7 näpunäidet oma Facebooki ettevõtte lehe kasvatamiseks

Õppige, kuidas juhtida & kasvatage oma Facebooki ettevõtte lehte nende 7 kasuliku näpunäite abil, mis on kindel, et saate teile rohkem jälgijaid & meeldib!


Näpunäiteid oma Facebooki ettevõtte lehe kasvatamiseks

Kui olete ettevõtte omanik või olete lihtsalt elus, siis olete ilmselt kuulnud heasoovlikku nõuannet, kuidas peaksite klientide leidmiseks Facebooki kasutama. Tõsiselt, kas võite oodata seda kommertslikku vaatamist, kus põnevad inimesed räägivad teile tõsiste väljenditega ettevõtte kohta, mis ehitab teile TASUTA Facebooki konto, et inimesed saaksid öelda: “leidsime teid Facebookist!”

Esimesed asjad kõigepealt – miski pole tasuta! Kui te ei hoia nende teenuseid, kõnnivad nad teie Facebooki lehe ja kõigi jälgijate poolt ära. Wow … see on soodne õigus? Kui teil on miski tegelik omandiõigus, peaks see olema peentrüki teema.

Võib-olla olete võtnud mõned neist sotsiaalmeediatundidest, mis kaardistavad tulemuste saavutamise strateegia graafilisel joonisel, mis näeb välja nagu teie lemmikkolledži meeskonna jalgpalli tagurpidi mängu skeem.

Vaata, see pole nii keeruline. Tõde on see, et teie ettevõtte võib leida Facebookist ja võite saada kliente, kui olete nõus selle toimimiseks aega ja tehnikat kasutama. Siin on minu 7 suurepärast näpunäidet, et olen leidnud teoseid, mis muudavad teie Facebooki lehe liikluse kullakaevanduseks:

1. nõuanne: sisu reeglid

Kõik koos – kollektiivne oigamine! Jah, sisu loomine on valu. Tõsi on see, et enamik inimesi keskendub parema sisu asemel rohkem välja panemisele. Reaalsus on see, et teie publik järgib sisu juhtimisel teie juhiseid. Tugeva sisu loomine ajakavas aitab lugejaid ette näha ja neis osaleda.

Siin on üks lähenemisviis – võtke välja kuu kalender ja vaadake kolm kuud ette. Küsige endalt – mis toimub kolme kuu pärast ja kuidas see sobib teie müügitsüklisse? Pühad ja tähtpäevad on kõik teie sisukava üks osa, nii et hakake teatud päevadel kirjutama järgmist tüüpi sisu (vastavalt teie ettevõttele): ajaveeb, müük / reklaam, video, hinnapakkumised / faktid / statistika ja kogukonna sõnumid, kui sa oled kohalik. Kui näete, et teie sisukalender areneb, on teil iga seda tüüpi sisu jaoks tähtajad. Nüüd määrake teema igat tüüpi sisule. Teie sisukalender võib olla nii üldine või konkreetne, kui soovite.

Facebooki näpunäide: looge postitamiseks sisukalender

ÄRA VÕTMA: Sisu loomine pole raske osa. Teie kontrollite seda, mis teie lehelt välja tuleb. Ajakava koostamine hoiab teid kursis ja aitab sisu loomist hallata.

Vihje 2: aeg on kõik & ROHKEM.

On võimatu rõhutada, kui oluline on oma sisule õige aeg ja kuupäev leida. Saate luua parima sisu planeedil. Kui teie vaatajaskond eksib või ajastus on välja lülitatud, siis keegi ei näe seda ega hooli sellest. Näiteks video teie Halloweeni jõulumüügist on täielikult välja lülitatud – kui te ei anna sellele armsat spinni ja nimetate seda õudseks heaks jõulumüügiks! 99% ajast peate keskenduma publiku ootustele sündmuste ja teemade suhtes, mis on kõige pakilisemad, nii et seda on lihtsam kaasata kui suunata. See on koht, kus teie sisukalender aitab teil hinnata teie reaktsioone erinevatele aegadele, kuupäevadele ja vaatajaskonna materjalidele. Teie arusaamad teie Facebooki lehelt annavad teile teada, kui suurem osa teie vaatajaskonnast on Facebookis – kasutage seda juhisena – ja jälgige, kui hästi teie sisu sellel ajal töötab. Võite teada saada, et ajaveebidel on teatud ajal või päeval parem. Kui jah, siis täpsustage seda kalendrit ja hakake optimeerima. Sisu peaks olema seotud sellega, et teie ostja * korduvalt * tabamisele jõuaks, kui nad soovivad osta.

Parimad ja halvimad ajad Facebookis postitamiseks

ÄRA VÕTMA: Järjepidev postitamine on oluline, kuid peate leidma armsa koha, kus teie Facebooki leht kohtub teie kliendiga iga päev, koos publikule kasuliku sisuga.

3. nõuanne: kaasage oma klient.

Me kõik teame, et üks inimene, kes ei tee midagi, vaid räägib iseendast. Ole aus – sotsiaalmeedias oled see inimene ka sina? Sotsiaalmeedia on tutvumissuhe, kus kohtute oma klientidega. Kui räägite kogu aeg oma ajaveebidest, reklaamidest ja videotest, siis olete ka liiga TEIE! Ettevõtte kuldreegel on esiteks klient. See kehtib ka teie sotsiaalmeedias. Kaasake oma klientidesse midagi, millest nad tahavad rääkida – TEMAAD! Looge küsitlus, et esitada klientidele küsimusi selle kohta, mis neile meeldib / mis ei meeldi. Looge graafika, mis näitab mitut valikut, kui A / B / C on selgelt märgitud postitusega, küsides, mis neile kõige rohkem meeldib. Tõstke esile sädelev iseloomustus või korraldage võistlus, kus inimesed peaksid oma panuse andma. Need on kõik viisid, kuidas saate inimesi oma toodete või teenuste abil end näha. Allolevas näites, kui leiate, et teie kliendid joovad pitsaga sooda (teie toodet), võiksite alustada partnerlust pitsafirmaga ja kasutada pitsat oma reklaamides.

Facebooki näpunäide - suhelge oma fännidega

Boonus – need tehnikad annavad teile täiendava eelise, kui saate turundusalase ülevaate. Kui leiate rohkem kliente, näiteks punase särgi asemel sinist särki – mis on parim ese, mida müüa? Sinine särk! Kui teie küsitluse tulemusel vihkab klient, et ta ei taha telefoni teel oodata, ja eelistaks vestleda esindajaga, võiksite kaaluda vestlusfunktsiooni lisamist oma veebisaidile. Kui leiate, et paljud teie kliendid piiksuvad mitu korda päevas, võiksite kaaluda klassi, kus õpetatakse Twitteri taktikat.

Oma Facebooki fännide küsitlus

ÄRA VÕTMA: Inimestele meeldib jagada teavet enda kohta. See on sotsiaalmeedia kasvu alus. Esitage neile küsimusi ja otsige vastustest mustreid asjade kohta, mis võivad teie turundust aidata.

4. nõuanne: tehke film.

Jah, ma räägin videost ja lühianimatsioonist. Enne kui see kollektiivne möla on jälle käes – olgem loomingulised ja lõbusad! Sotsiaalmeedia tähendab seda, et teil on kogu kliendi värbamisruum oma klientide hõivamiseks. Kasutades tooteid nagu Ripl lihtsa hinnapakkumise või müügi tegemine, muusika, linkide ja piltide lisamine annab teie turundusele liikumise. Inimesel on vaistlik vaadata seda, mis liigub. Nende animeeritud palade loomine on lihtne ja inimesed peavad seda vaatama, et otsustada, kas nad seda soovivad – WIN / WIN!

Muidugi on olemas ka tavalised videoviisid, näiteks klientide iseloomustused, toodete eelvaated ja teabe jagamine. Need peaksid olema iga videoturunduskampaania aluseks. Kas ma mainisin, et need videod peaksid ka teie e-kirjas olema? Miks? Noh … siin on põhjus, miks ….

Facebooki näpunäide - tehke film

ÄRA VÕTMA: Video- ja lühikeste animeeritud turundustükkide kasutamine võib muuta teie igava vana “kõik teevad seda” turunduse dünaamiliseks liikuvaks rongiks, mis kogub meeldimisi ja jagab neid. Vihje – ärge unustage lisada oma logo ja klõpsatavaid linke!

5. nõuanne: muutke fännid ostjateks.

Enamik inimesi arvab Facebooki fännidest kui potentsiaalsete ostjate kogumist, andmata neile mingit põhjust ostutsüklisse liikumiseks. Postitustel peaks alati (ALATI!) Olema CTA või üleskutse tegevusele. See pole prom. Sa ei näe vaeva selle nimel, et inimesed sind küsimata meeldiks. Kõige rohkem saavad hästi postitused, millel on selge kutse tegevusele… toiming, kuna ütlete inimestele, mida soovite, et nad teeksid. Kui soovite, et ostjad tooksid teie poodi kupongi või kasutaksid kassat sooduskoodi, siis edastage Facebooki ainult need reklaamid, mis kästavad neil seda teha. Kui teie poes on silt, mis ütleb: „Meie Facebooki fännid saavad 10% iga ostu eest”, siis valmistuge registreerumiseks registreerumiseks oma Facebooki lehe fännimiseks, kuna olete oma kliente motiveerinud tegutsema.

Facebooki näpunäide - kasutage kuponge

Kas see töötab ka veebis? Jah, nagu ülaltoodud näites, lisage oma kassasse või avalehele samm, mis ütleb: „Kas soovite täna säästa 5% oma ostust? Liituge meie Facebooki koodiga. ” Sel viisil ütlete oma klientidele, et sotsiaalmeedia kaudu kontakti hoidmine on teie jaoks oluline.

ÄRA VÕTMA: Andke klientidele iga postituse korral selged juhised ostuprotsessis suhtlemise ja selle eeliste kohta. Rääkides kliendile, kuidas osta, või ostes talle ostmise põhjuse, looge eelis, mille ta saab ainult teie sotsiaalmeedia kaudu.

6. nõuanne: arene taktika.

Enamik inimesi postitab inimestele. Pole suurt üllatust, eks? Inimesed loevad teie postitusi! Reaalsuse kontroll – inimesed loevad teie postitusi, kui otsimootorid ja Facebooki algoritmid ühendavad need teie postitustega. Kui teil on kohalik ettevõte, loobuksin Facebooki näpunäidetega artikli loomisest, kui ma ei öelnud teile ideaalse postituse sildivalemit: sildistamine, geosildistamine ja räsimärgistamine. Võib-olla olete märganud, et Facebooki (ja kogu sotsiaalmeedia) maailm keerleb sildistamise ümber. Arvestades, et teie postituses on juba lingi ja tegevusele kutsumise pilt / video (CTA), on postituse tegelik seos oluliste märksõnade hea räsimärgistamise loomisel ja geograafilise sildistamise abil teie asukoha (linn, osariik) jagamiseks või äri). Märksõna räsimärgistamine (#) annab teile võimaluse postitada otsingut nendel, kes otsivad teie toodet / teenust teie pakutavate järgi. Tugev geosildistamine (@) aitab kohalikel inimestel leida teie tooteid / teenuseid nende asukoha lähedalt. Kombinatsioon loob liikluse teie ukseni ja poodi. Nagu allpool toodud Oreo näites, on hea teave, mis teatab, segatud räsi märgistamisega ja CTA – küpsiste müük suurendab.

Facebooki näpunäited - kasutage edukat taktikat

ÄRA VÕTMA: Heade sotsiaalmeedia postitamistehnikate ühendamine tugeva sisuga suurendab ettevõtete ja veebisaitide liiklust.

Vihje 7: Müüa virtuaalne kinnisvara.

Olenemata sellest, kas olete keskendunud kohalikule või riiklikule tasandile, on teie sotsiaalmeedia kinnisvara piiramatu ja tasuta! Heade partnerite leidmine, kes komplimenteerivad teie ettevõtte pakkumist, võib kahekordistuda > kolmekordne > neljakordistada silmi ekraanil. Teise ettevõtte reklaamimine, mille pakkumised või eripakkumised on saadaval ainult teie partnerluse tõttu, võib teie jälgimist laiendada kiiremini kui ühegi teise meetodi korral. Nagu tasuta reklaamimine, annab kogukonnaürituste ja äripartnerite jagamine teile krediiti ja nähtavust, mis toob kaasa teie ettevõtte ja saidi suure liikluse.

Pidage meeles, et saate ruumi jagada oma fännidega. Allpool asuvas Man of Steel’i näites julgustatakse inimesi jagama oma lugusid selle kohta, mis paneb neid Supermani moodi lehel kajastama..

Facebooki näpunäited - kasutage virtuaalset realstate'i

ÄRA VÕTMA: Partnerluste loomine võib teie Facebooki lehte katapulteeruda, kasutades teisi ettevõtteid ja nende fännibaasi. Ärge unustage oma ruumi jagada (ja küsige seda vastutasuks).

Muidugi on sotsiaalmeedias peaaegu kohustuslik meeldetuletus punktide ühendamise kohta. Kui teil on veebisait, visiitkaart, brošüürid, lendlehed, e-kirjad või automaatvastajad, siis peab teie Facebooki leht olema selgelt nähtav koos liitumiskutsega.

Järeldus

Facebook tundub olevat rahvarohke poliitiliste postituste, sponsoreeritud reklaamide ja muude tähelepanu kõrvalejuhtimisega. Teie ülesandeks on aktiveerida oma kliendi osalemis- ja kaasalöömisvõimalus sotsiaalmeedia pimesusest mööda. Kui kaasate oma kliendid ostutsüklisse, siis kasutate Facebooki kullakaevandust iga ettevõtte liikluse kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map