Kuidas muuta e-posti tellijad ostjateks 3 lihtsa sammu abil

Siit saate teada, kuidas muuta oma e-posti tellijad ostjateks 3-astmelise lihtsa süsteemiga, mille saate kliendi ostutsükli abil paika panna.


Muutke e-posti tellijad ostjateks

E-posti turundus on enamiku ettevõtete jaoks uskumatult tõhus turunduskanal ja kui seda õigesti kasutada, võib see teie müüki suurendada.

Kuid kuidas saate muuta oma tellijad ostjateks?

Tegelikult on teie loodud lihtne süsteem, mis vastab kliendi ostutsüklile.

See hõlmab kolme põhietappi: teadlikkuse etapp, kus tarbija tutvub teie kaubamärgi ja teie pakutavatega; kaalumisetapp, kus nad otsivad muid võimalusi ja kaaluvad plusse ja miinuseid; ja ostuetapp, kus nad võtavad mõõna ja vajutavad seda ostmisnuppu.

klientide ostutsükkelKujutise allikas

Kui rakendate strateegia kõigi nende etappide jaoks, saate kiiresti muuta oma e-posti tellijad passiivseks ja muuta nad aktiivseteks ostjateks.

Kiire näpunäide: Oma tellijate saamiseks on oluline alustada õiget jalga ja kasutada õiget e-posti turundustarkvara!

1. Paku algväärtust

Seal on nii palju Nendel päevadel on Internetis saadaval tasuta teave, et igaüks võib leida teavet ükskõik millise kohta. Mis tähendab sind on silma paista, kui soovite luua lojaalset kliendibaasi.

Esialgse väärtuse pakkumine enne, kui tarbija on lubanud teile raha anda, on eluliselt tähtis. See mitte ainult ei loo usaldust, vaid annab neile tasuta eelvaate selle kohta, mida saate pakkuda ja kuidas saate aidata neil lahendada nende peamist probleemi.

Inimeste meelitamine teadlikkuse arendamise etapis

Väärtus, väärtus, väärtus. See on kõige olulisem asi, millele saate ostutsükli teadlikkuse etapis keskenduda. See võib toimuda järgmiselt:

  • Blogipostitused
  • Läbimõeldud sotsiaalmeedia uuendused
  • Allalaaditav
  • Videod
  • Juhised

Selles etapis soovite oma publikut harida ja üks edukamaid viise selle saavutamiseks on pakkuda välja nnpliimagnet”- midagi väärtuslikku ja harivat, mille jaoks kasutajad vahetavad oma e-posti aadressi.

See on olukord, millest võidavad kõik. Nad saavad fantastiliselt tasuta teavet ja saate nende e-posti aadressi turule tuua.

TÄHTIS: E-posti aadresside hõivamine on eluline sest erinevalt sotsiaalsetest kanalitest kuuluvad need teile ja teil on nende üle täielik kontroll.

Vaatame tasuta, väärtuslikku sisu, mida teised kaubamärgid pakuvad e-posti aadresside hõivamiseks ja inimeste teadlikkuse tõstmiseks.

Näide algväärtuse pakkumisestSurvival Life pakub tarbijatele võimalust õppida midagi tegema.
Näide algväärtuse pakkumisestBidsketch pakub kasutajatele kliendi ettepanekute loomiseks tasuta malli.

2. Pange omale turgutav e-posti jada

“Mis on turgutav e-posti jada?” võite küsida.

See on see, mida peate rakendama „arvestamise” etapis, et oma abonente peigmeheks näidata ja näidata neile, miks nad peaksid ostma sina konkurendi asemel.

See on rida automatiseeritud e-kirju, mis käivitatakse nädala või kahe jooksul pärast seda, kui keegi on teie tasuta väärtusliku sisu alla laadinud..

Selles etapis soovite vastata kõikidele vastuväidetele, mis teie publikul võivad olla seoses teiega ostmise kohta, ja agiteerida nende probleemi, et nad sooviksid lahendust.

Vaatame lähemalt proovide kasvatamise järjestust:

1. e-post (teadlikkus): saatke tasuta allalaaditav või väärtuslikku sisu ja tutvustage oma ettevõtet.

turundusmeili näide

2. e-post (kaalumine): tutvustage tellijale peamist probleemi, mis neil võib olla, ja juhendage teda konkreetse ajaveebi postituse või vabama, väärtusliku sisu poole, mis abistab neid selles.

Näide hoolitsevast meilisõnumist

3. e-post (arvestamine): puudutage tellija vastuväiteid teie ettevõtte või toote kohta. KKK-stiilis e-kirjad on siin suurepärased, nagu ka juhtumianalüüsid või laiendatud kasutajate iseloomustused.

Näide hoolitsevast meilisõnumist

E-post 4 (ost): nüüd on aeg viia tellija arvestamise etapilt ostmise etapile. Pihustage oma toode neile ja pakkuge soodustust või boonust, mis ajendaks neid kiiresti tegutsema (räägime sellest tehnikast hetkega lähemalt).

E-post 5 (ost): tuletage tellijale meelde nende probleemi ja teie lahendust sellele ning jälgige pakkumist või boonust.

Nagu näete, vastab jada kliendi ostuprotsessile, nii et liigute aeglaselt abonenti ühelt etapilt teisele, luues usalduse ja pakkudes tasuta väärtust.

3. Kasutage võtmekirjutamise tehnikaid

On põhjust, et copywriting on nii suur tööstusharu. Publikuga suhtlemine ei tähenda ainult mõne sõna paberile (või ekraanile) panemist, vaid see on ka inimmõttesse sisenemine ja psühholoogiliste turundusvõtete kasutamine mis on osutunud toimivaks.

Neid tehnikaid saate kasutada oma kasvatamisjärjekorras, et kiirendada tellija kliendiprotsessi, kuid võite kasutada neid ka ajaveebi külastajatest ostjateks muutmiseks ja siis, kui suhtlete oma vaatajaskonnaga muudel platvormidel.

3 erinevat copywriting psühholoogia tehnikat

1. Vähesuse teooria: Inimestele ei meeldi asjadest ilma jääda. Fakt. Kui soovite abonentide nihutamist kaalumisetapilt ostmisetapile, siis kaaluge piiratud arvu toodete pakkumisega lisamise võimalust.

2. Kirjeldage eeliseid, MITTE funktsioone: Paljud ettevõtted teevad vea oma toote või teenuse omaduste esiletõstmisel, näiteks kui lihtne seda kasutada on või super-duperi liidest, kus nad seda käitavad. Tegelikult tarbijad ei hooli sellest. Selle asemel tahavad nad teada, kuidas need omadused aitavad neil eesmärkideni jõuda ja probleeme lahendada.

Näide copywriting psühholoogia tehnikatest“Ma õpetan teid rikkaks” kasutab nende müügi lehel eeliste loendit.

3. Müüge või pakkuge stiimulit: Inimestele meeldib, kui nende eest on rohkem pauku. Kui nad näevad, et nad saavad lisaboonuse või atraktiivse hinnaalanduse tõttu palju ära, siis ostavad nad suurema tõenäosusega.

Saate selle oma aladesse süstida, pakkudes uutele tellijatele piiratud ajaga allahindlust või lisades paar väärtuslikku boonust, kui nad kiiresti ostavad.

Näide copywriting psühholoogia tehnikate kasutamisestWarriorPlus kasutab maksimaalse mõju saavutamiseks piiratud ajaga hinnalanguse JA nappuse kombinatsiooni.

WarriorPlus kasutab maksimaalse mõju saavutamiseks piiratud ajaga hinnalanguse JA nappuse kombinatsiooni.

Abonentide klientideks muutmine ei pea olema löömine ja lootmine.

Kui teate, mida iga ostmise protsessi etapp hõlmab, saate oma sisu ja kirjavahetust nendega kohandada, liigutades need sujuvalt ühest etapist teise.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me