10 viisi saidi liikluse saamiseks täiesti tasuta

Oma saidile liikluse hankimine ei ole alati lihtne, kuid see võib olla tasuta. Siit saate teada, kuidas saate oma veebisaidile liiklust kasvatada ilma ühe dollari kulutamiseta.

Kuidas veebisaidi liiklust suurendada?

Praegu on veebis 164 miljonit blogi (jah, miljonit), kuid 71% neist saab vähem kui 5000 külastajat kuus.

Tundub šokeeriv statistika, eks?

Tõde on see, et liikluse hankimine on ajaveebi või veebiettevõtte pidamisel üks suuremaid hädasid. Kui seal on nii palju konkurentsi, võib tekkida tunne, nagu kõnniksite iirisega ülesmäge palju ajast.

Lisaks võite öelda, et kui olete uus ettevõte, siis pole teil tõenäoliselt vaba raha reklaamimiseks. Mis tähendab, et peate oma saidile liiklust tasuta saama – kahekordne väljakutse.

Nii et uurime, kuidas saate tasuta liiklust meelitada ilma ühe dollari kulutamiseta.

KAS SA TEADSID? Kirjutatud on 2 miljonit blogipostitust & avaldatud iga päev kogu veebis. Kuidas saate oma sisu silma paista??!

1. Kirjutage vastupandamatuid pealkirju

Teie pealkirjad on esimesed, mida inimesed teie saidilt näevad – olgu see siis sotsiaalmeedia värskenduse kaudu või on nad teid Google’i kaudu otsides leidnud.

See tähendab, et teie pealkirjad peavad andma suurepärase esmamulje.

Uuringute kohaselt, viis korda rohkem inimesi loeb pealkirja kui tegelikku postitust, ja 59% inimestest jagab postitust õnnelikult sisu lugemata (a.k.a nad lugesid lihtsalt pealkirja).

Pealkirjade üldeelistuste graafikValik pealkirja tüüpe, mis toimivad hästi. Allikas.

Tasub võtta aega ühe teose jaoks arvukate pealkirjade loomiseks, eriti kui plaanite seda jagada erinevate sotsiaalmeedia kanalite kaudu.

KIIRMÄRKUS: BuzzFeedi ja Upworthy kirjanikud kirjutavad enne lõpliku otsustamist väidetavalt üle kahekümne pealkirja variatsiooni.

2. Külaliste ajaveeb populaarsetel saitidel

Kui teil pole üldse vaatajaskonda, võib see sisu masendada ja vastuseks krõbedaid saada..

Üks parimaid viise selle saavutamiseks on külaliste postitamine oma niši populaarsetes ajaveebides. Nendel saitidel on juba väljakujunenud vaatajaskond ja seetõttu ei pea te muretsema, et saaksite omale silmamunad. Üks blogija nägi, et otseliiklus suurenes pärast külaliste blogimist 41%.

Vaatame kiiresti olulisi samme, mida peate tegema enne alustate külaliste postitamist, kuna te ei soovi kirjutada ühegi vana saidi jaoks.

  • Samm 1: Kvalifitseerige saite, millel on teiega sama sihtrühm ja mis on teie nišis populaarsed (vaadake, kui palju on neil sotsiaalseid jälgijaid, mitu osa on igal tükil ja kas iga postituse kohta on palju kommentaare)
  • 2. samm: Pigi tükk, mis sobib hästi. Soovite, et teie teos kaasataks nende sihtrühma, nii et looge midagi eepiline mida inimesed peavad lugema.
  • 3. samm: Lisage oma veebisaidile lingi lühike elulõige või joon. Siit saate suunata oma saidi liiklust, nii et veenduge, et teie autori biograafia on piisavalt kaasahaarav, et inimesed tahaksid läbi klõpsata.

3. Ekspertide ringkonnad

Mõjutajate saamine teie postitusi jagama on suurepärane viis oma saidile rohkem silmamunasid saada. Kuid mõjutajad on mõjutajad mingil põhjusel ja nad ei jaga teie postitust lihtsalt seetõttu, et olete neid palunud.

Selle asemel võite lisada pakkumise ühelt nende saidilt, lingi nende ajaveebile või otsida nendelt teabe katkendi tükiks.

Kui olete selle segu segusse lisanud, saate pärast seda jõuda ja paluda neil jagada postitust, kuhu nad on lisatud (mida nad teevad palju tõenäolisemalt, sest noh, meile meeldib jagada asju, mida me olen panustanud või osalenud – see on lihtsalt inimloomus).

Selle meetodi kasutamisel, Brian Lang meelitas oma asjatundjatega kokku enam kui 4000 aktsiat, mis jääb tema saidi üheks kõige jagatavamaks postituseks.

asjatundjad voorimehed

4. Veenduge, et teie kohapealsed asjad töötaksid

See ei tähenda ainult seda, et inimesed teie saidile pääseksid. Ma mõtlen, mis juhtub, kui nad seal on?

Enne kui hakkate väljas käima ja liiklust otsima, veenduge, et teie kohapealsed asjad töötaksid hästi. See tähendab:

  • Sisemine linkimine teiste teie postitustega, et hoida inimesi kauem teie saidil
  • Igale postitusele märksõnade lisamine suurendab teie võimalust Google’is kõrgemale tõusta
  • Veenduge, et teie sait oleks kasutajasõbralik, et inimesed teaksid, kuhu minna ja millal teie saidil olete

5. Intervjuu tööstuse mõttejuhtidega

Ma rääkisin varem mõjutajate kaasamisest ekspertide ringkondadesse, kuid see idee viib kontseptsiooni natuke kaugemale.

Tööstusharu mõttejuhtidel on tavaliselt suur tagaajamine ja neid austatakse kogukonnas hästi. Mis tähendab, et volikirja kaudu saate osa sellest austusest ja vaatajaskonnast, kui nad jagavad teie postitust või saavad teie saidi osaks.

Intervjueerige valdkonna juhte liikluse suurendamiseksNäide HubSpoti eksperdiga tehtud intervjuust.

Võib-olla mõtled teemal: „mille jaoks tööstusharu juht soovib, et mind minu väikesesse ajaveebisse lisataks?” kuid oleksite üllatunud, kui paljud suured relvad on nõus vastama mõnele küsimusele, mille te neile saadate – lõppude lõpuks on see ka nende jaoks avalikkus.

Esitage läbimõeldud küsimusi ja julgustage mõtteliidrit jagama intervjuud, kui see on maksimaalsete tulemuste saamiseks avaldatud.

6. Kuvage kommentaaride jaotises

Olen nõus kihla vedama, et teie nišis on mõned saidid, mida regulaarselt külastate. Võib-olla on need ühed populaarsemad ajaveebid teie nišis ja teile meeldib nende sisu või soovite lihtsalt silma peal hoida, mida nad postitavad.

Olenemata sellest, veedate iga nädal seal mõni minut, siis miks mitte veeta natuke kauem ja suunata liiklust?

Enamikul niši populaarsetest ajaveebidest on elav kommentaaride sektsioon, mis on täis kasulikke kommentaare ja linke teistele saitidele. Soovite selle toimingu sisse astuda ja seda saate järgmiselt teha järgmiselt.

  • Tuvastage oma nišis 4–7 peamist mõjutajablogi ja seadistage neile Google Alerts, nii et saate teate iga kord, kui uus postitus reaalajas ilmub
  • Niipea kui uus postitus avaldatakse pea kohal ja lohistage sisu läbi (kiire olemine on siin ülioluline, kuna soovite, et teie kommentaar oleks üks esimesi)
  • Jäta pikk kommentaar mis puudutab tüki ühte või kahte võtmepunkti (“suurepärase postituse” kommentaarid pole lubatud!)

Lisage oma saidi link või konkreetne asjakohane postitus kommentaari sees või teie nime all.

7. Esitage agregaatori saitidele

Koondajate saidid on kohad, mis koondavad samasse kategooriasse sarnase sisu. Me räägime sellistest saitidest nagu Reddit, kuid võite ka edasi minna ja oma sisu turustada oma niši asjakohastele saitidele..

Idee ei ole neid saite oma sisuga rämpsposti rämpsustada, kuna kasutajad on üldiselt väga asjatundlikud. Selle asemel soovite lisada oma postitused läbimõeldud kommentaaridesse, jagada seda paremas jaotises ja järgida kõiki reegleid T-ni.

8. Pange oma sisu ümber

Kui olete eepilise sisutoa loonud, kulub selle leidmiseks võimalikult paljude inimeste ette palju tööd..

Oma nähtavuse suurendamiseks soovite selle võimalikult paljudesse kohtadesse postitada, kuid see võib osutuda keerukaks, kui erinevad platvormid eelistavad erinevat tüüpi sisu.

jagatava sisu tüübidGraafik, mis näitab, millist tüüpi sisu on kõige rohkem jagatud.

Cue sisu uuesti esitamine. Kui olete oma tüki põhistruktuuri omandanud, saate selle eri vormingutesse segada, nii et see toimib erinevatel platvormidel hästi. Maksimaalse mõju saavutamiseks võite näiteks muuta õppematerjali YouTube’is videoks ja SlideShare’i esitluseks.

9. Lisage jagamisnupud

Üks suurimaid vigu, mida saidiomanikud teevad, on see, et külastajatele ei anta võimalust oma sisu jagada. Kui kellelegi teie tükk meeldib, siis andke talle jagamisnuppude lisamise kaudu võimalus seda jagada.

See tõesti lihtne samm võib tähendada erinevust ühe või kahe inimese vahel, kes näevad teie tükki, ja sadade inimeste vahel, kes seda näevad – eriti kui keegi, kellel on teie saidil suur jälg, ja kellele meeldib see, mida nad näevad.

10. Hankige oma saidile külalisautoreid

Olen juba puudutanud külaliste postitamist muud saite, aga kuidas oleks ka inimestel, kes saavad külalisi postitada ka teie omadele?

Saate tasuta sisu ja nad saavad tasuta reklaami – kõik võidavad, eks?

Veelgi enam, kui keegi on teie saidil avaldanud mõne tüki, jagavad nad seda tõenäoliselt oma vaatajaskonna, sõprade ja kolleegidega, pakkudes teie saidile rohkem nähtavust.

Oma saidil külaliste postituste saamiseks kulub teie jaoks palju vähem pingutusi kui nullist sisu loomiseks või teistele saitidele külaliste postitamiseks ja see on suurepärane viis sisu portfelli kiireks koostamiseks.

Nagu näete, ei pea oma veebisaidile liikluse hankimine olema keeruline ega kulukas. Tegelikult oleme siin käsitlenud mitmeid viise, kuidas saate külastajaid meelitada, kulutamata ühte dollarit. Veelgi enam, paljud neist meetoditest mitte ainult ei anna teile liiklust, vaid suurendavad ka teie niši autoriteeti ja annavad oma nime mõjutajate ja suurte nimedega kaubamärkide ette.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me