7 tipů pro růst vaší obchodní stránky na Facebooku

Naučte se, jak spravovat & rozšířte svou obchodní stránku na Facebooku o těchto 7 užitečných tipů, které vám zaručí, že získáte více sledujících & rád!


Tipy pro růst vaší firemní stránky na Facebooku

Pokud jste vlastníkem firmy nebo jen naživu, pravděpodobně jste slyšeli dobře míněné rady o tom, jak byste měli pomocí Facebooku hledat zákazníky. Vážně, můžete vidět, že komerční ještě jednou, ve kterém nadšení lidé říkají s vážnými výrazy o společnosti, která vám vybuduje “Facebook účet ZDARMA”, takže lidé mohou říci: “Našli jsme vás na Facebooku!”

První věci První – Nic není zdarma! Pokud si své služby neudržíte, odejdou se svou stránkou Facebook a získají všechny sledující. Páni … to je výhodná dohoda? Máte skutečné vlastnictví, nic by nemělo být tématem drobného tisku.

Možná jste si vzali několik z těchto tříd sociálních médií, které mapují strategii pro dosažení výsledků v grafice, která vypadá jako obrácený fotbalový diagram pro váš oblíbený vysokoškolský tým.

Podívej, není to tak komplikované. Pravda je, že vaši firmu najdete na Facebooku a můžete získat zákazníky, pokud jste ochotni dát čas a techniku, aby se to stalo. Tady je mé 7 úžasných tipů, které jsem našel, která změní vaši stránku na Facebooku na zlatý důl provozu:

Tip 1: Pravidla pro obsah

Všichni společně – kolektivní sténání! Ano, vytváření obsahu je bolest. Pravda je, že většina lidí se zaměřuje na rozdávání více namísto lepšího obsahu. Realita je taková, že vaše publikum bude následovat vaše vedení, pokud jde o obsah. Vytvoření silného obsahu podle plánu pomáhá čtenářům předvídat a účastnit se.

Zde je jeden přístup – Vyjměte měsíční kalendář a podívejte se o tři měsíce dopředu. Zeptejte se sami sebe – Co se děje za tři měsíce a jak to zapadá do vašeho prodejního cyklu? Svátky a dodržení jsou součástí vašeho obsahu, takže začněte v určitých dnech psát následující typy obsahu (podle vaší firmy): blog, prodej / promo, video, citace / fakta / statistiky a komunitní zprávy, pokud jste místní. Když uvidíte, jak se váš kalendář obsahu vyvíjí, budete mít lhůty pro každý z těchto typů obsahu. Nyní přiřaďte každému z těchto typů obsahu téma. Kalendář obsahu může být stejně obecný nebo konkrétní, jak chcete.

Tip na Facebooku: Vytvořte kalendář obsahu pro publikování

ODNÉST: Vytváření obsahu není těžká část. Máte kontrolu nad tím, co z vaší stránky vyplyne. Navrhování harmonogramu vás udrží na stopě a pomůže spravovat tvorbu obsahu.

Tip 2: Čas je všechno & VÍCE.

Je nemožné zdůraznit důležitost nalezení správného času a data pro váš obsah. Můžete vytvořit nejlepší obsah na planetě. Pokud je vaše publikum špatné nebo je vaše načasování vypnuté, nikdo to neuvidí ani se nestará. Například video o vašem vánočním prodeji na Halloween je zcela vypnuto – pokud mu nedáte roztomilé roztočení a nenazvete ho strašidelným dobrým vánočním prodejem! 99% času, musíte se zaměřit na očekávání publika kolem událostí a témat, které jsou nejnaléhavější, takže je snazší zapojit, než přesměrovat. Zde vám kalendář obsahu pomůže posoudit reakce na různé časy, data a materiály publika. Vaše postřehy z vaší Facebookové stránky vám řeknou, kdy je většina vašich publika na Facebooku – použijte to jako vodítko – a sledujte, jak dobře se váš obsah během této doby daří. Možná zjistíte, že blogy fungují lépe v určitý čas nebo den. Pokud ano, upravte kalendář a začněte optimalizovat. Obsah by měl být o chytání vašeho kupujícího * opakovaně * v okamžiku, kdy chtějí koupit.

Nejlepší a nejhorší časy pro zveřejnění na Facebooku

ODNÉST: Důsledné zveřejňování je důležité, ale musíte najít sladké místo, kde se vaše stránka na Facebooku setkává s vašimi zákazníky každý den s užitečným obsahem pro publikum.

Tip 3: Zapojte zákazníka.

Všichni víme, že jeden člověk, který NIC NENÍ, ale mluví o sobě. Buďte upřímní – jste v sociálních médiích tou osobou? Sociální média jsou seznamovací vztah, ve kterém dáte najevo své zákazníky. Pokud stále mluvíte o svých blogech, vašich promo a svých videích, pak jste na VÁS! Zlatým pravidlem podnikání je zákazník jako první. To platí i pro vaše sociální média. Zapojte své zákazníky s něčím, o čem by chtěli mluvit – PŘIPOMÍNKY! Vytvořte průzkum a zeptejte se zákazníků na to, co se jim líbí / nelíbí. Vytvořte grafiku, která ukazuje několik výběrů, s A / B / C jasně označeným příspěvkem s dotazem, který se jim líbí nejlépe. Zvýrazněte šumivý posudek nebo uspořádejte soutěž, ve které by lidé měli přispět. To jsou všechny způsoby, jak přimět lidi, aby viděli, jak používají vaše produkty nebo služby. Pokud v příkladu níže zjistíte, že vaši zákazníci pijí sodu (váš produkt) s pizzou, možná budete chtít zahájit partnerství s pizza společností a použít pizzu ve svých reklamách.

Tip na Facebooku - zapojte se se svými fanoušky

Bonus – tyto techniky vám poskytují další výhodu získání marketingového vhledu. Pokud zjistíte více zákazníků, jako je modrá košile místo červené košile – co je nejlepší na prodej? Modré tričko! Pokud z průzkumu vyplyne, že zákazník nenávidí čekání na telefonu a raději si bude povídat se zástupcem, můžete zvážit přidání funkce chatu na svůj web. Pokud zjistíte, že mnoho vašich zákazníků tweetuje několikrát denně, pak byste mohli zvážit třídu, která učí taktiku Twitteru.

Dotazujte své facebookové fanoušky

ODNÉST: Lidé rádi sdílejí informace o sobě. To je základ růstu sociálních médií. Zeptejte se jich a hledejte vzory v odpovědích na věci, které by mohly vašemu marketingu pomoci.

Tip 4: Vytvořte film.

Ano, mluvím o videu a krátké animaci. Než začneme znovu kolektivně zasténat – získejte kreativní a zábavnou zábavu! Sociální média znamenají, že máte veškerý prostor kroutit na světě, abyste zachytili své klienty. Používání podobných produktů Ripl jednoduchá nabídka nebo prodej, přidání hudby, odkazů a obrázků dává vašemu marketingu pohyb. Pro člověka je instinktivní podívat se na to, co se pohybuje. Vytváření těchto animovaných kusů je snadné a lidé se musí dívat, aby se rozhodli, zda to chtějí – WIN / WIN!

Samozřejmostí jsou obvyklé videonahrávky, jako jsou posudky klientů, náhledy produktů a sdílení informací. To by mělo být základem jakékoli kampaně s videoreklamou. Zmínil jsem se, že by tato videa měla být uvedena také ve vašem e-mailu? Proč? No … tady je proč ….

Tip na Facebooku - natočte film

ODNÉST: Používání videa a krátkých animovaných marketingových kusů může změnit váš nudný starý marketing „každý dělá to“ na dynamický pohybující se vlak, který shromažďuje oblíbené a sdílené položky. TIP – nezapomeňte přidat své logo a odkazy, na které lze kliknout!

Tip 5: Převod fanoušků na kupce.

Většina lidí myslí na fanoušky Facebooku jako na sbírku potenciálních kupujících, aniž by jim dala důvod se přestěhovat do nákupního cyklu. Příspěvky by měly mít vždy (VŽDY!) CTA nebo výzvu k akci. To není prom. Nesnažíte se přimět lidi, aby vás měli rádi, aniž byste se ptali. Příspěvky s jasnou výzvou k akci dostávají nejvíce, dobře…. akce, protože řeknete lidem, co chcete, aby dělali. Pokud chcete, aby kupující během nákupu přinesli kupón nebo použili promo kód, poskytněte na Facebooku pouze promo akce, které jim řeknou, aby tak učinily. Pokud máte v obchodě podepsat, že „naši fanoušci Facebooku dostávají 10% za každý nákup,“ připravte se na registraci v registru, abyste fanouškovali svou stránku na Facebooku, protože jste motivovali své zákazníky k jednání.

Tip na Facebook - použijte kupóny

Funguje to také online? Ano, stejně jako ve výše uvedeném příkladu, přidejte do nákupního košíku nebo domovské stránky krok, který říká: „Chcete dnes při nákupu ušetřit 5%? Připojte se k našemu Facebooku. “ Tímto způsobem říkáte svým zákazníkům, že zůstat v kontaktu prostřednictvím sociálních médií je pro vás důležité.

ODNÉST: Zákazníkům dávejte jasné pokyny, jak interagovat v procesu nákupu a výhodách, které z toho plynou, s každým příspěvkem. Řeknutím zákazníkovi, jak koupit nebo dát jim důvod k nákupu, stavíte v výhodu, kterou mohou získat pouze prostřednictvím vašich sociálních médií.

Tip 6: Prosperující taktika.

Většina lidí příspěvek pro lidi. Žádné velké překvapení, že? Lidé čtou vaše příspěvky! Kontrola reality – lidé čtou vaše příspěvky, pokud je vyhledávače a algoritmy Facebook spojí s vašimi příspěvky. Máte-li místní firmu, rád bych vytvořil článek s tipy pro Facebook, kdybych vám neřekl vzorec pro perfektní příspěvek: značkování, geoznačkování a hašování. Možná jste si všimli, že svět Facebooku (a sociálních médií obecně) se točí kolem značkování. Vzhledem k tomu, že váš příspěvek již obsahuje obrázek / video s odkazem a výzvou k akci (CTA), skutečným spojením příspěvku je vytvoření dobrého hašování důležitých klíčových slov a geografické značení ke sdílení vaší polohy (město, stát , nebo podnikání). Značení hashováním klíčových slov (#) vám dává možnost vyhledávání po vyhledávání těmi, kteří hledají váš produkt / službu podle toho, co poskytujete. Silné geografické značení (@) pomáhá místním lidem najít vaše produkty / služby v okolí jejich umístění. Tato kombinace vytváří provoz do vašich dveří a do obchodu. Stejně jako v příkladu Oreo níže je dobrý obsah, který informuje, smíchán s hašovacím značením a CTA zvyšuje prodej cookies.

Tipy na Facebooku - používejte prosperující taktiku

ODNÉST: Kombinace dobrých technik zveřejňování na sociálních médiích se silným obsahem zvyšuje provoz podniků a webových stránek.

Tip 7: Virtuální nemovitost na prodej.

Ať už jste zaměřeni na místní nebo národní úrovni, vaše nemovitost na sociálních médiích je neomezená a zdarma! Hledání dobrých partnerů, kteří doplňují vaši obchodní nabídku, se může zdvojnásobit > ztrojnásobit > čtyřnásobné oči na obrazovce. Propagace jiné společnosti s nabídkami nebo speciálními nabídkami, které jsou k dispozici pouze z důvodu vašeho partnerství, může vaše sledování rychlejší než kterákoli jiná metoda. Stejně jako bezplatná reklama, sdílení společenských akcí a obchodních partnerů vám dává kredit a viditelnost, což povede k vysokému provozu vaší firmy a vašeho webu..

Nezapomeňte, že můžete sdílet prostor se svými fanoušky. V níže uvedeném příkladu Man of Steel jsou lidé povzbuzováni k tomu, aby se podělili o své příběhy o tom, jak je na stránce uveden jako Superman..

Tipy na Facebooku - použijte virtuální realitu

ODNÉST: Získávání partnerství může katapultovat vaši stránku na Facebooku pomocí jiných podniků a jejich fanouškovské základny. Nezapomeňte se podělit o svůj prostor (a požádat o něj na oplátku).

Samozřejmě existuje téměř povinná připomínka o propojení teček v sociálních médiích. Pokud máte web, vizitku, brožury, letáky, e-maily nebo automatické odpovědi, musíte mít na Facebooku viditelně viditelnou stránku s pozvánkou..

Závěr

Zdá se, že Facebook je plný politických příspěvků, sponzorovaných reklam a dalších rozptýlení. Je jen na vás, abyste dosáhli minulosti slepoty na sociálních médiích a aktivovali tak přání a přání zákazníka. Když zapojíte své zákazníky do nákupního cyklu, napojíte se na zlatý důl Facebooku, který existuje pro každou firmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me