5 lihtsat sammu hämmastava näitleja veebisaidi loomiseks

Kuidas teha oma veebisait oma näitlejakarjääri edendamiseks & muljetada casting direktorid. Õppige seda ise tegema, kasutades näitlejate veebisaidi tasuta malle & näited.


Kuidas teha näitleja veebisaiti

Näitlejana on ülioluline, et teete suurepärase esmamulje nii offline kui ka võrgus. Kui olete oma näitlejakarjääri suhtes tõsiseltvõetav, vajate oma töö tutvustamiseks veebisaiti. Nii esindajad kui ka saatejuhid vaatavad ja jagavad näitlejate veebisaite ning see on võimas platvorm, mille abil saate oma mainet ja tulevikku kujundada. Selles artiklis näitame teile, kuidas saate ise teha hämmastava näitlejate veebisaidi ilma kodeerimise või tehnilise oskusteabeta!

Kas näitlejad saavad teha oma veebisaidi? Jah!

Professionaalse veebidisaineri palkamine on paljudel näitlejatel sageli alles alustamise küsimusest väljas, sest see võib osutuda väga kulukaks ja ebavajalikuks. Spetsiaalselt kujundatud veebisait võib maksta tunduvalt üle 2000 dollari, kuna saate selle ise tasuta teha (kasutades veebisaidi ehitajat, mille juurde jõuan hetkega)!

Tõenäoliselt võiksite veebis leida vabakutselise veebidisaineri, kes oleks nõus tegema vähem, kuid miks mitte proovida endale seda teha ja säästa see raha veel mõnele näitlejatööle ?! Paljud püüdlevad näitlejad teevad vea, eeldades, et nad ei saa iseennast üles ehitada ega tunne survet veebidisainerite palkamiseks, mida nende agent või treener soovitab. Professionaalse näitleja veebisaidi tegemine on aga lihtsam ja kiirem, kui arvate.

Kiire näpunäide: Näitlejakarjääri jaoks professionaalse veebisaidi loomine on midagi, mida saate ise teha! Vältige pettust, kui maksate oma agendile või treenerina tuhandete dollarite eest lihtsa veebisaidipaketi eest!

Oma näitleja veebisaidi loomine, mis vastaks teie stiilile

Parim viis näitlejale oma veebisaidi loomiseks on kasutada veebisaidi koostajat, näiteks Wixit. Veebisaitide koostajad annavad teile kõik, mida vajate oma näitlejate veebisaidi hõlpsaks loomiseks. See on suurepärane tööriist, kuna te ei pea teadma programmeerimis- ega kodeerimisoskust! See võtab endiselt aega ja pühendumist, kuid seda saab hõlpsasti ise teha. Ma soovitaksin vaadata meie täielikku videosarja.

Mõni kiirnäitleja veebisaidi näide

Wix on näitlejate, modellide ja näitlejate jaoks populaarne valik. Allpool on toodud näited näitlejate veebisaidimallidest, mida saate kasutada alustamiseks:

Näitleja veebisaidi mall nr 1
See mall järgib traditsioonilisemat lähenemisviisi. See on otsene, lihtne ja tõhus.

Näitleja veebisaidi mall

Näitleja veebisaidi mall nr 2
See mall on sisult sarnane, kuid pakub siiski täiesti teistsugust kujundust.

Näitleja veebisaidi näide

Näide reaalajas veebisaidist koos kohandatud malliga
Allpool on toodud näitlejanna Olga Ellioti tehtud tõelise saidi suurepärane näide. Nagu näete, on see mall täielikult kohandatud ja ta on teinud suurepärase töö selle enda loomiseks.

Näitleja veebisaidi näide

Peaksite püüdma teha oma veebisaidi jaoks midagi sarnast, kus võtate olemasoleva malli ja kohandate seda siis täielikult oma enda jaoks.

MEENUTA: Mallid on ette valmistatud selleks, et aidata teil saada lähtepunkti. Kasutage oma loovust, et neid täielikult oma kaubamärgi jaoks kohandada & stiil!

Kuidas alustada oma näitleja veebisaidiga!

Siit leiate viis lihtsat sammu, kuidas oma veebisaidiga alustada:

1. Valige parem mall

Esimene samm on valida oma veebisaidile hea mall. See on teie veebisaidi kujundus. Tutvuge Wixi pakutavate veebisaidimallidega ja otsige näitlejate / mudeliteemalisi malle. Valige üks, mis sobib teie isikupära ja loomingulise stiiliga. Seejärel kohandage seda oma fotode, rullide, teksti ja muu abil. Pidage meeles, et need mallid on täielikult kohandatavad ja natuke loovust loovad – saate need tõeliselt ainulaadseks muuta ja kujundada vastavalt oma isikupärale.

2. Registreeri domeeninimi

Järgmisena peate registreerima domeeninime ja linkima selle oma veebisaidiga. Teie domeeninimi on teie veebisaidi aadress. Kuid see on ka palju muud. Oma domeeni omamine on viis veebimärgi loomiseks, oma nime leidmiseks ja enda eraldamiseks. Valides proovige jääda oma nime või lavanime juurde. Näiteks johndoe.com. Kui teie nime .com versiooni võtab juba keegi teine, võite alati minna .me või muud tippdomeenid. Samuti, kui teie nimi on pikk või raskesti kirjutatav, võiksite kaaluda lühema versiooni loomist. Kui olete leidnud endale sobiva domeeninime, ostke see ja hoidke alles! Tehniliselt ei saa te domeeninime osta (rendite neid kindlaks ajaks), kuid veenduge, et te ei lase seda minna. See on osa teie kaubamärgist!

3. Looge ettevõtte e-posti aadress

Kui olete oma domeeninime registreerinud ja oma veebisaidiga lingitud, soovite selle abil luua ettevõtte e-posti aadressi. Selle näiteks võiks olla näiteks [email protected] Wixis saate oma uue e-posti aadressi hõlpsalt luua, minnes jaotisse „domeenid & mail ”. Ehkki peaksite alati loetlema agendi kontaktteabe castingirežissööride jaoks, võiksite siiski eelistada teistele teada anda, kuidas nad saavad teiega isiklikult jõuda. Nüüdsest saate lõpuks oma vana Gmaili e-posti aadressi kasutamise lõpetada ja kasutada oma uut, äri!

4. Lisage oma saidile oluline sisu

Järgmisena peate oma veebisaidi täitma asjakohase sisuga. See tähendab kogu asjakohast teavet, mida soovite saatejuhtide, agentide ja kõigi teiste näha. Pidage meeles, et teie veebisait on üks olulisemaid platvorme oma töö tutvustamiseks ja maine kujundamiseks – ja õnneks on see midagi, mille üle teil täielik kontroll on. Lisage kindlasti oma parimad kõrvaklapid, esitlusrull, jätkamine, biograafia, fotod, videod ja palju muud.

5. Optimeerige oma uut veebisaiti otsingumootoritele

Nüüd, kui teie veebisait on juba palju tehtud, soovite, et see ilmuks Google’is & Bing, kui inimesed otsivad teie nime. Selle juhtumiseks peate oma veebisaidil hakkama tegema SEO-d (otsimootori optimeerimine).

Järeldus

Ja see on 5 lihtsat sammu hämmastava näitlejate veebisaidi loomiseks! Loomevaldkonna professionaalina vajate veebisaiti, mis kajastaks tõesti seda, kes te olete ja mida teete. Ärge unustage kohandada oma malli ja kujundada see vastavalt teie isiksusele. Õnne, eks, ma mõtlen oma uue veebisaidiga „jalaluu ​​murdmist“!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map