Kas spetsiaalsete IP-aadressidega SEO hosting on SEO jaoks parem?

Kas spetsiaalne IP-aadress muudab teie saidi paremaks otsingumootorites & kas ma peaksin kasutama SEO hostimist? Tutvuge tõdedega & Google’i SEO-hostimise müüdid.


SEO hostimine ja spetsiaalsed IP-aadressid

Otsingumootori optimeerimise (SEO) eesmärk on näidata Google’ile oma parimat külge. Otsimootorite trikkimise proovimine on halvim viis ja kahjustab teie saidi mainet. Parima lähenemisviisiga SEO hea maine loomiseks on keskendumine otsimiseks kõigi õigete signaalide saatmisele.

SEO kogukonnas on liiga kaua püsinud müüt vajadusest eraldada iga teie omandis oleva saidi jaoks eraldi IP-aadress ja on aeg seda parandada.

Pühendatud IP-aadressid erinevad jagatud hostimise IP-aadressidest selle poolest, et esimene on konstantne, viimane aga aja jooksul muutub.

Juba pikka aega on mõned SEO-d põlanud arvamust, et Google alandab saite, mis asuvad jagatud hostimise keskkonnas. Eeldus oli, et jagatud hostimine on SEO rämpspostitajate seas tavaline, kes registreerib palju tippdomeeni variante ja majutab sama sisu kõigil domeenidel, et ilmuda otsingumootori tulemuste lehtedel (SERP-id) paremini nähtavale..

Need hoolimatute veebisaitide omanikud tundsid muret selle pärast, et otsimootorite algoritmid karistasid neid nii paljude sama sisu, kuid erinevate domeeninimedega jagatud hostis asuvate saitide majutamise eest, nii et nad otsisid iga saidi jaoks spetsiaalsed IP-aadressid. Lootus oli isoleerida iga sait allapoole ja petta Google’i mõtlema, et need kuuluvad eraldi omanikele ja on täiesti sõltumatud.

Kuid selle järjekoha algoritmiga põhjalikult tuttavad Google’i töötajad on juba 2003. aastal öelnud, et Google ei vähenda saite, mis kasutavad jagatud hostimist koos jagatud IP-dega. Üleüldse.

Craig Silverstein, kes oli 2003. aastal Google’i tehnoloogia direktor, vastas sellele küsimusele Slashdot’i intervjuus, öeldes:

„Google käitleb praktiliselt hostitavaid domeene ja nende linke täpselt samamoodi nagu kordumatute IP-aadressidega domeene. Kui teie Interneti-teenuse pakkuja tegeleb virtuaalse hostimisega õigesti, ei näe te kahe juhtumi vahel kunagi erinevust. Me näeme igal kuul väikest protsenti Interneti-teenuse pakkujatest, kes konfigureerivad nende virtuaalserverit valesti, mis võib seda püsivat väärarusaama õigustada – aitäh, et andsite mulle võimaluse müüdi hajutada! ”

2006. aastal see oli kinnitas uuesti Google’i töötaja Matt Cutts. Kõigile, kes pole Matt Cuttsiga tuttavad, kirjutas ta SafeSearchi esimese versiooni, mis on Google’i perefilter ning on viimased mitu aastat tegelenud otsingukvaliteedi ja veebisämpspostiga Google’is.

Kas vajate rohkem tõendeid? Google’i oma Veebimeistri juhised ärge mainige mingil juhul spetsiaalse IP-aadressi kasutamist PageRanki hinnete parandamiseks.

Aga kuidas saab saidi kiirusega? Kas pole määratud IP-aadress kiirem kui jagatud hostimise olukord? Tõde on see, et kuigi saidi kiirus mõjutab SERP paremusjärjestust, ei tähenda pühendatud IP-aadressid saidi suuremat kiirust. Kiiruse osa tuleneb masina riistvarast ja võrgu võimalustest. IP-aadress on lihtsalt “telefoninumber”. Ja nagu mobiiltelefonide kliendid teavad, ei taga lihtsalt telefoninumbri muutmine kõne kvaliteetsemat kvaliteeti.

Niisiis, teil see on. Lisaks sellele, et spetsiaalse IP omamine vähendab riski, et teie sait märgistatakse riskantseks halva käitumise tõttu ühiskasutatavas hostis, pole SEO eeliseks teie saidi käitamiseks ainuüksi selleks, et omada spetsiaalset IP-aadressi..

Kuid…

Jagatud hostimine sobib enamiku veebisaitide jaoks, kui nad välja astuvad. Aja möödudes võib jagatud hostimisega liitumisel ilmneda veel mõned probleemid, kuna nagu eespool mainitud, jagate sama IP-aadressi kõigi teiste serveris hostitavate saitidega. Halbade naabrite käitumine teie IP-aadressil võib mõjutada SEO-d.

Pühendatud vs jagatud hostimine

On kaks peamist valdkonda, kus jagatud hostimine teid maha laseb:

  • Võib juhtuda, et teie sait on aeglane. See juhtub seetõttu, et samas serveris on sadu saite ja üks sait võib ressursse liigutada ja põhjustada teiste aeglustumist. Kuid see on ebatõenäoline, kuna enamik veebimajutajaid seab sellise stsenaariumi jaoks kasutusele vastumeetmed.
  • Teie sait jagab sama Interneti-protokolli (IP) aadressi nagu need teised saidid, mis võib teile põhjustada peavalu, sealhulgas harvaesinevat, kuid võimalikku SEO madalamat asetust, kui keegi selle serveri serveritest valesti käitub. Kuid enamik veebimajutajaid tähistab kliente, kes käituvad valesti ja keelavad tõenäoliselt oma hostimiskonto enne, kui see mõjutab teisi serveri kliente.

Tegelikult on olemas üks puhas trikk, mille abil saate teada saada, kas olete jagatud serveris halvas naabruskonnas: IP-pöördotsinguteenuse abil saate teada, keda veel teie ühiskasutuses hostitakse. Seal on mitu aga http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server/ on käepärane. Kui need saidid näivad teie jaoks visandid, näib teie sait otsimootoritele visandlik, kuna teie IP-aadress on sama mis nende IP-aadress.

Lisaks on vähemalt nende saitide jaoks, mis kasutavad e-kaubanduses turvalisi tehinguid, eraldatud IP-aadress nagunii norm. Enamik hostiettevõtteid nõuab seda, kui lubate turvaliste tehingute haldamiseks SSL-sertifikaadi.

Spetsiaalne IP-aadressimine aitab ka teie mobiilikliente, kellelt peate oma saidile sisselogimiseks parooli sisestama. Selle põhjuseks on asjaolu, et Starbucksi või raamatukogu kliendid kasutavad tõenäoliselt avalikku WiFi-ühendust, mis edastab paroole selge tekstina. Klientide paroolide paremaks kaitsmiseks lubage kõikidel saitidel SSL luba selleks ettenähtud IP-aadressil.

Lahendus

Halva rahvahulga sattumise vältimiseks ja klientide paremaks teenindamiseks on kõige parem anda saidile oma IP-aadress. Kuid enamikul juhtudel ei mõjuta sihtotstarbelise IP-aadressi kasutamine teie paremusjärjestust.

Spetsiaalsete IP-de hankimine veebimajutajalt

Enamik hostiettevõtteid pakub oma hostimiskavade osana spetsiaalseid IP-aadresse. Mõnikord saate oma hostikavaga kaasa ühe tasuta pühendatud IP. Vahel pakub teie host kahte tasuta. On haruldane, kui teile pakutakse rohkem ilma maksmata. Küsige oma praeguselt veebimajutajalt, kuidas saada neilt spetsiaalset IP-aadressi. Kui nad seda ei luba, võite oma hostimise üle viia sellisele, mis seda teeb, näiteks InMotioni hostimine. HostGator pakub oma ettevõtte hostimiskavas ka 1 tasuta pühendatud IP-d. Lisaks on HostGatoril sisesait SEOHosting.com, mis on teada, et see võimaldab veebimeistritel majutada kümneid saite kordumatutel IP-aadressidel (kuni 125 pühendatud IP-d ühel jagatud kontol).

Järeldus

Nii et kas ma peaksin siis päriselt saama selleks eraldatud IP-aadressi? Te ei pea seda tegema, kuid peaksite seda tegema. Me teame, et see on segane! Jagatud IP-aadress ei põhjusta teie veebisaidi Google’is üles ega alla minekut. Nii et teoreetiliselt peaks teie sait olema jagatud või pühendatud IP-aadressil täpselt sama. Kui keegi teine ​​samas serveris käitub tõesti valesti ja satub musta nimekirja, võib sama IP-aadressi jagamine teid ka hätta jätta, mistõttu on soovitatav spetsiaalne IP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map