6 põhjust, miks teie ettevõte peaks sisu loomist sisse ostma

Sisuturundus nõuab suurt sisu ja palju seda. Siin on mõned põhjused, miks peaks teie ettevõte kaaluma sisu loomise allhanget.


Miks peaksite kaaluma sisu loomise sisseostmist?

Väikeettevõtte omaniku või ettevõtjana peate arvestama kõigi teguritega, mis aitavad teil oma äri kasvatada. Sisuturundus on üks neist.

Sisuturundus on vaieldamatult kõige olulisem strateegia, mis viib teie ettevõtte edukuse poole. Sellel digitaliseerimise ajastul peetakse teie ettevõtet autentseks ja usaldusväärseks ainult siis, kui teil on spetsiaalne veebisait.

KAS SA TEADSID? Sisuturundus maksab 62% vähem kui traditsiooniline turundus ja genereerib umbes 3 korda rohkem juhtmeid.

Kuid ainult veebisaidi loomisest ei piisa ja pigem peate seda hooldama ja elus hoidma, et võita külastajate usaldus.

Inimesed sooviksid teie veebisaiti ikka ja jälle külastada, kui see tundub huvitav. Lähitulevikus võivad need külastajad muutuda teie püsiklientideks.

Mis hoiab teie veebisaidi aktiivsena ja elavana?

Parim viis oma veebisaidi elus hoidmiseks on uue sisu, eriti ajaveebipostituste postitamine. Lihtsalt ajaveebi postituse kirjutamine sisu avaldamiseks ei toimi. Kvaliteetne ja kaasahaarav sisu on tunni vajadus. Kvaliteetne sisu suurendab teie ettevõtte usaldusväärsust.

Siin on mõned tõestatud faktid, mis rõhutavad sisuturunduse olulisust:

 • Sisuturundust kasutavad ettevõtted omandavad rohkem liiklust kui teised, kes tuginevad traditsioonilisele turundusele
 • See aitab tarbijatel teie brändiga ühenduse luua ja seda pikemaks ajaks meelde jätta
 • Sisu turundamine maksab vähem kui traditsioonilised turunduskanalid, kuid tekitab müügivihjeid üle kahe korra
 • Enamik B2B turundajaid kasutab oma turunduskampaaniates sisuturundust
 • Siseturundus annab kõrge konversioonimäära
 • Tõenäoliselt veenab sisuturundus tarbijaid ostuotsuse tegemisel veenma
 • Kliendid eelistavad teada saada ettevõtte kohta pigem artiklite ja ajaveebide kui kuulutuste kaudu

Kuidas on sisu loomise sisseostmine teie ettevõttele kasulik?

Sisu on kuningas

On ilmne, et tipptasemel kvaliteet ja kirgas sisu on teie ettevõtte reklaamimiseks hädavajalikud. Isegi kui olete loonud täiesti uue veebisaidi, otsustab sisu kvaliteet selle saatuse.

Loomine & sisu reklaamimine pole ühe või kahe päeva ülesanne. See on pigem pidev protsess.

Klõpsake Tweet

Kvaliteetse sisu loomine on väikeettevõtete omanike ja ettevõtjate jaoks keeruline väljakutse, kuna tavaliselt pole neil suurt eelarvet sisuloojate ja turundajate pühendunud meeskonna palkamiseks. Selle ise haldamine on tavaliselt ka halb mõte, kuna nad peavad oma ettevõtte siseselt keskenduma suurematele asjadele.

Kui teie veebisaidile ei postitata regulaarselt värsket sisu, ei lase see teil sisuturunduse eeliseid kasutada.

Liikluse mõju koos igakuiste ajaveebipostituste arvugaVastavalt HubSpot, 16 ja enam igakuist ajaveebipostitust avaldanud ettevõtted nägid liiklust peaaegu 3,5x rohkem.

Kuidas saada sisu regulaarselt, kui teil napib tööjõudu ja aega? Saate selle teha, kui tellite oma ettevõtte jaoks sisu loomise allhanke.

Sisu sisseostmisel on mitmeid eeliseid. See säästab teie aega, energiat ja raha. Lisaks saate sisu, mille on loonud sisuturunduse alal asjatundjad. Niisiis, saate kvaliteetset sisu ja ka suurenenud investeeringutasuvus on tagatud.

Kas teie ettevõte peaks sisu sisse ostma??

Ettevõtteid on erinevat tüüpi ja see sõltub olukorrast ja teie eelarvest, kas soovite tellida sisu allhankeid või mitte.

Siin on mõned näpunäited, mis võivad teid aidata valiku tegemisel, kas tellida allhankeid või sõltuda oma ettevõttesisest meeskonnast.

1. Erinevad projektid vajavad erinevaid oskusi, teadmisi, & Ekspertiisid

Sisu loomine ei ole lapse mäng ja see ei tähenda lihtsalt asjade segamist. Veelgi enam, see seisneb teie sihtrühma mõistmises, sobivate strateegiate väljatöötamises, intensiivse uurimistöö läbiviimises ja seejärel kvaliteetse, kaasahaarava ja selge sisu väljatöötamises.

Teil on vaja professionaali, kes oskab hästi kirjutada, ja asjatundlikku sisuturundajat, kes suudaks sisu tõhusalt veebis reklaamida.

Teiseks on vaja teemavaldkonna asjatundjat, kes saaks kasutada oma oskusteavet tähesisu arendamisel.

Kui teie meeskonnas on inimesi, kellel on oskusi projekti ellu viia, on tore ja te ei pea kuhugi mujale minema. Kui teil ja teie meeskonnaliikmetel puuduvad nõutavad oskused, on parem sisu väljast tellida.

PEA MEELES: Mõnikord saab ainult teie ettevõtte jaoks parima sisu luua. Näiteks kui juhite kohalikku pagaritoodete kauplust ja ajaveebite küpsetusnõuandeid, saate teie või teie meeskonna liikmed seda paremini täita.

Kuid kui tegemist on turundussisu või SEO-rikka sisuga, saate oma sisu tellida sisuekspertidelt. Kui tellite sisu allhanke korras, kasutate teiste kirjanike teadmisi ja kogemusi, mis aitavad teie ettevõttel kasvada.

Näiteks kui teie ja teie meeskonna liikmed ei tunne SEO-d ega muid tehnikaid, ei saa see teid täheliku veebiturunduse kaudu lahti lasta.

Sel juhul võib SEO eksperdi palkamine olla tark mõte. Saate kasutada vabakutseliste teadmisi, et oma publikule muljet avaldada ja otsingumootorites hästi positsioneerida.

2. Ajafaktor

Sisuturunduse reegel on lihtne: mida rohkem aega sisu loomisele ja turundamisele annate, seda paremaid tulemusi saavutate.

Sisu ei saa kohe luua. Rämpsposti ja täiteainet ei saa üldse luua, kuid kvaliteetse postituse meisterdamiseks on vaja palju aega.

Mõtteliselt palju aega kulub nii turgude suundumuste uurimiseks, analüüsimiseks kui ka lõpuks nii kaasakiskuva kui ka informatiivse sisu väljatöötamiseks.

Isegi kui teie meeskonnas on eksperte, peate kaaluma, kas neil on aega sisu loomisega tegeleda. Sisu loomiseks aja pühendamine võtab teie ettevõttes mõne muu ülesande jaoks pühendatud aja ära.

Kui teil või teie meeskonnaliikmetel pole aega sisu loomisele pühendada, on selleks allhange.

Klõpsake Tweet

Sisseostmine säästab teie aega, võimaldades teil keskenduda oma ettevõttele. Teie ja teie meeskonna liikmed saate keskenduda teie ülesannetele. See võimaldab mitme projekti üheaegset valmimist.

Paljud vabakutselised ja allhankefirmad püüavad sisu edastada suhteliselt lühikese aja jooksul. Näiteks 500 sõnaga blogipostituse saab kätte 24 tunni jooksul. Vastupidi, ettevõttesisene meeskond on varustatud nii paljude muude ülesannetega, et sama ajaveebi postituse TAT võib võtta 3 päeva või isegi kauem.

3. Ettevõttesisest meeskonda tuleb regulaarselt koolitada

Suuremad ettevõtted võivad sisu loomisel tugineda oma ettevõttesisesele meeskonnale. Nad koolitavad meeskonda nii, et liikmed saaksid osata suurepärase turundussisu väljatöötamisel. See nõuab aga aega, energiat ja raha.

Kui saate raha kulutada ja oma töötajate koolitamiseks aega pühendada, saate seda teha. Kuid siin ilmnev probleem on see, et mõnikord lahkuvad töötajad töölt millegi parema nimel.

Nüüd peate jällegi uusi liikmeid koolitama. Seega võite selle protsessi ikka ja jälle läbimise asemel valida sisu sisseostmise.

4. Sisuturunduse eelarve

Sisu on kuningas ja tippkvaliteediga sisu kiirendab teie veebisaidi kasvu. Kvaliteetse sisu saamiseks vajate vilunud kirjanike teadmisi. Kogenud ja väljakujunenud kirjanikud võtaksid kopsaka summa.

Kui teie eelarve võimaldab teil palgata oma ettevõttes meeskonnas täistööajaga sisu looja ja turundaja, siis ei saa sellest midagi ületada.

Siinkirjutajal on õigus saada töötaja hüvitisi, fikseeritud palka ja soodustusi sõltumata töö mahust. Pealegi, isegi kui ühe kuu jooksul on sisu loomise nõudlus suhteliselt madal, peate oma kirjutajale maksma.

Teisest küljest peate sisu allhanke korras maksma ainult selle töö eest, mille kirjanik teile edastab. See võib säästa märkimisväärset summat raha. Raha kokkuhoid on oluline eriti väikeettevõtete omanike jaoks. Saate salvestatud raha paigutada muude oluliste asjade jaoks

Seega, kui teil pole piisavalt töötajaid täiendava töötaja toetamiseks, võite valida sisu sisseostmise.

5. Teie ettevõttele loodud lai sisu

Sisu loomise sisseostmine võimaldab teil selle ülesande teha asjatundjate poolt. Te ei pruugi oma meeskonnast leida ühtegi inimest, kellel oleks teadmisi nii inseneri- kui ka meditsiinivaldkonnast. Kuid võite oma sisu tellida erinevatele kirjutajatele või agentuuridele, nii et projektiga tegeleb vastava ala ekspert. See vähendab jääkide või täiteainete sisu saamise võimalusi.

Parim osa allhanke sisust on see, et saate sisu välja töötada mis tahes nišil. Kuid te ei pruugi leida oma meeskonna liikmeid, kes oleksid asjatundlikud igas nišis.

Lisaks aitab eri tüüpi sisuga katsetamine teil välja selgitada, mis teie ettevõttele kõige paremini sobib.

TOIMETAJA MÄRKUS: Pidage ka meeles, et peaksite avaldama ainult oma ettevõtte sisu. Te peaksite olema hästi kursis teemadega, mida teie postitused käsitlevad, kuna need käsitlevad teie ettevõtet.

6. Hooldab teie veebisaidi kvaliteeti & Tehke see autentseks

Tippkvaliteedilise sisu säilitamine on teie ettevõtte jaoks kõige olulisem strateegia ja sisu loomise allhange aitab teid selles.

Algne sisu on asi, mis võidab üldiselt ja hoiab teie vaatajaskonda huvitavana. Professionaalne allhankeagentuur teab unikaalse sisu olulisust ja hoolitseb selle eest, et see oleks ette valmistatud.

Lisaks tagavad plagiaadikontrollid, õigekirjakontrollid ja muud kvaliteedikontrollid, et te ei saaks midagi muud kui meistriteos.

Kuhu peaksin sisu sisse ostma??

On palju Interneti-platvorme, kust leiate vabakutselisi või agentuure, kes saavad teie jaoks sisu välja töötada. Kuid kvaliteetse sisu saamiseks kiire tähtaja jooksul peate tuginema usaldusväärsetele platvormidele. Contentmart on üks neist.

Kuna töötan ettevõttes, võin teile kinnitada, et saate oma sisuloome allhanke korras teha Contentmarti kasutades ja saada kirjutamise kvaliteedi tõttu lummatud.

Platvormil on mitu asjatundlikku ja kogenud kirjanikku ja turunduseksperti, kes viivad teie sisuturunduse järgmisele tasemele.

TOIMETAJA MÄRKUS: Selle artikli arvamused on autori poolt ja me ei saanud ContentMarti teenuseid testida ega kontrollida, ehkki nad on selle artikli meile esitanud!

Järeldus

Tänapäeva ajastul on sisuturundusel eelis traditsiooniliste turundusvõtete ees. Väikeettevõtete omanike ja ettevõtjate jaoks on see strateegia, mis võib nende ettevõtet kiiresti kasvatada.

Blogi käivitamine ja selle regulaarse sisuga värskendamine on asi, mis paneb külastajaid teiesse uskuma ja teiega ühenduse looma. See aitab müügivihjeid genereerida ja kliente teisendada.

Kvaliteetne ja kaasahaarav sisu on miski, mis teie publikut köidab. Võite panna oma ettevõttesisese meeskonna arendama teile mõeldud sisu või tellima sisu allhanke korras.

Sisu loomise allhange tagab teile hästi uuritud, SEO optimeeritud ja kvaliteetse sisu. Sisu on välja töötanud vastava ala asjatundjad. Saate luua loodud sisu mis tahes nišis ja leida, mis teie ettevõttele kõige paremini sobib.

Kaaluge allhangete kasutamist, kui teie ettevõttesisesel meeskonnal puuduvad oskused ja kui soovite säästa oma aega ja raha. Samuti viib see teie turunduse järgmisele tasemele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map