7 võitu Instagrami turundusstrateegia põhialused

Kas soovite kasutada Instagrami oma turundusstrateegia osana? Siin on Instagrami õnnestumiseks hädavajalik.


Instagrami turundusstrateegiad

Instagrami mõju tänapäeva turundusmaailmas on raske tähelepanuta jätta. Kuna miljonid inimesed kasutavad Instagrami iga päev, on see teie toodete tutvustamiseks parimate platvormide hulgas. Kuna olete pärast Facebooki kõige enam hõivatud võrk, ei taha te mööda jääda suurest turundusaknast, mille Instagram teie ettevõttele võiks avada.

Instagrami tõhusaks kasutamiseks oma eeliseks peab teil olema plaan. Plaan, mis võimaldab teil muuta Instagrami turunduse kõrgusi. Allpool on toodud olulised näpunäited võitnud Instagrami turundusstrateegia saamiseks:

1. Alustage põhitõdedega

Võitva Instagrami turundusstrateegia käivitamiseks peaksite alustama põhitõdedest. Pärast konto loomist koostage loominguline ja atraktiivne biograafia. Biograafia peaks sisaldama teie nime ja seda, mida teete.

Loomingulise biograafia Instagrami ekraanipiltTeie Instagrami biograafias peaks olema selge, mida teete, ja rääkima oma nišist

Kõige olulisem on aga oma nišš selgeks saada. Oma niši mõistmine aitab teil teada saada, millised jälgijad teid huvitavad ja kuidas kohandada oma sisu oma sihtrühma meelitamiseks..

Oma kontot arendades jääge kindlasti oma niššile. See on ainus, mis eristab teid konkurentidest. Muutke oma rutiiniks kvaliteetse sisu regulaarse postitamine ja sellel oleku ajal asjakohaste räsimärkide kasutamine.

Kui olin sattunud Instagrami turundusruumi, kuulsin, et õppisin tundma kaubanduse tööriistu. Jälgijate arvu kasvatamiseks, väljakujunenud mängijateni jõudmiseks ja minu vaatajaskonnale sisu kureerimiseks oli palju õppida. Tõepoolest, kui ma poleks selle ruumi põhitõdesid õppinud, poleks mul kerge Instagrami turundusruumis liikuda. Mul oli küll algne kogemus sotsiaalmeedia turunduses, kuid mitte Instagrami kui platvormi osas. Kui kavatsete Instagramis turundada ja lähete sisse ilma olulisi näpunäiteid ja nippe tundmata, võite selle alahinnata.

2. Mõista oma publikut

Enne Instagrami turundusstrateegiasse sulandumist peate välja selgitama oma Instagrami kasutava sihtrühma arvud ja väärtused. Kui turundusstrateegia ja rakendus üldiselt teie heaks töötavad, peavad numbrid teid eelistama.

Saate oma publikust aru Instagram'isAnalüüsige oma sihtrühma (sugu, vanus, riik)

Oma publiku mõistmine aitab sisu kureerimisel. Kui teie vaatajaskond koosneb noortest, kasutab teie sisu peamiselt visuaale (kuigi sõltuvalt nišist on ka erandeid!). Publik mõjutab sisu esitust ja on seetõttu võitva turundusstrateegia jaoks hädavajalik.

Vaatajaskonna tundmine on teie kampaaniate ja nähtavuse jaoks hädavajalik. Kampaania läbiviimisel on lihtsam, kui teada on pigem sihtrühm kui üldine vaatajaskond. See aitab teil teada saada õigeid räsimänge, mida saate oma publikuni jõudmiseks kasutada.

3. Uurige ühendust teiste Instagrammeritega

Nagu välismaailmas, töötab ka suhete loomine samade huvidega inimestega mõlemale. Pärast Instagramiga liitumist pühendage aega reageerida teiste teiega samal nišil töötavate Instagrammerite visuaalidele.

Need partnerlussuhted viivad sageli uute jälgijate või teise või teise õppimiseni. See ei tohiks piirduda väiksemate kontodega, vaid peaks laienema ka suurematele kontodele, millel on rohkem vaateid, palju jälgijaid ja kõrgem seotustase kui teie omadel.

Algaja jaoks on suurte Instagrami kontode kaudu seda raske märgata. Mõne häkkimisega saate aga järgmisi näpunäiteid kasutada, et aidata teil end nähtavaks teha või isegi püsivat suhet suure Instagrami kontoga luua. Suurema Instagrami kontoga suheldes:

 • Ei meeldi ainult üks pilt – igal suurel Instagrami kontol meeldivad inimestele fotod alati. Ühe foto meeldimine ei tee teid mingil juhul omanikele nähtavaks. Kuid mitme foto meeldimine muudab teid ainulaadseks kõigist inimestest, kellele meeldib uusim foto.
 • Kommenteerige, mitte meeldige – nende postituse meeldimine tähendab, et teile meeldis, kuid kommenteerimine tähendab, et tegite rohkem kui lihtsalt. Võtke alati aega, et kommenteerida olulisemate Instagrami kontode postitusi.
 • Isikupärastage oma kommentaare – vältige kommentaare, mis kõlavad üldsõnaliselt või mida võidakse eksida robotite vastu. Pange oma kommentaarid üksikasjalikult esile, mida tunnete postituse kohta. See töötab.
 • Küsige küsimusi – postituse kommenteerimine on väga soovitatav, kuid vestluste alustajaks on küsimuste esitamine. Enamikule inimestele meeldib, kui nende töö kohta küsitakse, ja neile vastatakse hea meelega, eriti kui mõnele küsimusele eelneb kompliment.

Siin võiksite olla häid tutvustamisalaseid e-kirju / kommentaare juba eelnevalt ette valmistatud, nii et kaaluge mõnda neist parimad kirjutusettevõtted saadaval veebis.

4. Kasutage mõjutajaid

Kasutage Instagrami mõjutajaidUurige oma riigi mõjutajaid ja võtke nendega ühendust

Nii nagu nimigi ütleb, on mõjutajad inimesed a-ga märkimisväärne pärast seda, kes suudab seda mõjutada suure hulga inimeste arvamus. Nad on enamasti trendinäitajad, kelle vaateid väärtustatakse Instagramis.

Kui jagate samu teemasid ja näitate oma väärtust, võivad nad teid huvitada ja toetada teid, pakkudes teile kokkupuudet. Teised mõjutajad võivad aga nõuda, et maksaksite nende sisu reklaamimise eest.

Mõjutajate kaasamisel veenduge, et suurem osa nende järgimisest koosneks siiski teie sihtrühmast.

Minu kogemuste põhjal võib mõjutajatega töötamine aidata teie turundustegevust täiendada. Eriti siis, kui hakkasin oma publikule sisu kureerima ja Instagramis sisu jagama, mõistsin, et ma ei jõua oma publikuni nii, nagu soovisin. Leviala oli vähem kui par. Tagamaks, et sisu jõuaks sobival sihtrühmani õiges vormis, pidin tegema koostööd mõjutajate meeskonnaga. Sisu jagamine oli mõjutajatega lihtsam. Räsimärgid jõuavad mitme vaatajaskonnani. Tekkisid vestlused, mis olid üles ehitatud suurema sisu jagamise tagajärjel, mis oli otsene töö mõjutajatega. Isegi nende mõjutajate olulisuse vaatlemiseks oli brändi loomine ja säilitamine lihtsam. Mõjutajate jagatud sisu lähenemine oli minu kontod ja postitused ning see võimaldas mul luua teemasid ja kaubamärke, mis eristaksid minu tööd ainulaadselt. Instagram on sotsiaalmeedia ruumis palju kasutust leidnud. Mingil ajahetkel saate lõpuks aru, et te ei saa ulatuslikult oma publikuni jõuda, ilma et mõjutajate jõupingutused oleksid läbi viidud..

5. Brändige oma sisu

Instagram ei toeta reaalajas linkide lisamist teie postitustele. See on visuaalselt orienteeritud sait, mis toetab ainult pilte ja videoid. Seetõttu veenduge, et oma sisu postitades seda tugevalt brändite, et teie turundusstrateegia oleks tõhus ja tõhus.

Teemavärvide ja fondide kasutamine on teie sisu brändimisel väga tõhus. Iga postitatava sisuga veenduge alati, et leidub midagi, mis tuvastab selle teie tootena. Nii saab iga kord, kui teie sisu on Instagramis nähtav, selle hõlpsalt teiega siduda ilma reaalajas linke kasutamata.

6. Kasutage räsimärke

Teie profiil üksi on ebaefektiivne, kuid räsimärkide kasutamine muudab teid nähtavamaks. Räsimärkide kasutamine toimib teie eeliseks, kui loote ühenduse teiste Instagrami reklaamijatega, kasutades sama räsimärki. See aitab teil suhelda Instagrammeritega, kes kasutasid sama räsimärki enne teie konto käitamist.

Kasutage Instagramis räsimärkePopulaarsete räsimärkide kasutamine aitab teie vaatajaskonnal teiega jõuda

Hashtagide kasutamisel tuleb aga olla ettevaatlik, et vältida rahvarohkete hashtagide kasutamist. Vältige üldiste hashtagide kasutamist, mille korral teie postitus on koos miljoni teisega basseinis. Teise võimalusena saate otsida hashtage, mis sobivad teie nišiga õigesti.

Teie nišiga toimiva õige hashtagi tuvastamine ei ole piisav. Klõpsake räsimärke, et näha, kas teie sisu riimub sellega, mis seal postitatud on. Kui teie sisu sobib, kasutage räsimärki, kuna see jõuab tõenäoliselt paljude inimesteni, keda jagate samades huvides. Hashtagide kasutamisel pole piiranguid, seega kasutage neid oma eeliseks!

Ainuüksi postitused ei jõua ulatuslikult publikuni. Proovisin seda oma varasetel Instagrami turunduspäevadel ja oma publikuni jõudmine oli üsna keeruline. Otsustasin töötada välja strateegia, mis nägi mind töötavat eranditult hashtagidega. Räsimärgid aitavad mingil moel sisu brändida, välja arvatud nende peamine ülesanne – muuta sisu viiruslikuks. Turunduse eesmärk on tagada, et sisu jõuaks võimalikult paljude inimesteni, et tagada nii uute müügivihjete genereerimine kui ka konversioonid. Räsimärgid olid ja on endiselt oluliseks tööriistaks Instagrami turundaja tööriistakomplektis.

7. Looge sisustrateegia

A turundusstrateegia ilma sisustrateegiata on ebapraktiline. Igasugune sotsiaalmeedia ja sisu eksisteerivad sümbiootilises suhtes; mõlemad sõltuvad eksistentsist üksteisest. Sisustrateegia loomine hõlmab jagatava sisu tüübi, postitamise aja ja postituse sageduse otsustamist.

Jagatava sisu tüüp sõltub vormist ja kontekstist. Vorm on see, kuidas kavatsete oma sisu jagada. Kas eelistate ainult teksti, pilti või videot? Kontekst seevastu on see, kuidas teie sisu on kohandatud sobima teie ettevõtte häälega.

Postitamise aeg sõltub paljudest teguritest. Peaksite alati püüdma postitada ajal, mil see on teie sihtrühmale kõige mugavam. Postitamise sagedus peaks olema regulaarne. Enamik inimesi jälgib kontosid, millel pole määratletud postituste sagedust. Sa ei taha oma publikule pettumust valmistada ebakorrektselt postitades? Võtke vastu regulaarne ja sagedane postitusmuster.

Instagrami turundusesse laskudes polnud mul täpset sisustrateegiat. Mul oli ainult läbimõeldud turundusstrateegia. Nii et pikemalt öeldes, pidin ma välja tulema sisustrateegiaga, mis lubaks mul eranditult sisu meisterdada – nii publikuga sünkroonis olevad fotod ja videod kui ka minu turundusstrateegia. Kui te ei tasakaalusta turunduse ja sisu loomise vahel, siis see tasakaalustamatus eemaldub teie tööst ja ilmneb ka teie tulemustes. Sel eesmärgil võtsin kasutusele vajalikud meetmed, et tagada sisu vastavus vaatajaskonna eelistustele ja ka toode, mida ma turundasin. Tulemused olid vastuvõetavad ja vastasid ootustele.

Kokkuvõtteks võttes võitnud Instagrami turundusstrateegia põhineb nii väikestel kui ka olulisematel keerukatel teemadel. Instagram on praegu parimate sotsiaalmeedia platvormide hulgas, läbimõeldud turundusstrateegia omamine aitab edu saavutamisel kaugele jõuda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map