Jak získat nastavení firemního telefonního čísla do vaší buňky

Průvodce pro majitele malých podniků & podnikatelům, kteří si na svém stávajícím mobilním telefonu mohou nastavit firemní telefonní číslo (bez mýtného nebo místní).


Jak získat firemní telefonní číslo

Získání firemního telefonního čísla je úspěch a krok správným směrem pro každého majitele malé firmy nebo podnikatele. Ukazuje profesionalitu, buduje lepší povědomí o značce a posiluje důvěru při nákupu potenciálních zákazníků.

Představte si, že použijete impozantní marnost číslo 1-800-CUPCAKE pro vaše pekárny místo vašeho osobního čísla mobilního telefonu. To by bylo úžasné, že??

A nebylo by ještě úžasnější, kdybyste mohli použít toto marné číslo na svém stávajícím mobilním telefonu bez nutnosti kupovat další telefon, vybavení nebo kabeláž? To by bylo opravdu úžasné!

Naštěstí to můžete snadno dosáhnout pomocí virtuálního telefonního systému. Virtuální telefonní systém, jako je Grasshopper, vám umožňuje používat stávající mobilní telefon, stahovat aplikaci a používat jej k odesílání / přijímání telefonních hovorů prostřednictvím telefonního čísla podle vašeho výběru. Prostřednictvím tohoto čísla můžete dokonce odesílat textové zprávy a rozšiřovat nastavení (1 pro prodej; 2 pro podporu atd.). Kromě toho můžete na svém mobilním telefonu používat své stávající osobní číslo stejně, jako jste vždy používali.

Virtuální telefonní systém je skvělé řešení, které vám umožňuje nastavit firemní telefonní číslo sami, aniž byste utratili stovky dolarů za profesionální instalační služby nebo nákup druhého telefonu..

VĚDĚL JSI? Virtuální telefonní systém je dokonalým řešením pro malé firmy a podnikatele, kteří chtějí spolehlivý, cenově dostupný a jednoduchý způsob, jak získat firemní telefonní číslo..

Začínáme

Nastavení firemního telefonního čísla je velmi jednoduché a vyžaduje velmi malé technické know-how. Nastavení všeho obvykle trvá asi 30 minut. Vše, co potřebujete, je váš mobilní telefon! Co dělat:

Krok 1: Výběr firemního telefonního čísla

Prvním krokem je výběr vašeho firemního telefonního čísla. To si bude vyžadovat nějakou myšlenku, protože si budete chtít vybrat dobrou. Budete se muset rozhodnout mezi mýtným bezplatným číslem nebo místním.

Volba bez poplatků je skvělá pro budování značky a usnadňuje zákazníkům zapamatování. Opět si vzpomeňte na můj předchozí příklad s 1-800-CUPCAKE. Pro pekařské podnikání by to bylo velmi zábavné a působivé číslo!

Místní číslo to nebude mít, ale použije místní předvolbu a mnoho zákazníků v malém městě by raději koupilo od čísla místní firmy. Musíte určit, který z nich je pro vás nejlepší.

Zkontrolujte, zda vaše požadované číslo není k dispozici!

Budete muset zjistit, která marnost čísla jsou k dispozici, protože mnoho jich je bohužel již odebráno. Zde můžete hledat dostupná marnost.

Výběr čísla obchodní marnosti

Až najdete správné číslo, budete si muset zaregistrovat účet a rezervovat jej podle pokynů na obrazovce.

Zarezervujte si své marné číslo bez poplatku

Krok 2: Vytvořte vlastní pozdrav pro vaše nové číslo

Poté, co jste si rezervovali číslo a vytvořili si účet v Grasshopperu, dalším krokem je nahrání vlastního pozdravu. Toto je hlavní zpráva, kterou volající uslyší, když vytočí vaše nové číslo.

Výchozí zpráva, kterou Grasshopper používá, je:

“Děkuji za zavolání. Chcete-li hovořit se zástupcem, stiskněte klávesu 0. “

Pravděpodobně to budete chtít změnit a přizpůsobit pozdrav vaší konkrétní firmě. Existuje několik možností, jak toho dosáhnout:

Nahrávání hlavní pozdravové zprávy

Doporučuji nahrát vaši vlastní zprávu jako zvukový soubor .mp3 do vašeho počítače a poté ji nahrát do Grasshopperu. Je to zdarma a můžete jej upravit / vytvořit přesně tak, jak chcete. Jen to nenechte znít „falešně“!

Pokud nechcete nahrávat svůj vlastní hlas, můžete profesionálně vyprávět svůj profesionální hlasový studijní program (což může v závislosti na vámi zvoleném plánu stát další náklady). Můžete také zvážit software převodu textu na řeč, Umělé hlasové zprávy však nemusí odpovídat stylu vaší konkrétní firmy.

Krok 3: Přidejte rozšíření pro své zaměstnance

Toto je opravdu užitečná funkce a Grasshopper vám poskytuje neomezený počet rozšíření. Tato rozšíření můžete použít k předání volajícího správné osobě nebo oddělení ve vaší firmě. Například můžete říct volajícímu „Pro prodej stiskněte 1. Pro podporu stiskněte 2.“ Kromě toho můžete přesměrovat obě tato oddělení na sebe, pokud jste jako jediní ve vaší firmě pověřeni. Můžete také použít rozšíření pro přesměrování volajících na jiné konkrétní osoby ve vaší firmě.

RYCHLÝ TIP: Pokud nepotřebujete hlavní pozdrav nebo četná rozšíření, můžete to úplně zakázat a nechat volajícího přímo předat vám. To je někdy lepší volbou pro menší podniky, které pouze potřebují jednoduchou funkčnost.

Krok 4: Změňte svou výchozí hlasovou zprávu

Podobně jako při změně hlavního pozdravu budete chtít přizpůsobit i svůj pozdrav (v zásadě svou hlasovou zprávu), který najdete pod každým rozšířením. Toto je zpráva, kterou vaši volající uslyší v případě, že zmeškáte svůj hovor a jsou požádáni, aby zanechali hlasovou schránku.

Ve výchozím nastavení Grasshopper používá:

“Děkuji za zavolání. Zanechte prosím zprávu a váš hovor bude vrácen co nejdříve. “

Myslím, že je to v pořádku, ale pravděpodobně byste si ji chtěli přizpůsobit, aby odpovídala stylu vašeho vlastního podnikání. Pokud máte četná rozšíření, nezapomeňte upravit pozdrav každého z hlasové schránky. Můžete také chtít změnit název pozdravu pro přesměrování hovorů a název nahraného rozšíření.

Změna výchozích pozdravů

Krok 5: Změňte svou hudbu „Pozdrženo“

Můžete také změnit výchozí hudbu „Pozdrženo“. To je to, co volající uslyší, když jsou přidrženi.

Změňte výchozí hudbu při čekání

Stejně jako u jiných pozdravů, doporučuji nahrávat vlastní hudbu „Pozdrženo“. To také nemusí nutně být hudba. Můžete dát svým volajícím vědět o aktuálních akcích nebo nových funkcích / službách, které vaše firma nabízí. Vaše hudba „Pozdrženo“ může být velkou šancí inzerovat volajícím o věcech, které nemusí vědět.

Nedávné AT&Studie T uvádí, že více než 70% obchodních hovorů je přidrženo v průměru po dobu 45 sekund.

Klikněte na Tweet

Nezapomeňte, že vaše hudba „Pozdrženo“ by měla pomoci zkreslit vnímání času a zvládnout jakoukoli frustraci nebo úzkost volajícího a zároveň budovat identitu značky a případně inzerovat nové produkty nebo funkce o vaší firmě..

Vyzkoušejte své nové číslo!

Gratulujeme! Nyní máte nové nastavení obchodního čísla a jste připraveni začít odesílat / přijímat hovory. Řekl jsem ti, že to bylo snadné! Než však vzrušujícím způsobem začnete rozdávat své nové firemní telefonní číslo zákazníkům, je dobré to nejprve vyzkoušet.

Budete chtít věnovat pozornost uživatelské zkušenosti volajícího. Přestože můžete využít svého vlastního mobilního telefonu k zavolání svého nového čísla a vyzkoušet si to sami (ano, můžete zavolat sami), doporučujeme vám požádat přítele, aby vám s tím pomohl. Nechte svého přítele předstírat, že je zákazník, který volá vaši firmu, a nechte ho poslouchat své vlastní pozdravy a rozšíření. Požádejte svého přítele o vstup. Znělo hlavní menu pozdrav profesionálně? Byly rozšíření přímé a snadno pochopitelné?

Také musíte s jistotou vědět, jak odpovědět na vaše hovory a používat aplikaci Grasshopper v telefonu. I když je to opravdu jednoduché, stále je dobré alespoň to několikrát vyzkoušet a vyzkoušet, abyste přesně věděli, jak to funguje.

RYCHLÝ TIP: Před použitím se ujistěte, že je vaše nové číslo správně nastaveno a důkladně otestujte! Pokud je to nutné, zdokonalte svou hlavní zprávu a rozšíření pro lepší uživatelský dojem. Otestujte své číslo s přítelem a podívejte se, co si myslí.

Závěr

Nyní víte, jak získat firemní telefonní číslo, které funguje na vašem stávajícím mobilním telefonu! Pomocí virtuálního telefonního systému, jako je Grasshopper, je to rychlé, snadné a cenově dostupné. Trávte čas určováním, zda potřebujete bezplatné telefonní číslo nebo místní číslo, a přizpůsobte svůj účet tak, aby odpovídal vašemu obchodnímu stylu a brandingu. Po důkladném otestování nového čísla jste připraveni začít mluvit!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me