6 kasulikku Facebooki tööriista teie sotsiaalse meedia turunduseks

Avastage minu 6 parimat Facebooki digitaalse turunduse tööriista ja kuidas neid saab kasutada oma Facebooki turunduskogemuse parandamiseks.

Kasulikud Facebooki tööriistad sotsiaalmeedia turunduseks

Konkurents. See on tänapäeva turundusajastu märksõna ja sellega on kõik seotud. Sotsiaalmeedia kanalid nagu Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, noh, need on lihtsalt keskkonnad. Nad on ühine koht, kus tarbijad ja pakkujad (ettevõtted) kohtuvad, koht, kus nõudlus vastab pakkumisele.

Iga auväärne riiklik või rahvusvaheline ettevõte võimendab nüüd vähemalt sotsiaalmeedia võrgustikku, sest tõesti, ilma sotsiaalmeedia turunduseta, peetakse tänapäeval ettevõtet tõenäoliselt kahtlaseks.

Facebook on kindlasti hiiglaslik kala sotsiaalsete kanalite meres. Praegu on veebis aktiivne arv lugematuid sotsiaalmeediaplatvorme – igaüks neist püüab saavutada konkreetseid eesmärke, kuid ühtki neist ei saa võrrelda sotsiaalse suundumusega, mis muutis veebitrende ja veebiturgusid revolutsiooniliseks.

Kuidas saate silma paista Facebooki turunduses??

Noh, oma Facebooki turunduse toimivuse parandamine sõltub paljudest teguritest, kui te ilmselt ette kujutate. Õnneks leiate kohe, kui soovite seda otsida, palju abi.

Abi, millest ma räägin, on digitaalsete tööriistade näol, et parandada teie Facebooki turunduskogemust. Mõelge neile tööriistadele kasulike sõpradena või oluliste ressurssidena, mis võimaldavad kampaaniat paremini hallata ja laiendada.

Digitaalturunduse tööriistade eelised Facebooki reklaamimisel

Miks kasutavad edukaimad turundajad, väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ning korporatiivsed agentuurid sotsiaalmeedia turundusvahendeid? Kuna neil on väga konkreetne lõpp-eesmärk ja see on teie turunduskampaania kvaliteedi parandamine ning seetõttu teie ja teie meeskonna paremate tulemuste saavutamine.

Iga tööriist lahendab konkreetse probleemi. Kui rääkida Facebooki turundusest, siis on teel palju “probleeme” ja väljakutseid.

Klõpsake Tweet

Siin on mõned digitaalsete tööriistade oma Facebooki turundusstrateegiatesse integreerimise eelised:

 • Need aitavad säilitada ja parandada teie kaubamärgi teadlikkust ja mainet.
 • Need aitavad hallata teie Facebooki reklaamikampaaniaid (pakuvad täiustatud lahendusi, ideid ja aja säästmise funktsioone)
 • Nad aitavad kliendisuhete haldamisel ja parandamisel.
 • Nad aitavad sündmuste jälgimisel, kaasamisel ja viib – see viib parema sotsiaalse vastutuseni.
 • Need parandavad teie arusaamist sihtrühmast, pakkudes nende tõhusa jälgimise tõttu uskumatult kasulikke teadmisi.

Need on vaid mõned eelised, mis kaasnevad Facebooki turunduses kasutatavate sotsiaalse meedia tööriistadega, kuid te leiate neist veel midagi.

Facebooki turunduse 6 parimat digitaalset tööriista

Kui olete veendunud ja valmis tegutsema, muudame selle teile lihtsamaks, pakkudes teile 6 põhjalikku ülevaadet parimatest Facebooki turundusriistadest. Võtke aega, et testida igaüks ja vaadata, kas nad on väärt investeerimist ja pikaajalist hoidmist. Alustame.

1. AdEspresso

AdEspresso ekraanipilt

AdEspresso on tööriist, mille eesmärk on parandada teie tasulisi reklaamikampaaniaid Facebookis, Instagramis ja Google’is. Täpsemalt öeldes on see üks tõhusamaid tarkvara, mis aitab teil oma reklaamikampaaniaid Facebookis luua, hallata ja analüüsida. See on ka tõhus võimalus oma klientide ja klientidega Facebooki kaudu koostööd teha ning uskumatu platvorm, mis pakub Facebooki reklaamikoolitust.

Selle abil saate õppida Facebooki reklaame nullist looma, käivitama ja optimeerima, isegi kui te pole seda varem teinud.

See tööriist pakub mitmekesiseid lahendusi mitmele potentsiaalsele kliendile. Agentuurid, e-kaubanduse ettevõtted, väikese ja keskmise suurusega ettevõtted ning üksikreklaamijad saavad kõik selle tööriista funktsioonidest kasu, makstes õiglase hinna ainult vajalike teenuste eest.

AdEspressol on funktsioon “Akadeemia”, mis koosneb kümnetest kasulikest Facebooki turundusjuhenditest, mis saavad algajatest tõepoolest ekspertideks muuta. Nad pakuvad juhendeid Facebooki reklaamide loomiseks, optimeerimiseks ja jälgimiseks, pakuvad Google Adwords reklaamimisõpetust, Instagrami turundusõpetust ja palju muud.

Nad mitmekesistavad oma õppematerjale juhendites, e-raamatutes, veebiseminarides ja ajaveebiartiklites. Iga teave on tasuta.

Lõpuks pakub AdEspresso 14-päevast prooviversiooni kõigi funktsioonide jaoks (sealhulgas e-kaubanduse saitide ja ettevõtete agentuuride jaoks). Seetõttu võite veenduda selle tööriista kasulikkuses, ilma et peaksite alguses raha investeerima, sõltumata teie ettevõtte suurusest ja eesmärgist.

2. Hootsuite

Hootsuite ekraanipilt

Hootsuite on üks parimatest sotsiaalmeedia turundusriistadest, mida saab lihtsustada, kuid samal ajal tõhustada teie Facebooki turunduse juhtimist. Hootsuite on nii populaarne, kuna pakub peaaegu kõiki lahendusi uskumatult kasulike halduslahenduste pakkumiseks igale sotsiaalmeedia turundajale, väikeettevõttele või agentuurile, kes oma teenuseid otsib.

Enne kui selle tööriista funktsioone kirjeldan, tasub märkida, et Hootsuite on Fortune 1000 mängijate seas üks usaldusväärseimaid ettevõtteid. Tööriistade funktsioone kasutavad laialdaselt mitme miljoni dollari ettevõtted, näiteks VISA, Monster, Airbnb ja paljud teised. Mida see meile ütleb? Noh, kui kõige edukamad kaubamärgid seda usaldavad, siis peavad need meid kõiki kaaluma!

Hootsuite pakub palju funktsioone, mis teenindavad peaaegu iga turundaja vajadusi.

See tööriist võimaldab teil hallata mitut suhtlusvõrgustikku ühes kohas. Kui olete registreerunud ja sisse loginud, võtab teid vastu lihtne ja kena armatuurlaud, mis võimaldab teil sellega ühendada oma Facebooki, Pinterest, Twitteri, Instagrami, YouTube’i, Google+ ja WordPressi kontod. Kui olete need omavahel ühendanud, muutub nende haldamine tükkideks.

Hootsuite lubab

 • Looge uut sisu,
 • Ajastage postitused kalendris
 • Vastake oma kaubamärgi mainitud küsimustele
 • Avastage kureeritavat kvaliteetset sisu
 • Avastage ja jälgige sotsiaalkanalite kuumimaid teemasid

Sisuliselt võimaldab see hämmastav sotsiaalturunduse tööriist teil teha kõike, mida teete tavalises suhtluskanalis ühest kohast, ja see sisaldab kümneid kasulikke funktsioone ja eeliseid, mis parandavad teie kampaaniate kvaliteeti.

Facebooki osas võimaldab Hootsuite hõlpsalt üles laadida (või ajastada) visuaalset sisu, näiteks Facebooki videod, Facebooki reaalajas videod, pildid, graafika jms. Visuaalse sisu võimendamise abil parandate tõenäoliselt oma lehe kaasatust.

Kui teil on professionaalide meeskond, kes aitab teid nii sotsiaalmeedia turunduskohustuste täitmisel kui ka koos korrektuuriteenused, saate ühes kohas ühendada rohkem Facebooki lehti (ja teiste sotsiaalsete võrgustike lehti). See aitab igal ettevõttel hoida oma tundlikku teavet turvalisena ja valmis kõigile, kes seda vajavad.

3. Sprout Social

SproutSociali ekraanipilt

SproutSocial on järjekordne tõhus sotsiaalmeedia turundamise tööriist, mis lubab teie jaoks protsessi kiirendada, aitab teil oma ülesandeid automatiseerida ja pakub teie Facebooki lehtedele (ja mitte ainult) kõikehõlmavat analüüsi. Nagu Hootsuite, integreerib Sprout Social rohkem sotsiaalse meedia võrgustikke ühte kohta ja pakub teile lihtsat kasutusliidest, mis lubab suurepäraseid funktsioone.

Esiteks näeme, et ettevõte pakub mitut tüüpi ettevõtetele mitut lahendust. Seal on kolm suurt plaani (ettevõte, agentuur, väikeettevõte) ja neli määratletud vajadust (sotsiaalne juhtimine, sotsiaalne turundus, klienditeenindus, töötajate kaitsmine).

Nagu võite märgata, saate oma sotsiaalkampaaniaid tähtsustada ka ainult ühes sotsiaalvõrgustikus, kuna see tööriist integreerub Twitteri, Facebooki, Instagrami, LinkedIni ja Google’iga+.

Sprouti platvorm on loodud nelja sotsiaalse turunduse põhivajaduse rahuldamiseks:

 • Analytics (kenasti kujundatud ja väga kasulik analüüsivõimalus)
 • Kaasamine (sellel on ideaalsed omadused, mis aitavad teil oma lehe seotust jälgida)
 • Avaldamine (lihtne postituse ajastamine & reklaamikampaania haldamine)
 • Kuulamine (avastage suundumused & kasutage neid oma kampaaniates)

Ainus puudus on see, et hinnakujundus on üsna vürtsikas:

 • Lisatasu paketi (väikseima paketi) hind on 99 dollarit kuus
 • Ettevõtte plaan (soovitatav) on hinnaga 149 dollarit kuus
 • Ettevõtluskava (suurtele ettevõtetele) hind on 249 dollarit kuus

Enne kui oma otsuse teete, saate siiski nautida nende 30-päevast tasuta prooviperioodi ja vaadata ise, kuidas platvorm sobib teie Facebooki turundustegevustega.

4. Likeanalyzer

Likeanalyzer on spetsiaalne tööriist, mis tegeleb ainult Facebooki lehtedega. Selle tööriista abil saate jälgida ja analüüsida iga soovitud Facebooki lehe, sealhulgas enda, spetsiifikat. See toimib nagu “nõustaja”, kes lubab pakkuda häid ettepanekuid, mille eesmärk on optimeerida ja suurendada iga olemasoleva Facebooki lehe toimivust.

Saate Likeanalyzerit kasutada oma Facebooki lehe tervisekontrolli tegemiseks, nii et kogute kasulikku teavet oma lehe PRO-de ja CON-ide kohta.

Likeanalyzeri üldiste kommentaaride ülevaade

Selles ekraanipildis kuvatakse üldised kommentaarid, mis on omistatud minu valitud juhuslikule lehele. Käsitletud on veel kategooriaid, millel kõigil on hinne. Skoor määratakse spetsiaalse punktisüsteemi abil, mille määravad kindlaks muud tegurid.

Likeanalyzer avalehe näide

Näiteks esilehe jaotised pakuvad välja põhjused, miks teie esimese lehe elemendid on kasulikud või kahjulikud.

Teised jaotised sisaldavad aruandeid, mis annavad hinnangu teie lehe reageerimisvõime, lehe teabe, ajastuse ja postitustüüpide kohta.

See kuvab kasulikke mõõdikuid, nagu „Kasv”, meeldimised, „Kaasamiskiirus” ja „Inimesed räägivad-räägivad sellest” (PTA). Kui teie statistika näeb hea välja, võite märgata nende kõrval rohelist märki. Kui nad on vaesed, saate punase märgi ja mõned kaasnevad soovitused oma lehe parendamiseks.

Kuidas saaksite seda tööriista kõige tõhusamalt kasutada??

Kõigepealt kontrollige oma lehte ja järgige kõiki parendusettepanekuid, mida võite saada. Teiseks peaksite seda kasutama konkurentsianalüüsi eesmärgil. Saate hõlpsalt (ja vabalt) tuvastada oma konkurentide Facebooki lehti ja mõista, kus nad valesti lähevad. Samuti saate tuvastada mustreid, mis on teie tugevaimad konkurendid edukaks teinud.

Kasutage Likeanalyzerit sageli ja siis saate ühegi Facebooki lehe toimivuse parandamiseks peagi aru, mis töötab ja mis mitte. Nautige ka eeliseid, kui teate, mida saate lisada / eemaldada, et oma konkurentidest üle saada ja saada oma nišis populaarseimaks Facebooki leheks.

5. Lõuend

Canva ekraanipilt

Kes ei tea Lõuend? Olete sellest ilmselt kuulnud, kuid pole kunagi vaevunud rohkem otsima. Noh, Canva on oluline vahend iga Facebooki turundaja või ettevõtte omaniku jaoks. See tööriist on universaalne lahendus visuaalse sisu kogumiseks, loomiseks või redigeerimiseks nii oma veebisaidil kui ka teie Facebooki lehel.

Sotsiaalmeedia kasutajad on aastate jooksul üles näidanud suurt huvi visuaalse sisu vastu. Seetõttu on suured platvormid, nagu Facebook, Instagram ja YouTube, hakanud tähtsustama otsevideoid, parandades nende nähtavust ja funktsioone.

Canva on täis hämmastavaid funktsioone, mida iga Facebooki turundaja või ettevõtte omanik saab oma sisu kvaliteedi parandamiseks kasutada. Põhimõtteliselt pakub Canva kolme kategooria suuri funktsioone:

 • Dokumenditüübid – see hõlmab kõiki võimalikke dokumendiliike – saate neid kõiki luua, redigeerida ja optimeerida)
 • Fotode redigeerimine – Canva populaarsust mõjutavad suuresti nende fototöötlusfunktsioonid, mis on igale inimesele äärmiselt käepärased, hoolimata tema kujundamise võimalustest.
 • Graafikud – graafika on uus sisu vorm, mida on sotsiaalsete kanalite kaudu hinnatud viimase mitme aasta jooksul.

Parim külg on see, et enamikku Canva paigutustest ja funktsioonidest saab teie Facebooki lehega hõlpsalt integreerida.

Canva abil saate kujundada professionaalseid Facebooki kaaneid, luua oma publikule uusi postitusi (tekst + pilt), kujundada oma Facebooki rakenduse kaane ja väljapaneku ning palju muud. Nad pakuvad uimastavaid filtreid, mis muudavad fototöötluse lõbusaks tööks, võimaldades teil lihtsustatud protsessi abil muuta piltide ja tekstide fonte, tausta, kujundeid ja värve.

Kui te ei saa või ei taha oma sisu kujundamisega tegeleda, pääsete juurde Canva turuplatsi funktsioonile ja saate oma sotsiaalmeedia turunduse katsete jaoks malle, fotosid ja ikoone osta. Nagu näete eelmises ekraanipildis, on kümneid artikleid, mida saab kohe osta teistelt disaineritelt.

6. Soovinumber

Wishpondi ekraanipilt

Soovinumber on ülimalt kasulik sotsiaalse meedia turundusriist, mis on loodud „teie ettevõtte kasvatamiseks“. Sisuliselt on Wishpond turundusriist, mis oma mitmekesiste funktsioonide tõttu ilusti integreerub teie Facebooki turunduskampaaniatega.

Wishpond loodi algselt sotsiaalmeedia võistlustarkvaraks (see on siiani), kuid see on laiendanud oma kasulikkust, võimaldades turundajatel:

 • Töötage välja ilusaid sihtlehti
 • Looge veebivorme nullist
 • Looge ja korraldage turunduse automatiseerimine
 • E-posti turundusjärjestuste väljatöötamine ja haldamine
 • Luua ja hoida müügivihjete andmebaase

Mida ma pole maininud, on funktsioon nr 1, võistlused & Nende teenuste reklaamikampaania. Wishpond pakub teile professionaalselt kujundatud malle 9 erinevat tüüpi Facebooki kampaania jaoks. Teie Facebooki lehel saab välja kuulutada mitut tüüpi konkursse:

 • Kinkekaardid
 • Boonusena registreerimise võistlus (premeerige lisatöid inimestele, kes teie sisu kõige rohkem jagavad)
 • Fotokonkursid (koguge & premeerige kasutaja loodud sisu)
 • Hääletusvõistlused (aitab kaasa haaramisele ja läbisaamisele)
 • Soovitusvõistlused (saate korraldada võistlusi, mis võimaldavad inimestel boonuste saamiseks oma sõpru suunata)
 • Subtiitrite võistlused (julgustage oma fänne võimaliku preemia saamiseks fotole pealdis panema)
 • Videokonkursid (julgustage oma jälgijaid teiega videosisu jagama)
 • Kupongivõistlused (klassikaline kupongiskeem, mis viib suurema kaasamiseni ja suurendab müügivihjeid)

Hinnakujunduskava osas eeldaksin, et põhiplaan (49 dollarit) on õiglane hind kõigi nende pakutavate kasulike omaduste eest. Kui teie ettevõttel on vaja regulaarselt konkursse korraldada, soovitaksin teil minna soovitatud kavasse „Kõik, mida vajate“, mis võimaldab teil pidevalt oma sisu A / B testida, Javascripti koodi rakendada, piiramatu kasutajakontosid pidada ja enamikul teistest oluline on toetada maksimaalselt 2500 klienti kuus.

Eemaldatavad

Ükskõik, kas olete väikeettevõtte omanik, ettevõtte tegevjuht või veebiturundaja, peaksite teadma tänapäevaste digitaalturunduse tööriistade kasulikkust ja tõelisi eeliseid. Iga tööriist lahendab konkreetse probleemi. Kui rääkida Facebooki turundusest, siis on teel palju “probleeme” ja väljakutseid.

Lisaks on teie tähelepanu ja eelarve investeerimine Facebooki automatiseerimisvahenditesse tõeliselt suurejooneline kompromiss. Investeerite oma raha põhimõtteliselt üks kord (või iga kuu / aasta) ja saate kogu perioodi jooksul ajalisi eeliseid. Rakenduste ärakasutamisega säästetud aeg toob kindlasti parema investeeringutasuvuse, kuna kasutate rohkem aega erinevate eesmärkide saavutamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me