CloudFlare’i kasutamine veebimajutuse täiustamiseks

Plussid ja miinused CDN-i (sisu edastamise võrk), näiteks CloudFlare kasutamise korral oma veebimajutuse konto toimivuse ja turvalisuse suurendamiseks.


Veebimajutus koos Cloudflare'iga

On asju, millega enamikul hostiettevõtetest läheb hästi, ja on asju, mis neil hästi ei lähe; nagu äritaseme turvaturbe pakkumine jagatud hostimise klientidele.

Masside turvalisus

Enda tippklassi kaitse häkkerite vastu peab teil olema selline teadmine, mida inimesed saavad kõrgtasemel IT-haridusest. Ettevõtte omanikud, kes alles alustavad hostimisega, ei oma selliseks pingutuseks aega ega ressursse.

Sisestage CloudFlare. CloudFlare on veebimajutusteenuste turvateenus, mis on juba aastaid olnud ja on leevendanud ajaloo kõige rängemaid rünnakuid. Näiteks 2014. aasta veebruaris peatus see a rekordiline rünnak teenuse levitamise keelamise (DDoS) vastu. DDoS-rünnak on see, kui häkker käivitab armee „zombie” -arvuteid, mis on programmeeritud tegema ühe veebisaidi jaoks nii palju dokumenditaotlusi, et see läheb üle jõu ja pole seaduslikele külastajatele kättesaadav.

CloudFlare teeb pidevaid täiendusi originaalsete funktsioonide lisamise ja omandamise kaudu. 2014. aasta veebruaris omandas CloudFlare StopTheHackeri, et lisada pahavara (viiruste) tuvastamine, automaatne pahavara eemaldamine ning maine ja musta nimekirja jälgimine. Ja 2014. aasta juunis omandas ta veebikasutajate turvalisust laiendava ettevõtte CryptoSeal.

Ettevõtlustaseme jõudlus

Uuele ja kiiremale veebimajutusettevõttele üleminek pole enam aeglase veebisaidi ainus lahendus. Lisaks turvalisusele pakub CloudFlare täiustatud jõudlust iga veebimajutuskonto jaoks. Kui teile meeldib teie praegune veebimajutaja, kuid soovite, et teie kontol hostitavad veebisaidid kiiremini laadiksid, võite proovida kasutada CloudFlare’i. CloudFlare sai alguse CDN-na (sisu edastamise võrk), mis optimeerib teie andmete edastamise automaatselt.

Juhtumianalüüsis ZenDeski – populaarse veebipõhise klienditoe tööriista, mida ettevõtted kasutavad kogu maailmas – veebisaidi optimeerimise kohta teatas CloudFlare globaalse reageerimisaja 10-kordsest ja sihitud sisu edastamise aja paranemisest 6-kordselt..

Kuidas CloudFlare teie praeguse hostimisega töötab

CloudFlare ei ole ise veebimajutusteenus. See tähendab, et saate säilitada oma praeguse veebi ja lisada sellele CloudFlare. Põhimõtteliselt töötab CloudFlare võrgutasandil ja toetab praktiliselt kõiki veebimajutajaid. Mõned veebimajutajad, näiteks näiteks Bluehost ja GreenGeeks, on teinud koostööd CloudFlare’iga, muutes CloudFlare’i aktiveerimise otse teie veebimajutuskontolt ülilihtsaks. Kui olete koos veebiga, mis ei paku integreeritud CloudFlare tuge, saate siiski CloudFlare’is eraldi registreeruda CloudFlare’i veebisaidil. Peate siiski muutma oma domeeni DNS-i sätteid, et need vastaksid CloudFlare’i nimelistele serveritele.

CloudFlare GreenGeeksi juhtpaneelilGreenGeeki cPaneli juhtpaneeli ekraanipilt, kuhu CloudFlare on vaikimisi kiireks integreeritud & lihtne aktiveerimine.

CloudFlare’i on lihtne üles seada, isegi kui teie veebimajutaja pole sellega partneriks. See autor on CloudFlare kasutamiseks seadistanud mitu hostikontot 5 minutiga või vähem.

Kui palju CloudFlare maksab?

CloudFlare’i põhiteenused on tasuta, kuid täiendatud paketid on väga taskukohased ja ettevõtjatele ning väikeettevõtetele üsna atraktiivsed.

Pro pakett, mis on tasuta koha võrra kõrgemal, lisab saidi veelgi kiiremat jõudlust, paremat tuge mobiilseadmetele ja veebirakenduse tulemüüri. See tagastab teile esimese saidi eest 20 dollarit kuus, kuid iga järgmise saidi eest ainult täiendavad 5 dollarit.

Äripakett pakub teile kõiki Pro funktsioone, paremat teenusest keeldumise kaitset ja Railgunit, mis aitab teie sisu kiiremini välismaale tuua. 200 dollarit kuus leides, et varastamine on võrreldav kulutuste ja pettumustega, kui proovite sedalaadi töökindlust ja turvalisust nullist üles ehitada..

Ettevõttepakett, mis on üsna kallis, 5000 dollarit kuus, annab teile kogu Enchilada. See on kõik pakett Pro- ja Business, pluss häälestusabi, spetsiaalne kontohaldur, ööpäevaringne telefonitugi ja 2500% -lise teenustasetaseme leping.

Kõigi plaanide korral ei tasu te ribalaiuse eest kunagi tasu. Võite isegi plaani tüüpe segada vastavalt oma vajadustele. Mingil ajal ajakohastamine ja alandamine ei ole higi ning kogu asja eest võetakse tasu ainult üks kord kuus. Lisateave iga plaani eriomaduste kohta on saadaval saidil CloudFlare’i hinnakujundusleht.

CloudFlare’i aklaadid

CloudFlare on hiljuti teeninud mitmeid auhindu. Nad sisaldavad:

 • Techcrunchi parimaks ettevõtte käivitamiseks korraldatud kaheksandal iga-aastasel Crunchies Awardsil 2015. aasta veebruaris
 • Kõige uuenduslikum võrk & Interneti-tehnoloogia ettevõte juba kaks aastat Wall Street Journali kaudu
 • Maailma majandusfoorumi hinnang tehnoloogia pioneeriks
 • Fast Company kuulus maailma kümne kõige innovaatilisema ettevõtte hulka

Vaidlused

CloudFlare koos kõigi selle eelistega pole siiski poleemika vastu täielikult isoleeritud.

Näiteks 2014. aasta märtsis kuulus CloudFlare SiteVet Beta poolt hallatava pahatahtliku liikluse põhjal maailma halvimate hostide ja võrkude esikümnesse. Ja kahte ISISe kolmest veebivestluse foorumist valvas ka CloudFlare. Korrakaitsjad ei ole palunud neil teenust katkestada. Selle kirjutamise hetkeks ei vastanud CloudFlare ISIS-i vestlusfoorumite lisateabe taotlustele. Valvekodu sait CrimeFlare.com kirjeldab oma juhtumit miks ei saa CloudFlare’i andmeturbega usaldada.

Inimestest on teada ka muid probleeme, näiteks laadimisajad tegelikult aeglustuvad ja lehevaatamiste statistika on täis pumbatud. Mõned väidavad, et CloudFlare nimetab end CDN-ks, kuid tegelikkuses on see pigem pöördproxy, mida ei peeta tõeliseks CDN-ks.

Kui leiate, et need probleemid on teie eesmärkidel ületamatud, võite proovida muid CDN / turvateenuseid, näiteks Akamai.com, Incapsula.com või FireHost.com. Need võimalused pakuvad ka CloudFlare’i kaudu kulude kokkuhoidu, sõltuvalt teie konkreetsetest vajadustest.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et CloudFlare võib olla hea lahendus teie veebimajutuskonto turvalisuse ja toimivuse suurendamiseks ilma, et peaksite palju kulutama. Ka tasuta versioon töötab hästi. See sõltub ikkagi teie veebi kasutatavate hostiserverite jõudlusest, kuid CloudFlare suudab lõpuks teie sisu kiiremini ja turvalisemalt üles toimetada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map