Kuidas muuta oma WordPressi sait kiireks laadimiseks

Kiireim ja lihtsaim viis oma WordPressi veebisaidi kiirendamiseks ja maksimaalse laadimiseks. Siit saate teada, kuidas muuta WordPress kiiremaks.


Pange WordPress kiiremini tööle

WordPress on suurepärane CMS (sisuhaldussüsteem), kuid nagu arvatavasti teate, võib see kannatada suurema viivituse all. Kahjuks on kiirus WordPressis tohutu probleem ja isegi WordPressi värske installimine karbist ei ole tegelikult nii kiire. Ma tegin natuke Pingdomi kiiruskatsed ja siin on ekraanipilt lehe keskmisest laadimiskiirusest, mille sain pärast värsket installimist:

WordPressi laadimisaeg pärast värsket installimist

Nüüd on ainsad ainsad kiirust mõjutavad tegurid minu veebimajutaja, Pingdomi testiserverite asukoha määramine ja uus WordPressi sait. Ignoreerige muud statistikat ja vaadake vaid praegu laadimisaega. Päris uue tühja uhiuue WordPressi saidi laadimine võttis peaaegu ühe sekundi. Sekund ei pruugi kaua kõlada, aga tegelikult on. Ja muidugi pärast kohandatud teema ja pistikprogrammide installimist koos kõigi saidi piltide, videote ja sisuga – laaditakse veelgi aeglasemalt! Lisaks näitasid mitu testi, et laadimisaja erinevused varieerusid, sealhulgas palju pikemaid laadimisaegu, mille laadimiseks kulus mõnel kauem 2 sekundit.

Miks on kiirus nii oluline??

Uskuge või mitte, on ikka veel sadu tuhandeid ameeriklasi (ja miljoneid kogu maailmas), kes kasutavad Internetti aeglase ühendusega, alates sissehelistamisest kuni vana 2G-telefonistandardini. Isegi mõned 3G ja 4G operaatorid kogevad äärmist aeglustumist, kui nende võrku on liikluse taotlused uputatud.

Mis tahes veebiettevõtte puhul on oluline oma veebisaidi efektiivsuse maksimeerimiseks vajalik aeg võtta. Vastasel juhul võite kaotada kliente. Ainult üks täiendav sekund laadimisajast muudab kõik oluliseks ja võib maksta saamata jäänud tulu sadu (või isegi tuhandeid) dollareid.

KIIRE FAKT: Uuringud on tõestanud, et keskmise veebisaidi laadimiseks kulub potentsiaalse kliendi tähelepanu köitmiseks vähem kui 2 sekundit.

Loid veebisaidid, mille laadimine võtab kauem aega, suurendab oluliselt kliendi kaotamise võimalust ja potentsiaalset müüki. Lisaks on hästi teada, et aeglastel veebisaitidel on ka SEO-le negatiivne mõju ja need on tavaliselt madalamal kohal.

Teeme WordPressi kiiremaks!

Niisiis, kuidas muuta minu WordPressi saidi laadimine kiireks? Nagu olete arvatavasti mujalt lugenud, on installimisel mitmesuguseid tehnilisi muudatusi, kohandusi ja pluginaid, mille kõigi eesmärk on muuta WordPress natuke kiiremaks. Pärast installimist W3 kogu vahemälu, üks kõrgeimalt hinnatud WordPressi vahemälupistikprogramm, näete märkimisväärselt kiiremat kiirust:

WordPressi laadimisaeg pärast värsket installimist, kui W3 kogu vahemälu on lubatud

Kiire näpunäide: WP rakett on minu lemmik WordPressi vahemällu pistikprogramm. See on premium-plugin, mis tähendab, et peate selle eest maksma, kuid see on seda väärt. See on kiirem, sellel on lihtsam kasutajaliides ja seda on palju lihtsam konfigureerida.

Nagu ülaltoodud ekraanipildil näete, vähenes laadimisaeg märkimisväärselt … kuid see võiks siiski parem olla! Kiiremaks muutmiseks võiksin veel mõned asjad näppida. Pingdom ise ütleb teile, mida muud saate teha, ehkki ma leidsin, et enamus neist tõstis Pingdomi “jõudluse hinde” skoori ega aidanud tegelikult tegelikku “laadimisaega” suurendada..

Laadimisaeg täiustatud Pingdom Performance Grade skooriga

Nagu ülal näete, paranes Pingdomi jõudlusaste pärast nende juhiste järgimist dramaatiliselt, kuid see ei parandanud tegelikult tegelikku laadimisaega piisavalt märkimisväärselt, et seda parenduseks nimetada.

KIIRMÄRKUS: WordPressi pistikprogrammid aitavad asju kiiremini teha, kuid see ei pruugi olla piisavalt kiire.

Ehkki kõik need täiendavad parandused Pingdomi soovitusel abiks olid, kulub kahjuks kõigi konfigureerimisel palju aega ja lõppkokkuvõttes polnud kiiruse suurendamine oluline. Sain ikkagi piltide tihendamist teha, kuigi minu värskel WordPressi installil polnud veel ühtegi pilti. Mis on märkimisväärsem näpunäide laadimisaja dramaatiliseks suurendamiseks?

Kuidas märkimisväärselt kiirust tõsta?

WordPressi võimalikult kiireks käivitamiseks on ülioluline võti õige hostiteenuse pakkuja valimine. See teeb suure erinevuse. Alustades proovib enamik veebimeistritest arusaadavalt võimalikult palju raha kokku hoida. Nad valivad sageli odava jagatud hostimise konto, mis näib olevat hea tehing. Ehkki jagatud hostimise kontolt võib nende praeguste vajaduste jaoks piisata, on tõenäoliselt probleemiks nende praegune veebimajutaja. Tahtsin selle teooria proovile panna ja installisin WordPressi värske koopia paljudele erinevatele veebimajutuskontodele. Pärast iga katsetamist oli juhtiv tulemus muljetavaldav:

A2 Hostingiga värske WordPressi installimise aeg

Lihtsalt veebihostide vahetamisega suurenes laadimisaeg dramaatiliselt! See on mõistlik, kuna teie veebimajutaja on teie veebisaidi tõeline lihas. Ehkki on ka tehnilisi parandusi ja optimeerimisi, teeb kõige olulisema erinevuse see füüsiline server ja andmekeskus, kus teie WordPressi saiti majutatakse. Kui soovite oma veebisaidi kiirust tõsiselt kaaluda, peate valima õige host.

KIIRMÄRKUS: Füüsiline server ja andmekeskus, kus teie WordPressi saiti majutatakse, teeb kõige olulisema erinevuse.

A2 Hostingi optimeeritud WordPress Turbo plaani kasutamine

Kiireima laadimisaja saamiseks kasutasin A2 Hosting’i WordPress Turbo plaani, mis on endiselt jagatud veebimajutus, kuid WordPressi jaoks optimeeritud. See on suurepärane valik WordPressi majutamiseks, kuna see on eelinstalleeritud koos WordPressi optimaalse konfigureerimisega.

Alustamiseks külastage veebisaiti a2hosting.com/wordpress-hosting ja registreeruge nende Turbo plaaniga. Kui olete kiiruse suhtes tõsiseltvõetav, on teil võimalus veelgi rohkem jõudu lisada, kahekordistades protsessori tuuma ja lisades 1 GB muutmälu, ehkki ma EI teinud seda oma testi jaoks.

A2 hostimise konfigureeritavad valikud

Saate lõpule viia ja A2 Hosting installib teie kontole automaatselt WordPressi optimeeritud versiooni. Soovitan installida värske koopia, kuna sel viisil optimeeritakse see W3 täieliku vahemälu õigete konfiguratsioonidega, kuigi saate oma olemasoleva WordPressi saidi alati uue koopia installimata üle viia (peate lihtsalt installima pistikprogrammid) mis on kaasatud ja seejärel W3 käsitsi konfigureerida). Nagu allolevast ekraanipildist näete, on see lisaks W3 totaalsele vahemälule kaasas veel mitu pistikprogrammi, näiteks EWWW pildi optimeerija piltide tihendamiseks.

Ekraanipilt A2 hostimise eelinstalleeritud vaikimisi pistikprogrammidest

Muud kui W3 ja EWWW, ei aita teised pistikprogrammid kiirusele kaasa ja on pigem need, mida pean bloatwareks … Võite need vastavalt vajadusele eemaldada või säilitada..

Muud teostatavad nipid

Siin on veel mõned kontrollitavad asjad!

Kasutage PHP 7

Veenduge, et teie veebi kasutaks PHP 7 või suurem. Selle kirjutamise ajal kasutasin PHP 5.6, mis on aeglasem ja nüüd isegi WordPress ei soovita. PHP 7 on juba mõnda aega olemas olnud, kuid paljudel saitidel pole seda veel rakendatud. Olin aeglasem, kui oleksin pidanud selle ise vastu võtma. Lõppkokkuvõttes on see tänu oma uuele 2–3x kiirem Zend Engine 3.0. Samuti saab see hakkama 3x nii palju taotlusi sekundis, mis on suur jõudluse suurendamine. Alumine rida – veenduge, et teie hostil oleks PHP 7 lubatud.

KIIRMÄRKUS: Peate oma olemasoleva saidiga olema ettevaatlik, kuna serveri PHP versiooni värskendamine võib põhjustada mõningaid probleeme. Kontrolli oma teema ja pluginate ühilduvuse kodeerimine esimene!

LazyLoad’i pildid

Kuna pildid on üsna suured, võiksite neid optimeerida. Nagu eespool mainitud, teeb EWWW Image Optimizer plugin seda. On ka mitmesuguseid teisi. Kuid lisaks piltide optimeerimisele on hea tava need ka „laiska laadida” nii, et need ilmuvad ainult siis, kui nad jäävad kasutaja jaoks brauseri vaatevälja. Näiteks kui teil on pildi kohal pikk leht, millel on palju sisu, ei laadita pilti enne, kui kasutaja kerib selle lehe kohale, kuhu pilt on manustatud. See mehhanism vähendab HTTP-taotluste arvu ja parandab kasutaja laadimisaega.

Järeldus

WordPressi laadimisaja pikendamiseks saate teha mitmesuguseid tehnilisi muudatusi, kuid kõige olulisem kiiruse suurendamine, mida saate sellele anda, on õige veebi kasutamine. Enne oma olemasoleva veebisaidi ülekandmist uuele hostile minge kõigepealt saidile Pingdomi kiirustesti tööriist ja viige oma olemasoleval saidil läbi kiirtest. Salvestage statistika ja käivitage pärast ülekande uuesti testi, et kiiruseerinevusi võrrelda. Selle abil saate oma uue kiiruse täiust mõõta.

WordPressi kiiruse optimeerimisel on alati kõige parem alustada paremalt jalalt. Õige masina kasutamine, näiteks A2 Hosting’i WordPress Turbo plaan, lähtejoonena ja sealt optimeerimine tagab, et teie WordPress töötab maksimaalselt täis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map