13 teie saidi käepärast piltide tihendamise tööriista

Loend hõlpsasti kasutatavatest piltide tihendamise tööriistadest, mida saate kasutada graafika optimeerimiseks lahtiselt, et saavutada kiirem lehekülje laadimiskiirus & parem kasutajakogemus.


Parimad pildikompressorid failisuuruse vähendamiseks

Piltidega saab veebisaidi teha või selle rikkuda. Avaldasime juba suurepärase postituse selle kohta, kuidas luua saidile hämmastavaid visuaale ilma Photoshopi kasutamata (juhuks, kui te pole graafilise disaini professionaal). See keskendub piltide loomisele, kuid mitte nende tihendamisele.

Nendel päevadel peate hoidma inimesi oma sisust huvitatud ja sellest huvitatud, kuid kui tarbijate tähelepanu väheneb päevaga lühemaks, võib see olla keeruline. Eriti siis, kui katate oma veebisaidi piltidega lootuses, et see meelitab inimesi sisse, ainult siis, kui nad leiavad, et nad aeglustavad teie saidi laadimisaega märkimisväärselt.

Hoidke siiski tihedalt, sest lahendus on olemas. Kujutise pakkimine on absoluutne kohustus veenduda, et teie veebisait laaditakse kiiresti – see viib veebisaidi õnnelikumatele külastajatele ja ergo-le rohkem kliente! Lähme tihendame!

Miks peaksite pilte automaatselt tihendama??

Kujutise tihendamine kiiruse saavutamiseks

Uuringud on näidanud, et teil on kolm sekundit muljet avaldada inimestele, kes teie veebisaidile maanduvad – pärast seda umbes 40% klõpsab ära ja proovib kuskil mujal.

Kui soovite vaadata seda ümberarvestusena, tähendab see, et isegi lehe vastuse mõõdukas viivitus ühe sekundi jooksul võib põhjustada 7% vähem konversioone. Kui juhite e-kaubanduse saiti, mis teenib aastas 100 000 dollarit, võib see üks sekundiline viivitus maksta teile igal aastal 7000 dollarit kadunud müüki. Kujutage nüüd ette kahesekundilist viivitust!

KAS SA TEADSID? Umbes 47% tarbijatest eeldage, et veebileht laaditakse 2 sekundi või vähem! Seetõttu on veebisaidi kiiruse optimeerimine nii oluline.

Jah, tarbijatel on üha kõrgemad ootused lehe toimivuse osas, kuid nad pole ainsad. Google on märkinud, et lehe kiirus on üks paljudest olulistest teguritest, mis määravad teie saidi otsingumootori tulemustes asetuse.

Tihendatud piltide olemasolu ei taga paremusjärjestuse suurenemist, kuid see parandab kasutajakogemust ja kiirendab teie saiti, mis suurendab lõppkokkuvõttes teie eelist Google’i silmis – see on olukord, kus kõik võidavad..

Kiire näpunäide: Kasuta Google’i PageSpeed ​​Insightsi tööriist kopeerida ja kleepida oma URL-i ja vaadata, mida Google ütleb teie veebilehe laadimisaja kohta.

Räägime automaatse pakkimise tööriistadest

Nüüd, kui teate, miks peate oma pilte tihendama, KUIDAS saate seda teha?

Piltide tihendamiseks on mitu viisi – sealhulgas veebirakenduse, allalaaditava programmi või CMS-i pistikprogrammi kaudu. Oleme koostanud iga meetodi jaoks nimekirja kõige populaarsematest auto tihendamise tööriistadest turul.

parimad pildi tihendamise tööriistad

Veebirakendused

Veebirakendused on piltide tihendamiseks kiired lahendused ja on käepärased, kuna te ei pea oma arvutisse ega veebisaidile midagi installima. Selle asemel kogute oma fotod kokku ja laadite need veebirakendusse ning laadite seejärel pakitud pildid tagasi. Vaatame mõnda parimat piltide tihendamise veebirakendust:

1. ImageResize

ImageResize on veebipiltide tihendamise tööriist, mis tihendab nii PNG- kui ka JPG-pilte. Tööriist kasutab kahjumlikku algoritmi, mis vähendab järsult pildifaili suurust, säilitades samal ajal pildikvaliteedi. Testimine on pärast kokkusurumist andnud suuruse kokkuhoiu 60–80%. Faili suuruse piirangut pole ja saate korraga tihendada kuni 20 pilti. Tihendatud faile saab alla laadida otse või ZIP-failina.

2. TinyPNG

TinyPNG on üks vanimaid piltide tihendamise rakendusi veebis. Selle kaudu saate üles laadida 20 pilti korraga – tihendatud piltide kvaliteedis pole vaevu erinevust. Rakendus võtab 24-bitise PNG-faili ja teisendab selle hõlpsalt 8-bitiseks indekseeritud värvipildiks, optimeerides selle protsessis umbes 50–80%.

3. Kompressor.io

Üks uuemaid veebirakendusi turul on Kompressor.io. Üks parimatest selle valiku kohta on hõlpsasti jälgitav ja uskumatult kaasaegne kasutajaliides – see teeb piltide pakkimise tegelikult lõbusaks. Compressor.io võimaldab teil pakitud pilte eksportida Dropboxi või Google Drive’i kaudu, nii et teil on need alati käepärast.

pildi tihendamise kvaliteet enne ja pärastCompressor.io abil enne ja pärast piltide tihendamise kvaliteeti ja suuruse vähendamist

Kiire näpunäide: Tekstivabad pildid tihendavad paremini ja annavad kvaliteetsema pildi kui need, millel on tekst.

4. Kraken.io

Nagu enamik tänapäeval kasutatavaid veebirakendusi automaatselt, Kraken võimaldab tihendada arvukalt faile korraga hõlpsasti kasutatava lohistamismeetodi abil. Kui need on kõik kokku pakitud, saate ühe klõpsuga kõik .zip-faili alla laadida.

5. OptimiZilla

Koos OptimiZilla, teil on võimalus oma pilte tihendada vastavalt süsteemi sisestatud kvaliteeditasemele. See annab teile koheselt eelvaate, mis võimaldab teil võrrelda eelnevat ja järgnevat ning kohandada tulemuste põhjal soovi tihendamise taset.

6. CompressNow

CompressNow on võrguteenus, mis võimaldab teil valida soovitud tihendusprotsendi, et veenduda, et kõik pildid on sama suurusega tihendatud. Lihtsalt kasutatava pukseerimisliidese abil saate korraga arvutisse mitu pilti süsteemist alla visata.

Allalaaditavad programmid

Kui te ei soovi oma piltide veebirakendusse üleslaadimist oodata, võite alati valida allalaaditava piltide tihendamise programmi. Siin on mõned kõige populaarsemad allalaaditavad piltide tihendamise programmid:

7. ImageOptim

Mõeldud Maci opsüsteemile, ImageOptim võimaldab tihendada hetkega pilte. Lohistage lihtsalt valitud pildid rakendusse ja need hakkavad kohe optimeerima.

8. RIOT

Loodud Windowsi jaoks, RIOT võimaldab teil tihendamist kõrvuti võrrelda, näidates pildi kvaliteeti enne ja pärast.

9. Trimage

Saadaval paljudes opsüsteemides, Trimage saab PNG- ja JPG-faile kiiresti optimeerida. Pildid optimeeritakse automaatselt kõrgeima võimaliku pakkimistasemega, mis tagab teile kõigi fotode ühtlase kvaliteedi.

CMS-põhised pistikprogrammid

See on kõige tavalisem variant, mida tõenäoliselt kasutate. Kui olete veebisaidi omanik, kes kasutab teie piltide üleslaadimiseks CMS-i (nt WordPress, Drupal või Joomla), on CMS-põhine pistikprogramm teie jaoks tavaliselt parim panus. Need tööriistad teevad teie jaoks kõik rasked tõstefunktsioonid, kui olete oma pildid oma platvormile üles laadinud, automatiseerides asju teie jaoks ja muutes kõik koos. Allalaadimist ega üleslaadimist ei toimu. Need tööriistad lihtsalt leiavad oma veebisaidilt pildid üles (näiteks WordPressi kausta wp-uploads) ja töötavad nende võlu. Allpool on loetletud kõige populaarsemad CMS-põhised piltide tihendamise pistikprogrammid:

10. EWWW Image Optimizer (WordPress)

EWWW Image Optimizer on arvatavasti WordPressi hetkel kõige populaarsem piltide tihendamise plugin. See muudab automaatselt kõigi teie blogisse üles laaditud piltide suurust, kui need on õiges failivormingus (JPG, PNG või GIF). Selle teenuse suurim eelis on see, et saate optimeerida kogu meediumikataloogi, kui teie saidil on juba palju pilte. WordPressi pistikprogramm ise on tasuta, kuid see on tasuline teenus, mis pakub plaane pakitud piltide arvu põhjal.

11. WP Smush It (WordPress)

See plugin WordPressile skannib automaatselt nii teie saidil olemasolevaid pilte kui ka uusi üleslaadimisi, enne kui optimeerite need kiireks laadimisajaks, ilma et see kvaliteeti ohverdaks.

12. Imgen (Joomla)

See plugin Joomla jaoks suurendab ja tihendab piltide kogu saidil dünaamiliselt. Selle “laiska laadimise” funktsioon on mugav piltide kuvamiseks, kui need on vaateaknas. Sellel on ka kopsakaid boonusfunktsioonide valikuid, sealhulgas võimalus lisada hulgimüügil vesimärke ja võimalus piirata pilte teatud kasutajarühmadega.

13. Kujutage ette (WordPress)

Kujutage pistikprogrammi on veel üks WordPressi populaarne piltide tihendamise pistikprogramm. Seda on lihtne kasutada ja sellel on lihtsad sätted kiireks tihendamiseks. See on WordPressi plugin, kuid saate testida ka selle veebirakendust siin.

Kiire näpunäide: Kauplus & korraldage iga oma veebisaidile manustatud pilt kausta nimega „images”. Seejärel laadige see kaust alla kohapeal & pakkige pakitud pildid ühe ülalnimetatud allalaaditava või veebirakendusega. Enne oma veebiserverisse uuesti üleslaadimist kontrollige kindlasti pildi kvaliteeti.

Järeldus

Nende tööriistade abil saate oma pilte hõlpsalt tihendada, säilitades samal ajal nende kõrge kvaliteedi, pakkudes külastajatele rohkem põhjust ringi hiilida ja pakkudes Google’ile võimalust teid otsingumootorites kõrgemale järjekohale seada.

Õnnelik tihendamine!

Artiklit on muudetud & Uuendas Lizzie Davey & Jay Douglas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map