6 Užitečné Facebookové nástroje pro váš marketing sociálních médií

Objevte mé 6 nejlepších oblíbených digitálních marketingových nástrojů pro Facebook a jak je lze použít ke zlepšení marketingového zážitku na Facebooku.


Užitečné nástroje Facebooku pro marketing sociálních médií

Soutěž. To je klíčové slovo dnešní marketingové éry a to je to, do čeho se všichni zapojují. Kanály sociálních médií, jako je Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, jsou prostě prostředím. Jsou to společné důvody, kde se setkávají spotřebitelé a poskytovatelé (podniky), místo, kde poptávka uspokojuje nabídku.

Každý seriózní národní nebo mezinárodní podnik nyní využívá přinejmenším síť sociálních médií, protože skutečně, bez marketingu sociálních médií, bude v současné době pravděpodobně společnost považována za podezřelou.

Facebook je určitě obří ryba v moři sociálních kanálů. Na webu existuje v současné době nespočet platforem sociálních médií – každá z nich se snaží dosáhnout konkrétních cílů, ale žádný z nich nelze srovnávat se sociálním místem, které revolucionizovalo trendy online a online tržiště..

Jak můžete vyniknout v marketingu na Facebooku?

Zlepšení marketingového výkonu Facebooku závisí na více faktorech, než si pravděpodobně představujete. Naštěstí právě teď najdete spoustu „nápovědy“, pokud byste ji chtěli vyhledat.

Pomoc, o které mluvím, je ve formě digitálních nástrojů, které zlepšují vaše marketingové prostředí na Facebooku. Považujte tyto nástroje za užitečné přátele nebo za základní zdroje, které umožňují lepší správu a rozšiřování kampaní.

Výhody nástrojů digitálního marketingu pro propagaci na Facebooku

Proč nejúspěšnější obchodníci, malé a střední společnosti a firemní agentury používají nástroje marketingu sociálních médií? Protože mají velmi konkrétní konečný cíl, a to je zlepšení kvality vaší marketingové kampaně, a proto vám a vašemu týmu pomohou dosáhnout lepších výsledků.

Každý nástroj řeší konkrétní problém. Pokud jde o marketing na Facebooku, existuje mnoho „problémů“ a výzev.

Klikněte na Tweet

Zde jsou některé z výhod integrace digitálních nástrojů do vašich marketingových strategií na Facebooku:

 • Pomáhají udržovat a zlepšovat povědomí a pověst vaší značky.
 • Pomáhají spravovat vaše reklamní kampaně na Facebooku (nabízejí vylepšená řešení, nápady a funkce šetřící čas)
 • Pomáhají při řízení a zlepšování vztahů se zákazníky.
 • Pomáhají při sledování událostí, zapojení a vedení – to vede ke zlepšení sociální odpovědnosti.
 • Zlepšují vaše porozumění cílové skupině tím, že díky jejich účinnému sledování nabízejí neuvěřitelně užitečné informace.

To jsou jen některé z výhod, které přicházejí s nástroji sociálních médií používanými pro marketing na Facebooku, ale stále najdete více.

Top 6 digitálních nástrojů pro Facebookový marketing

Pokud jste přesvědčeni a jste připraveni jednat, usnadňujeme vám to tím, že vám nabídneme 6 komplexních recenzí nejlepších marketingových nástrojů Facebooku. Udělejte si čas na testování každého a zjistěte, zda stojí za to investovat a udržet si z dlouhodobého hlediska. Začněme.

1. AdEspresso

Screenshot AdEspresso

AdEspresso je nástroj určený ke zlepšení vašich placených reklamních kampaní na Facebooku, Instagramu a Google. Konkrétně jde o jeden z nejúčinnějších programů, který vám pomůže vytvářet, spravovat a analyzovat reklamní kampaně na Facebooku. Je to také účinná možnost spolupráce se svými zákazníky a klienty prostřednictvím Facebooku a neuvěřitelná platforma, která nabízí vzdělávání v oblasti Facebookové reklamy.

Jeho použitím se můžete naučit vytvářet, spouštět a optimalizovat Facebook reklamy od nuly, i když jste to ještě neudělali..

Tento nástroj nabízí různorodá řešení pro více potenciálních klientů. Agentury, podniky elektronického obchodování, malé a střední firmy a jednotliví inzerenti mohou z výhod tohoto nástroje těžit, protože spravedlivou cenu platí pouze za nezbytné služby.

AdEspresso má funkci „Akademie“, která se skládá z desítek užitečných marketingových příruček na Facebooku, které mohou nováčky skutečně proměnit v odborníky. Nabízejí průvodce pro vytváření, optimalizaci a sledování reklam na Facebooku, nabízejí inzertní výuku Google Adwords, Instagram marketingový tutoriál a mnoho dalšího.

Diverzifikují své vzdělávací materiály v příručkách, elektronických knihách, webinářích a článcích v blogu. Každá informace je zdarma.

A konečně, AdEspresso nabízí 14denní zkušební verzi pro všechny funkce (včetně jedné pro weby elektronického obchodování a firemní agentury). Proto se můžete přesvědčit o užitečnosti tohoto nástroje, aniž byste nejprve investovali peníze, bez ohledu na velikost a účel vaší firmy.

2. Hootsuite

Snímek obrazovky Hootsuite

Hootsuite je mezi nejlepšími marketingovými nástroji v oblasti sociálních médií, které mohou zjednodušit a zároveň zintenzívnit vaše řízení marketingu na Facebooku. Hootsuite je tak populární, protože nabízí téměř jakékoli řešení pro nabídnutí neuvěřitelně užitečných řešení pro správu každému prodejci sociálních médií, malým podnikům nebo agenturám, kteří hledají jeho služby..

Než uvedu podrobnosti o funkcích tohoto nástroje, je třeba poznamenat, že Hootsuite je jednou z nejlépe důvěryhodných společností mezi hráči Fortune 1000. Funkce nástrojů jsou široce přijímány podniky s miliony dolaru, jako jsou VISA, Monster, Airbnb a mnoho dalších. Co nám to říká? Pokud tomu důvěřují nejúspěšnější značky, musí se stát za to zvážit nás všechny!

Hootsuite přichází s mnoha funkcemi, které mohou sloužit téměř všem potřebám obchodníka:

Tento nástroj umožňuje spravovat více sociálních sítí na jednom místě. Jakmile se zaregistrujete a přihlásíte, budete vítáni jednoduchým a elegantním řídicím panelem, který vám umožní propojit vaše účty Facebook, Pinterest, Twitter, Instagram, YouTube, Google+ a WordPress. Jakmile je spojíte, jejich správa se stane hračkou.

Hootsuite vám to umožní

 • Vytvořit nový obsah,
 • Plánování příspěvků v kalendáři
 • Odpovězte na zmínky o vaší značce
 • Objevte kvalitní obsah, který lze spravovat
 • Objevte a sledujte nejžhavější témata na sociálních kanálech

Tento úžasný nástroj sociálního marketingu vám v podstatě umožňuje dělat cokoli, co děláte na svém běžném sociálním kanálu, z jediného místa a přináší desítky užitečných funkcí a výhod, které zlepší kvalitu vašich kampaní..

Pokud jde o Facebook, Hootsuite vám umožňuje snadno nahrávat (nebo rozvrhovat) vizuální obsah, jako jsou videa na Facebooku, živá videa na Facebooku, obrázky, grafika atd. Využitím vizuálního obsahu pravděpodobně zlepšíte zapojení vaší stránky.

Pokud vlastníte tým profesionálů, kteří vám pomohou s marketingovými povinnostmi v oblasti sociálních médií i s nimi korekturní služby, můžete připojit více stránek Facebooku (a dalších stránek sociálních sítí) na jednom místě. To pomáhá každé společnosti udržovat své citlivé informace v bezpečí a připravené pro každého, kdo je potřebuje.

3. Sprout Social

Snímek obrazovky SproutSocial

SproutSocial je dalším účinným marketingovým nástrojem v oblasti sociálních médií, který slibuje urychlit proces, pomoci vám automatizovat vaše povinnosti a nabídnout komplexní analýzu vašich stránek na Facebooku (nejen). Stejně jako Hootsuite, Sprout Social integruje více sociálních mediálních sítí na jedno místo a nabízí vám snadno použitelné rozhraní, které slibuje skvělé funkce.

Za prvé, můžeme vidět, že společnost nabízí více řešení pro různé typy podniků. Existují tři velké plány (Enterprise, Agency, Small Business) a čtyři definované potřeby (sociální management, sociální marketing, péče o zákazníky, advokace zaměstnanců).

Jak si můžete všimnout, můžete také upřednostnit své sociální kampaně na jedné sociální síti, protože se tento nástroj integruje s Twitterem, Facebookem, Instagramem, LinkedInem a Google+.

Platforma Sprout je navržena tak, aby sloužila čtyřem základním potřebám sociálního marketingu:

 • Analytics (pěkně navržená a velmi užitečná možnost analýzy)
 • Interakce (má perfektní funkce, které vám pomohou sledovat zapojení vaší stránky)
 • Publikování (jednoduché rozvrhování příspěvků & správa reklamních kampaní)
 • Poslech (objevte trendy & použít je ve svých kampaních)

Jedinou nevýhodou je, že cena je velmi kořenitá:

 • Prémiový plán (nejmenší) má cenu 99 $ / měsíc
 • Firemní plán (doporučený) je stanoven na 149 $ / měsíc
 • Podnikový plán (pro velké podniky) je stanoven na 249 $ / měsíc

Než se však rozhodnete, můžete si užít jejich 30denní bezplatnou zkušební verzi a přesvědčit se sami, jak platforma vyhovuje vašim marketingovým aktivitám na Facebooku..

4. Likeanalyzer

Likeanalyzer je speciální nástroj, který se zabývá pouze stránkami Facebooku. Pomocí tohoto nástroje můžete sledovat a analyzovat specifika každé stránky na Facebooku, včetně vaší. Funguje jako „poradce“, který slibuje poskytnout skvělé návrhy, které mají optimalizovat a zvyšovat výkon každé existující stránky Facebooku..

Pomocí Likeanalyzeru můžete provést kontrolu stavu své stránky na Facebooku, takže získáte užitečné informace o PRO a CON na stránce.

Přehled obecných komentářů Likeanalyzer

Tento snímek obrazovky zobrazuje obecné komentáře přiřazené náhodně vybrané stránce. Existuje více „Kategorie“, které jsou zahrnuty, a každá z nich má skóre. Skóre je určeno speciálním skórovacím systémem určeným více faktory.

Příklad úvodní stránky Likeanalyzer

Například části úvodní stránky naznačují důvody, proč jsou prvky první stránky prospěšné nebo škodlivé.

Ostatní oddíly obsahují přehledy, které uzavírají hodnocení reakce vaší stránky, informace o stránce, načasování a typy příspěvků.

Zobrazuje užitečné metriky jako „Růst“, „Líbí se mi“, „Míra zapojení“ a „Lidé mluví o tomto“ (PTA). Když vaše statistiky vypadají dobře, můžete si všimnout zelené značky vedle nich. Když jsou chudí, dostanete červenou značku a několik doprovodných návrhů, jak stránku vylepšit.

Jak můžete tento nástroj využít nejefektivnějším způsobem?

Nejprve zkontrolujte svou stránku a postupujte podle návrhů na zlepšení, které můžete obdržet. Za druhé, měli byste ji použít pro účely analýzy konkurence. Můžete snadno (a volně) identifikovat stránky vašich konkurentů na Facebooku a pochopit, kde se pokazí. Můžete také identifikovat vzorce, díky nimž jsou vaši nejtěžší konkurenti úspěšní.

Používejte Likeanalyzer často a brzy zjistíte, co funguje a co ne, pokud jde o zlepšení výkonu jakékoli stránky na Facebooku. Užívejte si také výhody vědět, co můžete přidat / odebrat, abyste překonali své konkurenty a stali se ve vaší nika jedničkou na Facebooku..

5. Canva

Snímek obrazovky Canva

Kdo neví Canva? Pravděpodobně jste o tom slyšeli, ale nikdy jste se neobtěžovali hledat další. Canva je nezbytným nástrojem pro každého obchodníka na Facebooku nebo vlastníka firmy. Tento nástroj je univerzálním řešením pro shromažďování, vytváření nebo úpravu vizuálního obsahu na vašem webu i na stránce Facebooku.

Uživatelé sociálních médií v průběhu let projevili velký zájem o vizuální obsah. To je důvod, proč hlavní platformy jako Facebook, Instagram a YouTube začaly upřednostňovat živá videa, čímž zlepšují jejich viditelnost a funkce..

Canva je plná úžasných funkcí, které může každý obchodník na Facebooku nebo majitel firmy využít ke zlepšení kvality svého obsahu. Canva v zásadě nabízí tři kategorie velkých funkcí:

 • Typy dokumentů – zahrnuje všechny možné typy dokumentů – všechny je můžete vytvářet, upravovat a optimalizovat)
 • Úpravy fotografií – Popularita Canvy je vysoce ovlivněna jejich funkcemi Úpravy fotografií, které jsou pro každého člověka velmi užitečné, bez ohledu na jeho možnosti navrhování..
 • Grafy – Grafika je nová forma obsahu, která se v posledních několika letech skutečně ocení na sociálních kanálech.

Nejlepší na tom je, že většina rozvržení a funkcí Canvy může být s vaší stránkou Facebooku integrována s velkou lehkostí.

S Canva můžete navrhovat profesionální obaly na Facebooku, vytvářet nové příspěvky (text + obrázek) pro své publikum, navrhovat obálky a zobrazení aplikace na Facebooku a ještě mnohem více. Nabízejí ohromující filtry, díky nimž je úprava fotografií zábavná, umožňují vám měnit písma, pozadí, tvary a barvy obrázků a textů, a to vše prostřednictvím zjednodušeného procesu.

Pokud se nemůžete nebo nechcete zabývat designem svého obsahu, můžete se dostat k funkci tržiště společnosti Canva a zakoupit šablony, fotografie a ikony pro své pokusy o marketing sociálních médií. Jak vidíte na předchozím snímku obrazovky, existují desítky článků, které lze okamžitě zakoupit od jiných návrhářů.

6. Wishpond

Snímek obrazovky Wishpond

Wishpond je velmi užitečný nástroj marketingu sociálních médií, který je „vytvořen pro růst vašeho podnikání“. Wishpond je v podstatě marketingový nástroj, který se díky svým různorodým funkcím krásně integruje do vašich marketingových kampaní na Facebooku.

Wishpond byl původně navržen jako software pro sociální soutěže (stále je), přesto však rozšířil svou užitečnost tím, že umožnil obchodníkům:

 • Rozvíjejte krásné vstupní stránky
 • Vytvářejte online formuláře od nuly
 • Vytvářejte a organizujte marketingovou automatizaci
 • Vyvíjejte a udržujte e-mailové marketingové sekvence
 • Vytvářejte a držte databáze potenciálních zákazníků

To, co jsem nezmínil, je funkce č. 1, soutěže & Propagační aspekt jejich služeb. Wishpond vám nabízí profesionálně navržené šablony pro 9 různých typů kampaní na Facebooku. Zde je několik typů soutěží, které lze spustit na vaší stránce Facebook:

 • Sweepstakes
 • Soutěž o bonusový vstup (odměňte další příspěvky lidem, kteří sdílejí váš obsah nejvíce)
 • Foto soutěže (sbírat & odměnit obsah generovaný uživateli)
 • Hlasování soutěže (pomáhá při zapojení a oslovení řidiče)
 • Soutěže o doporučení (můžete pořádat soutěže, které lidem umožňují odkazovat své přátele na bonusy)
 • Soutěže o titulky (povzbuzujte své fanoušky, aby na fotografii umístili titulek pro případné odměny)
 • Video soutěže (povzbuzujte své sledující, aby s vámi sdíleli videoobsah)
 • Soutěže o kupony (klasické schéma kupónů, které vede k vyššímu zapojení a zvýšenému počtu zájemců)

Pokud jde o cenový plán, předpokládal bych, že základní plán (49 $) je spravedlivou cenou za všechny užitečné funkce, které nabízejí. Pokud vaše firma potřebuje pravidelně pořádat soutěže, doporučuji vám jít na doporučený plán „Vše, co potřebujete“, který vám umožní důsledně otestovat váš obsah, použít kód Javascript, mít neomezené uživatelské účty a většina Důležité je, že každý měsíc podporuje maximálně 2 500 potenciálních zákazníků.

Jídlo s sebou

Ať už jste vlastníkem malé firmy, generálním ředitelem společnosti nebo online obchodníkem, měli byste uznat užitečnost a skutečné výhody dnešních nástrojů digitálního marketingu. Každý nástroj řeší konkrétní problém. Pokud jde o marketing na Facebooku, existuje mnoho „problémů“ a výzev.

Kromě toho, investování vaší pozornosti a rozpočtu do automatizačních nástrojů Facebooku je opravdu velkolepým kompromisem. V zásadě investujete své peníze jednou (nebo každý měsíc / rok) a získáváte časové výhody po celé období. Čas, který ušetříte díky výhodám aplikací, určitě přinese lepší návratnost investic, protože budete potřebovat více času k dosažení různých cílů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map