5 lihtsat viisi, kuidas saate juhtmete hõivamiseks kasutada videot

Siit saate teada, kuidas saate kasutada video võimsust oma veebisaidilt müügivihjete genereerimiseks ja oma külastajatest tellijate või klientide saamiseks.


Videojuhtmete genereerimine

Plii genereerimine on nii oluline osa ettevõtte juhtimises – võib-olla isegi kõige olulisem osa ja millal on seatud moodustama 2018. aastal üle 80% kogu veebiliiklusest, pole mõistlik oma publikut visuaalidega lüüa.

Video jagamise trendid

Miks kasutada videot plii genereerimise tööriistana??

Selleks, et näha, kui tõhus video on plii genereerimiseks, peame lihtsalt vaatama klientide ostmise protsessi.

Uuringute kohaselt peaaegu pooled tarbijad vaatavad uurimise ajal vähemalt 30 minutit videot, samas 72% B2B ostjatest vaatab videoid läbi kogu nende ostutee, mis näitab, kui oluline on see võtmetehnika müügilehtris.

Veelgi enam, video suurendab teie vaatajaskonna seas usaldust ja lojaalsust, muutes nad suurema tõenäosusega teie üksikasjad teile üle andma ja lõpuks teilt ostma.

Ja äri poolelt näevad turundajad, kes kasutavad videot müügivihje genereerimiseks, 19% madalamat kliendihinda kui need, kes ei.

Sissetulek videost

Niisiis, kuidas saate hakata neid kõiki olulisi müügivihjeid videolõigetega jäädvustama?

1. Video juhtumianalüüsid

Oma erialateadmiste ja autoriteedi näitamine on kiire ja lihtne viis vaatajaskonna loomiseks ja järgneva loomiseks.

Kui olete oma teadmised kinnitanud ja suudate näidata inimestele, et teate teie asju, hakkavad nad teid soovitama oma sõpradele, perekonnale ja kolleegidele – ja kui te ei teadnud, on suusõnaline turundus endiselt kõige väärtuslikum vorm.

Video juhtumiuuringute kasutamine:

Pange kokku varasemate ostjate lood ja jagage neid videoformaadis – olgu see siis animatsiooni või rääkiva peaga.

WatchGuardi videokottide sariWatchGuard pakub varasemate klientide videojuhtumianalüüse

Kuidas video juhtumianalüüsid kaasa toob:

Inimesed tahavad enne registreerumist või sinult ostmist tõendusmaterjali. Jagades nendega juhtumianalüüse, annate neile selle meelerahu, eriti kui nad näevad, kui hästi teie toode aitas kedagi teist, kes oli ühel hetkel nendega sarnases olukorras.

2. Veebiseminarid ja reaalajas töötoad

Veebiseminarid on suurepärane vahend plii genereerimiseks mitmel põhjusel.

Esiteks võimaldavad need teil reaalajas oma publikuga tuttavaks saada, kui te nendega otse suhtlete, ja teiseks võimaldavad need teie publikul reaalajas teiega suhelda ja küsimusi esitada. See suurendab jällegi teie autoriteeti, näitab teie autentsust ja tugevdab seda ühendust.

eLearning Guildi veebiseminar e-õppe gild kasutage veebiseminaride abil oma publikut

Kuidas kasutada veebiseminare:

Tule välja võtmeteema, millest teie publik võiksite rohkem teada saada või mille üle vaeva näha, ja pange kokku tunni pikkune töötuba või koolitus, mis annab neile mõned tööriistad ja toimingud.

See toimib sissejuhatusena tasulisele pakkumisele, mida saate oma veebiseminari lõpus tõsta.

Kuidas veebiseminarid kaasa viivad:

Peale selle, et inimesed armastus tasuta reaalajas koolitust, veebiseminar toimib ka teie lehtri reaalajas tegevusena.

Pidage meeles kliendiprotsessi, millest me varem rääkisime?

Veebiseminar tähistab selle protsessi mitmeid etappe. See loob teadlikkuse teie teemast, tutvustab teile sooja viisil külma vaatajaskonda ja toidab neid autentselt tasuliste pakkumiste jaoks.

3. Videokursus

Videokursused annavad teile võimaluse jagada oma tegevusalaga seotud teavet oma publikuga viisil, mis viib sujuvalt müügi tippu. Kuid nendega müügivihjete loomiseks peate oma videod registreeruma pakkumise taga.

Kui inimesed saavad teise poole (pärast seda, kui nad on teile oma andmed edastanud), võetakse neid kursusel või väljakutsetes vastu suurepärase väärtusega.

Videokursuste kasutamine:

Looge kolm kuni viis videotundi, mis lahendavad peamise probleemi, millega teie publik oma valdkonnas silmitsi seisab. Reklaamige kursust oma saidil, sotsiaalmeedias ja mujal, kus teie vaatajaskond hangoutis viibib, ja pange kokku sihtleht, kuhu inimesed saavad registreeruda.

Kuidas videokursused viivad:

Jälle inimesed armastus tasuta ja väärtuslikku sisu, mis lahendab tekkinud probleemi. Kui teie videokursusel on piisavalt väärtust, registreeruvad õiged inimesed, et kuulda teid rohkem.

4. Lisage oma kodulehele video

Sihtlehed loodi spetsiaalselt konversioonide loomiseks, kuid kõigepealt peate haarama lugeja tähelepanu – keeruline, kui seal on juba nii palju pilkupüüdvat sisu, eks?

Märgistage usaldusväärne video.

Videot vaadatakse 12 korda suurema tõenäosusega kui teksti, seega on see teie sihtlehele täiuslik ja atraktiivne lisa.

CrazyEggi video sihtlehe näideCrazyEgg kasutab ühel oma sihtlehel videot

Kuidas kasutada oma kodulehel videot:

Te ei pea videost üksikasjalikult lahti seletama. See peab lihtsalt pakkuma huvitavat tutvustamist teie brändile ja tootele ning jagama seda miks vaataja peaks olema huvitatud.

Siinkohal on oluline meelitada ligi, haarata ja hoida ära klõpsamist.

Kuidas põhjustab teie kodulehele video lisamine müügivihjeid:

Kui olete köitva video abil oma publiku tähelepanu köitnud, saate neile lõpus visata konkreetse tegevusele kutsumise (CTA). See kutsub neid üles astuma järgmise sammu, näiteks registreeruma, midagi alla laadima või teilt ostma.

5. Kasutage videot sotsiaalmeedias

Viimase paari aasta jooksul on kõik suured meediad sotsiaalmeedias oma arsenali videot lisanud.

YouTube’il, Facebookil, Periscope’il, Snapchatil ja Instagramil on kõigil sisseehitatud videovalikud, sealhulgas nii live- kui ka live-alternatiivid. Need loovad teie vaatajaskonnaga usalduse, kuna olete isiklik, räägite hetkega nendega või pakute neile oma ettevõttele inimlikumat poolt..

Kuidas kasutada videot sotsiaalmeedias:

Hoidke asjad lühikesed ja autentsed. Inimestel on tänapäeval lühike tähelepanuvahemik ja nad võivad lõhna saada lihvitud turundussõnumi põhjal.

Parimate tulemuste saamiseks jagage videot oma ettevõtte kulisside tagant või tehke lihtsalt näost-kaamera-episood teemal, mille kallal olete töötanud, näiteks uus pakkumine.

Näide video postitamisest sotsiaalmeediasseKasu kosmeetika korraldab Facebookis regulaarselt reaalajas videoid

Kuidas video sotsiaalmeedias genereerib:

Otsevideote või lühikeste autentsete showde lõppedes sotsiaalmeedias kutsuge inimesi üles registreeruma või julgustage neid konkreetsete toimingute tegemiseks. Inimesed tegutsevad suurema tõenäosusega pärast video vaatamist, nii et kasutage seda taktikat kõige paremini.

Järeldus

Nagu näete, on videote oma plii genereerimise protsessi kaasamiseks mitu peamist viisi. Ja liikudes video poole kalduvama tuleviku poole, näib, et see on parim viis müügivihjete juhtimiseks ja külmast müügivihjete ostjateks muutmiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map