9 nástrojů Twitter pro rozšíření vašeho sociálního dosahu

Seznam oblíbených nástrojů Twitter, které uživatelům Twitteru pomáhají zvyšovat produktivitu a vytvářet online komunitu sledujících rychleji a efektivněji.


Seznam nejlepších nástrojů Twitteru

Jednou z věcí, které na Twitteru miluji, je celá řada dostupných nástrojů třetích stran. Tyto nástroje mohou výrazně pomoci zvýšit produktivitu a odstranit mnoho ručních úkolů, které byste mohli dělat na Twitteru – což vám poskytne více času na interakci se svými následovníky a jejich přeměnu na potenciální zákazníky a prodej.

Moje oblíbené oblíbené nástroje Twitter:

K dispozici je mnoho nástrojů a chtěl jsem s vámi sdílet některé z těch, které používám nejčastěji. To mi velmi pomohlo vybudovat si vlastní následovníky a pomohlo mi zvýšit můj vliv mnohem rychleji as menším úsilím.

Twitter Tool # 1: ManageFlitter

ManageFlitter je můj oblíbený nástroj, protože:

 1. Pomáhá určit, kdo jsou nejlepší lidé, kteří se mají řídit
 2. Za malý poplatek můžete automatizovat následující proces Twitteru

ManageFlitter je poměrně snadný nástroj k použití. Má spoustu funkcí, ale ten, který se mi nejvíce líbí a který používám nejčastěji, je režim napájení. To má vyhledávací zařízení, které vám umožní identifikovat lidi, které chcete sledovat na základě několika kritérií. Na obrázku níže vidíte několik z těchto kritérií:

Režim napájení ManageFilter

Co je na tom skvělé, je to, že si můžete vybrat lidi na základě jejich profilu – kdo sledují nebo co tweetují – což jsou cenné možnosti.

Ale pro mě je to nástroj, který odděluje schopnost identifikovat lidi, kteří jsou také aktivní na Twitteru. Tím se zvyšuje šance, že vás budou následovat a sdílet váš obsah se svými následovníky.

Jakmile je seznam vrácen, můžete procházet a ručně sledovat lidi.

Sledování 700 lidí trvá asi 2–4 minuty.

Nebo pokud chcete, můžete vybrat lidi. Zde je 3 299 lidí, kteří splnili kritéria vyhledávání a automaticky je zpracují později.

Seznam lidí v ManageFilteru, které mám následovat.

Stačí vybrat Vše, klikněte na možnost Sledovat později a postupujte podle pokynů. Chcete-li automaticky sledovat 10 000 lidí, stojí to 40 $. To vám může ušetřit spoustu úsilí a také to zajistí, že následující se bude dělat každý den.

RYCHLÝ TIP: Omezil bych automatický limit sledování na 700 za den, abych zůstal v mezích Twitteru.

Twitter Tool # 2: Klear

Klear, který byl dříve Twtrland, je skvělý nástroj pro identifikaci ovlivňovačů ve vašem výklenku, pokud je již neznáte. Přihlaste se do nástroje pomocí účtu Twitter. Poté zadejte téma do vyhledávacích kritérií, které vás zajímají, a zobrazí seznam 10 hlavních vlivných osob. Nyní můžete vidět, kdo jsou nejlepší vlivní, a můžete zacílit na své následovníky, aby vás následovali.

Pokud využijete placenou možnost (což je 10 $ měsíčně), můžete také vidět nejoblíbenější obsah zveřejněný uživateli Influencers. Nyní máte možnost kurátorovat jejich obsah, pokud je obecný a relevantní pro váš výklenek. Nebo vám může poskytnout představy o tom, jaký obsah byste mohli vytvořit a který by byl populární.

Twitter Tool # 3: Tweet Jukebox

Když jsem poprvé začal používat Twitter, všechny tweeting byly provedeny z Hootsuite (což je skvělý nástroj, přestože jej musíte znovu načíst).

Když jsem však našel Tweet Jukebox, toto se stalo mým nástrojem tweeting ze dvou klíčových důvodů:

 • Nemusíte jej doplňovat obsahem. Tweet Jukebox pouze neustále prochází obsah a když se dostane do konce, začne znovu.
 • Je dodáván s některým připraveným načteným obsahem, který si můžete stáhnout pouze do svého vlastního Jukeboxu a okamžitě spustit tweeting.

Stačí vybrat možnost Knihovna Jukeboxu. K dispozici je 20 stránek hotových jukeboxů obsahujících tweety pokrývající mnoho různých témat. Jednou z věcí, které jsem našel na Twitteru, je to, že lidé milují citace – a jak vidíte, existuje jumbo Jukebox s 500 citacemi. To vám dává velký obsah. Mohli byste tweetovat 10 nabídek denně po dobu 50 dní a poté se nástroj znovu spustí, recyklace nabídek.

Můžete si také vytvořit vlastní jukeboxy svého obsahu nahráním obrázků nebo zadáním textu a odkazů, které můžete naplánovat na spuštění.

Můžete jej nechat běžet po pevně stanovenou dobu (což je skvělé, pokud se jedná o speciální nabídky nebo pozvánky na webináře) nebo je můžete nechat běžet neomezeně dlouho (pokud obsah není časově omezen).

Mám jeden jukebox, který má 900 článků o vedení, nastavený tak, aby neustále tweetoval. To vysílá jeden tweet za hodinu, což pomáhá řídit provoz na mých webových stránkách. A protože neustále přidávám nové sledovatele, je to také skvělý způsob, jak je představit mému staršímu obsahu.

Tweet Jukebox můžete použít ve volném režimu, který vám umožní mít dva jukeboxy. Používám placenou verzi, což je 10 $ měsíčně. To mi nejen umožňuje mít více jukeboxů, ale také mi umožňuje používat je pro pět různých účtů.

RYCHLÝ TIP: Čím více budete tweetovat, tím více zobrazení získáte. Použijte Tweet Jukebox k tweetování alespoň jednou za hodinu každý den.

Twitter Tool # 4: Periscope

Periskop je aplikace pro živé vysílání Twitter. Umožňuje streamovat živé video, do kterého se lidé mohou přihlásit a sledovat. Periscope je aplikace pro chytré telefony, kterou musíte stáhnout a používat z telefonu.

Používání je velmi snadné a přímé a kvalita videa je velmi dobrá.

Co se mi na Periscope líbí, je to, že odešle tweet všem vašim sledujícím, aby jim dal vědět, že streamujete naživo. Rovněž vám umožňuje kopírovat kopii nahrávky všem svým následovníkům a zvyšuje tak pravděpodobnost, že bude přehrána.

Periscope je jednoduchý a snadný způsob vytváření videoobsahu. Je to také skvělý způsob, jak informovat své sledující o jakémkoli demu produktu nebo prohlídce produktu, které vaše firma má. Například, Realitních kanceláří by mohla dát živou prohlídku nové nemovitosti.

RYCHLÝ TIP: Abychom vám pomohli vytvořit následující, doporučujeme vám vybrat si pro videa pravidelný čas – řekněte každé pondělí 10:00. Oznámte to dva nebo tři dny předtím a pak se držte té doby. Perzistence a konzistence jsou to, co pomáhá budovat následující.

Twitter Tool # 5: RiteTag

Hash značení tweetu je velmi důležité. Pomáhá s organickým růstem vašich následovníků, protože lidé mají tendenci prohlížet hashtagy. RiteTag je skvělý nástroj, který miluji a který vám pomůže najít správné hashtagy pro vaše tweety.

Ve bezplatné verzi se přihlaste pomocí svého účtu Twitter a na panelu nástrojů a zadejte hashtag, o kterém uvažujete.

Zde jsem použil #leader a poté vypíše, jak populární je hashtag. Také vám poskytne statistiky všech hashtagů, které obsahují toto slovo. Statistiky zahrnují počet tweetů, retweek a zobrazení za hodinu, které jsou spojeny s hashtagem, a také to, jaké procento tweetů obsahovalo obrázky, odkazy a zmínky. To vše jsou skvělé informace a mohou vám pomoci určit, co byste měli zahrnout.

Objevte nové nápady na hashtag od společnosti RiteTag

RYCHLÝ TIP: Pomocí částečného vyhledávání zjistíte, které z nich jsou nejlepší značky hashtag. Například použití vůdce namísto vedení lidí.

Jsou také barevně označeny. Jakékoli zelené kódování jsou ty, které je třeba zvážit. Pokud je červená, znamená to, že je příliš mnoho tweetů a pravděpodobnost, že bude váš vidět, je nízká.

Tady vidíte, že # Vedení by bylo lepší volbou než # Vedoucí, protože má potenciálně 27,5 m zobrazení, oproti 120 000 pro vedoucího. Také existuje pouze 342 tweetů, takže to není nadužíváno.

Další skvělou funkcí tohoto nástroje jsou informace o připojení. Pokud nevidíte hashtag, který vypadá, že bude plodný, můžete kliknout na připojení, která zobrazí související hashtagy.

RiteTag vám může ukázat přidružené hashtagy

RYCHLÝ TIP: Pokud máte prostor, použijte 2 nebo více populárních hashtagů ke zvýšení organického růstu.

Twitter Tool # 6: Buffer

Pufr byl jedním z prvních nástrojů, které jsem použil k automatizaci svých příspěvků. Je to velmi jednoduché a snadné použití. To vám umožní fronty příspěvky a pak je naplánovat tak, aby mohly být tweetovány v nejoptimálnějších časech dne.

Existují různé možnosti stanovení cen. S bezplatnou verzí můžete propojit jeden účet a naplánovat až 10 příspěvků denně. Kromě Twitteru můžete také zveřejňovat příspěvky na Facebooku, LinkedIn, Google+ a Instagramu. K dispozici jsou také různé placené balíčky pro profesionálnější možnosti.

Chcete-li se zaregistrovat do vyrovnávací paměti, přihlaste se pomocí účtu Twitter nebo Facebook. Poté vytvořte příspěvky na kartě Vytvořit obsah a jakmile přidáte veškerý svůj obsah, můžete přejít na kartu Plánování.

Zde můžete přidat různé denní doby, které chcete, aby byl váš obsah zveřejněn. K dispozici je optimální nastavení a vyrovnávací paměť analyzuje váš účet, aby vám řekla, které časy je nejlepší tweetovat na základě aktivity vašeho následovníka. Je to skvělý způsob, jak zvýšit interakci s vašimi tweety.

Nalezení optimálních časů Tweetu pomocí vyrovnávací paměti

Jak můžete vidět z výše uvedeného grafu, nejlepší časy pro tweet by byly mezi 17:00 – 11:00 EST.

Twitter Tool # 7: HootSuite

Hootsuite je největší platformou pro správu sociálních médií na webu. V rámci bezplatné verze můžete přidat tři účty sociálních médií bez omezení přidávání obsahu a plánování.

Jednou z funkcí, které se mi líbí u Hootsuite, je doporučená možnost obsahu. Tato možnost identifikuje obsah, který je pro vás a vaše následující relevantní, a dokonce navrhne nejlepší časy pro jeho zveřejnění.

Existuje několik prémiových balíčků a ten, který používám, je měsíční plán 9,99 $. To mi umožňuje přidat až 10 sociálních profilů s neomezeným doporučeným obsahem a automatickým plánováním.

Hootsuite je hlavní nástroj, který používám pro všechny své účty sociálních médií (více než jen Twitter). Umožňuje křížové účtování mezi účty a odstraňuje mnoho manuálního úsilí z účtování.

Jednou nevýhodou je, že musíte neustále načítat obsah. Nemůžete ji pouze nastavit tak, aby se opakovala, a proto je navrhovaná možnost obsahu tak velkou pomocí.

Twitter Tool # 8: TweetChat

Jakmile si vytvoříte následující a pravidelně se tweeting pravidelně, budete se muset podívat na rostoucí zapojení. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je vést skupinovou diskusi se svými stoupenci kolem daného tématu. Často se nazývají Twitter party nebo tweetové rozhovory a mohou být velmi užitečné pro lepší seznámení s vašimi následujícími.

Jednou z výzev u tweetů je, že může být obtížné sledovat zprávy, protože naše kanály mohou být příliš zaneprázdněny a zprávy mohou zmeškat. Je také těžké moderovat konverzaci, zejména blokování agresivních nebo nevhodných přispěvatelů.

To je kde TweetChat pomáhá ven. TweetChat je bezplatný nástroj, který organizuje a spravuje chaty Twitter. TweetChat má velmi jednoduché a snadno použitelné rozhraní, ve kterém jednoduše zadáte hashtag, který se používá pro chat, a shromažďuje všechny tweety a prezentuje je v jediném seznamu..

Umožňuje také zvýraznit nebo zablokovat jakýkoli obsah, což usnadňuje moderování.

RYCHLÝ TIP: Při pořádání chatů na Twitteru je nejlepší držet se pravidelného časového intervalu a předem o tom informovat a propagovat. To pomůže vybudovat stabilní sledování.

Twitter Tool # 9: TweetReach

Pokud chcete vědět, jak dobře funguje váš účet Twitter, TweetReach je užitečný nástroj. Umožní vám spouštět přehledy, které vám ukáží, jak si vedou všechny vaše tweety, pokud jde o dosah, retweety atd. Rovněž vám ukáže, které účty přinášejí vašemu účtu nejcennější hodnotu..

Můžete také použít TweetReach k přezkoumání soutěže a zjistit, jak se daří, nebo ji použít k výzkumu hashtagů nebo značek..

TweetReach je vytvořen pro profesionální marketing a PR použití. Nejlepší značky spoléhají na TweetReach, aby změřily jejich dopad a učinily strategické kroky.

Závěr

Existuje tolik skvělých nástrojů, které vám pomohou spravovat váš twitterový účet a automatizovat některé z více světských procesů. Výše uvedené jsou mé nejoblíbenější oblíbené položky a pomohly mi ušetřit nespočet hodin drahocenného času. Jaké jsou vaše oblíbené? Řekněte mi v komentářích níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map