9 Twitteri tööriista oma sotsiaalse ulatuse laiendamiseks

Populaarsete Twitteri tööriistade loend, mis aitab Twitteri kasutajatel suurendada tootlikkust ja luua kiiremini ja tõhusamalt jälgijate veebikogukond.


Parimate Twitteri tööriistade loetelu

Üks asjadest, mida ma Twitteris armastan, on saadaval olev lai valik kolmanda osapoole tööriistu. Need tööriistad aitavad suuresti produktiivsust tõsta ja võtta välja palju käsitsitoiminguid, mida võiksite Twitteris teha – jättes teile rohkem aega oma jälgijatega suhtlemiseks ning nende muutmiseks müügivihjeteks ja müügiks.

Minu populaarsemad Twitteri tööriistad:

Saadaval on palju tööriistu ja soovisin teiega jagada neid, mida ma kõige sagedamini kasutan. Need on aidanud mul omaenda jälgimist üles ehitada ning aidanud mul palju kiiremini ja väiksema vaevaga oma mõjuvõimu suurendada.

Twitteri tööriist nr 1: ManageFlitter

HaldaFlitter on minu lemmik tööriist, sest:

  1. See aitab tuvastada, kes on parimad inimesed, keda jälgida
  2. Väikese tasu eest saate automatiseerida Twitteri järgnevat protsessi

ManageFlitter on üsna lihtne tööriist. Sellel on palju funktsioone, kuid see, mis mulle kõige rohkem meeldib ja mida ma kõige sagedamini kasutan, on toiterežiim. Sellel on otsinguvõimalus, mis võimaldab teil tuvastada inimesi, keda soovite jälgida, mitme kriteeriumi alusel. Alloleval pildil näete mitut neist kriteeriumidest:

ManageFilteri toiterežiim

Suurepärane on see, et saate valida inimesi nende profiili põhjal – keda nad jälgivad või mida nad on tviitinud – mis on väärtuslikud võimalused.

Kuid minu jaoks eristab seda tööriista võime tuvastada inimesi, kes on aktiivsed ka Twitteris. See suurendab nende võimalusi teid tagasi jälgida ja oma sisu oma jälgijatega jagada.

Kui loend on tagastatud, saate inimesi läbi käia ja neid käsitsi jälgida.

700 inimese jälgimiseks kulub umbes 2–4 minutit.

Või kui soovite, võite valida inimesed. Siin on 3299 inimest, kes vastasid minu otsingukriteeriumidele ja töötlevad neid hiljem automaatselt.

ManageFilteri nimekiri inimestest, keda saan jälgida.

Valisite lihtsalt kõik, klõpsake suvandil Jälgi hiljem ja järgige siis juhiseid. 10 000 inimese automaatne jälgimine maksab 40 dollarit. See võib säästa palju jõupingutusi ja ühtlasi tagab, et järgmist tehakse iga päev.

Kiire näpunäide: Ma piiraks automaatse jälgimise piiri 700-ni päevas, et jääda hästi Twitteri piiridesse.

Vidistamise tööriist nr 2: Klear

Klear, mis varem oli Twtrland, on suurepärane vahend oma niši mõjutajate tuvastamiseks, kui te neid juba ei tunne. Logige tööriistasse sisse oma Twitteri konto abil. Seejärel sisestage teema teile huvipakkuvatesse otsingukriteeriumitesse ja see loetleb 10 parimat mõjutajat. Nüüd näete, kes on suurimad mõjutajad, ja saate suunata nende järgijad teid jälgima.

Kui võtate tasulise valiku (mis on 10 dollarit kuus), näete ka mõjutajate postitatud kõige populaarsemat sisu. Nüüd on teil võimalus kureerida nende sisu, kui see on üldine ja asjakohane teie niši jaoks. Või võib see anda teile ideid selle kohta, millist sisu võiksite luua ja mis oleks populaarne.

Twitteri tööriist nr 3: Tweet Jukebox

Kui ma esimest korda Twitterit kasutama hakkasin, tehti kogu säutsu Hootsuite’ist (see on suurepärane tööriist, kuigi peate seda uuesti laadima).

Siiski, kui leidsin Tweet Jukebox, sellest sai minu valitud tweetimise tööriist kahel peamisel põhjusel:

  • Te ei pea seda sisu pidevalt täitma. Tweet Jukebox jätkab sisuga jalgrattasõitu ja kui see lõpuks kätte jõuab, algab see lihtsalt uuesti.
  • Kaasas mõni valmislaaditud sisu, mille saate lihtsalt oma Jukeboxi alla laadida ja kohe säutsu tegema.

Valige lihtsalt suvand Jukebox Library. Siin on 20 lehekülge valmis jukebokse, mis sisaldavad tweete, mis hõlmavad paljusid erinevaid teemasid. Üks asi, mille olen Twitterist leidnud, on see, et inimesed armastavad hinnapakkumisi – ja nagu näete, on seal 500 tsitaadist koosnev jumbo Jukebox. See annab teile palju sisu. Saate piiksutada 10 pakkumist päevas 50 päeva jooksul ja siis tööriist lihtsalt käivitub uuesti, suunates pakkumised ümber.

Samuti saate oma sisu jukeboxe üles ehitada, laadides üles pilte või sisestusteksti ja linke, mille saate käivitada.

Võite lasta sellel fikseeritud perioodil töötada (mis on eriti hea, kui need on eripakkumised või kutsed veebiseminaridele) või võite lasta sellel toimida tähtajatult (kui sisu pole ajaliselt piiratud).

Mul on üks jukebox, millel on minu 900 juhtimisartiklit, mis on seadistatud pidevalt piiksuma. See saadab välja ühe säutsu tunnis, mis aitab liiklust minu veebisaidile suunata. Ja kuna ma lisan pidevalt uusi jälgijaid, on see ka suurepärane võimalus tutvustada neid oma vanemale sisule.

Võite kasutada Tweet Jukeboxi vabas režiimis, mis võimaldab teil omada kahte jukeboxi. Kasutan tasulist versiooni, mis on 10 dollarit kuus. See võimaldab mul mitte ainult omada mitut jukeboxi, vaid võimaldab mul seda kasutada ka viie erineva konto jaoks.

Kiire näpunäide: Mida rohkem piiksuma hakkate, seda rohkem vaateid saate. Kasutage Tweet Jukeboxi, et piiksutage vähemalt üks kord tunnis iga päev.

Twitteri tööriist nr 4: periskoop

Periskoop on Twitteri otseülekande rakendus. See võimaldab teil voogesitada otsevideot, mida inimesed saavad valida sisse logimiseks ja vaatamiseks. Periskoop on nutitelefoni rakendus, mille peate oma telefonist alla laadima ja kasutama.

Seda on üsna lihtne ja arusaadav kasutada ning video kvaliteet on väga hea.

Mulle meeldib Periscope’i juures see, et see saadab kõigile teie jälgijatele säutsu, et nad teaksid, et voogesitate otseülekannet. See võimaldab teil kõigil oma jälgijatel salvestise koopia piiksutada, suurendades selle vaatamise tõenäosust.

Periskoop on lihtne ja hõlbus viis videosisu loomiseks. Samuti on see suurepärane võimalus oma jälgijatele teada anda igast teie ettevõtte tooteesitlusest või tootetuurist. Näiteks võiks Vahendamine anda uue kinnisvaraga reaalajas ringkäiku.

Kiire näpunäide: Järgneva loomise abistamiseks soovitaksin videote jaoks valida tavaline aeg – öelge igal esmaspäeval kella 10.00. Teatage sellest kaks või kolm päeva varem ja pidage siis sellest ajast kinni. Järjepidevus ja järjekindlus on see, mis aitab üles ehitada järgmist.

Twitteri tööriist nr 5: RiteTag

Piiksumise märgistamine on väga oluline. See aitab kaasa teie jälgimise orgaanilisele kasvule, kuna inimesed kipuvad rämpskirju vaatama. RiteTag on suurepärane tööriist, mida ma armastan kasutada, et aidata teil oma säutsude jaoks õigeid räsimärke leida.

Tasuta versioonis logige lihtsalt sisse oma Twitteri kontoga ja tööriistaribal sisestage hashtag, mida soovite kasutada.

Olen siin kasutanud #leaderit ja seal loetletakse siis, kui populaarne see hashtag on. See annab teile ka statistika kõigi selle sõna sisaldavate räsimärkide kohta. Statistika sisaldab tšeki, retweetide ja vaatamiste arvu tunnis, mis on seotud räsimärgiga, ning ka seda, kui palju protsenti tweettidest sisaldas pilte, linke ja mainimisi. See kõik on suurepärane teave ja aitab teil otsustada, mida peaksite kaasama.

Avastage RiteTagist uusi hashtag-ideid

Kiire näpunäide: Kasutage osalist otsingut, et näha, millised on kõige paremad räsimärgid. Näiteks kasutage juht selle asemel juhtimine.

Ka need on värvikoodiga. Kõik rohelised kodeeringud on need, mida tuleks arvestada. Kui see on punane, tähendab see, et tweete on liiga palju ja teie nähtavuse tõenäosus on väike.

Nii et siin näete, et #Leadership oleks parem valik kui #leader, kuna sellel on potentsiaalselt 27,5 mln vaatamist, võrreldes 120k juhiga. Lisaks on seal ainult 342 säutsu, nii et seda pole üle kasutatud.

Veel üks selle tööriista suurepärane funktsioon on ühendusteave. Kui te ei näe räsimärki, mis näib olevat viljakas, võite klõpsata ühendustel, kus kuvatakse seotud räsimärgid.

RiteTag võib näidata seotud räsimärke

Kiire näpunäide: Kui teil on ruumi, kasutage orgaanilise kasvu suurendamiseks kahte või enamat populaarset räsimärki.

Twitteri tööriist nr 6: puhver

Puhver oli üks esimesi tööriistu, mida kasutasin oma postituste automatiseerimiseks. See on väga lihtne ja hõlpsasti kasutatav. See võimaldab teil postitusi järjekorda panna ja seejärel ajastada, nii et neid saaks visata kõige optimaalsematel kellaaegadel..

Hinnakujundusvõimalusi on erinevaid. Tasuta versiooni abil saate ühe konto linkida ja planeerida kuni 10 postitust päevas. Lisaks Twitterile saate postitada ka Facebooki, LinkedIni, Google+ ja Instagrami. Professionaalsemate võimaluste jaoks on saadaval ka erinevad tasulised paketid.

Puhvriga registreerumiseks logige lihtsalt sisse oma Twitteri või Facebooki kontoga. Seejärel looge vahekaardi Loo sisu all postitused ja kui olete kogu oma sisu lisanud, võite minna ajakava vahekaardile.

Siin saate oma sisule postitamiseks lisada erinevad kellaajad. Seal on optimaalne seade ja puhver analüüsib teie kontot, et öelda teile, millised ajad on teie jälgija tegevuse põhjal kõige parem säutsuda. See on suurepärane viis oma tviitidega seotuse suurendamiseks.

Puhvri kaudu optimaalsete Tweet-aegade leidmine

Nagu ülaltoodud tabelist näete, oleks minu parim sättimise aeg vahemikus 17.00–13.00 EST.

Vidistamisriist nr 7: HootSuite

Hootsuite on suurim sotsiaalmeedia haldamise platvorm veebis. Tasuta versiooni piires saate lisada kolm sotsiaalmeedia kontot, mille sisu ja ajakava lisamine pole piiratud.

Üks funktsioone, mis mulle Hootsuite’i puhul väga meeldib, on soovitatud sisuvalik. See valik tuvastab teile ja teie järgnevatele asjassepuutuva sisu ning soovitab isegi parimad ajad selle postitamiseks.

Lisatasupakette on mitu ja üks, mida ma kasutan, on 9,99 dollarine kuuplaan. See võimaldab mul lisada kuni 10 suhtlusprofiili, millel on piiramatu soovitatav sisu ja automaatne ajastamine.

Hootsuite on peamine tööriist, mida kasutan kõigi oma sotsiaalmeedia kontode jaoks (enamat kui lihtsalt Twitter). See võimaldab kontodevahelist postitamist ja võtab postitamisel palju käsitsi vaeva.

Üks miinus on see, et peate pidevalt sisu laadima. Teil ei saa lasta seda lihtsalt korrata, mistõttu on soovitatud sisuvalik nii suur abi.

Twitteri tööriist nr 8: TweetChat

Kui olete loonud järgmise ja regulaarselt piiksatanud, peate uurima üha suuremat seotust. Üks viis seda teha on pidada rühmas arutelu oma jälgijatega antud teema ümber. Neid kutsutakse sageli Twitteri pidudeks või säutsu vestlusteks ning neist võib olla kasu, kui saate neid paremini tundma õppida.

Üks säutsuvate vestluste väljakutse on see, et sõnumite jälgimine võib olla keeruline, kuna meie kanalid võivad olla liiga hõivatud ja sõnumid võivad jääda märkamata. Ka vestlust on raske modelleerida, eriti blokeerida agressiivseid või sobimatuid kaasalööjaid.

See on koht, kus TweetChat aitab välja. TweetChat on tasuta tööriist, mis korraldab ja haldab Twitteri vestlusi. TweetChatil on väga lihtne ja hõlpsasti kasutatav liides, kuhu sisestate lihtsalt vestluseks kasutatava räsimärgi ning see kogub kõik säutsud ja esitab need ühte loendisse.

See võimaldab teil ka sisu esile tõsta või blokeerida, mis teeb modereerimise väga lihtsaks.

Kiire näpunäide: Twitteri vestluste korraldamisel on kõige parem kinni pidada tavapärasest ajapilust, et sellest eelnevalt teada anda ja seda reklaamida. See aitab üles ehitada pidevat järgimist.

Twitteri tööriist nr 9: TweetReach

Kui soovite teada, kui hästi teie Twitteri konto toimib, TweetReach on mugav tööriist. See võimaldab teil käivitada aruandeid, mis näitavad teile, kuidas kõigi teie säutsude jõudlus, retweedid jms toimivad. Samuti näitab see, millised kontod annavad teie kontole kõige rohkem väärtust, viies oma sõnumi sinna.

Võite kasutada ka TweetReachi võistluste ülevaatamiseks, et näha, kuidas neil läheb, või kasutada seda räsimärkide või kaubamärkide uurimiseks.

TweetReach on loodud professionaalseks turunduseks ja suhtekorralduslikuks kasutamiseks. Tippmargid loodavad TweetReachil oma mõju mõõta ja strateegilisi samme teha.

Järeldus

Seal on nii palju suurepäraseid tööriistu, mis aitavad teil oma twitter-i kontot hallata ja automatiseerida mõnda igapäevasemat protsessi. Ülaltoodud on minu peamised lemmikud ja on aidanud mul kokku hoida lugematuid tunde väärtuslikku aega. Millised on mõned teie lemmikud? Räägi mulle allpool olevatest kommentaaridest!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me