4 kohalikku SEO näpunäidet, et otsingu kaudu rohkem kohalikku äri edendada

Selle 4 kohaliku SEO taktika abil saate teada, kuidas aidata oma ettevõttel orgaanilisest otsinguliiklusest kasu saada ning olla asjakohane ja potentsiaalsete klientide ees.

Kohaliku SEO näpunäited

Siin on raske tõde – mitu korda ebaõnnestuvad väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted SEO turniiril. Selle põhjuseks on osaliselt otsingute ja kasutatavate taktikate tihe konkurents. Otsingumootori optimeerimine (SEO) pole taktika, millele on pöidla panemine ja määratlemine äärmiselt lihtne. Sellel puudub enamiku jaoks arusaadavus.

Peamine põhjus, miks otsimootori optimeerimise strateegiad ebaõnnestuvad, on see, et kohalikul ettevõttel on lihtne keskenduda. SEO on sisse ehitatud salapärasele digitaalsele strateegiale, mida kõik vajavad, kuid keegi ei võta aega, et kaaluda, mida otsimootorid tegelikult otsivad.

Paljud inimesed ja ettevõtted näevad SEO-d kui mitmetimõistetavat asja, mida teete otsingumootorite õnnelikuks tegemiseks – kuid see on midagi enamat. Ärge saage minust valesti aru, te tahate teha otsingumootorid õnnelikuks, kuid ettevõtteomanikuna ei hakka otsimootorid need, mis teie käest midagi ostavad – need on inimesed. Teie lõppeesmärk peab olema kasutaja või külastaja loodud eesmärk.

MEENUTA: Google’i otsing “missioon” tähistab keskendumist kõigepealt kasutajale nende otsingu algoritmide klambrina.

Kvaliteetsed näpunäited pikaajalise SEO väärtuse kohta kohalikele ettevõtetele

Vaatame seda teemat silmas pidades mõned näpunäited, kuidas kohalikele ettevõtetele orgaanilise otsinguliikluse kaudu tõelist jalaliiklust tuua. Ja vaadates neid näpunäiteid, pidage meeles järgmisi aluspõhimõtteid: asjakohasus, kaugus ja silmapaistvus.

Asjakohasus, kaugus ja silmapaistvus on 3 peamist põhimõtet, mida kohaliku SEO puhul silmas pidada.

Klõpsake Tweet

1. Saate omaks Google’i kohaliku ettevõtte tööriistad

See on kõigi ettevõtete esimene ja peamine kaalutlus oma kohaliku otsingu tõhustamiseks. Võtke omaks Google ja kõik see, mida see pakub. Google pakub nii palju tooteid, mis on keskendunud veebisaidi paremale paremusjärjestusele (need moodustavad ju suurema osa paremusjärjestusest) ja on suuresti keskendunud asukohapõhisele veebikäitumisele.

Google’il on palju tooteid, millest on kasu kohaliku ettevõtte otsinguvõrgustikule. Siin on suur 4 kohalike ettevõtete jaoks:

Google’i otsingukonsool: Ametlikult tuntud kui Webmaster Tools, Google’i otsingukonsool pakub teie ettevõttele hindamatut otsinguteavet ja võimaldab teil mitte ainult oma saiti indekseerida (tehes Google’ist teid teadlikuks), vaid võimaldab teil ka oma uusi lehti ja sisumuudatusi indekseerida ja lingid kontrollida – mis ainult edendab teie üldist SEO-tööd!

Google’i minu ettevõte (GMB): Google’i veebikataloog mis paneb teie ettevõtte kirje otsingule ja kaartidele. Hankige oma ettevõte kaardile! See on enamiku inimestega otsingu kaudu teie esimene mulje ja annab teile juurdepääsu Google’i otsingumootori tulemuste lehtede (SERP) kahele kõige ihaldatumale alale – potentsiaalsele Map-Packi loendile ja kohalikule graafikule. Need positsioonid seisavad tavalise tekstiotsingu tulemuse kohal ja pakuvad pilte, ettevõtte üksikasju, helistamiseks klõpsamist, suunamiseks klõpsamist ja mitmesuguseid muid tööriistu, mis suunavad inimesi teie ettevõtte juurde!

Kohalik Google'i otsing teenusega Google'i minu ettevõteVasakul küljel on kohaliku graafi näide. Paremal pool on GMB ülevaade kohaliku graafiku kohta.

ARVESSE seda: Kui Google’i minu ettevõtte kirje on ajakohane, peavad tarbijad teie ettevõtte mainega kaks korda tõenäolisemalt. Veenduge, et teie GMB kirje oleks täielik ja täpne, ajakohane ja täis pilte – pange lihtsalt, et see oleks asjakohane!

Google Street View 360 tuurid: 360 pilti, mis tutvustavad teie kohalikku ettevõtet virtuaalreaalsuses. Need pildid seostatakse teie varaga „Google’i minu ettevõte”. Nende tegemiseks peate võtma ühendust oma piirkonnas asuva Google Street View fotograafiga.

Google Street View 360 tuurid

ARVESSE seda: Google väidab seda Google Street View ekskursioonid suurendage huvi 2 korda! Pidage meeles, et enamiku väikeettevõtete veebisaidid ei ole isemajandavad väärtuste loojad – eesmärk on tuua nad selleks oma füüsilisse asukohta!

2. Ärge segage oma kataloogide kirjeid

Allpool on loetelu mõnedest kõige tuntumatest veebikataloogidest, kuid see ei hakka isegi puudutama tegelikult seal asuvate kohalike kataloogide koguarvu.

Sajad, potentsiaalselt isegi tuhanded on olemas. Kõik kohalikud kataloogid asuvad seal, pakkudes otsimootoritele ja otsijatele (potentsiaalsetele klientidele) erinevaid signaale selle kohta, kus teie kohalik ettevõte tegelikult eksisteerib. Kui puusepp ei peaks puidutöötlemise pärast muretsema ja võiks terve päeva (ja tõenäoliselt ka öö) veeta kataloogide järel kataloogides ja veendudes, et need on järjepidevad, siis probleem lahendatakse, kuid kui astume sammu tagasi reaalsusesse, Võimalik, et seda ei saa juhtuda – peate seda nimekirja natuke nühkima.

Arutasime seda jaotises „Google’i kohaliku ettevõtte tööriistade omaksvõtmine” teie teenuse Google’i minu ettevõte kirje kandideerimisega, mis on hea algus! Pange end klientide kingadesse ja mõelge, kuidas nad tõenäoliselt teie asukoha leiavad. Tõenäoliselt teie populaarsed kaardistamissüsteemid – Apple Maps, Google Maps ja Bing Maps. Siis mõelge, kuidas muidu inimesed teie ettevõtte leiavad – Google. Proovige paari otsingut – proovige kõigepealt otsida oma ettevõtte nimest ja „asukohast“ pärast seda või proovida oma ettevõtte nime koos „Aadressiga“. See annab teile kõige olulisemad 10 (need on Google’i avaleht – ambitsioonikam ettevõtte omanik võib teha mõned otsingud ja vaadata teist ja kolmandat SERP-d).

Võite näha SERP-ist (otsingumootorite tulemuste leht), mille puhul päring “Pizza Moena aadress” tagastab mõned kataloogid – Facebook, Yelp, Mapquest, White Pages ja Yahoo Local – loomulikult tõmmatakse otse teenuse Google My Business andmed ülaosa. Need oleks parimad kataloogid, alustades veendumisest, et need vastavad teie tegelikule teabele – nimi, aadress, telefoninumber ja veebisait (NAPw).

Kiire näpunäide: Väikeettevõtete jaoks, kes hindaksid aega rohkem kui raha, on ressursse, mis aitavad kataloogide ajakohasena hoida. Platvormid meeldivad Yext ja Nõuanded kohalikul tasandil abistage kohalike teabe kataloogide varustamisel teie teabega, tõsise töö äravõtmisel ettevõtte omaniku jaoks, kes eelistaks keskenduda … oma ettevõttele!

Kiire näpunäide: väikeste ettevõtete jaoks, kes väärtustaksid aega rohkem kui raha, on olemas ressursse, mis aitavad kataloogid ajakohasena hoida. Platvormid meeldivad Yext ja Nõuanded kohalikul tasandil abistage kohalike teabe kataloogide varustamisel teie teabega, tõsise töö äravõtmisel ettevõtte omaniku jaoks, kes eelistaks keskenduda … oma ettevõttele!

3. Monitor & Reklaamige oma mainet

Vastavalt Otsimootorite maa, 88% inimestest leiab, et veebimaine on sama veenev kui isiklik soovitus ettevõttele! Teie veebimaine on teie ettevõtte maine äärmiselt oluline osa, eriti uue ettevõtte jaoks.

Jälgige oma online-mainet

Mõelge sellele, millal soovite kliendina midagi uut proovida – käes on reede õhtu ja soovite viia oma olulised asjad kuhugi teisiti. Kust alustada? Võite küsida mõnelt sõbralt või küsida nõu töökaaslastelt (mõnikord palutakse, enamasti mitte)! Siis soovite neid soovitusi veebis lugedes kinnitada. Võtate otsimiseks ja mida hakkate vaatama – ülevaateid. See algab tähtedega (enamus süsteeme läheb vahemikku 1-5), siis kaevate sisse ja hakkate tegelikke ülevaateid vaatama.

Viietärnid: “Suurepärane mereandide restoran”, “Värskeim kala, mis mul Pittsburghis olnud”

1-tärnine: „Kõik positiivsed arvustused on töötajad!“, „Üle mõistuse!“

Veenduge, et toetate aktiivselt oma mainet! Ärge istuge ja vaadake passiivselt, kuidas teie arvustused libisevad ühel või teisel viisil. Jalutage oma restoranis ringi, rääkige pagarikojas klientidega või jätke pärast kahjurite eemaldamise tööd veebis tagasiside saamiseks juhiseid ja paluge positiivse suhtlusega klientidel veebi pöörduda! Veelgi parem, viige nad piirkondadesse, kus olete hädas.

Kohaliku restorani omanik: “Mul on hea meel, et naudite täna oma aega – kas tahaksite ka teistele Yelpist teada anda – see tähendaks meile kui kohalikule ettevõttele nii palju!” – ja enamik rahustab.

Ja me teame – see pole kõik positiivne.

Mida teha negatiivse ülevaatega?

Lugege seda põhjalikku artiklit negatiivsete klientide arvustuste käsitlemise kohta, kuid siin on mõned kiired toimingud, mida saate teha:

 1. Ülevaade: “Kohutav restoran, proovige XYZ Seafood mööda teed” – teatage sellest kui rämpspostist. Google’i kasutustingimused ei luba negatiivsetes arvustustes nimetatud konkurente.
 2. Arvustus: “Mänedžer oli **** jobu!” – teatage sellest roppuse pärast! Jällegi on see kasutustingimustega vastuolus.
 3. Arvustus: “Mu naine ja minul olid kohutavad ajad. Meie toit oli külm ja kelner oli huvitatud teiste töötajatega rohkem rääkima kui meid ootama! ” See võib olla õigustatud negatiivne arvustus (ja kui võite öelda, siis on mul olnud naisega varem koos söömas negatiivne kogemus). Ärge jätke seda sinna, teil on enamasti võimalus avalikul foorumil vastata ja saate võimaluse seda parandada, muutes rahulolematu kliendi rahulolevaks.!
  1. Vastus: Mul on tõesti kahju, et teil halvasti läks. Meie lõppeesmärk on, et igal minu uksest sisse astuval inimesel oleks võimalikult hea söögikord. Tahaksin tõesti sinust rohkem teada saada, helistage restoranile numbril 555-555-5555 ja küsige mind, et saaksime teie kogemusi lähemalt arutada – Jordan A., ABC Seafood, omanik ”

ETTEVAATUST: Väikeettevõtte omanikuna, kes on teie elu ja hinge ettevõtte edusse valanud, on negatiivsete arvustuste ilmumisel lihtne ärrituda. Ärge võtke seda isiklikult ja ÄRGE kaotage vastusena oma jahedat. Vajadusel võtke viisteist minutit!

4. Keskenduge kohaliku kliendi sisule

Nagu selle artikli pealkiri vihjab, puudutab see liiklust kohapeal. Paljude seal tegutsevate väikeettevõtete omanike jaoks pole teie käeulatus niikuinii riiklik, turg, millest hoolite, asub nurga taga pagariärist, 5-miili raadiuses pizzapoest, maakonnapõhine teie professionaalsete teenuste osutamiseks või piiratud riik oma juriidiliste või finantsteenuste kohta.

Ükskõik, millised on teie füüsilised piirangud või geograafiline fookus, veenduge, et teie SEO strateegia järgib seda.

See tähendab:

 • Kohalikud märksõnad
 • Kohalikud lingid
 • Kohaliku kasutaja loodud sisu (UGC)
 • Kohalikud URL-id
 • Kohalik skeem
 • ja veel!

Teie asukoha märksõna parameetrid peaksid olema sama tähtsad kui teie toode või teenus. “Kahjuritõrjega” on riigi tasandil keeruline konkureerida ja sellest aru saadakse, seetõttu peaksite selle asemel keskenduma märksõnadele nagu “Kahjuritõrje Pittsburgh”..

Google’ile meeldivad märksõnaperekonnad, nii et järgmised kahjuliku tõrjega seotud päringud oleksid Pittsburghi jaoks kahjulikud – “Kahjuritõrje Allegheny maakond”, “Näriliste tõrje Pittsburgh,“ Näriliste tõrje Allegheny maakond ”jne. Keskenduge toote- / teenuseperele ja asukohaperedele.

KIIRMÄRKUS: Google’i andmetel, otsingud, mis sisaldavad „Minu lähedal”, on alates 2014. aastast kasvanud ligi 150% – see muudab kohalikud märksõnad palju mõjukamaks.

Teie riikliku kokkuostugrupi lingid on suurepärased, kuid kohaliku CBS-i tütarettevõtte või kaubanduskoja lingid on teie piirkonna jaoks asjakohasemad (olulisus ja vahemaa on siin olulised). Need kohalikud lingid ei näe lisaks kohalikule otsingule teie ettevõttele soodsamalt, vaid neid on kohati ka lihtsam hankida. Mõelge lingidele järgmistest võimalustest:

 • Kohalikud meediaettevõtted
 • Kohalikud kojad / kohalikud ärigrupid
 • Muu kohalik äriettevõte (kõige parem, kui te selle suhtes oma konkurentidele ei pöördu!)

Kuulen mitmelt ettevõttelt, kes arvavad, et see viimane punkt oleks liiga keeruline – sundides teisi inimesi neid võrgus viitama -, kuid mõtlen siis tagasi sellele, millal see levib ja iga kodu ja ettevõte saab rahekahjustusi. Katuse- ja vooderdusettevõte tuleb läbi maja korda, palub jätta oma õue lipu ja nad saavad seal reklaamipinna. Sama asi juhtub ka sinuga!

Teie Itaalia restoran pakub tähelepanu kohalike ettevõtete üritustele – küsige, kas nad sooviksid teid kaasata ürituse krediiti.

Kasutajate loodud sisu tutvustamine – teie itaalia restoran pakub hämmastava välimusega roogasid, julgustage inimesi pilte tegema ja veebis postitama. Enamik inimesi teeb neid pilte niikuinii ja jagab neid Facebookis või muudes sotsiaalmeedia kanalites, kuid Google on üha enam õhutanud inimesi pilte Google Mapsisse postitama. Julgustage inimesi sinna pilte postitama! Ettevõtte omanikuna edastage kindlasti ka need! See ühendab tagasi arvustuste varasema jaotisega, kui kliendid jätavad arvustuse samal ajal!

KIIRMÄRKUS: Arvustused on märksõna rikkamad, nii et kui küsite klientidelt oma toidu kohta, küsige neilt konkreetseid küsimusi, mis mõjutavad teie toidu kvaliteeti teie piirkonnas, kus viibite, ja julgustage neid oma arvamust avaldama – „Parim pulmasupp Pittsburghis” “,” Parim teenindus ja mugav asukoht Põhjakaldal “jne..

Siin tuleb mängu vahemaa aspekt. Veenduge, et lingide ja geopõhise sisu jaoks on teie tähelepanu keskmes just kohalik piirkond ja peamine geograafia. Olge keskendunud, et saaksite kõigepealt oma peamisest turust läbi murda – siis keskenduge selle geograafia laiendamisele.

Järeldus – kuidas optimeerimine kasutajatele mõjutab orgaanilise otsingu paremusjärjestust?

Ülalpool mainisin mitmeid eeliseid, kuna need on seotud teie kasutajatega, nii et võite segaduses olla, kuidas see otsinguga seotud on. Noh, kui mõelda tegelike klientide jaoks optimeerimisele ja heita pilk sellele, mida Google soovib – ja on avalikult tunnistanud -, et ettevõtete omanikud saaksid otsingu jaoks optimeerida, siis saate sama asja! Google soovib, et teie sait indekseeritaks ja nad sooviksid teid kaardile. Kliendid usaldavad parema tärniga ettevõtteid ja sama teeb ka Google. Järjepidevad kataloogiloendid muudavad teie aadressi külastajate jaoks ühtlaseks, kuid aitavad Google’il läbi viia ka lõputu hulga rämpspostiettevõtteid, mis on teie ettevõtte seadustamiseks. Samuti on Google’i algoritm populaarsuse mõõtmise vahendina alati ehitatud lahti lingide mõistest (mida populaarsem on sait, seda parem see on – silmapaistvus). Kohaliku otsingu algoritmid on kohaliku populaarsuse võistlus!

Näete, kuidas need on seotud kolme aluspõhimõttega, mida ma juba mainisin (Asjakohasus, kaugus & Silmapaistvus), millele Google on sõnaselgelt määratlenud kohalikus otsingus hea järjekoha määramise tegurid.

Teie viimane näpunäide: Ainus tõeline viis SEO püsiva väärtuse saamiseks on keskenduda peamiselt sellele, et muuta teie veebis viibimine KLIENTIDELE – tõelistele elavatele inimestele – sobivaks. Google püüab eeskuju järgida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me