Instagram ettevõttele – kas ma tõesti pean sellel olema?

Mis on Instagramis kõik? Siit saate teada, miks teie ettevõte vajab Instagrami olemasolu ja kuidas Instagram saab teie brändile kasu tuua & suurendada nähtavust.


Miks kasutada Instagrami?

Enamik ettevõtete omanikke näeb vaeva, et leida põhjus Instagrami kasutamiseks. Võib-olla kuulute kategooriasse “Ma ei suuda aru saada, mis kogu jama on” või ehk saate täielikult aru, MIKS peaksite Instagrami kasutama, kuid probleem on KUIDAS. Mõlemal juhul olete õiges kohas.

Saame nüüd minut aega reaalseks. Statistiliselt kui olete ettevõtte omanik ja kasutate sotsiaalmeediat, siis olete arvatavasti vähemalt Instagramist kuulnud. Võib-olla olete sellest kuulnud oma kogukonnas või oma võrgugrupis. Võib-olla olete isegi kuskil nende logo näinud, mõistmata, milline võimas sotsiaalmeedia platvorm see võiks teie ettevõttele olla.

Sel juhul pange jooksujalatsid selga, sest selgitame välja tõelised põhjused, miks peaksite kasutama Instagrami KOHE äritegevuse loomiseks, oma kaubamärgi reklaamimiseks ja teie ettevõtte teadmiste suurendamiseks.

Mis on Instagram ikkagi?

Instagram on Kevin Systromi ja Mike Kriegeri poolt 2010. aastal asutatud sotsiaalmeediaplatvorm, mis võimaldab teil oma “lugu” piltide ja videote kaudu jagada. Instagrami omandas Facebook 2012. aastal ja 2014. aasta lõpuks oli Instagram muutunud populaarsemaks kui Twitter – aktiivseid kasutajaid oli üle 300 miljoni vs Twitteri 284. Optimaalne osa kõigist Instagrami postitustest on teie lugu valitud viisil, mis kasutab teemat või eesmärki kõige paremini ära. Pidage meeles, et Instagram ei ole lihtsalt platvorm mõne juhusliku pildi või video postitamiseks. Peate mõtlema, mida jälgijad tahavad näha ja mida soovite, et nad ära võtaksid.

Üks hea näide jutuvestmisest, mis hõlmab jälgijaid nii igapäevastes postitustes kui ka kogu seltskonnas Langenud tööstus. Fallen Industry’i väljakuulutatud eesmärk on “mööbli ja skulptuuride valmistamine langenud puudelt, mis on tööstusliku kasvu tõttu maha röövitud, taastatud ja ilusa eesmärgiga uuestisündinud.” Päris tore, eks? Kes ei armasta midagi taaskasutada kauniks näiteringiks, mis on kasulik? Reaalsus on see, et nende Instagrami konto peab selle eesmärgi täitma, jagades järjepidevalt postitusi, mis kasutavad visuaalseid pilte oma loo jutustamiseks ja jälgijate kaasamiseks viisil, mis paneb nad SOOVITAVAD kommenteerida – kõik koos toreda hashtagide kogumiga palun!

Hea näide Instagrami kasuliku kasutamise kohta oma ettevõtte jaoks.

Peal nende Instagrami profiili, näete, kuidas nad kasutavad Instagrami piltide segu esitamiseks, mida kasutatakse koos räsimärkidega, et tõmmata jälgijaid otsingutest. Mis juhtub? Inimesed vastasid!

Kas mäletate oma lapsepõlvest pärit klappraamatuid, mis näitasid täielikku liikuvat pilti, kui sirvisite kiiresti lehti? Instagram on sama moodi. Peate sõnumit jagama ja nendega ühenduma viisil, mis lähendab neid teie kaubamärgile. Ärge kunagi mõelge Instagrami kui üksikut või postituste seeriat – see on hetkede kogum, mis jutustab loo ja kutsub teie järgijad teie ettevõttesse.

ÄRA VÕTMA: Postitused, mis on visuaalselt tugevad, millel on head hashtagid, kirjeldused, geograafiline asukoht ja sildistamine, toovad teie brändi rea ette. Instagrami ei tööta võlukunsti juures võlukunst – see on visuaalne atraktiivsus tuhandeaastasele turule koos kiire, huvitava natuke teabega.

Instagram: head, halvad ja koledad

Hea uudis on see, et Instagram on jälgijate saamiseks kõige lihtsam sotsiaalmeediaplatvorm. Jälgijaid saate meelitada lihtsalt räsimärkide, sildistamise või geograafilise asukoha abil (oma asukoha jagamine). Räsimärgid on head otsinguterminid, mis võimaldavad kasutajatel otsida ja leida ettevõtteid, mis vastavad nende konkreetsetele huvidele. Igal nädalapäeval on Instagramis olemas konkreetne räsimärk, mis aitab teil alustada. Näiteks on neljapäev kuulus #TBT või #throwbackthursday, et saaksite mälestusi jagada. Pühapäev loodi #selfieSunday jaoks. Konkreetsete räsimärkide kasutamine toob jälgijad teie voogudesse teie sisu eelvaate kuvamiseks.

Sildistamine annab teile võimaluse ühendada jälgijaid ja suuremaid kaubamärke, et otseselt tähelepanu haarata. Samamoodi võimaldab geograafiline asukoht jälgijatel leida neile lähedasi ettevõtteid. Kui soovite jalgsi liiklust, on sildistamine ja geograafiline asukoht väga olulised teie Instagrami kaubamärgi kasvu jaoks.

Halbu uudiseid on küll. Ühtegi Instagrami postitatud linki ei saa klõpsata. Jah, see tähendab, et jälgijad peavad URL-id oma brauseri vanasse kooli kopeerima ja kleepima (sisestage siia sügav kannatuste ohke ja silmailu)! Kuigi see võib-olla ei muuda liiga palju, kui teie jälgijad istuvad laua- või sülearvuti juures, on Instagrami turg täis mobiiltelefoni aastatuhandeid. See EI tähenda, et võite oma postitustes URL-e tähelepanuta jätta. See tähendab AINULT seda, et teie jälgijad peavad kaasamiseks astuma täiendava sammu, nii et tehke sellega hõlbus natuke lingid, mis võimaldavad jälgitavust.

Võimetus linkidel klõpsata võib küll probleemina tunduda, kuid tõde on see, et Instagrami jälgijad on selle sotsiaalmeedia kasutamisel väga loomingulised. Näiteks kuigi on olemas mõned rakendused, mis lubavad Instagrami postitusi uuesti postitada, näiteks TAGASI, postitusi pole nii lihtne jagada kui teistel sotsiaalsetel meediumitel. Kuigi peaaegu iga teine ​​sotsiaalne platvorm julgustab jälgijate vahel jagamist, pole Instagramis viirusepostide reklaamimiseks nuppu JAGA. Selle puuduse kõrvaldamiseks on Instagramis sisseehitatud sildistamissüsteem, mis võimaldab kasutajatel kommentaaride jaotises sildistamise kaudu oma sõpru postitusele kutsuda..

ÄRA VÕTMA: Muutke oma postitused heaks, kuna Instagrami kasutajad on piisavalt asjatundlikud, et leida oma sisu juurde sõpru ja neid jälgida ning neid kutsuda, samal ajal ületades platvormi puudusi.

Miks ma peaksin oma ettevõtte jaoks Instagrami kasutama??

Lihtne vastus – Instagramis elab teie ühendatud nutitelefoni ja ostuimpulsiga klient.

Instagrami kasutajate kasv

Siin on mõned faktid Instagrami kohta:

 • Eelmisel aastal kasutas platvormi iga päev 59% Instagrami kasutajatest, sealhulgas 35% külastas mitu korda päevas. See 59% näitaja kajastab 10-punktilist tõusu võrreldes 2014. aasta septembriga, kui 49% Instagrami kasutajatest teatas, et külastavad seda saiti iga päev. (Allikas)
 • 55% noortest täiskasvanutest (vanuses 18–29) kasutas 2015. aastal Instagrami, võrreldes 37% -ga, kes tegi seda 2013. aastal. (Allikas)
 • Instagrami kogukond on kasvanud 90 miljonilt aktiivsel kasutajal 2013. aasta jaanuaris enam kui 400 miljonil aktiivsel kasutajal septembris 2015. (Allikas)
 • Instagrami kasutajaskond kasvab palju kiiremini kui sotsiaalvõrgustike kasutamine üldiselt. USA-s kasvab Instagram tänavu 15,1%, võrrelduna kogu sotsiaalvõrgustiku sektori kasvuga vaid 3,1%. (Allikas)
 • Aastatel 2016–2020 lisab eMarketer Instagrami 26,9 miljonit kasutajat – see on peaaegu kahekordne Twitteri jaoks eeldatav lisanduvate kasutajate arv ja palju rohkem kui ükski teine ​​jälgitav sotsiaalne platvorm. (Allikas)
 • Ühes sotsiaalmeedia uuringus viiest analüüsitud majandusharust (ilu-, rõiva-, suur-, elektroonika- ja kodukaubad) tegeles ainult 43% oma tarbijatega Instagrami kaudu, hoolimata Instagrami keskmisest jälgijate 237% -lisest kasvumäärast. (Allikas)

Instagram on kasutajate suure kaasatusega.

Brändide ja ettevõtete jaoks, kes võtavad Instagrami oma sotsiaalmeedia turunduses kasutusele, on kõik need statistikad head uudised! Kuid uudised muutuvad paremaks.

Mis siis, kui ma ütleksin teile, et enamik ettevõtteid EI kasuta enda reklaamimiseks Instagrami? Kas te usuksite:

 • 31% B2C turustajatest ütles, et Instagram on „väga oluline” sotsiaalne kanal ja 27% ütles, et see pole „oluline”. (Allikas)
 • Ainult 8% B2B turundajatest ütles, et Instagram on “väga oluline” kanal ja 58% ütles, et see pole “oluline”. (Allikas)
 • Ennustati, et 2016. aastal on vähemalt kord kuus Instagramis üle kolmandiku mobiiltelefonide kasutajatest (umbes 89,4 miljonit ameeriklast). 2017. aastaks kasutab Instagrami hinnanguliselt 51,8% sotsiaalvõrgustiku kasutajatest.

Instagrami olulisus võrreldes teiste sotsiaalmeedia platvormidega.

See peaks teid nüüd irvitama nagu Cheshire Cat, sest see tähendab, et teil on kogu sotsiaalmeedia ruum, et Instagrami kaudu oma konkurentsist edasi pääseda ja olla esimeste seas, kes annavad teie ettevõtte ostjate ette!

Lõppude lõpuks ütles mõni vaene loll, et ka veeb on läbiv etapp!

Pealegi, kui videosisu on kõigis sotsiaalmeedias (sh Facebook, Twitter ja YouTube) osutunud kõrgemaks, korraldab Instagram video aastatuhandete jaoks demograafilisi sihtmärke. Lisaks kasutatakse Instagrami ka videoreklaamide jaoks kõige vähem – ainult 24%.

ÄRA VÕTMA: Seal on teie võidukombinatsioon! Visuaalne sisu + aastatuhandete pikkune vaatajaskond + korralikud tehnikad = brändi äratundmine ja müük!

Järeldus

Reaalsus on see, et enamik ettevõtteid ei kasuta üldse Instagrami või ei kasuta seda kogu oma potentsiaalil. Ükskõik, kas postitate pilte või videot, on olemas Instagrami kasutamise metoodika, et reklaamida oma ettevõtet turul, mis EI vanane peagi. Kui meelitate ligi 18–34-aastaseid turge väga aktiivse kaasamismäära ja kulutatava rahaga, võib teie ettevõte võita konkurentsi Instagrami abil, kas otsite kohalikku või ülemaailmset ostjat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map