6 lihtsat sammu suure Twitteri loomise jaoks

Siit saate teada, kuidas 6 lihtsat sammu kasutades luua suur Twitter, mis järgneb vaid 10 minutiga päevas. Meelitada & säilitage oma ettevõttele õiged järgijad.


Kuidas luua Twitter järgides

Selles artiklis ma näitan teile, kuidas luua järgmine suur Twitter. See võib tunduda keeruline, kuid hea uudis on see, et tõeliste inimeste (kes on teie nišist huvitatud) jälgimise loomine on väga lihtne.

Lähenemisviis, mida ma teiega jagan, on täpselt sama, mis aitas mul pisut üle 30 kuu jooksul üles ehitada 179 000 fänni..

Miks see on oluline? Kui teil pole järgnevat, siis ei näe keegi teie säutsu.

Minu järgmine aitab luua 35 000 profiilikülastust, üle 4,3 miljoni kuva minu sisust ja lisab iga kuu 3900 potentsiaalset uut klienti.

Minu Twitter järgneb statistikale

Kuidas me seda teeme??

1. samm – määratlege oma nišš

Järgneva loomiseks ja mis veelgi tähtsamaks hoidmiseks peame teadma, mis on meie nišš ja kes on meie ideaalne klient.

Nii võime olla kindlad, et ehitame õiget järgimist ja meie sisu saab olema õige sisu. Peame postitama asjakohast sisu ja vastama neile.

Kui me selle õiguse saame, ei aita see meil mitte ainult oma jälgimist säilitada, vaid tagab ka selle, et teie järgijad jagavad sisu oma jälgijatega. See aitab laiendada meie haardeulatust veelgi ja aitab ka oma publikut orgaaniliselt üles ehitada.

Mida paremini määratleme oma niši, seda paremini saame oma sisu suunata. See toob kaasa rohkem vaateid ja rohkem jagamisi.

Minu nišš on juhtimine. Minu ideaalne järgija on keegi, kes on juhtpositsioonil, või keegi, kes soovib liikuda juhtimisse. Mõlemal juhul on ta huvitatud juhtimisoskuste parandamisest ja soovib selle teemaga kursis olla.

Kahekordne fakt: 50% Suurbritannia Twitteri kasutajatest on uut restorani proovinud Twitteri soovituse põhjal.

2. samm – alustage inimeste jälgimist Twitteris

Kiireim viis järgmise loomiseks on lihtsalt inimeste jälgimine.

Selleks avage lihtsalt oma Twitteri konto, sisestage otsingusse oma nišš ja vajutage sisestusklahvi. Otsingutulemustes on mitu vahekaarti, millest üks on kontod. Valige see ja see pakub teile selle teemaga seotud kontode loendit.

Nüüd klõpsate lihtsalt jälgimisnupul ja järgige kontosid.

Twitteri üks huvitavaid aspekte on see, et kui jälgid inimesi, siis umbes 20% neist jälgib sind tegelikult tagasi. Jälgides kedagi, loote tegelikult potentsiaalse järgija.

Teil on tehniliselt võimalik jälgida kuni 1000 inimest päevas.

Kuid Twitterile ei meeldi agressiivne jälgimine ja kui teie kontot peetakse agressiivselt järgima, võib selle saata Twitteri vanglasse. Mis tähendab põhimõtteliselt seda, et teie konto on lukustatud ja te ei saa umbes päeva jälgida ega säutsuda.

Parim viis on hoida radari all ja jälgida vaid 500–750 inimest kuus. Isegi see on väga agressiivne arv.

Kui 20% neist inimestest jälgib teid uuesti, võite oodata, et suurendate oma jälgimist 150 inimese võrra kuus vaid 30–35 minutit pingutades.

Kiire näpunäide: Kasutage oma nutitelefoni järgmiste toimingute tegemiseks. See on palju kiirem kui arvuti ja saate 500 inimest hõlpsalt jälgida umbes 5 minutiga.

Võite jälgida nii palju inimesi kui soovite – kuni 5000 inimest või kuni teie jälgijate koguarvu – olenevalt sellest, kumb on suurem.

See tähendab, et kui teil on 3000 jälgijat, siis maksimaalne jälgitavate inimeste arv on 5000. Kui aga teil on 10 000 jälgijat, saate jälgida kuni 10 000 inimest.

Siin on mõned rohkem teavet Twitterist järgijalimiitidel.

Kahekordne fakt: 67% Twitteri kasutajatest ostavad suurema tõenäosusega kaubamärke, mida nad Twitteris jälgivad.

Ärge unustage tühistada nende toimingute jälgimist, mida te ei jälgi

Jälgige nende inimeste jälgimist, kes teid enam ei jälgi. See loob piisavalt ruumi, et jätkata järgmistega. Selle toetamiseks on palju tööriistu, näiteks www.manageflitter.com, ja kui olete piisavalt inimesi jälginud, saate uuesti alustada protsessi.

Kiire näpunäide: Jälgige ainult neid inimesi, kes pole pärast 30 päeva möödumist enam jälginud. Peame andma inimestele võimaluse teid tagasi jälgida, enne kui me neid jälgime.

3. samm – ostke Twitteri jälgijad

Pange tähele, et seda ei soovita kõik. Tasulistel jälgijatel pole tegelikult suurt eesmärki. Neile ei saa meie sisu meeldida ega retweedida, samuti ei saa nad potentsiaalseteks klientideks (kuna tasulised jälgijad on tavaliselt võltsitud ja mitte päris inimesed).

See, mida nad pakuvad, on meile siiski võimalus saada tõelisi järgijaid. Keegi ei taha uut 0-järgijaga Twitteri kontot jälgida. Psühholoogiliselt jälgivad inimesed Twitteri kontosid, kus jälgib juba palju inimesi.

Twitteri jälgijate ostmine on väga lihtne. Seda teenust pakub sadu saite ja saate osta suures koguses jälgijaid väga odava hinnaga. Ärge ostke siiski liiga palju jälgijaid. See on jällegi asi, milles peate olema ettevaatlik ja võite hakata neid võltsjälgijaid eemaldama, kui saate tõelisi.

Kiire näpunäide: Osta Twitteri jälgijaid kohe, kui hakkad järgmise loomise kallal tööd tegema. See, et teil on palju jälgijaid, julgustab psühholoogiliselt tõelisi inimesi, keda jälgite, teid uuesti jälgima.

4. samm – määrake peamised mängijad & Mõjutajad teie nišis

Saame veelgi suurendada seljataguste protsenti, veendudes, et järgime õigeid inimesi. Tuvastades oma niši mõjutajad, saame suurendada oma järelmeetmete võimalusi, kui jälgime nende järgijaid.

Näiteks, nagu ma juba varem mainisin, on minu nišiks juhtimine ja mõned peamised mõjutajad minu nišis on sellised inimesed nagu John Maxwell, Ken Blanchard, Stephen Covey jne..

Nende jälgijaid jälgides suurendan võimalust tagasi saada, sest tean, et neid huvitab minu sihitud nišš. Kui olete oma nišis mõjutajad kindlaks teinud, klõpsake nende profiilil, seejärel klõpsake jälgijatel ja see annab teile nende järgijate nimekirja.

Nüüd hakake neid lihtsalt jälgima. See on jällegi palju kiirem, kui kasutate nutitelefoni.

Kui te pole kindel, kes mõjutajad teie nišis asuvad, saate seda kasutada see tööriist. Logite sisse oma Twitteri profiili abil ja valige siis Mõjutajad ja sisestage teema. Selle tööriista tasuta versioon tõestab siis selle niši 10 parimat mõjutajat.

Kahekordne fakt: Mõjutamine põhineb retweetide arvul, mitte teie jälgijate arvul. 1 miljoni võltsjälgija olemasolu ei anna teile mingit tegelikku mõju ja see ei tekita müügivihjeid ega müüke.

5. samm – värskendage oma profiili, et kajastada oma niši

Ma ei saa piisavalt rõhutada hea profiili olulisust. Kui jälgime inimesi, hakkavad nad meie profiili vaatama ja kontrollima. Kui see pole atraktiivne ega asjakohane, vähendab see tagasiulatuvate inimeste protsenti.

 • Profiilile peate lisama foto endast.
 • Tehke bioenergeetiliselt huvitavaks ja oma niššide jaoks asjakohaseks.
 • Lisage oma veebisait oma biograafiasse.
 • Looge professionaalse päiseprofiil, kasutades kvaliteetset pilti, oma logo ja visiooni või ettevõtte tunnuslause.

Siin on näide äsja loonud uuest kliendist:

Hea Twitteri profiili näide

Tal on väga selge pilt ja päise profiil, mis sisaldab üksikasju tema niši kohta. See on atraktiivne profiil, mis suurendab jälgijate konversiooni, kui selle protsessi alustame.

Vastupidi, ma näen endiselt palju Twitteri kasutajaid, kellel on selline profiilileht:

Näide kehvast Twitteri profiilist

Kui paljud teist jälgiksid seda profiili tagasi, kui see järgiks teile? Mida parem on meie profiil, seda kõrgem on tagantjärele suhe.

Kahekordne fakt: Pildiga profiilidel on keskmiselt 10 korda rohkem jälgijaid kui neil, millel pole pilti.

6. samm – alustage suurepärase sisu postitamist

Lõpuks on see kõik sisu kohta. Kui meil on huvilisi ja meie profiile vaadatakse, hakkavad nad meid jälgima ja suhtlema ainult siis, kui pakume suurepärast sisu.

Mis teeb suurepärase sisu? Lihtsamalt öeldes peab see olema lõbus, informatiivne ja lisaväärtust pakkuv.

See võib olla midagi nii lihtsat kui inspireeriv pakkumine, suurepärane pilt, link artiklile või uudisele, link videole, tooteülevaade, iseloomustus, tooteuuendused või eripakkumised.

Siin on mõned huvitavad faktid Twitterist sisu tüübi ja sellest tuleneva kaasamise kohta:

 • Fotodel on Retweetide keskmine tõus 35%
 • Videod saavad 28% tõuke
 • Pakkumised saavad Retweetsis 19% tõuke
 • Numbri lisamine annab Retweetsis 17% -lise tõuke
 • Hashtag-id saavad 16% -lise tõuke

Olen suur hinnapakkumiste fänn. Inimestele meeldivad nad ja ma olen leidnud, et nad saavad minu jaoks 17% rohkem retweete. Neid on Google’is ka lõputult pakkuda! Nii et see on lihtne viis huvitava sisu saamiseks, et inimesi huvitada.

Kiire näpunäide: Alustage oma niši peamiste mõjutajate uurimist ja vaadake, millist sisu nad säutsuvad. Millised suhtlevad kõige rohkem?

Lisaboonus: automatiseeritud tööriistad

Seal on palju tööriistu, mida saab kasutada teie Twitteri loomise ja haldamise jälgimisel. Olen selle kohta artikli kirjutanud ja minu lemmik Twitteri tööriistade kohta saate lisateavet siit.

Järeldus

Peate olema Twitteris.

Õige järgimise tagamiseks peate oma niši välja selgitama.

Ehitage oma jälgimine, järgides inimesi, kes järgivad teie nišis mõjutajaid.

Kaaluge alustades Twitteri jälgijate ostmist, et muuta teie konto atraktiivsemaks ja asja kiirendada.

Konversiooni järgselt suurendamiseks looge profiil, mis kajastaks teie niši.

Piiksuge asjakohast sisu, mis on meelelahutuslik, informatiivne ja lisandväärtust pakkuv. Inspireerivad tsitaadid võivad siin tõesti aidata.

Kasutage säutsude ajastamiseks tööriistu.

Kui järgite seda protsessi, võib see aidata muuta teie Twitteri jälgimist vähem kui 10 minutiga päevas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map