Instagram for Business – Opravdu potřebuji být na tom?

Co je to humbuk s Instagramem? Zjistěte, proč vaše firma potřebuje přítomnost Instagramu a jak může Instagram prospět vaší značce & zvýšit viditelnost.


Proč používat Instagram

Většina podnikatelů se snaží najít důvod k použití Instagramu. Možná spadnete do kategorie „Nemůžu přijít na to, o čem to všechno je,“ nebo možná plně pochopíte, proč byste měli používat Instagram, ale část JAK je problém. V obou případech jste na správném místě.

Pojďme se na chvilku ozdravit. Statisticky, pokud jste vlastníkem firmy a používáte sociální média, pravděpodobně jste o Instagramu alespoň slyšeli. Možná jste o tom slyšeli ve své komunitě nebo ve vaší síťové skupině. Možná jste někdy někde viděli jejich logo, aniž byste pochopili, jaká silná platforma sociálních médií by to mohla být pro vaše podnikání.

Pokud ano, oblékněte si běžecké boty, protože se chystáme probojovat skutečnými důvody, proč můžete začít používat Instagram TEĎ k budování obchodu, propagaci vaší značky a zvýšení hlučnosti o vaší společnosti.

Co je Instagram Anyways?

Instagram je platforma sociálních médií založená společností Kevin Systrom a Mike Krieger v roce 2010, která vám umožňuje sdílet svůj „příběh“ prostřednictvím obrázků a videí. Instagram získal společnost Facebook v roce 2012 a na konci roku 2014 se Instagram stal populárnějším než Twitter, s více než 300 miliony aktivních uživatelů oproti 284. Twitteru. Optimální součástí každého příspěvku Instagramu je sdílení vašeho příběh vybraným způsobem, který nejvíce využívá dané téma nebo cíl. Pamatujte, že Instagram není jen platforma pro zveřejňování náhodných obrázků nebo videí. Musíte přemýšlet o tom, co následovníci chtějí vidět a co od nich chcete vzít.

Jedním z dobrých příkladů vyprávění, který zahrnuje následovníky na každodenních pracovních místech i v celé společnosti, je Padlý průmysl. Uvedeným cílem Fallen Industry je „nábytek a sochy vyrobené z padlých stromů sražených průmyslovým růstem, regenerovaných a znovuzrozen s krásným účelem.“ Opravdu pěkné, že? Kdo nemá rád recyklovat něco do krásného ukázkového kousku, který je užitečný? Realita je taková, že jejich účet na Instagramu musí žít podle tohoto cíle důsledným sdílením příspěvků, které pomocí vizuálních obrázků vyprávějí svůj příběh a zapojují sledovatele způsobem, který je nutí chtít komentovat – to vše s pěknou sbírkou hashtagů, prosím!

Dobrý příklad výhodného používání Instagramu pro vaše podnikání.

Na jejich Instagramový profil, můžete vidět, jak používají Instagram k prezentaci směsi obrázků používaných s hashtagy k čerpání sledujících z vyhledávání. Co se stalo? Lidé odpověděli!

Vzpomínáte si na flipbooky z vašeho dětství, které ukazovaly plný pohyblivý obraz, když jste rychle listovali stránkami? Instagram je stejný. Musíte sdílet zprávu a spojit se s nimi způsobem, který je přiblíží vaší značce. Nikdy nepokládejte Instagram za jeden nebo sérii příspěvků – jedná se o sbírku okamžiků, která vypráví příběh a pozve vaše následky do vaší firmy..

ODNÉST: Příspěvky, které jsou vizuálně silné s dobrými hashtagy, popisy, geografickým umístěním a označováním, přinášejí vaši značku na začátek řádku. Není to kouzlo, díky kterému by Instagram fungoval pro značky – je to vizuální přitažlivost na trhu tisíciletí s rychlou a zajímavou informací.

Instagram: Dobrý, špatný a ošklivý

Dobrou zprávou je, že Instagram je nejjednodušší platformou pro sociální média, jak získat sledovatele. Sledující můžete přilákat jednoduchým použitím hashtagů, značkování nebo geografického umístění (sdílení vaší polohy). Hashtagy jsou dobré vyhledávací termíny, které uživatelům umožňují vyhledávat a vyhledávat podniky, které odpovídají jejich konkrétním zájmům. Každý den v týdnu má Instagram konkrétní hashtag, který vám pomůže začít. Například čtvrtek je známý pro #TBT nebo #thbackbackth Monday, aby vám umožnil sdílet vzpomínky. Neděle byla vytvořena pro #selfieSunday. Pomocí konkrétních hashtagů přivedete do svého zdroje sledující, abyste si mohli prohlédnout svůj obsah.

Značkování vám dává možnost spojit se s následovníky a většími značkami a přímo upoutat pozornost. Stejně tak geografické umístění umožňuje následovníkům najít firmy, které jsou jim blízké. Pokud chcete pěší provoz, pak jsou značení a geografické umístění velmi důležité pro růst vaší značky Instagram.

Existují však špatné zprávy. Na žádné odkazy zveřejněné na Instagramu nebude možné kliknout. Ano, to znamená, že následovníci MUSÍ zkopírovat a vložit adresy URL do své staré prohlížeče (vložte zde hluboké utrpení a povyk). I když to nemusí znamenat příliš velký rozdíl, pokud vaši následovníci sedí u stolního / přenosného počítače, trh Instagramu je plný tisíců na mobilním telefonu. NEZNAMENÁ, že ve svých příspěvcích můžete zanedbávat adresy URL. POUZE to znamená, že vaši následovníci budou muset udělat další krok, aby se zapojili, takže je to snadné bitly odkazy, které umožňují sledovatelnost.

Neschopnost kliknout na odkazy se může zdát jako problém, ale pravdou je, že stoupenci Instagramu jsou při používání těchto sociálních médií velmi kreativní. Například, i když existují některé aplikace, které umožňují opakování příspěvků na Instagramu, jako je REPOST, není tak snadné sdílet příspěvky jako na jiných sociálních médiích. Přestože téměř každá jiná sociální platforma podporuje sdílení mezi následovníky, Instagram nemá tlačítko SHARE pro propagaci virových příspěvků. Pro překonání tohoto nedostatku má Instagram vestavěný systém značkování, který umožňuje uživatelům pozvat své přátele na příspěvek prostřednictvím značkování v sekci komentářů..

ODNÉST: Vylepšete své příspěvky, protože uživatelé Instagramu jsou dostatečně důvtipní, aby našli, sledovali a pozvali přátele k vašemu obsahu a zároveň překonali nedostatky platformy..

Proč bych měl používat Instagram pro mé podnikání?

Jednoduchá odpověď – Instagram je místo, kde žije váš propojený zákazník s chytrým telefonem a nákupním impulsem.

Růst uživatelů Instagramu

Zde je několik faktů o Instagramu:

 • V loňském roce platformu denně používalo 59% uživatelů Instagramu, z toho 35%, kteří navštívili několikrát denně. Tato hodnota 59% odráží nárůst o 10 bodů od září 2014, kdy 49% uživatelů Instagramu denně hlásilo návštěvu webu. (Zdroj)
 • V roce 2015 použilo Instagram 55% mladých dospělých (ve věku 18–29 let), zatímco v roce 2013 to bylo 37%. (Zdroj)
 • Komunita Instagram se rozrostla z 90 milionů aktivních uživatelů v lednu 2013 na více než 400 milionů aktivních uživatelů v září 2015. (Zdroj)
 • Uživatelská základna Instagramu roste mnohem rychleji než obecně používání sociálních sítí. V USA vzroste Instagram v letošním roce o 15,1%, zatímco v odvětví sociální sítě jako celku bude růst jen 3,1%. (Zdroj)
 • V letech 2016 až 2020 eMarketer předpovídá, že Instagram přidá 26,9 milionu uživatelů – téměř dvojnásobek přírůstkových uživatelů očekávaných pro Twitter a mnohem více, než jakákoli jiná sledovaná sociální platforma. (Zdroj)
 • V jedné studii sociálních médií z pěti analyzovaných odvětví (krása, oblečení, velká krabice, elektronika a domácí zboží) se prostřednictvím Instagramu zabývalo se svými zákazníky pouze 43%, a to navzdory průměrnému tempu růstu sledovatelů Instagramu 237%. (Zdroj)

Instagram má vysoké zapojení uživatelů.

Pro značky a firmy, které zavádějí Instagram do svého marketingu sociálních médií, jsou všechny tyto statistiky dobrou zprávou! Ale zprávy se zlepšují.

Co když vám řeknu, že většina podniků NEPOUŽÍVÁ Instagram k propagaci sebe sama? Věřili byste:

 • 31% obchodníků s B2C uvedlo, že Instagram je „velmi důležitým“ sociálním kanálem a 27% uvedlo, že „není důležité“. (Zdroj)
 • Pouze 8% B2B obchodníků uvedlo, že Instagram byl „velmi důležitým“ kanálem a 58% prohlásilo, že „není důležitý“. (Zdroj)
 • Předpovídalo se, že více než třetina uživatelů mobilních telefonů (zhruba 89,4 milionu Američanů) bude na Instagramu nejméně jednou měsíčně v roce 2016. Odhaduje se, že do roku 2017 bude Instagram používat 51,8% uživatelů sociálních sítí..

Význam Instagramu ve srovnání s jinými platformami sociálních médií.

Právě teď byste se měli ušklíbnout jako Cheshire Cat, protože to znamená, že máte veškerý prostor sociálních médií, abyste se dostali před svou konkurenci pomocí Instagramu a byli mezi prvními, kteří vám pomohou před nákupem.!

Koneckonců, nějaký ubohý hlupák řekl, že web byl také procházející fází!

Navíc, zatímco se ukázalo, že videoobsah je na všech sociálních médiích (včetně Facebooku, Twitteru a YouTube) na vyšších pozicích, Instagram hostí cílovou demografickou skupinu pro video, tisíciletí. Instagram je také nejméně využíván pro propagaci videa, pouze 24%.

ODNÉST: Existuje vaše výherní kombinace! Vizuální obsah + publikum tisíciletí + správné techniky = rozpoznávání značky a prodej!

Závěr

Realita je taková, že většina podniků Instagram vůbec nevyužívá nebo ho nevyužívá naplno. Ať už přidáváte obrázky nebo videa, existuje metodika, jak pomocí Instagramu propagovat své podnikání na trhu, který NEBUDE brzy stárnout. Tím, že přilákáte 18-34letý trh s vysoce aktivním zapojením a penězi na utrácení, může vaše firma porazit konkurenci s Instagramem, ať už hledáte místní nebo celosvětový kupující..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map