6 näpunäidet Instagramis jälgijate ja meeldimiste saamiseks

Nende 6 näpunäite abil saate teada, kuidas kasutada Instagrami nagu proff, koos nende 6 näpunäitega, mis suurendavad kasutajate seotust ja annavad teile rohkem Instagrami jälgijaid & meeldib.


Näpunäiteid, kuidas saada rohkem Instagrami jälgijaid ja meeldimisi

Alustuseks eeldan, et olete juba lugenud minu eelmist Instagrami artiklit selle kohta, miks teie ettevõte vajab Instagrami, ja olete nüüd valmis ning valmis selle kasutamiseks rohkem teada saama. Sel juhul ei keskenduta mitte miks … vaid kuidas.

Selles artiklis pakun teile näpunäiteid, mis aitavad teil Instagrami nagu profit kasutada!

Enamik inimesi leiab, et Instagram on segane, kuna see töötab visuaalsel platvormil. Pidage meeles vana kõnekäänd “pilt on väärt 1000 sõna”? See kehtib eriti Instagrami kohta, kuna pilt (või video) on see, mis paneb inimesed oma lugudel surnuks jääma ja tegelema. See on nn häiriv turundus—Kui teie turundus paneb nad peatama selle, mida nad vaatamiseks teevad!

Siin on kuus viisi, kuidas saate oma ettevõtet üles ehitada Instagrami abil:

1. nõuanne: läikiva objekti sündroom – visuaalse kasutaja kaasamise kasutamine oma loo rääkimiseks

Instagram töötab väga põhiprintsiibil, mida inimesed pigem näeksid kui loeksid. Piltidel on umbes kolm sekundit, et vaataja tähelepanu tõmmata ja häirida nende kulgemist järgmisel pildil. Läikivate objektide sündroom või see, et vaatajad tahavad teie säravale pildile reageerida, on Instagrami lõppeesmärk. Teie ülesanne on pakkuda nii palju läikivaid ja ilusaid pilte, et segada kasutajaid, kui nad sirvivad ja satuvad sisse oma ettevõtte looga „Ma tahan osta“ mikromomenti..

Kas see kõlab kõvasti?

See pole nii, sest jälgijad SOOVivad teie looga tegeleda. Mõelge sellele kui filmile, mis on jäädvustatud individualiseeritud kaadrite kaupa. Teie filmi mis tahes hetkel võib keegi liituda teie looga ja nautida üksikut pilti, kuid teie ülesanne on kaasata vaataja sarja kaadritega, mis jutustavad loo.

ÄRA VÕTMA: Instagramis kontrollite oma ettevõtte lugu kaadri kaupa. Kihlamine toimub siis, kui keegi „saab“ teie loo ja peatub, et rohkem teada saada.

Vihje 2: Vale aeg, vale päev

Ajapikku kinnisideeks maailmas, miks ei arva me kunagi, et kogu sotsiaalmeedias on õige aeg ja õige päev postitamiseks? Instagramil on kindlasti ÕIGE AEG / ÕIGE PÄEV standard. Kaks kõige tähelepanuväärsemat asja, mida peaksite teadma, on see, mis kellaaegadel / päevadel on teie Instagram demograafiline ja kus asub teie liiklus.

KAS SA TEADSID? Statistika näitab, et 80% USA elanikest asub Kesk- ja Ida-ajavööndis. Kasutage neid teadmisi oma eeliseks!

Nagu märkis CoSchedule postitusaegade kohta on Instagrami jaoks oluline surnud tsoon kella 15.00-ni ja videosisu on hoogustatud umbes kella 21-ni.

Mida see tähendab?

See tähendab, et peaksite alustama postituste kavandamist esmaspäeval ja neljapäeval aadressil:

  • 8-9 (teel tööle või kooli)
  • 17.00 (koju sõitma!)
  • 21:00 (seisakuid enne magamaminekut)

Instragrammi ajastamise postituse aeg

Kas märkasite viimases lauses, et ma ütlesin, et peaksite ALUSTAMINE nende aegadega?

Kui teil on mõni nädal vöö all postitamist, alustage vahetundide lisamist vahetult enne neid või pärast neid. Hakake proovima erinevat sisu erinevatel aegadel – näiteks pildi asemel videot!

Järgmisena leidke postituse jaoks sobiv aeg / päev ja sisu ning kontrollige, kas inimesed reageerivad kõige rohkem!

Oma armsa koha (de) leidmine ei tähenda, et postitaksite ainult sel kellaajal / päeval. Peaksite postitama iga päev huvitava sisuga, mis liigutab teie lugu edasi.

ÄRA VÕTMA: Põhimõtteliselt on kõigil teie äripiirkonnas sama ajakava. Tõuse üles > Sööma > Minge tööle / kooli > Mine koju. Loputage ja korrake nädalavahetuseni. Kasutage seda mustrit, et oma Instagrami jälgimiseks tõepoolest üles ehitada, mõistes postituse õiget kellaaega ja kuupäeva.

3. nõuanne: hashtag ja silt, nagu sa seda mõtled

Instagram on üks viimastest sotsiaalmeedia piiridest, mis on endiselt väga otsitav ja ühendatav. Erinevalt teistest sotsiaalmeedia platvormidest ei piira Instagram tegelaskujude arvu. Meil on kõik ruumi öelda kõike, mida tahame öelda. Kuid sageli on meil rämpsposti või siltide maalihked, mis ei tähenda kasutajale midagi ja katkestavad selle, mida soovite, et nad teeksid – OSTA!

Nende kahe eesmärgi tasakaalustamine on edu saavutamiseks ülioluline. Õppige siltide / hashtagide kasutamist oma kirjelduse täiustamiseks või piiratud koguses lõpus. Ehkki on ülioluline siseneda Instagrami otsimootorisse, on sama oluline kasutada päeva jaoks õigeid hashtage (kuna soovite välja näha arukalt), mis on segatud brändi, toote, populaarsete otsinguterminite ja lugu teadvate siltidega..

Instagramil on teatud nädalapäevadel oma hashtag-keel. Selliste siltidega mängimine nagu #tbt (neljapäeva taasesitus), #instadaily, #photooftheday aitab teil oma publikuga rääkida.

Väikese huumoriga, mis on suunatud sellele, et inimene pärast pikka päeva töölt lahkuks, Absoluutne viin tegi fenomenaalset tööd, kasutades huumorit, et meelitada kliente huvitava kokteiliretsepti, suurepärase visuaalsuse ja korrektsete brändi- / tootevihikutega oma loo rääkimiseks. Ainus, mis puudu on, on tugev üleskutse tegevusele või link retsepti juurde, et klikkimist suurendada.

Instagrami hashtagging näide

Pange tähele, selles näites, et räsimärgid on #joogid, #absolutvodka, #kokteilid jne. Kuid ka minul oleks #martini! MIKS? Tõenäoliselt otsivad inimesed ka martini!

ÄRA VÕTMA: Räsimärkide kasutamine peaks teie brändile ja tootele lisama, et nii otsingumootoreid kui ka jälgijaid kaasata, tekitamata kogu aja jooksul hashtagi oksendamist!

4. nõuanne: kaasage oma jälgijaid

Olgem ausad. Kui kasuliku teabe jagamine oma jälgijatega ei kuulu teie Instagrami turundusplaani, siis peab see nii olema! Peaksite oma brändi ühe pöördepunktina alati sisaldama kasuliku teabe jagamist klientidega.

Miks?!

Üritate neile näidata, et teie toode või teenus on suunatud mingil moel neile survepunktile, ja julgustate neid neid sinult ostma. Üks suurepärane näide sellest, kuidas oma klientidele probleemile lahendust jagada, on see Instagrami postitus alates Nike:

Instagrami näide oma jälgijate kaasamisest

Oma brändile / tootele sobivate siltidega näitab Nike Ameerika naistele, et nad saavad spordipükstega oma probleemid lahendada. See näitab, et nad teavad oma turuosa ja mõistavad oma publikut keha teadvuse täiendava teadlikkusega. Näites naise, kes on täiesti nupukas, suurendas Nike Women oma mängu, näidates teadmisi tööstuse ümbritsevatest sotsiaalsetest probleemidest (vt ülaltoodud ekraanipildi kommentaaride jaotist). Selle profiiliga lingi õige spordirinnahoidja leidmiseks üleskutse tegevusele kutsub see postitus publiku hulgast palju armastust.

ÄRA VÕTMA: Jagage oma teadmisi potentsiaalsete klientidega, et luua usaldus, läbipaistvus ja tehingud.

5. nõuanne: märkige elu hetked ja sündmused

Mõned ettevõtted järgivad reeglit “ärge kunagi olge Instagramis poliitiline ega vaieldav”. Enamikus sotsiaalmeedias on see hea reegel, mida tuleb järgida – Instagrami Millennialite jaoks – aga sotsiaalne valuuta on tugeva seotuse loomiseks ülioluline. Seda silmas pidades on lihtne olla sotsiaalselt teadlik, ilma et peaksite Instagrami viha teile alla laskma. Näiteks see postitus alates National Geographic näitab kodutute inimeste tegelikkust, samuti pagulasprobleeme (ja paljusid asju nende vahel) ühe võimsa pildi ja sildiga fotograafile.

Instagrami näide elu hetkede ja sündmuste jagamisest

Võib-olla ei kuulu sellised pildid teie oskusse ise toota, vaid need on osa teie ettevõtte loost. See Instagrami postitus näitab suurepärast viisi sõnumi jagamiseks ja sotsiaalse valuuta saamiseks pildi omaniku sildistamiseks.

Ettevõttel on võimalik osaleda poliitilises või kogukondlikus liikumises, näiteks valijate registreerimisel, ilma et nad astuksid välja oma kaubamärgi loost. National Geographicu näites pole brändilugu postitusse sisse juurdunud, mis tähendab, et toote või teenuse piire pole.

Allpool Ben & Jerry’s Instagrami postitus, brändilugu ütleb, et ettevõte toetab valijate registreerimist.

Instagrami näide elumomentide ja sündmuste jagamisest

Ilmselt Ben & Jerry soovib reklaamida valijate registreerimisüritust Vermontis festivalil. Nii sündmuse pealkirja kui ka asukoha sildistamise korral lähevad nad kaugemale, et lisada osaleva organisatsiooni silt koos lihtsa nupuvajutusega Ben-iga & Jerry koonus ülaosas Kongressi hoonega, millel on kiri “Demokraatia on teie kätes”. Pole midagi väljamõeldud – lihtsalt keegi hoiab nuppu ilusal maastikul, kuid see ütleb kõike nende toote ja hääletamisseisu kohta.

ÄRA VÕTMA: Poliitiliste või vastuoluliste ametikohtadega on õige viis sotsiaalse valuuta teenimiseks. Kui lasta pildil rääkida mõne sõna või räsimärkidega, annab see inimestele võimaluse raevumata tegeleda.

6. nõuanne: andke see kõik üles Instagramis

Ettevõtted jätavad Instagramis sageli tähelepanuta inimfaktori, kuid tõde on see, et kõik armastavad näha, kuulda ja tunda sidet. Kui teate, et teie ettevõte on seotud valdkonnaga, kus on uhke meeskond või eluviis, lisage see oma turundusstrateegia tükiks. Enamikus riigis on kolledži jalgpall praegu tohutu! Kui olete asukohapõhine ja saate lisada Instagrami postitusi meeskonnast, mida enamik teie publikust armastab – tehke seda!

Kuna ma olen Solid Orange Clemsoni fänn, ei tahaks ma jagada seda ideaalset Instagrami postitust, mida isegi võistkondade meeskonnad armastaksid:

Inimteguri Instagrami näide

Selles postituses näeme kolledži jalgpallimeeskonna mikrokosmi koos korralike räsimärkidega. Suuremal pildil näeme sõjaväe peret, kes on taas oma teenistusliikmega kokku tulnud. See on hetk, kui üks postitus astub väljaspool oma turgu, et soojendada kõiki kolledži jalgpallifänne ja perekondi.

Kasutage selliseid asju nagu konkursid, külaliste postitused ja küsimused, nagu kliendid armastavad, kui inimesed on teie kanalisse kaasatud.

ÄRA VÕTMA: Kui soovite kohalikku liiklust, aitab kohaliku publiku huvide toetamine ühendada teie ettevõtte otse fännibaasi.

Üks monumentaalne viga – ookeani liikumine

Inimestena on meie ellujäämise DNA osa peatuda ja vaadata, millal midagi liigub.

Suurim viga, mida paljud inimesed Instagramis teevad, on video mittekasutamine!

Video kasutamine oma loo rääkimiseks on täielik võit, sest kahel põhjusel: inimesed peavad seda vaatama, et näha, kas nad tahavad seda näha (töötlege seda hetke!) Ja teie võistlus ei kasuta videot.

Kas vajate täiendavat põhjust? Tavaliselt ei vaata inimesed lihtsalt ühte videot. Nad vaatavad pärast videot videot, kuni leiavad, mida jagada.

Üks minu FAVORITE Instagrami kanaleid on BuzzFeedTasty kuna nad kasutavad videot koos juhistega retsepti valmistamiseks, mis sobib just aastaajaga. Enamik fänne lepiks õnnelikult jalgpalli, õlle ja brat nachosega!

Mis on parem? 3 nädala jooksul üle 1,3 miljoni vaatamise!

Instagrami näide ookeani liikumisest

ÄRA VÕTMA: Rääkige oma lugu videoga igal võimalusel, sest inimestele meeldib vaadata isegi rohkem, kui neile vaadata meeldib!

Ja see on Wrap Instagramis

Instagramis pole suurt salapära ega võlujoogat! Tegelik eesmärk on leida oma aeg, leida oma hõim ning tegeleda postituste ja videotega.

Kui teil on tore postitus või soovite oma mõtteid jagada, sildistage mind Instagramis @magicmarketingusa!

NÕUANNE – inimeste jagamine on hea viis oma lugejate kaasamiseks! Vaata, mida ma seal tegin?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me