, mis annab suurepäraseid tulemusi.

Tellimused on tohutud SEO tugevdajad – eriti kui need ilmnevad kohe pärast seda, kui keegi teie videot vaatab. Kuid mitte kõik ei mõtle seda tellimisnuppu vajutada – kui just seda pole kästud. Oleksite üllatunud, kui palju muud tellimusi saate, kui just seda teete küsige neile. Iga video lõpus tuletage vaatajatele meelde, et kui nad videot nautisid ja sooviksid rohkem näha, siis klõpsake oma kanalil kursis püsimiseks „klõpsake tellimisnupul”. Lisaks võite veel suurema miili minna ja käskida neil vajutada „kellaikoonile”, nii et neile teatatakse kohe, kui uus video postitatakse, mis võib teie vaatamiste arvu märkimisväärselt suurendada.

Youtube'i tellimiskella ikoonPaluge vaatajatel tellida teie kanal iga video lõpus.

Samamoodi, Meeldib on video populaarsuse üsna ilmne näitaja. Ja just nagu tellimused, küsides sest nende jaoks on vaja veel palju edasi liikuda.

Lõpuks, Aktsiad on tohutu mõjutaja otsingumootorite paremusjärjestusest. Tavaliselt ei jaga inimesed seda ennetavalt, välja arvatud juhul, kui tegemist on videoga, mis sisaldab armsaid loomi või midagi kontoris aset leidvat lõbusat. Kõige usaldusväärsem jagamisallikas peab selle asemel tulema teie endalt. Eneseedendamine on teie kanali algusjärkudes vajalik pingutus ja selle saavutamiseks on vaja mitmeid leidlikke lähenemisviise. Veebifoorumid meeldivad Quora või nišikogukonnad on suurepärane ressurss teie sisu aktiivselt nälgivate inimeste leidmiseks. Leidke küsimus, mis on seotud teie videoga, ja vastake sellele oma video ja selle lingi lühitutvustusega. Näiteks keegi, kes küsib, kuidas muuta WordPressi teema jaluse teksti, ja kõik teised, kes leiavad selle foorumi postituse, on suurepärane sisseehitatud vaatajaskond teie videoõpetuse „Kuidas muuta jaluse teksti WordPressi teemas” jaoks.

Paluge vaatajatel teie kanali meeldimine, jagamine ja tellimine iga video lõpus.

Klõpsake Tweet

4. Maksimeeri klikkimise määra

YouTube’i nutikad robotid jälgivad tähelepanelikult, millistel videotel inimesed otsingutulemustes klõpsavad. Teie video valinud inimeste protsenti nimetatakse teie klikkimise määraks (CTR) – ja mida suurem, seda parem SEO jaoks. Mis sunnib kedagi ühel videol klõpsama, samal ajal teist ignoreerides?

Enam kui tõenäoline, et see on teie enda otsustada Pisipilt pilt. See peaks mitte ainult esteetiliselt meeldima, vaid ka parimad pisipildid kutsuvad video sisu selgelt esile. Seda saab teha video üleslaadimisel hästi valitud ekraanigraafiku abil – või veelgi parem – selleks otstarbeks loodud kohandatud graafika, mis koosneb tavaliselt teie märksõna sisaldavast ülekattega tekstist. Pisipildid on suurepärane võimalus brändi järjepidevuse kuvamiseks; isiklikust kogemusest rääkides kaldun ma pigem kanalite poole, mis on loonud oma välimuse ja tooni, mis kõneleb nende valdkonna autoriteedist.

Kasutage head YouTube'i video pisipiltiVideo pisipildi jaoks on oluline kasutada kohandatud graafikat. Ülaltoodud loendis, millisel videol tõenäoliselt klõpsate?

Lõpuks grupeerige oma videod Esitusloendid suurendab dramaatiliselt teie vaateid. Alustuseks kategoriseerige oma videod kollektsioonidesse teema või märksõna järgi. Kui teil on praegu ainult mõni video, siis looge lihtsalt üks üldteemaline esitusloend.

Selle põhjuseks on see, et samas esitusloendis olevaid videoid esitatakse automaatselt pärast järjestust. See hoiab vaataja teie sisus fikseerituna, selle asemel, et lasta teisel kanalil liikuda – taktika, mis on eriti kasulik, kui nad algselt juhuslikult teie videot komistasid.

Järeldus

Suure jõudlusega YouTube’i kanal algab suurepärase sisuga. Pärast seda saab video SEO saladused kokku viia mõneks lihtsaks ja praktiliseks tegevuseks. Kui on olemas püsiv strateegia, tõuseb teie brändi autoriteet mõlemas suuremas otsingumootoris täiesti uuele tasemele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map