7 peamist Magento kaupluse omanike makseasendit

Magento e-poe peamised võtme maksestrateegiad, tagage erinevate maksete sujuv töötlemine, & suurendage nende 7 näpunäite abil oma veebimüüki.


Peamised võtmemaksetega seotud kaalutlused

E-kaubandus on maailma majanduse tohutu osa. Statistiliste andmete kohaselt globaalne tulu e-kaubanduse osakaal jõuab 2020. aastal 4,5 triljonini dollarini. Selle kaubandusvaldkonna tohutu kasv loob ruumi erinevatele ettevõtetele oma teenuste turule pakkumiseks ja e-kaubanduse teenuste parendamiseks. Üldiselt loovad väljapaistvate ettevõtete vahelised rivaalid igas töövaldkonnas uue väärtuse ja teenuste parema kvaliteedi. Tänapäeval on meil selles valdkonnas kaks domineerivat platvormi. Ühel pool on WooCommerce. Teisest küljest on meil Magento. Selles artiklis räägin Magento kaupluste omanike seitsmest kõige sagedasematest maksetest.

KAS SA TEADSID? Kõigi e-poe platvormide turuosast moodustab Magento 29,1 protsenti.

1. Toote korraldus

Ehkki Magento on osutunud suurepäraseks platvormiks veebimüüjatele, on see ainult veebitööriist. Seetõttu sõltub selle edukus kasutajatest. Igal Magento poe omanikul tuleks meeles pidada ühte asja – tänapäevased Interneti-kasutajad on kogenud ostlejad, kellel on kõrgelt arenenud maitsemaitsed. Kui teie kaupluse organisatsioon ei suuda neile sekunditega vajalikku pakkuda, lahkuvad nad teie kauplusest. Sel juhul on teil kolm n-ö nuppu – ei mingeid oste, makseid ega tulusid.

Magento tootekorralduse näideTootekorraldus teie Magento kaupluses on edu võtmetegur.

Seda teades pöörake alati tähelepanu sellele, kuidas oma tooteid kogu veebisaidil esitlete. Lisaks veenduge, et tootekategooriad oleksid hästi korraldatud ja hõlpsasti juurdepääsetavad igalt lehelt. Samuti kaaluge igale lehele otsinguriba lisamist, nii et kogu ostukogemus on kiire ja intuitiivne. Mida kiiremini kliendid ostavad, seda rohkem tooteid müüte. Lõpuks võite aktiveerida automaatse täitmise otsing ja kiirendage otsinguprotsessi. Kõigi nende toimingute tulemusel suureneb maksete arv ja seega ka suuremad tulud.

2. Usaldusväärsed, kuid aeglased pangamaksed

Kui olete oma tooteid kasutajasõbralikult korraldanud, võite hakata mõtlema erinevatele maksevõimalustele. Rusikareegel on, et Magento ostjatele tuleks pakkuda mitmeid alternatiive. Veebipoes ostjad tulevad sageli eri riikidest ja neil on erinevad makseharjumused. Sellist avatut lähenemisviisi kasutades meelitate ligi rohkem rahvusvahelisi ostjaid, mis on alati suurepärane võimalus. Alustame siis pangaülekande maksed. Sellest makselahendusest saavad kõige rohkem kasu riiklikud ja kohalikud ostjad. Teisest küljest võivad rahvusvahelised ostjad pangaülekande vahendustasusid üsna soodsate lahendustega võrreldes üsna kalliks pidada (loe PayPali kohta allpool). Peale selle võib mõne riigi pankade veebimaksete töötlemine võtta päevi, mis on iga e-poe omaniku jaoks häiriv.

Kui soovite ikkagi seda suvandit aktiveerida, minge oma Magento armatuurlaua jaotisesse Süsteem ja klõpsake siis nuppu Konfiguratsioon, müük ja makseviisid. Valige suvand Pangamakse. Lisage juhiste jaotisesse oma pangakonto, panga nimi ja aadress ning panga marsruudi number. Lõpuks pange sellele toimingule pangaülekande makse nimi ja salvestage muudatused.

3. PayPal globaalse apellatsiooni eest

PayPal on makselahenduste magento, mis tähendab, et see on üks peamisi e-kaubandustehingute väravaid. Seetõttu on Magento poe liitmine selle maksevõimalusega ideaalne valik teie e-äri jaoks. Ühest küljest saavad teie kliendid maksta ostetud kaupa krediitkaardiga PayPali kaudu. Teisest küljest saavad nad võimalikult kiiresti oma PayPali kontolt teie kontole raha kanda.

Ülekandetasude osas on need oluliselt madalamad kui rahvusvaheliste maksete pangatasu määrad. Näiteks USA-s maksete tegemisel on teenustasu 2,9% pluss 0,30 dollarit. Sellegipoolest varieeruvad rahvusvaheliste maksete tasud, kuna siin mängivad olulist rolli erinevad valuutakursid.

Selle lahenduse lisamine Magento maksemeeskonnale on sama, mis pangamaksete puhul. Valige lihtsalt BankPaymenti asemel PayPali makse ja salvestage muudatused.

Selle kõige ühendamiseks saate hõlpsalt ühendada a lihtsa arve koostaja selle lahendusega, et teha arveid oma PayPali klientidele. See aitab teil sujuvalt arveldamist käsitleda. Ja nagu me kõik teame – tähendab kiire arvete esitamine kiiret maksmist.

Arve looja mallEttevõtte arve mall – Aldona

4. Makse turvafunktsioonid

Magento pakub oma e-kaubanduse ettevõtjatele laia valikut turvakihte. Üks tõhusamaid vahendeid turvalisuse suurendamiseks on 3-D Secure protokoll. Need kolm D-d tähistavad kolme domeeni, mis aitavad e-poe ostjaid, st nende pangakaarte, autentida. Esimene on väljaandja domeen – ostja kaardi väljastanud pank. Teine on omandaja domeen – pank, mis väljastas e-kaubanduse omaniku kaardi. Lõpuks, kolmas on koostalitlusvõime domeen – veebis loodud platvorm, mis koosneb mitmest protokolliliidesest (MPI) ja juurdepääsu juhtimise serverist (ACS). Sellesse toimingusse kaasatud digitaalsed sertifikaadid tagavad, et nii maksja kui ka saaja on nende kaartide ja kontode autentsed kasutajad.

3-D Secure’i aktiveerimiseks minge süsteemi jaotisse Maksed ja klõpsake nuppu Test. Kui konfiguratsioon on testitud ja kinnitatud, minge jaotisse Makseviisid ja aktiveerige 3-D Secure. Nüüd töötab see kõigis makseviisides, mida kasutate oma Magento kaupluses.

5. Eripakkumiste loomine

Üks olulisemaid e-kaubanduse strateegiaid suurema sissetuleku ja lihtsamate maksete jaoks on mitmesuguste eripakkumiste pakkumine oma klientidele. Suurepärane asi Magento juures on see, et saate neid tehinguid luua ja aktiveerida, kasutades ostukorvi hindade reegleid. Näiteks kui soovite anda 25% allahindlust igale kliendile, kes ostab toote erikategooriast, avage administraatori paneel Magento ja minge jaotisse Kampaaniad. Siin peaksite valima jaotise Ostukorvi hinnareeglid. Uute reeglite seadmise protsess koosneb järgmistest etappidest:

 • Reegli määratlus – Reegli nimi (nt tootekategooria 20% soodsam), ostjarühmad, kes saavad selle tootekategooria jaoks kasutada kuponge, ja kupongi kood.
 • Tegevused – Allahindluse määramine (sel juhul protsent, kuid võite selle ka summana väljendada) koos toodetega, mida see.
 • Tingimused – Milline ostjagrupp ja mis tingimustel seda allahindlust saab.
 • Kupongi koodid – Kui soovite kasutada spetsiaalsete sooduspakkumiste jaoks kuponge, siis looge siin, kus saate luua, ja määrake eelistatud koodivorming.

See protseduur on Magento’s üsna lihtne ja lihtne. Kui teil on siiski probleeme ostukorvi reeglite seadmisega, leiate üksikasjalikud juhised siin.

6. Püsiva ostukorvi tähtsus

Vastavalt määratlusele, mille esitas Suur kaubandus, püsiv ostukorv on „veebipoe funktsioon, mis hoiab tooteid kliendi ostukorvis kauem kui üks külastus”. Kui soovite muuta juhuslikud ostjad korduvklientideks, on selle valiku lisamine kohustuslik.

Näiteks kui mõni klient segab ostuprotsessi ajal ja ta ei saa praegu oma ostu lõpetada, on ülioluline, et nende ostukorv ootaks neid, kui nad teie e-poodi tagasi tulevad. Magento annab teile võimaluse luua selline ostukorv kasutajasõbralikul viisil. Kõigepealt valige jaotis System ja seejärel valige Magento administraatori paneelil Configuration. Vasakul peaksite nägema jaotist Kliendid, samuti püsivat ostukorvi. Pärast üldiste suvandite valimist aktiveerige suvand Luba püsivus.

Nüüd on aeg püsivate küpsiste kestus määrata. Näete, et vaikenumber on 31 536 000 sekundit. See võrdub ühe aastaga. See tähendab, et klient, kes jõuab aasta jooksul tagasi hüljatud ostukorvi, leiab sama ostukorvi kõigi kaupadega, mille nad olid lahkumisel valinud. Täpsemad juhised ostukorvi võimaluste kohta leiate sellest giid.

Samuti peab iga e-poe omanik teadma, et küpsiste küsimus ja klientide kohta teabe säilitamine on tõsine juriidiline probleem. Seega veenduge, et koostaksite oma andmepoliitika vastavalt seadustele, eriti kui töötate Euroopa Liidus, kuna nende privaatsuseeskirjad on üsna ranged. Lisateavet küpsiseid käsitlevate Euroopa õigusaktide kohta saate lugeda saidil ELi ametlik veebisait.

7. Hilinenud maksete ärahoidmine

Veebikaupmeestega töötamine on veebikaubanduse ainult üks külg. E-kaubanduse omanikud peavad tegema koostööd ka teiste kaasettevõtetega. Siin peavad nad olema valmis igasugusteks üllatusteks, kui on vaja töötada koos teiste ettevõtmistega. Veebiettevõtete arvu suurenemise tõttu on suurem tõenäosus, et mõni teie äripartner jätab maksetega hiljaks. Kuna iga selline vastutustundetu käitumine mõjutab teie eelarvet, peaksid e-poe omanikud kehtestama võlahalduse osas range poliitika. Mõnikord võite teha mõned erandid, näiteks kui teie pikaajalisel partneril on ajutisi rahalisi raskusi. Kõigil muudel juhtudel reageerige kohe ja kasutage mitmesuguseid vahendeid võlgade sissenõudmise tehnikad oma e-poe varade tagastamiseks.

Järeldus

Mis eristab Magento kauplust telliskivide ja mördi kauplusest, on selle veebikontekst. Kui kasutate oma e-poe jaoks parimaid maksevõimalusi ja kaitsefunktsioone, on suure tõenäosusega, et teie ettevõte kasvab ühtlases tempos. Kuid pidage alati meeles, et see on äri nagu iga teinegi. Seetõttu nõuab see pühendunud tööd ja otsustavat juhtimist, kui soovite, et see areneks vastavalt teie plaanidele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map