10 põhjust, miks teie ettevõte vajab sotsiaalmeedia turundamist

Kas arvate, et sotsiaalmeedia on lihtsalt üks traditsiooniliste turundusvormide veel üks strateegia? Vaadake, kuidas sotsiaalmeedia turundus võib teie ettevõttele kasulik olla.


Miks kasutada sotsiaalmeedia turundust?

Ettevõtted, eriti need, mis on loodud juba aastakümneid, näevad sotsiaalmeedia turundust kui lihtsalt veel ühte taktikat.

Mida ettevõtete omanikud ei tea, on see, et neid on 3,80 miljardit aktiivset sotsiaalmeedia kasutajat maailmas. Ja mis on tõenäosus, et siin asub suurem osa teie sihtklientidest?

Seega on sotsiaalmeedia turunduse muutmine järelemõtlemiseks justkui potentsiaalsete klientide tähelepanuta jätmine. See võib teie ettevõttele kahjulik olla.

Sellegipoolest oleme loetlenud kümme põhjust, miks teie ettevõte vajab sotsiaalmeedia turundamist:

1. Loo oma publikuga suhe

Sotsiaalmeedia loodi algselt selleks, et aidata inimestel suhelda kaugel elavate sõprade ja lähedastega. Tänapäeval kasutavad nutikate ettevõtete omanikud seda tehnoloogiat, et aidata luua mõistlikke suhteid oma vaatajaskonna ja potentsiaalsete klientidega.

Alustuseks saate luua ja jagada oma jälgijatele olulist sisu. Seega, kui teil on mahetoitu müüv restoran, saate sotsiaalmeediat kasutada, et teavitada oma publikut mahetoidu eelistest.

Kas saate oma sotsiaalmeedia jälgijatelt alati korduma kippuvaid küsimusi? Räägi sellest oma sotsiaalvõrgustikus!

Suurepärane viis selleks on korraldada Facebook Live või käivitada YouTube’i kanal, kus vastate oma vaatajaskonna korduma kippuvatele küsimustele.

Kui soovite oma ettevõtte soola tõestada ja oma usaldusväärsust suurendada, pidage meeles, et sotsiaalmeedia turundus on üks viis selle saavutamiseks.

2. Parandada brändilojaalsust

Kooskõlas sisuliste suhete loomisega oma publikuga aitab sotsiaalmeedia turundus parandada ka brändi lojaalsust.

Tegelikult Convince’i avaldatud uuring&Konverteerimine näitas seda 53% ameeriklastest on truud kaubamärkidele, mida nad jälgivad sotsiaalmeedias.

Siin on asi: lojaalsed sotsiaalmeedia jälgijad tegelevad teie ettevõttega, reageerides, kommenteerides ja jagades teie sisu. Rääkimata sellest, et nad ostavad ja soovitavad teie tooteid või teenuseid.

Niisiis, kuidas saate brändilojaalsust sotsiaalmeedia abil üles ehitada?

  1. Looge oma kaubamärgi ümber mõttekaaslaste kogukond.
  2. Muutke need esimestena, kes saavad sinult kvaliteetset sisu.
  3. Premeerige oma lojaalseid sotsiaalmeedia jälgijaid.
  4. Täheklienditeenuse pakkumiseks kasutage sotsiaalmeediat.
  5. Olge oma strateegia rakendamisel järjekindel.

Pidage ainult meeles, et brändilojaalsuse loomine on midagi enamat kui lihtsalt tuhandete sotsiaalmeedia jälgijate ja fännide olemasolu. See seisneb nii oma publikuga kahesuunalise suhtluse kui ka kaasamises, et nad saaksid teiega pidevalt äri teha.

3. Suurendada liiklust oma veebisaidile

Lisaks sisukate suhete loomisele ja brändilojaalsusele saate oma veebisaidile liikluse suurendamiseks kasutada ka sotsiaalmeediat. Ja me usume nii Voy Media reklaamibüroo NYC.

Vastasel juhul piirdub teie veebisaidi liiklus ainult kindla allikaga, mis suurendab teie ettevõtte ohtude ohtu.

Teie peamine ja ainus veebiliikluse allikas on näiteks otsimootorid. Võimalik, et pärast suurt algoritmi värskendust väheneb liiklus. Seega vajate riski leevendamiseks veel ühte liikluse allikat (antud juhul oma sotsiaalmeedia ettevõtte kontosid).

Üks lihtsamaid viise veebisaidi liikluse suurendamiseks sotsiaalmeediat kasutades on oma veebisaidil sisu loomine ja avaldamine ning seejärel selle jagamine oma sotsiaalsetes võrgustikes. Teine võimalus oleks korraldada sotsiaalmeedia reklaamikampaaniaid, et saaksite oma ettevõttele müügivihjeid genereerida.

4. Kulutasuva reklaami tegemine

Nagu varem mainitud, saate oma ettevõtte müügivihjete genereerimiseks esitada sotsiaalmeedia reklaame. Tegelikult selgus eMarketeri 2016. aasta uuringust digitaalsete reklaamide kulutused ulatuksid 2020. aastal 113,18 miljardi dollarini.

Esiteks loob digitaalne reklaam (sh sotsiaalmeedia) kohalikul ja riiklikul tasandil uusi ärivõimalusi. Erinevalt tavapärasest reklaamimisest saate oma reklaamieelarve keskenduda konkreetses osariigis elavate või konkreetsete huvidega inimestele.

Teiseks peate maksma ainult siis, kui keegi teie reklaamil klõpsab. Tähendus; saate sõltuvalt teie reklaami toimivusest valida, kas suurendada oma eelarvet või eraldada see mujale.

Kolmandaks annab sotsiaalmeedias reklaamimine teile võimaluse tänu oma tänapäeval saadaval olevale arvukale digitaalturunduse tehnoloogiale saada rohkem teada oma sihtklientide kohta. Need võimaldavad teil teha paremaid reklaamikoopiaid, millel võib olla positiivne mõju teie ettevõtte lõpptulemusele.

5. Uute klientide hõlpsaks omandamiseks

Juhtumite genereerimisest rääkides võimaldab sotsiaalmeedia turundus hõlpsalt oma ettevõtte jaoks uusi kliente hankida.

Saate seda teha orgaaniliselt, rääkides sellest, kuidas teie toode või teenus võib teie potentsiaalseid kliente sotsiaalmeedias aidata.

Ütle, et teil on kohalik spordisaal. Oma varustuse tutvustamise asemel võite rääkida sellest, kuidas teie kardioprogramm aitas ühel teie patroonil end enesekindlalt tunda.

Samal ajal saate oma spordisaali reklaamimiseks esitada sotsiaalmeedia reklaami. Ja parim viis selle taktika abil uute klientide meelitamiseks on pakkuda uutele liikmetele allahindlusi.

Teisest küljest, kui müüte selliseid tooteid nagu jõusaalivarustus või toidulisandid, saate kasutada Facebooki poodide vahekaarti. See funktsioon võimaldab teil oma ettevõtte lehel lisada mingisuguseid e-kaubanduse funktsioone. Saate selle isegi vestlusbotiga siduda, et saaksite veebiostuprotsessi mõnda osa automatiseerida.

See võib olla kasulik ka siis, kui juhite uuesti turundamise kampaaniat või soovite küsida arvustusi ja soovitusi sotsiaalmeedias.

6. Konversiooni suurendamiseks

Kui teete õigesti, saate tuua oma ettevõttesse tonni kvalifitseeritud kliente, millest saate omakorda tasulised kliendid. Selle tulemusel saate oma konversioone ja müüki suurendada.

Ja selleks, et oma sotsiaalmeediaturundust õigesti teha, peate meeles pidama, et sotsiaalmeedia on koht, kus ettevõtted saavad ja käituvad nagu inimesed.

Tähendab, ärge lihtsalt looge ja jagage sotsiaalmeedias sisu. Suhelge inimestega, kes kommenteerivad teie postitusi. Veelgi parem, postitage midagi, mis ajendab neid kommentaari jätma.

Ärge usaldage klientide päringutele vaid oma vestlusboti. Võtke aega, et kontrollida sotsiaalmeedia järelepärimisi ja vastata neile isiklikult. Veelgi enam, kui see on nii ainulaadne, et teie vestlusbot ei saa seda dešifreerida.

7. Müügi suurendamiseks

Muidugi, koos konversiooni suurenemisega, kasvab ka müük. Pane tähele, 74% ostjatest ütles, et sotsiaalmeedia on nende ostuotsust mõjutanud.

Siin on muu sotsiaalmeedia turundusstatistika, mida peate meeles pidama:

  • 71% tarbijatest ostavad suurema tõenäosusega toote, mis põhineb sotsiaalmeedia soovitustel. (HubSpot)
  • 31% tarbijatest sirvib uusi tooteid sotsiaalmeedias ostmiseks. (Aimia)
  • Brändi sotsiaalmeedia postitus võib mõjutada 78% tarbijate ostuotsustest. (Forbes)

Mida see teie jaoks tähendab? Selle platvormi jaoks, mis aitab teil oma ettevõtte tulusid suurendada, peate looma kindla meediaturundusstrateegia.

8. Võistlejate ette jõudmiseks

Kui teil on alustav ettevõte või väikeettevõte, on vähem tõenäoline, et suudate konkureerida suurettevõtte või ettevõttega. Seda seetõttu, et neil on raha üleriigilise turundus- ja reklaamikampaania läbiviimiseks.

Sotsiaalmeedia aitab teil luua sellistele suurtele kaubamärkidele võrdsed võimalused.

Muidugi, teie kohvik on Starbucksiga võrreldes suhteliselt väike, kuid võite oma ustavate patroonide kogukonnas nullida. Rääkimata sellest, et saate oma jõupingutused suunata oma ettevõtte reklaamimisele kindlale demograafilisele tasemele.

Lõpuks, võrreldes Starbucksiga, võib teie kohviku kohta rääkida teist lugu.

9. Lubada sihtimist ja uuesti sihtimist

Sotsiaalmeedia turunduse, eriti Facebooki turunduse ilu seisneb selles, et saate reklaamipikslite abil korraldada uuesti sihtimise kampaaniat.

Piksel on kood, mille saate oma veebisaidile manustada, et aidata teil oma reklaamikampaaniaid optimeerida, mõistes oma saidi külastajate veebikäitumist.

Oletame, et teil on veebipood ja et paljud teie saidi külastajad kipuvad oma veebikärusse esemeid lisama ilma kassasse minemata. Retargeeriva reklaamikampaania korraldamine võimaldab teil sihtida neid saidi külastajaid reklaamiga, mis meelitab neid ostu lõpule viima.

Nii pääsete päästma seda, mis võis olla kasutamata jäänud võimalustest.

10. Et saada väärtuslikku teavet klientide kohta

Sotsiaalmeediaturundus võimaldab teil lisaks vaatajaskonnaga ühenduse loomisele, nende klientideks muutmisele ja oma tulude suurendamisele ka nende kohta rohkem teada saada.

Võite kasutada sotsiaalmeedia kuulamise tööriistu, mis annavad teile teada, mida inimesed teie ja teie ettevõtte kohta veebis ütlevad. See võimaldab teil hüpata võimalustesse, kus saate oma oskusi oma nišis näidata.

Ütle, et sa oled sporditreener ja komistad kellegi staatusepostitusele selle kohta, mida süüa, kui ta soovib kaalust alla võtta. Võite liituda vestlusega, tuua sellele inimesele näiteid ja saate sellest lähtuvalt sisuka suhte luua.

Lihtsamalt öeldes võib sotsiaalne kuulamine aidata teie äri laiendada.

Kas kasutate sotsiaalmeediat oma ettevõtte reklaamimiseks ja müügi suurendamiseks? Kuidas see teile kasu on toonud? Kuulame teie lugu allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me