Kuidas luua oma veebisaidile ja ajaveebile uimastavaid pilte

Siit saate teada, kuidas veebisaidi pilte luua & graafika ilma Photoshopita. Kasulike veebitööriistade loend algajatele oma veebisaidi / ajaveebi visuaalide loomiseks.


Veebisaidi visuaalide loomine mittekujundajatele

Adobe Photoshop on tööstusstandard, mida enamik professionaalseid veebidisainerid kasutavad nende veebisaitidele manustatud täiuslikult kujundatud piltide loomiseks ja redigeerimiseks. Tavaliselt pole keskmise väikeettevõtte omanikul aga PhotoShopi tellimust või nad isegi ei tea, kuidas seda kasutada. Ehkki me armastame Adobe Photoshopit ise ja julgustame teid seda proovima, on mitmeid alternatiivseid tööriistu, mida saate (nii algajate kui ka mittekujundajatena) oma veebisaidil ja ajaveebis suurepäraste piltide loomiseks kasutada. Oma veebisaidi / ajaveebi jaoks korralike piltide loomine on tegelikult lihtsam kui võite arvata. Kuid kõigepealt räägime veebisaidi visuaalsuse olulisusest (juhuks, kui teil on kiusatus jätta lihtsalt need vaikimisi varupildid, mis on koos veebisaidi malliga, mida te juba kasutate)!

Veebisaidi visuaalsuse tähtsus

Times Square’i kaudu kõndides pole puudust hiiglaslikest, tähelepanu haaravatest piltidest, mis tantsivad ümber ekraanide, mis on suuremad kui mõne inimese kodu. Seda seetõttu, et turundajad teavad, et meie, inimesed, oleme visuaalsed olendid ja meie ajud töötlevad pilte 60 000 korda kiiremini kui tekst. Lisaks oma turunduseelarvetele ei erine me nendest kaubamärkidest nii palju – konkureerime nende tarbijate osakaalu pärast, kes on sõnumite ja sisuga üleujutatud hetkest, kui nad ärkavad kuni unerežiimi minemiseni.

Kuidas suurendada oma koefitsienti, et kõigi mürate seas silma paista? Võtke leht turundaja mänguraamatust ja kasutage visuaale oma mõtte edastamiseks ja veebisaidi sisu elule tõstmiseks. Kujutage ette seda artiklit ilma piltideta! See oleks ikkagi inspireeriv ajakirjandustükk, milles olen kindel, kuid kas sellel oleks sama mõju? Ilmselt mitte. Väljaspool ilusat väljanägemist pakub veebisaidi sisule toetavate visuaalide lisamine arvukalt eeliseid.

Veebisaidi visuaalide eelised

 • Aidake lugejatel teie sõnumist aru saada – meie ajud töötlevad pilte 60 000 korda kiiremini kui tekst
 • Hoiab inimesi lugemas – suurendab seotust ja hoiab skimmereid koorimas
 • Suurenenud sotsiaalsete külastuste tõenäosus – visuaalse pildi lisamine tähendab, et kui teie sisu jagatakse sotsiaalsetes võrgustikes, on visuaalne võimalus sellega kaasas käia, suurendades tõenäosust, et inimesed klõpsavad teie veebisaidil
 • Rohkem aktsiaid – annab inimestele veel ühe põhjuse teie veebisaidi jagamiseks (Pinteresti kaudu)

See on suurepärane, kuid mida on vaja teha mitte-disainerina?

Nüüd, kui teate, kui olulised visuaalid on, kuidas luua oma visuaale, kui te pole professionaal, kellel on Photoshopis hullumeelseid oskusi? Õnneks on palju online-tööriistu, mis aitavad teil luua oma veebisaidil kasutamiseks atraktiivseid ja professionaalse ilmega visuaale.

4 populaarset veebisaidi visuaalset tööriista mittekujundajatele

Ok, nii et nüüd jõuame tähtsa osa juurde – tööriistadeni, mida saate kasutada oma piltide loomiseks! Allpool oleme ümardanud mõned oma lemmikressursid.

1. Lõuend

Kiideldes iseloomustustega, näiteks „Canva võimaldab kõigil saada disaineriks“ ja „Kõige lihtsam disainiprogramm maailmas“, on lihtne mõista, miks Lõuend on suurepärane tööriist mittekujundajatele. Canva pakub teile alustamiseks malle või laseb teil alustada nullist. Samuti pakuvad nad suurt valikut stock-fotosid, kujunduselemente ja fonte. Allpool on ekraanipilt, mis näitab paari alustamismalli, mida saate hõlpsalt oma veebisaidi jaoks kohandada ja kohandada:

Veebisaidi visuaalsed tööriistad mittekujundajatele - Canva

2. Pablo

Pablo on Canva kiirem ja sujuvam versioon. Laadige oma foto üles, valige pildi suurus, valige pildi peal olev tekst ja soovi korral muutke fotot. Lõpptulemus on kiire ja puhta välimusega pilt, mida saate oma veebisaidil kasutada.

Veebisaidi visuaalsed tööriistad mittekujundajatele - Pablo

3. molbert.ly

Molbert.ly on infograafikute genereerimise tööriist, mida on väga kohandatav ja mis sisaldab paljude mallidega alustamist. See on suurepärane viis toetavate visuaalide loomiseks või keeruka idee edastamiseks oma veebisaidi lugejatega.

FotoJet

FotoJet on vastupidav veebitööriist graafilise disaini, fototöötluse ja fotokollaažide jaoks. Seda on väga lihtne kasutada ja oma graafikat teha. Tehke neid samme:

 1. Avage FotoJet ja valige kujundusrežiimis mall.
 2. Laadige üles oma fotod.
 3. Kohandage kujundust, parandades oma pilte, lisades teksti või lõikepilte jne.
 4. Salvestage ja kasutage.

See on lihtne ja tõhus viis oma graafika kiireks ja hõlpsaks tegemiseks ilma professionaalse kujundamise oskuseta.

4. Üle

www.madewithover.com on mobiilirakendus, mis võimaldab teil piltide peal pilte ja visuaale üle katta. Liidest on äärmiselt lihtne kasutada, mis teeb sellest suurepärase võimaluse kiire ja professionaalse ilmega visuaali loomiseks. Ainus negatiivne külg on see, et peate oma pildid looma oma telefonis või tahvelarvutis. Töölauaversiooni pole.

Veebisaidi visuaalsed tööriistad mittekujundajatele - üle

GIF-ide kasutamine oma nägemuste täiustamiseks

Ükskõik, kas hääldate seda JIF või GIF, võivad need visuaalsed animatsioonid olla teie sõnumi levitamiseks tõeliselt võimsad. GIF-faili saate luua, ühendades fotoseeria või teisendades videofaili GIF-vormingusse. Kui see on loodud, saab GIF-faili paigutada teie ajaveebi postitustesse, veebisaitidele, sotsiaalmeedia postitustesse või isegi teie tootelehtedele.

Siin on mõned kaalukad põhjused, miks valida oma sisust GIF-visuaale:

 • Üldiselt aktsepteeritud – GIF-e alates selle loomisest 1987. aastal on kõik peamised brauserid ja seadmed toetanud universaalselt, ilma et oleks vaja täiendavaid pistikprogramme. See tähendab, et võite olla 100% kindel, et teie publik saab seda tarbida.
 • Suurepärane lugude jutustamiseks – GIF-id sobivad suurepäraselt jutuvestmiseks, kuna need võivad kokku võtta tunde või punkti, mida proovite teha.
 • Naljakas & jagatav – On põhjust, miks netizens jagab iga päev miljoneid GIF-e. Neid on lihtne ükskõik millises seadmes jagada, lisaks on nad tavaliselt oma olemuselt naljakad. Inimestele meeldib jagada naljakat ja hõlpsasti seeditavat sisu. GIF on selleks ideaalne vahend.
 • Hoidke see väike & odav – Viimane, mida oma sisust soovite, on mahukas video, mis aeglustab teie servereid või saadab teie külastajaid YouTube’i (nad ei tule teie saidile tagasi pärast seda, kui nad on need kasside videod leidnud!). Selle asemel muutke oma videod väikesteks GIF-failideks. Need on väikese suurusega, mis tähendab, et neid on lihtne majutada ja tarbida.
 • Lihtne valmistada – GIF-i tegemine on ülilihtne ja lõbus. Kõik, mida vajate, on pildiseeria või YouTube’i klipp oma allikana.

Animeeritud GIF-i tegemine GIF-i koostajagaEkraanipilt, mis tutvustab animeeritud GIF-i loomist koos GIF-i tegija, tasuta veebitööriist, mille abil saate ise animeeritud GIF-e teha.

Nüüd, kui olete aru saanud, kui oluline on GIF-ide lisamine oma sisusse, on siin mõned näpunäited, mida nende tegemisel meeles pidada:

 • Hoidke seda lühidalt – Ideaalne pikkus on 3–5 sekundit.
 • Tehke sellest silmus – Muutke see sujuvalt, kohandades algusaja ja kestuse liugureid
 • GIF-i väärikus – Leidke videost sobiv hetk, kohandades algusaega.
 • Sobitage see sisuga – Ükskõik, kas see on kõrge viis või silmaümbrus, veenduge, et see oleks teie publikust soovitud reaktsioon.

Animeeritud GIF-i näide

Stock Photos’i kasutamine oma visuaalide täiustamiseks

Enamik veebisaitidelt või ajaveebidelt leitud pilte eeldab olemasolevat fotot. Näiteks kui loote oma pagariäriäri jaoks veebisaidi visuaale, võiksite teha oma pagaritoodete kauplusest toreda foto ja laadida selle ühte ülaltoodud tööriistadest üles ning hakata seda siis redigeerima. Sealt saate lisada viimistlusvahendeid, muutes visuaalse väljanägemise täiuslikuks. Sõltuvalt sellest, mida vajate, ja teie juhitavat ettevõtet, võiksite siiski kaaluda aktsiafotode kasutamist oma veebisaidi visuaalsemaks muutmiseks. Lisasime ka mõned meie lemmikkohad, kust minna kvaliteetsete fotofotode leidmiseks:

Kas me jätsime teie lemmiktööriista vahele? Kas olete oma saidil mõnda neist tööriistadest kasutanud? Andke meile teada ja jagage linke allolevates kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map