10 sammu kohutavate veebisaitide müügivihjete loomiseks

Kui teil on müügivihjete genereerimise veebisait, on teil palju vähem aega, kui arvate, et muuta külastaja müügijuhiks. Siit saate teada, miks ja mida selle jaoks ette võtta.


Veebisaidi müügivihjete genereerimise näpunäited

Pärast enam kui 300 000 müügivihje analüüsimist plii genereerimise veebisaitide laia läbilõike abil leidsime erakordselt olulise (ja üllatava) teabe:

Kopsakas 84 protsenti müügivihjetest saadi esmakordselt veebisaidi külastajatelt.

Miks nii palju esimese visiidi konversioone?

Tavapärane tarkus plii põlvkonna turunduses hõlmab kannatlikkust – külastajaid ei muudeta üleöö potentsiaalseteks klientideks. Selle asemel tulevad nad tagasi ettevõtte veebisaidile ja tagasi, kuni nad on algsest skeptitsismist või ükskõiksusest üle saanud, ja helistavad telefoni või esitavad päringuvormi.

 • See käitumine näib olevat piisavalt loomulik, eriti B2B puhul, kuid tegelikult toimub see ainult umbes 15 protsenti ajast. Miks konverteerib nii palju külastajaid esimesel külastusel? Võimalikud vastused:
 • Riski / kasu arvutamine on müügivihjete veebisaidil mugavam kui e-kaubanduse veebisaidil. E-kaubanduse konversioon tähendab teie rahakoti avamist, samas kui müügivihje genereerimine tähendab halvimal juhul müüjaga rääkimist või e-kirjade vahetamist.
 • Plii genereerimise veebisaidi külastajatel on sageli keerulisi, kiireloomulisi või mõlemad vajadusi. Diagnoosimiseks tuleb otsustada, kas ettevõte suudab nende vajaduse täita.
 • Eriti B2B sektoris mõjutavad ostuotsuseid tugevalt suhtetegurid. Kui külastajad näevad veebisaidi sisu, mis näib nende vajadustele vastavat, on nende loogiline järgmine samm sellele ettevõttele isikliku tunde loomine.
 • Ärimehed on liiga hõivatud, et veeta tunde Internetis (ja / või mitte kõiki, kes on huvitatud kulutamisest) tarnijate otsimiseks. Kui nad jõuavad veebisaidile, mis näib nende vajadusi rahuldavat, on nad meelsamini uurima ja seda kinnitama, kui lähevad tagasi ruutu ja teevad kindlaks teise võimaliku tarneallika..

Vajadus kiiresti konverteeriva veebisaidi järele

Kõiki neid külastaja käitumise stsenaariume silmas pidades – ja ma olen kindel, et mõtlete veel paljudele – on üsna ilmne, et kiirete konversioonide jaoks tuleb ehitada müügivihjetega veebisait. Seetõttu koostasime üksikasjaliku valge raamatu „10 viisi, kuidas teie juhtiv põlvkonna veebisait teisendada juba esimesel visiidil … Ja miks olete hukule määratud, kui te seda ei tee“.

ÕPI ROHKEM: Minu valget raamatut saab lugeda või PDF-vormingus alla laadida siit: https://www.straightnorth.com/ettevõte/marketing-resources/10-ways-make-your-lead-generation-website-convert-on-first-visit/.

Valges raamatus tuvastasime 10 kiiresti konverteeriva veebisaidi atribuuti, mis on olulised selle veebisaidi esmakordsetele külastajatele vastupandamatuks muutmiseks. Enamik plii põlvkonna veebisaite paistab silma mõne valdkonnaga (eeldades, et nad suhtuvad plii genereerimisse tõesti tõsiselt), kuid kui kõigis kümnes pole silma paistnud, pole müügivihjeid tõenäoliselt küllaga.

Plii genereerimise veebisaidi kümme olulist atribuuti

Valges raamatus käsitletud valdkonnad on järgmised:

 1. Sisu: Sõnum on oluline. Plii genereerimiseks peab sisu olema veenv, informatiivne, asjakohane, kaasakiskuv, täpne ja piisavalt lühike, et seda saaks skannida, ja samas piisavalt põhjalik, et edastada väärtuspakkumist. Lihtne? Ei vaja? Jah.
 2. Navigeerimine: Nagu sisu puhul, peab ka veebisaidil navigeerimine toimima mitmel viisil. See peab olema lihtne, kuid üleliigne ja andma kasutajatele võimaluse sekunditega leida täpselt seda, mida nad vajavad. See pole 20-leheküljelisel saidil lihtne ülesanne ja on 200-piiparile tohutu projekt.
 3. Kujundlikkus: Tänapäeva tüüpiline veebisaidi külastaja on kujundussnob. Teda ei jäta mulje lahjad stock-pildid, vastuolulised kaubamärgikujutiste kujutised ning segavad või segavad pildid. Veebisaidi ROI tootmiseks peavad ettevõtted investeerima kvaliteetsetesse piltidesse.
 4. Usaldusväärsus: Skeptitsism on online-müügivihjete tapja number üks. Iga veebisaidi külastaja küsib: kas see ettevõte on päris? Kas ma saan neid usaldada? Usaldusväärsuse elementide nagu klientide tunnistuste ja tuntud klientide logi nõuetekohane käsitlemine mõjutab konversioone, millest paljud ettevõtted mööda vaatavad.
 5. Isiklik puudutus: Pidage meeles varasemat punkti ärisuhete kohta. Külm, steriilne veebisaidi bränd ei saa luua esmaklassiliste külastajatega suhteid. Nutikad ettevõtted lisavad oma veebisaidile isikupära, kasutades mitteametlikku kirjutamisstiili, kuvades töötajate fotosid ja palju muud.
 6. Kutsed tegevusele: “Helistage lisateabe saamiseks.” Yawn. “Lisateave.” Kahekordne haukumine. Kutsed tegutsema peavad olema loovad, asjakohased, sisukad ja põnevad. Parim viis müügivihje teenimiseks on anda veebisaidi külastajatele hea põhjus järelepärimiseks.
 7. Kontaktvormid: Tonni vajalike väljade lisamisega on siin lihtne (ja ahvatlev) valesti minna – ärge tehke seda. Muidugi, see on suurepärane, kui saate turundusteavet ja -andmeid, kuid iga nõutav väli on uus nael kirstu. Vormid peavad olema lihtsad, kasutajasõbralikud ja pealetükkamatud.
 8. Telefoninumber: Telefoninumbri õigesti ja silmatorkavalt kuvamine on veebiarenduse blokeerimine ja lahendamine, kuid hämmastav arv plii genereerimise veebisaite ajab telefoniballi halvasti lahti ja annab müügivihjeid, mille nad muidu skooriksid.
 9. Testimine: Nutikad ettevõtted teavad, et nende veebisaidid võivad alati paremad olla – ja saavad ainult paremaks – käimasoleva, andmetel põhineva metoodilise testimise ja tööstuse parimate tavade testimismetoodika abil. Ettevõtted, kes tegelevad juhuslikult testimisega ja / või kasutavad andmete toestamata soolestiku instinkte, on suurepäraseks võimaluseks muuta oma veebisaite iga “täienduse” korral halvemaks.
 10. Mobiilne disain: Mobiilisõbralik veebisisu muutub iga päevaga olulisemaks. Interneti-juurdepääs mobiilsideseadmete kaudu on ületanud töölauale juurdepääsu ja on vaja, et lõhe kiiresti suureneks. Ja alates sellest kirjutisest teatas Google just, et on üle minemas esimene mobiiltelefoni indekseerimine. Seega, kui ettevõte soovib olla Google’is orgaanilise otsingu jaoks nähtav, peab tema veebisaidil olema ülitugev mobiilne sisu ja kujundus.

Viimase kolme aasta jooksul on meie agentuuri disainimeeskond keskendunud üha enam kõigile nendele kümnele esemele nii veebidisaini projektides kui ka kohapealsete veebisaitide muudatuste tegemisel, et toetada SEO ja PPC kampaaniaid. Näeme otsest seost selle fookuse ja konversioonimäärade üldise kasvu ning plii kogutoodangu vahel samal ajavahemikul.

Täiendage oma veebisaiti nende 10 atribuudiga ja teie müügijuhe kasvab. Veelgi enam, kui teie konkurendid magavad veebidisaini ratta seljas, võib see kasvada isegi kiiremini, kui saate sammu pidada. Loodame, et need näpunäited aitavad ja küsige julgelt minult kõiki küsimusi, mis teil võib olla allpool olevas kommentaaride väljal!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me