6 näpunäidet teenuse Google’i minu ettevõte (GMB) loendi parandamiseks

Siit saate teada, kuidas oma Google’i minu ettevõtte kirjet täiustada, koos kasulike näpunäidetega, mis täiustavad teie kohalikku SEO-d & suurendage oma ettevõtte nähtavust otsingumootorites.


Google'i minu ettevõtte (GMB) näpunäited

Nõudes a Google’i minu ettevõtte (GMB) kirje (endise nimega Google Places) on esimene samm iga väikeettevõtte omaniku jaoks, kes soovib kasutada kohalikku SEO-d. GMB-ga alustamine on kohalikele ettevõtetele kohustuslik ja see suurendab teie võimalusi kuvada Google’i Local Packis, Local Finderis, Google Mapsis ja isegi orgaanilistes edetabelites. See on võimas tööriist ettevõtete ja klientide ühendamiseks kohalikul tasandil. Neile, kes pole veel alla kirjutanud, peaksite seda tegema nüüd kell https://www.google.com/business/.

Google’i minu ettevõtte (GMB) kirjetega ettevõtetel on juurdepääs Google’i kõige väärtuslikumale kinnisvarale – Google’ile Kohalik graafik ja Kaardipakk. Olen kindel, et olete mõlemat varem kohalikult otsides näinud:

Google Local Graphi näideGoogle’i kohaliku graafiku näide kohaliku pitsarestorani kohta.
Google Map Packi näideGoogle’i Map Packi näide, kus kuvatakse 3 läheduses asuva pitsarestorani loendit.

Selles artiklis eeldan, et teil on juba GMB-kirje, ja annan teile 6 olulist näpunäidet, mida ma leian, et paljud väikeettevõtete omanikud ei suuda oma GMB-kontoga hakkama saada.

NALJAKAS FAKT: GMB on nii populaarne, et viib teid varale, mis majutab kuus üle miljardi kasutaja. Ja see on vaid inimeste arv Google Mapsis, Google’i 3. enim kasutatud toode YouTube’i ja Google’i otsingu taga – viimane on Google’i esimene enim kasutatud toode ja see on ühendatud ka GMB-ga!

1. Täitke oma profiil täielikult & Hoidke seda praegu

See võib tunduda ilmne, kuid võtke kindlasti aega oma profiili täielikuks täitmiseks. Teie GMB kirje näitab kasutajatele, kes te olete, mida teete, kus asute, ja muud asjakohast teavet, mis huvitab inimesi klientideks saamise vastu. Selle tähelepanuta jätmine muudab potentsiaalsete klientide jaoks raskemaks ja võib-olla ka teie nähtavuse. Lisaks sellele võib igaüks, isegi konkurent, teie ettevõtte kirje “muudatust soovitada”! Seega on väga oluline jälgida oma teavet ja hoida seda ajakohasena.

Igaüks võib soovitada teie ettevõtte kirje muutmist, isegi konkurent! Seetõttu jälgige, et teie kirjet jälgitaks ja hoitaks alati ajakohane. 

Klõpsake Tweet

Teie Google’i minu ettevõtte lehe algne prioriteet peaks olema:

 • ärinimi
 • Aadress
 • Telefoninumber
 • Tööaeg
 • Veebisait
 • Kategooria

Lisage lisateavet, olenevalt teie ettevõtte tüübist. Näiteks peaks restorani omanik oma menüü ka loendisse lisama. Samuti saate määrata atribuudid oma ettevõtte konkreetsete omaduste jaoks, näiteks „Kas on WI-FI” ja „Pakub välitingimusi”. See kõik on teie GMB häälestamise oluline osa.

Kiire näpunäide: Kui teil on mitu ettevõtte asukohta, on ideaalne, kui iga GMB-kirje suunatakse teie veebisaidi selle konkreetse asukoha ainulaadsele lehele, selle asemel, et neid kõiki avalehele viia..

Lisaks, määrake eritunnid teie ettevõtte jaoks pühade ajal ja muudel ebakorrapärastel aegadel. Seal on palju muud teavet, mis tuleb täita ja hoida seda ajakohasena!

2. Tellige klientide ülevaateid

Google’is olevad arvustused mõjutavad klientide otsuseid äärmiselt olulisel määral. Viis väikest tähte asuvad teie nime kõrval otsingutulemustes silmapaistval kohal. Vaatame ülevaatuste maailma, mille on kokku pannud paar huvitavat statistikat Nutikad teadmised:

 • Kliendid arvestavad 97% -l ostuotsustest!
 • 58% klientidest kahtlevad või on neil ostuotsuse tegemisega raskusi, kui selle ettevõtte / kaubamärgi kohta pole ülevaateid saadaval.
 • Kliendi arvustuse kõige olulisem osa on tähe hinnang, mitte üksikasjad.
 • Ligi 1/3 inimestest ei usalda brändi ilma positiivsete ja negatiivsete arvustusteta.

Google’i pühendumus usaldusväärsete otsingutulemite pakkumisele kaaluvad märkimisväärselt tarbijate tagasisidet selle ettevõtte, kaubamärgi või toote maine kohta.

Kui te algselt Google Mapsist otsite, siis vaikeseadeks on „Asjakohasus” ja mitte „Kaugus” – näidatakse, et Google eelistab pigem kvaliteeditulemusi kui lähedust.

Klõpsake Tweet

küsige klientide arvustusi

Armaste kohtade arv arvustuste arvu järgi on viimase 12 kuu jooksul olnud 150. Kui olete need arvukad kätte saanud, täidab Google teie AdWordsi reklaamide arvustusi automaatselt!

Kuid ärge jätke seda arvustuste saamiseks. Veenduge, et vastate positiivsetele ja negatiivsetele arvustustele. Siin on mõned olukorrad ja võimalikud reageeringud neile:

 • Positiivsed arvustused: Vastake, tänades neid inimesi teiega kontakti saamise eest. Ära jäta seda lihtsalt sinna. Veenduge, et kliendid, kes lähevad teile veel ühe miili, et jätta teile tagasiside positiivse kogemuse saamiseks, teavad, et kuulate, ja mõistavad, et hindate nende tagasisidet.
 • Negatiivsed arvustused: Ära vihasta! Viimane asi, mida soovite teha, on alustada arvustuste lahingut. Vastake negatiivsetele arvustustele ja proovige ülejäänud vestlus võrguühenduseta võtta.
 • Hinnangud ilma ülevaatuse üksikasjadeta: Vastake positiivsetele hinnangutele positiivselt ja küsige üksikasju selle kohta, mis tegi sellest nii hea kogemuse. Midagi sellist: “Täname teid viie tärni hinnangu eest! Meile meeldiks veel tagasisidet selle kohta, mis tegi teie külastuse nii heaks! ” Nende inimeste julgustamine lahkuma üksikasjadest suurendab teie ettevõtte olulisust. Kui need on ilma arvustusteta negatiivsed hinnangud, pakkuge arvustajale viisi vestluse võrguühenduseta jätmiseks – „Tere. Meil on kahju, et arvasite, et teie kogemus ei vastanud teie ootustele. Püüame alati kõigi klientide jaoks positiivseid kogemusi saada ja sooviksime teada, mida me oleksime saanud selle nimel paremaks muuta. Helistage poodi ja küsige minult isiklikult, hr Smith. ”

Kiire näpunäide: Inimestele meeldib teada saada, et nad räägivad reaalse inimesega. Allkirjastage kõik oma vastused, et inimesed teaksid, et olete teie – s.o „Tänud, hr Smith. Omanik ”.

3. Luba tekstisõnumid

Ameeriklased saadavad tekstsõnumeid sagedamini kui nad helistavad. Seda meeles pidades poleks ideaalne, kui lubate oma brändil tekstisõnumid?

GMB SMS-i reageerimise aeg

Tekstsõnumite lubamine avab teie potentsiaalsetele klientidele palju suurema suhtluskanali. Mõelge hetkeks nende inimeste arvu, kes töö ajal veebist otsivad – peidetud kapisse, kus ülemus ei näe nende arvuti või mobiiltelefoni ekraani, kuid kuuleb nende häält! Tekstsõnumid, sarnane videoreklaamidega, mis ei pea kasutama heli, avab selle ala diskreetseks suhtluseks.

Kuidas lubada tekstisõnumeid ja SMS-e teenuses Google’i minu ettevõte?

 1. Logige sisse saidil Business.Google.com
 2. Valige vasakpoolsest menüüst vahekaart Sõnumid
 3. Sisestage oma mobiiltelefoni number
 4. Kinnitage oma telefoninumber, saates tekstsõnumiga autoriseerimiskoodi.

Kiire näpunäide: Vastake tekstsõnumitele kiiresti – Google jälgib! Teie keskmine reageerimisaeg on Google’is näidatud, et inimesed saaksid näha.

4. Kasutage Google’i postitusi

Saate Google’is postitada?

Kasutage Google'i postitusi

2017. aastal välja antud GMB lubab nüüd äripostitusi. Need postitused lisavad teie kohalikule graafikule lisateavet, lubades pildi- ja tekstirikkaid postitusi, mis lingivad teie saidi konkreetsetele lehtedele. Neid saab seadistada nädala jooksul kaduvate uudiste või sündmuste kestel, mis kestavad kogu sündmuse vältel.

Nagu kõik üksused Google’i kaudu, on ka mõõdikud hämmastavad. Iga kord, kui teie postitus üleval on, näete iga kuvatava kuvamise ja klikkide arvu.

Kiire näpunäide: Google pole tunnistanud SEO-le Google’i postituste kasutamisest tulenevat eelist. Nagu öeldud, premeerib Google teadaolevalt neid, kes kasutavad Google’i tooteid, ja see tõmbab teie ettevõttest otsimisel kasutajatele rohkem tähelepanu, mis võib suurendada klikkimise määra (CTR).

5. Link muudele Google’i teenustele

Väljastpoolt on saadaval terve Google’i teenuste maailm, mis võib tuleneda teie Google’i minu ettevõtte omandist. GMB võib tegutseda teiste Google’i üksuste sõlmpunktina. See on juba lisatud teie Google+ ettevõtte lehele, Google Mapsile ja Google’i otsingule.

Selle saab sujuvalt integreerida ka teie Google AdWordsi kontole. GMB võimaldab teil kasutada oma Google AdWordsi kõnede jälgimisnumbrit ja saab teie asukoha / maine Google AdWordsiga ühendada.

GMB andmeid saab loetleda AdWordsi reklaamides

Kui ühendate oma GMB konto oma AdWordsi kampaaniaga, annate oma reklaamil ka võimaluse Google Mapsis ilmuda!

Ühendage GMB Adwordsiga

GMB võimaldab teil näidata oma ettevõtet rikkalike piltide ja isegi virtuaalse fotograafia abil. Google Street View kaudu saate oma ettevõttele lisada fotoreisi:

Esitage oma ettevõtet rikkalike piltide abil

6. Vastake küsimustele

Google’i küsimused on üha populaarsemaks muutumas.

Vastake küsimustele, mis on seotud teie GMB-kirjega

Kasutajaid julgustatakse esitama ettevõtlusega seotud küsimusi, mis ilmuvad avalikult teie GMB loendis. Kui neid küsimusi küsitakse, teavitatakse teid, samuti inimesi, kes on juba arvustusi esitanud või on teie asukohas varem käinud.

Kiire näpunäide: Vastake küsimustele kiiresti, sest kui te seda ei tee, siis saavad seda teised Google’i kasutajad! Teie ettevõtte omanikuna on teil parim võimalus täpse teabe esitamiseks.

Juba olemasoleva sisu ennetav küsitlemine ja selle eesmärgi muutmine on väärtuslik. Enamikul ettevõtetel on KKK-leht ja enamikul müügipunktidel on küsimusi, mida nad saavad regulaarselt.

Võtke neid küsimusi ja küsige neid Google’ilt. Paluge abi nendelt müügiesindajatelt, kelneritelt / ettekandjatelt ja ka teistelt töötajatelt. Esitage vastus oma ettevõtte lehelt. See asetab need küsimused inimestele hõlpsasti nähtavale kohale. Samuti hoiab see inimesi selle eest, et nad neid küsimusi ei esitaks ja vastuseid ei saaks ega eksitavaid vastuseid ei saaks.

Järeldus

Google’i minu ettevõte on võimas ja vajalik osa teie ettevõtte võrgus olemisest. Kohalik otsing on suunatud ettevõtetele, kes edastavad oma teabe Google’ile, et seda oleks hõlbus edastada teie ettevõtte piirkonnas asuvatele otsijatele. Integreerimine Google’i atribuutidega on võrgus leidmise ja mugava otsimise võti.

Google’i minu ettevõtte puhul on see nimes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me