Proč by každá firma měla mít plán SEO na místě

Důležitost optimalizace vašeho webu pro vyhledávače & jak SEO může zvýšit prodej a získat nové zákazníky pro majitele malých podniků.


Proč malé firmy potřebují SEO

Mnoho majitelů malých podniků má webové stránky, ale stačí mít jeden v těchto dnech nestačí.

Váš web bude muset získat provoz, než vás může získat novými zákazníky. Přestože existuje mnoho kanálů pro rozšíření vaší online přítomnosti a objevování na webu, SEO (optimalizace pro vyhledávače) je jedním z nich, který by měl každý majitel malé firmy začlenit.

Vyhledávače jako Google, Bing, Yahoo, & DuckDuckGo jsou vynikajícím prostředkem pro klienty k vyhledávání a vyhledání vašich webových stránek.

SEO dělá jen toto: jedná se o optimalizaci webových stránek zvýšením jejich relevance a význam pro zvýšení návštěvnosti webových stránek z vyhledávačů. Je to prospěšná marketingová strategie, díky níž klienti navštěvují váš web a získají expozici.

Proč malé firmy potřebují SEO

Možná jste už slyšeli o SEO, ale nechápali jste, proč se vyplatí strávit čas jako majitel malé firmy, který dělá většinu své firmy na místě.

SEO je prospěšné pro podniky jakékoli velikosti a je stejně důležité pro malé podniky, které poskytují místní produkt nebo službu. I když většinu svých klientů získáváte lokálně, SEO je stále důležitá. Tolik zákazníků vyhledává na webu produkt nebo službu.

1. Hledání je # 1 řidič provozu

Vyhledávače (jako Google a Bing) obvykle vedou o 500% více provozu než stránky sociálních médií – obtížné ignorování statistik. A co víc, Nalezeny inteligentní statistiky že 34% provozu pochází z vyhledávání webových stránek elektronického obchodu.

Rozdělení externích zdrojů provozu na web

Pro nové podniky a malé značky, které nemají moc společenského následování, je to neocenitelné, protože to znamená, že mají šanci soutěžit o provoz se značkami, které jsou dobře zavedeny v oblasti sociálních médií..

2. Uživatelé se neposouvají

Kolikrát jste klikli na druhou stránku výsledků vyhledávání?

Pravděpodobně jich není mnoho. To je Protože 75% uživatelů internetu vůle nikdy posouvejte se přes první stránku výsledků vyhledávání.

Místo toho se rozhodnou, co najdou v nejlepších výsledcích. Pokud se tedy váš web zobrazuje ve výsledcích vyhledávání zadaného klíčového slova za první stránkou, bude vám chybět tuna provozu.

Nestačí však zveřejnit průměrný obsah a naději na nejlepší. Pokud chcete vyniknout mezi ostatními tisíci výsledků Google a dostat se na přední stránku, musíte znovu a znovu vytvářet kvalitní obsah..

Google to začne zaznamenávat (poskytujete vynikající obsah) a bude jej i nadále poskytovat lidem, kteří hledají vaše téma nebo klíčová slova.

Jak to dokážete? Můžete začít:

 • Výzkum klíčových slov s nízkou konkurencí nemusíte tak tvrdě pracovat, abyste vynikli.
 • Přestaňte používat špatné techniky SEO – Google vytvořil mnoho technik Blackhat a už nebude létat. Nepoužívejte tyto taktiky.
 • Napište dobrý obsah! Přemýšlejte o tom, co vaše publikum chce a co jim musí přečíst a sloužit jim.

čas strávený online rozpisem

3. SEO pomáhá uzavřít prodej

Tradiční způsoby reklamy již nelétají se spotřebiteli. Odchozí vedení jako přímá pošta a tisková reklama průměrná míra uzavírání 1,7%, vzhledem k tomu, že potenciální zákazníci pocházející z SEO převádějí na neuvěřitelných 14,6%.

4. Místní SEO je důležitější než kdy jindy

v Nejnovější aktualizace společnosti Google „Possum“, kladou velký důraz na místní SEO. To znamená, že když uživatel něco hledá, Google se pokusí doručit výsledky, které jsou v těsné blízkosti.

Pokud tedy někdo hledá boty, Google jim na mapě zobrazí nejbližší obchod s obuví.

Příklad místního vyhledávání Google

To znamená, že SEO vás nejenže vidí širší publikum po celém světě, ale také zvyšuje vaše šance na místní zvyklosti.

5. Více zákazníků než kdykoli použilo vyhledávání

Podle společnosti Google, 4 z 5 zákazníků používá Google k vyhledávání firem. Používají vyhledávače k ​​vyhledání adres, otevírací doby a recenzí.

Pokud vaše firma nemá dobré hodnocení, bude vám chybět tento obrovský počet lidí, kteří aktivně hledají firmy, jako je ta vaše..

Otázkou však je, že vše zní:

Může SEO zvýšit prodej pro mé malé firmy?

Jednotlivé příběhy o úspěchu malých podniků se liší, ale téměř všechny ukazují, že implementace strategie SEO účinně zvyšuje prodej a zákazníky.

Don Sadler, spisovatel na volné noze, který provedl vlastní implementaci SEO pro svůj web, ve svém malém podnikání zaznamenal trvalý růst.

Nyní získá asi 90 procent svého podnikání od lidí, kteří vyhledávají jeho webové stránky pomocí vyhledávačů pomocí klíčových frází.

Michael Holsinger, majitel malé prodejny autoservisů, uvedl, že jeho měsíční obrat vzrostl z 18 000 na 28 000 USD za měsíc poté, co pracoval s agenturou na zlepšení jejich SEO, a konverze z webového provozu se zvýšily o více než 30 procent.

Ať už se vydáte na kutilskou cestu nebo k ní přistoupíte pomocí profesionála, SEO může mít významný dopad na prodej a růst zákazníků.

SEO TIP: SEO je investice a čím více do ní vložíte, tím vyšší bude vaše návratnost – ve formě vyššího hodnocení vyhledávačů, vyššího podnikání a loajality zákazníků..

SEO je výkonný nástroj…

Optimalizace pro vyhledávače je výkonný marketingový kanál a každá malá firma s webem by měla mít zavedenou strategii SEO.

Jak se rozhodnete přistupovat k úkolu SEO, záleží na vás, ale pokud máte v praxi alespoň nějakou taktiku SEO, dostanete se na první stránku výsledků vyhledávání. Protože web je tak oblíbeným místem, že zákazníci hledají produkty a služby, SEO je výkonný nástroj, který si malé místní firmy nemohou dovolit ignorovat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map