10 disaini näpunäidet oma veebisaidi teisendusmäära suurendamiseks

Siit saate teada, kuidas teha digitaalse disaini alal haridusega otsuseid, mis aitavad kasutajatel teie veebisaidil toiminguid teha ja teie konversioonimäära tõsta.


Kujundusnõuanded ümberarvestuskursside parandamiseks

Digitaalne disain on evolutsiooniline.

Nii nagu mood, on digitaalne disain arenenud ka veebi kõrval. Kui kõhupõhjad teksad vahetati kõhnade teksade vastu, läksid 3D-logod tasaseks. Kas mäletate neoonitrendi? Need valjud värvid vaikisid tänapäevastesse minimalistlikesse palettidesse. Veebisaidid liikusid samade küpsisefreeside paigutuste kasutamisest oma unikaalsete geomeetriliste mustrite väljatöötamiseni.

Kujundus domineerib veebis, kuna nüüd oodatakse funktsionaalsust.

Järgmine samm on meelitada kasutajaid oma sisu ja esteetikaga. Selleks on kindel kujundusreeglid peate järgima. Nende järgimine hoiab teie kaubamärki järjepidevana ja kasutajaid huvitavana. Kui need näpunäited on õigesti rakendatud, ei köida need mitte ainult teie vaatajaskonna tähelepanu, vaid suurendavad ka teie konversioonimäära.

Alustame!

1. Põhitõed: fondi valik

kujundusnõuanded fondi valimisel

Kui te alles alustate oma digidisainerina oma teekonda, siis õiglane hoiatus muudab fontide määramine teie disainilahendused või rikub neid. Ideaalse fondi valimine sarnaneb vestlusele sobiva lipsu valimisega – see võtab veidi mõtte. Samamoodi, nagu lips loob rõivastuse, ühtlustab teie kirjasuurus teie kunstiteose ja sõnumi.

Kujunduse põhitõdede osas on üldtunnustatud reegel kolmest või neljast fondist koosneva fondipere loomine. Muidugi võite kaasata rohkem, kui kujundus seda nõuab, kuid kaubamärgi järjepidevuse tagamiseks on vaja kindlat alust, mille abil saaks.

Ärge unustage oma töö keskkonda meeles pidada. Kas prindite välja infolehe? Serif-fondid ̶ fondid, mille väikeste kaunistatud joontega tähed on ̶, sobivad suurepäraselt printimiseks ja mõned populaarsemad Serif-fondid on Caslon ja Garamond. Kas see on ainult teie sotsiaalmeedia kanalite jaoks? Kui nii, Sans Serif fondid domineerivad digitaalses valdkonnas. Lisateavet leiate mõnede veebis laialivalguvate trendide kohta.

2. Põhitõed: värviskeem

Kujundusnõuanded - sobivate värvide valimine

Hoidke proua Rainbowga häid suhteid, sest ilma temata võivad asjad päris halliks minna. Disainerina on värvid teie parim sõber. Ühtse ja tasakaalustatud kujunduse jaoks on oluline mõista, millised värvid sobivad hästi kokku ja millised mitte.

Alustatavaid kohti on miljoneid, kuid igale algajale ohutu lähtepunkt on värvide valimine monokromaatilisest palettast. See tähendab, et hoitakse sama värvi, varieerides samas heledamalt või tumedamalt. Kui soovite jääda oma mugavustsooni, proovige analoogseid või kolmepoolseid värvilahendusi. Vaadates värviratast, on analoogsed värvid järjest; nad asuvad otse üksteise kõrval. Triadsed värvid on need, mis moodustavad värvirattal võrdkülgse kolmnurga. Neile, kellel võib olla ebaõige geomeetria, tähendab see kolme värvi, mis on ühtlaselt paigutatud, moodustades värvirattal kolmnurga.

Kui tunnete, et kõnnite metsikus servas, annab täiendatud värvilahenduse kasutamine teile veel ühe võimaluse. Selleks valige värv, seejärel värvige otse selle vastas ja kaks värvi mõlemal küljel. Need neli värvi moodustavad teie täiendava värviskeemi!

Kas tunnete end väljakutse ees? Astuge järgmine samm ja uurige värviteooriat. See viitab sellele, et erinevad värvid õhutavad erinevaid emotsioone. Näiteks kui soojad värvid, nagu punane ja oranž, tekitavad elevust ja energiat, siis jahedad värvid nagu sinine ja roheline annavad rahuliku ja rahustava efekti. Värviteooria on eriti populaarne toiduainetööstuses, kus vastavalt ConceptDrop, punane ja kollane piirkond, mida kasutatakse nälja tekitamiseks. Oma veebisaidi konversioonimäärade suurendamiseks otsustage, millised värvid sobivad teie brändile kõige paremini ja kuidas saate nende aluseks olevaid toone tõhusalt kasutada.

3. Põhitõed: hierarhia

Sisuhierarhia kujundamise näpunäited

Loogilise ja läbimõeldud hierarhia loomine pole lihtsalt hea kujunduspõhimõte, see on SEO parim tava. Nii kasutajad kui ka otsingumootorid premeerivad hästi korraldatud veebisaiti rohkemate külastustega. Google’i jaoks on oluline see, kas nad saavad teie saidi struktuurist aru või mitte.

Mõelge, mis on kõige olulisem, ja tellige iga üksus vastavalt. ideaalne struktuur veebisaidi jaoks oleks püramiid, mille ülaosas on teie avaleht, millele järgneb rida kategoorialehti. Seda kontuuri saab rakendada ka igal üksikul lehel. Alustage pealkirja, kuupäeva, subtiitritega ja seejärel jälgige kopeerimist.

4. Põhitõed: proportsioon

Kõik teie veebisaidil peaksid olema proportsionaalsed. ÄRGE venitage fotosid ega kirjutage lihtsalt ruumi täitmiseks või konkreetse esteetika saavutamiseks. Fotode paar piksli võrra laiemaks muutmine või ruumi täitmiseks fondi pisut kõrgemaks muutmine pole vastus. Alguses tundub see kahjutu, kuid fotode venitamine põhjustab pikslitele koormust, vähendades nende kvaliteeti. Samamoodi moonutab teksti pikendamine või laiendamine tähti ja seda on sageli keeruline paljusid ridu korrata. See on ka halb kujunemisharjumus siseneda, nii et säästke ennast ja ärge langege sellesse mustrisse!

Kui kasutate Adobe Illustratorit või Adobe InDesignit, kasutage oma fotode viltu hoidmiseks kindlasti vastavat suhte juhtnuppu. Vajutage Illustratoris piltide reguleerimise ajal klahvi Shift alla. InDesigni puhul peate piltide proportsionaalsuse hoidmiseks korduvalt vajutama tõstuklahvi ja Ctrl-klahvi, kohandades samal ajal pilte.

Veenduge, et teie veebisaidi üksused oleksid proportsionaalsed, et saavutada soovitud ilme. Veebisaidid, mille pildid või kujundused pole proportsionaalsed, näevad välja amatöörlikud ja keskpärased. Digiajastuga üles kasvanud kasutajatel on kõrgem standard ja nad klõpsavad kiiremini, kui neile midagi veebisaidil ei meeldi. See võib olla pisut rohkem tööd, kuid lõpptulemus, sihikindel veebisait, on seda väärt!

KIIRE FAKT: Üle 38% külastajatest lõpetab veebisaidi kasutamise, kui sisu / küljendus pole atraktiivne.

5. Ärge kartke minna negatiivseks!

Negatiivse ruumi kujundamise näpunäitedKujutise allikas

Negatiivne ruum ei ole tühi ruum.

Liiga suure hulga teabe koormamine oma kodulehele ajab teie kasutajad üle jõu ja tundub ausalt öeldes lihtsalt halb. Kasutage sihikindla ja sisuka kujunduse loomiseks negatiivset ruumi. Valige oma logost ükskõik milline pakkumine, mis on teie fookus, ja jätke ülejäänud esiplaan selliseks, nagu see on. Laske sellel teabekeskusel teha kõik teie eest rääkimine. Kas pole endiselt veendunud? Vaadake neid hämmastavaid kaubamärke negatiivse ruumi kasutamine kogu oma potentsiaalini.

6. Kvaliteetne pilt on väärt tuhat kasutajat

DSLR-fotoaparaatidega samaväärsete nutitelefonikaameratega pole halva kvaliteediga foto vabandus, eriti kui proovite oma e-kaubanduse saidi toodet turustada. Kõik teie pildid peavad olema kvaliteetsed. Kureerige oma pilte hoolikalt, sest fotograafiat võetakse tavaliselt tõsiasjaks ja teie veebipildid on kõige lähedasemad asjad, mida kasutajad peavad teie tooteid isiklikult nägema.

Pöörake tähelepanu ka piltide taustale ja valgustusele. Kas on olemas värvitooni, mida peate redigeerima? Kas pilti on vaja kärpida? Need on kõik fotodisaini elemendid, millega tuleb arvestada. Joonistage kasutajad oma toodetesse, võttes lehe Sophia Amoruso raamatust #Girlboss välja ja looge pilte, mis näitavad teie toote siluetti. Võtke oma ettevõte ja minge e-bay’st Silicon Valley’i, laadides üles kõrgekvaliteedilisi pilte.

7. Tee oma tegevusele kutsuv nähtavaks & Psühholoogilised päästikud

Kujundusnõuanded tegevusele kutsumiseks

Ära mängi oma kasutajatele trikke – veendu, et nad teaksid täpselt, mida sa neilt küsid ja mida sa tahad, et nad teeksid. Kujundage oma koduleht konkreetset eesmärki silmas pidades ja tervitage oma kasutajaid ühe kutsega tegevusele. Lisaks ja ainult e-kaubanduse valdkonna jaoks veenduge, et teie märksõnad „osta kohe”, „siin kassasse ostmine” või „müük” oleksid kõik märgatavad ja nähtavad. Kiireloomulisuse lisamine aitab ka kasutajatel tegevust suunata.

Kasutage sotsiaalset tõestustUseProof.com on võimas teenus, mis tugevdab sotsiaalset tõestust ja suurendab teadaolevalt müüki keskmiselt 10%.

8. Lihtsustage protsessi

E-poe saidi haldamine tähendab, et soovite, et kasutajad ostuksid. Las nad teevad täpselt seda ja ära tee liiga keeruliseks protsessi hulga tarbetuid vahelehti!

Mida rohkem kordi peavad nad vajutama tagasi nuppu (või otsima ostukorvi ikooni), et minna kuhu tahavad, seda suurema tõenäosusega loobuvad nad protsessist täielikult ja loobuvad sellest.

Sherice Jacob

Olge lihtne ja minge üheastmelise protsessi juurde. Veelgi olulisem on lubada neil oma ostukorvi kontrollida ühe kuni kahe lihtsa sammuna. Ärge andke oma ostjatele vabandust, et nad lahkuvad! Juhtige oma konversioonimäärasid, lihtsustades väljamakseprotsessi.

9. Üllatusi pole

Olge kursis ja otsekoheselt selle üle, mida kasutajad teie veebisaidilt oodata võivad. Vältige varjatud kulusid või tasusid, mis teie kliendi ostuprotsessis hüppavad. Selleks, et kasutajad saaksid teie CTA-d lõpule viia, peavad nad mõistma ja nägema selget teed valmimiseni. Tehke nende tee selgeks ja ärge üllatage neid kassas.

KIIRE FAKT: Üle 28% kasutajatest loobub ostukorvist, kui neid ootamatult ootavad saatmiskulud, ja 23% kasutajatest loobub ostukorvist, kui nad peavad looma uue konto.

10. Kliendikogemus on uue kasutaja kogemus

Looge oma veebisaidil jaotis, kuhu ostjad saavad minna, et olla kursis ja kursis. See annab kasutajatele konkreetse koha, kuhu nad saavad pöörduda kõigi oma isiklike päringute tegemiseks. Kui müüte riideid, siis milline on teie tagasisaatmispoliitika? Kas teie brändil on uusi kuponge? Mis siis, kui nende vastuvõetud toode oli defektne?

See on oluline teie konversioonide juhtimiseks, kuna see vastab teie kliendi rahulolule. KKK-jaotise või muu sarnase loomine võimaldab teil pääseda juurde ka pärast seda, kui teie klienditeeninduse esindajad on selleks päevaks sisse loginud. Vastavalt HelpScout, tarbijad leidsid, et klienditeenindajad ei suutnud 50% ajast oma küsimustele vastuseid leida! Peale selle, 82% klientidest on ettevõttest lahkunud halva kliendikogemuse tõttu. Integreerige see kriitiline tegur oma digitaalsesse disaini, et näidata oma tarbijatele, kes nad on esikohal!

Järeldus

Need kümme kujundusnõuannet on head põhimõtted, mida kogu oma digikarjääri jooksul järgida. Alates põhitõdedest kuni keerukamate kujundusotsusteni tuleks need valikud teha sihipäraselt. Jälgige esteetikat ja jälgige, kuidas teie konversioonimäär tõuseb!

Lühidalt, siin on teine ​​pilk:

  1. Põhitõed: fondi valik
  2. Põhitõed: värviskeem
  3. Põhitõed: proportsioon
  4. Põhitõed: hierarhia
  5. Ärge kartke negatiivseks muutuda! (Kui rääkida vähemalt disainist)
  6. Kvaliteetne foto on väärt tuhat kasutajat
  7. Tehke oma üleskutse nähtavaks!
  8. Lihtsustage ostuprotsessi
  9. Olge oma kasutajate suhtes ausad, ärge üllatage!
  10. Kliendikogemus ja digitaalne disain käivad käsikäes

Õnne ja kujundus edasi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me