Použití CloudFlare k vylepšení vašeho webhostingu

Výhody a nevýhody používání sítě CDN (Network Delivery Network), jako je CloudFlare, ke zvýšení výkonu a zabezpečení vašeho webhostingového účtu.


Webový hosting s cloudflare

Většině hostitelských společností se daří dobře a jsou věci, které se jim nedaří; například poskytování zabezpečení hostování na podnikové úrovni pro sdílené zákazníky hostování.

Zabezpečení pro masy

Chcete-li poskytnout vlastní špičkovou ochranu před hackery, musíte mít takové znalosti, které lidé získají z pokročilého IT vzdělávání. Majitelé firem, kteří začínají s hostingem, na takové úsilí nemají čas ani zdroje.

Zadejte CloudFlare. CloudFlare je webhostingová bezpečnostní služba, která již existuje a zmírnila některé z nejhorších útoků v historii. Například v únoru 2014 se zastavil rekordní útok „distribuovaného odmítnutí služby“ (DDoS). Útok DDoS je, když hacker spouští armádu „zombie“ počítačů naprogramovaných tak, aby tolik žádostí o dokumenty z jediného webu, že je ohromen a není k dispozici legitimním návštěvníkům.

CloudFlare neustále vylepšuje přidáváním originálních funkcí a získáváním. V únoru 2014 získala společnost CloudFlare software StopTheHacker, který přidal detekci malwaru (virů), automatické odstranění malwaru a monitorování reputace a černé listiny. V červnu 2014 získala společnost CryptoSeal, společnost, která rozšiřuje zabezpečení webových uživatelů.

Výkon na úrovni podniku

Přechod na novou a rychlejší webhostingovou společnost již není jediným řešením pomalého webu. Kromě zabezpečení poskytuje CloudFlare vylepšený výkon pro jakýkoli účet webového hostingu. Pokud se vám líbí váš aktuální webový hostitel, ale chcete, aby se vaše webové stránky hostované ve vašem účtu načítaly rychleji, můžete zkusit použít CloudFlare. CloudFlare měl své počátky jako CDN (Network Delivery Network), která automaticky optimalizuje doručování vašich dat.

V případové studii pro optimalizaci webového obsahu společnosti ZenDesk, populárního online nástroje podpory zákazníků používaného podniky na celém světě, CloudFlare hlásí 10násobné zlepšení globální doby odezvy a šestinásobné zlepšení času doručení cíleného obsahu.

Jak CloudFlare pracuje s vaším současným hostingem

CloudFlare není sama o sobě webhostingovou službou. To znamená, že si můžete ponechat svého současného webového hostitele a přidat do něj CloudFlare. CloudFlare funguje v podstatě na úrovni sítě a podporuje prakticky každého webového hostitele. Někteří weboví hostitelé, například Bluehost a GreenGeeks, se spojili s CloudFlare, takže je velmi snadné aktivovat CloudFlare přímo z vašeho webhostingového účtu. Pokud jste s webovým hostitelem, který nenabízí integrovanou podporu CloudFlare, můžete se přesto zaregistrovat s CloudFlare samostatně na webu CloudFlare. Budete však muset změnit nastavení DNS vaší domény, aby odpovídala jmenným serverům CloudFlare.

CloudFlare v ovládacím panelu GreenGeeksSnímek obrazovky ovládacího panelu cPanel GreenGeek, kde je CloudFlare standardně integrován pro rychlé & snadná aktivace.

CloudFlare lze snadno nastavit, i když váš webový hostitel s ním není spojen. Tento autor vytvořil několik hostingových účtů za 5 minut nebo méně, aby používal CloudFlare.

Kolik stojí CloudFlare?

Základní služby CloudFlare jsou zdarma, ale upgradované balíčky jsou velmi cenově dostupné a docela atraktivní pro podnikatele a malé firmy.

Balíček Pro, který je o jeden stupeň oproti bezplatnému, přidává ještě rychlejší výkon webu, lepší podporu pro mobilní zařízení a firewall webové aplikace. Nastaví vám zpět 20 $ / měsíc pro váš první web, ale pouze dalších 5 $ za každý další web.

Balíček Business vám poskytuje všechny funkce Pro, lepší ochranu Denial-of-Service a Railgun, což pomáhá rychleji získat váš obsah v zahraničí. Na 200 $ / měsíc zjistíte, že to je krádež ve srovnání s výdaji a frustrací snahy vybudovat tento druh spolehlivosti a bezpečnosti od nuly.

Balíček Enterprise, sice docela drahý za 5 000 $ / měsíc, vám dává celou Enchiladu. To je vše v balíčku Pro a Business plus pomoc s nastavením, specializovaný správce účtu, nepřetržitá telefonická podpora a dohoda o úrovni služeb 2500%.

U všech plánů vám nikdy nebude účtována rychlost připojení. Můžete dokonce kombinovat typy plánů podle svých potřeb. Upgradování a downgradování kdykoli není potem a za celou věc vám bude účtován poplatek pouze jednou měsíčně. Další podrobnosti o specifických vlastnostech každého plánu jsou k dispozici na Cenová stránka CloudFlare.

Ocenění CloudFlare

CloudFlare nedávno získala několik ocenění. Obsahují:

  • Nejlepší spuštění podniku od společnosti Techcrunch na 8. výroční ceně za crunchies v únoru 2015
  • Nejinovativnější síť & Společnost Internet Technology Company dva roky provozovaná časopisem Wall Street Journal
  • Hodnocení Světového ekonomického fóra jako průkopník technologií
  • Společnost Fast Company patří mezi 10 nejinovativnějších společností na světě

Spory

CloudFlare, se všemi jeho výhodami, však není zcela izolován od diskuse.

Například v březnu 2014 byl CloudFlare zařazen mezi 10 nejhorších hostitelů a sítí na světě na základě škodlivého přenosu, který hostuje server SiteVet Beta. A také dvě ze tří nejlepších online diskusních fór ISIS hlídala CloudFlare. Vynucení práva je nepožadovalo, aby službu přerušili. V době psaní tohoto článku CloudFlare neodpověděl na žádosti o další informace o diskusních fórech ISIS. Stránky hlídacího psa CrimeFlare.com stanoví svůj případ z tohoto důvodu nelze CloudFlare důvěřovat zabezpečení dat.

Existují další problémy, které lidé nahlásili, například časy načítání skutečně zpomalují a statistika zobrazení stránek se nafoukne. Někteří tvrdí, že CloudFlare se nazývá CDN, ale ve skutečnosti jde spíše o reverzní proxy, což se nepovažuje za skutečné CDN.

Pokud zjistíte, že tyto problémy jsou nepřekonatelné pro vaše účely, můžete vyzkoušet další služby CDN / zabezpečení, například Akamai.com, Incapsula.com nebo FireHost.com. Tyto alternativy mohou také nabídnout úspory nákladů nad CloudFlare v závislosti na vašich konkrétních potřebách.

Závěr

Závěrem lze říci, že CloudFlare může být dobrým řešením pro zvýšení bezpečnosti a výkonu vašeho webhostingového účtu, aniž byste museli hodně utrácet. Bezplatná verze funguje také dobře. Stále záleží na výkonu hostitelských serverů používaných webovým hostitelem, ale CloudFlare může v konečném důsledku doručit váš obsah rychleji a bezpečněji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me