Jak zastavit e-mail s nevyžádanou poštou s webovým hostitelem

Volný, uvolnit & možnosti placení e-mailového spamu pro ochranu e-mailových účtů vašeho hostitele před spamem. Populární blokátory spamu, které může váš webový host nabídnout.


Zastavte e-mail se spamem u svého webového hostitele

Už vás nebaví nevytrvalé nevyžádané e-maily, které neustále vyplňují vaši doručenou poštu? Jako majitel malé firmy poslední věc, kterou potřebujete, je ztráta času posouváním se prostřednictvím vašeho e-mailu. Většina webových stránek pro malé firmy má nastavení e-mailu prostřednictvím svého současného hostitele webu. Bohužel nastavení webhostingu jako obsluhy příchozích e-mailů vás může otevřít do světa spamu, pokud nenastavíte také blokování spamu. Váš současný webový hostitel by měl mít něco podobného již na svém místě, ale často to nestačí a můžete očekávat, že budete dostávat, mazat a filtrovat nevyžádané e-maily ručně..

Co můžu dělat?

Nechat váš e-mail odeslaný z vaší vlastní domény vypadá profesionálněji než s tím, že pochází z gmail.com nebo yahoo.com, takže nastavení vašeho hostitele pro zpracování e-mailu je stále dobrou obchodní praxí. Je mnohem lepší mít [email protected] než [email protected] Jak ale můžete zastavit tento nežádoucí spam? Nejprve se obraťte na svého současného webového hostitele. Většina webových hostitelů nabízí služby blokování nevyžádané pošty přímo do ovládacího panelu.

Je váš webový partner spojen s blokátory spamu?

Mnoho webových hostitelů je partnerem služby blokování nevyžádané pošty. Například InMotion Hosting a Web Hosting Hub nabízí svým zákazníkům oba McAfee (s omezenou podporou) a Apache SpamAssassin, open source (a bezplatné řešení) pro ochranu doménového e-mailu. Před vyzkoušením McAfee doporučujeme vyzkoušet SpamAssassin a nejprve si s konfigurací pohrát. Také jsme však měli několik webů, které vyžadují prémiové řešení (jako je volba McAfee), protože to SpamAssassin neřeže.

filtr nevyžádané poštyPodívejte se na ovládací panel Web Hosting Hub, který nabízí SpamAssassin & McAfee.

BlueHost je další populární webhosting a používá prémiové placené řešení zvané SpamExperts bojovat proti spamu. SpamExperts se spustí dříve, než se e-mail filtruje na server a je zakoupen na základě domény z ovládacího panelu. BlueHost také nabízí Spam Hammer a také vraha spamu. Jejich článek o odstraňování spamu vám může pomoci rozhodnout se, které ze tří řešení zvolit. Tip odborníka na technickou podporu v BlueHostu nás informoval, že SpamExperts je nejspolehlivější a nejsilnější ze tří.

RYCHLÝ TIP: Většina webových hostitelů nabídne nějaký druh e-mailové ochrany proti spamu zahrnutou zdarma, jakož i prémiovou službu třetích stran, která je k dispozici jako doplněk..

Volné možnosti pro zastavení spamu

Zde je užitečný seznam možností filtrování nevyžádané domény.

Apache SpamAssassin – Protože se jedná o software s otevřeným zdrojovým kódem, může si jej kdokoli stáhnout a používat zdarma v souladu s podmínkami licencování doprovázejícími software. Můžete dokonce upravit, ale budete muset odeslat změny zpět do open source komunity. Instalace může být složitá, pokud nejste obeznámeni s tím, jak software s otevřeným zdrojovým kódem funguje, ale většina webových hostitelů za vás vykonala veškerou práci. Stačí ji povolit podle pokynů hostitelské společnosti.

MXGuardDog – je zdarma, ale „placené“ vložením textového odkazu na svůj web. Není to specifické pro platformu, což znamená, že bude fungovat na jakémkoli operačním systému. Nastavení e-mailu vaší organizace nevyžaduje žádné změny. MXGuardDog vyžaduje, abyste se zaregistrovali na svých stránkách a poté změnili záznamy MX vaší domény tak, aby přesměrovávali poštu na jejich servery.

Xeams – Software ke stažení zdarma pro komerční i nekomerční použití. Je k dispozici pro 32bitové a 64bitové systémy Windows a Linux a také pro Mac OSX, Solaris, HP-UX a AIX. Počet e-mailů, uživatelů nebo domén není nijak omezen. Xeams je „zaplaceno“, když se rozhodnete platit za prémiovou podporu, kterou vysoce doporučují jako zvýšení produktivity pro správce systému. Nápověda k scénáři instalace je k dispozici prostřednictvím Dokumentace Xeams online. Pokud se některá z dokumentů jeví jako trochu neurčitá, nezapomeňte, že mají trochu pobídky, aby vám neřekli všechny podrobnosti, protože by raději koupili balíček prémiové podpory..

Placené možnosti pro zastavení spamu

Existuje spousta možností placení za zastavení spamu. Musíte se rozhodnout, které z nich mají funkce, které odpovídají vašemu rozpočtu. Zde je několik:

Heluna.com – Počínaje 49 USD / rok je základní plán vhodný pro osobní domény, ale blokuje pouze 90% spamu oproti standardnímu plánu, který blokuje 99%. Jak se vaše potřeby rozšiřují nebo uzavírají smlouvy, můžete upgradovat nebo downgradovat podle potřeby.

Barracuda.com – Barracuda je produkt Spam Firewall pro většinu malých podniků pravděpodobně nadrozměrný. Jedná se o produkt, který je vhodnější pro podniky s vlastními vyhrazenými datovými centry a hardwarem než pro nastavení sdíleného hostingu. Může být nasazen jako zařízení nebo virtuální zařízení a přes Azure, AWS a vCloud Air. V závislosti na zakoupeném modelu zaplatíte mezi 699 a 89 999 $. Aktualizace k dosažení přísnější kontroly spamu založené na nákladech na nejnovější hrozby od 699 do 2 799 $ v závislosti na tom, kolik let zakoupení aktualizací zakoupíte. Pokud dojde k selhání zařízení, můžete si zakoupit plány od 1 do 5 let na okamžitý náhradní hardware pro další pracovní den. Okamžité náklady na výměnu mezi 449 a 1 799 $.

Mailroute.net – MailRoute Anti-Spam si nárokuje velmi nízkou falešně pozitivní míru – pouhá 1 z 250 000 e-mailů bude nesprávně označena jako spam. Služba zpracovává filtrování nevyžádané pošty mimo vaši síť a uvolňuje tak servery pro obchodní úkoly. Jedná se o plně spravovanou službu, takže se stačí zaregistrovat a provést změny nastavení DNS a filtrování přebírá MailRoute. Na konci je 15denní zkušební verze, kterou zaplatíte mezi 29,99 $ za uživatele za rok až 1,48 $ za uživatele za měsíc na posuvné stupnici v závislosti na počtu uživatelů. Cokoliv přes 500 uživatelů vyžaduje speciální cenovou nabídku.

Použití Google k boji proti spamu

Některé hostingové společnosti (například Bluehost, iPage), & GreenGeeks) uzavřela partnerství se společností Google s cílem poskytovat e-mailové služby prostřednictvím Gmailu, ale vaše doména je součástí vaší e-mailové adresy místo @ gmail.com. Nejprve se u hostitele přesvědčte, zda je k dispozici. Pokud ano, můžete se spolehnout na služby filtrování spamu společnosti Google a nemusíte dělat nic jiného. Google je velmi účinný při odstraňování spamových e-mailů a nabízí tlačítko „Nahlásit spam“ zabudované do rozhraní Gmailu. Pokud nechcete používat rozhraní Gmail, můžete místo toho nastavit Microsoft Live Mail, Entourage, Outlook, Thunderbird nebo jakýkoli jiný poštovní software, který dáváte přednost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map