6 tipů pro získání následovníků a Líbí se na Instagramu

Naučte se, jak používat Instagram jako profesionál s těmito 6 tipy, které zvýší zapojení uživatelů a získají více sledovatelů Instagramu & rád.


Tipy, jak získat více sledujících a lajků na Instagramu

Pro začátek předpokládám, že jste si již přečetli můj předchozí článek o Instagramu o tom, proč vaše firma Instagram potřebuje, a jste nyní připraveni a ochotni se dozvědět více o jeho používání. V tomto případě není cílem…, ale jak.

V tomto článku vám poskytnu několik tipů, které vám pomohou používat Instagram jako profesionál!

Většina lidí považuje Instagram za matoucí, protože funguje na vizuální platformě. Pamatujete si staré pořekadlo „obrázek má hodnotu 1000 slov“? To platí zejména pro Instagram, protože obrázek (nebo video) způsobí, že se lidé zastaví ve stopách a zapojí se. To se nazývá narušující marketing—Když je díky jejich marketingu zastaví to, co dělají, aby vypadali!

Zde je šest způsobů, jak můžete budovat své podnikání pomocí Instagramu:

Tip 1: Lesklý objektový syndrom – pomocí vizuální angažovanosti uživatele vyprávějte svůj příběh

Instagram pracuje na velmi základním principu, který by lidé raději viděli, než četli. Snímky mají asi tři sekundy, aby upoutaly pozornost diváka a narušily jeho postup na další snímek. Konečný cíl Instagramu je syndrom lesklých objektů nebo nutí diváky, aby reagovali na váš třpytivý obraz. Vaším úkolem je poskytnout tolik lesklých, hezkých obrázků, které uživatele přeruší, když se posouvají a rozbíjejí se do jejich mikro-momentu „Chci si koupit“ příběhem vašeho podnikání.

Zní to tvrdě?

Není to … protože následovníci se chtějí do vašeho příběhu zapojit. Myslete na to jako na film zachycený v záběrech individualizovaných rámečků. Kdekoli ve vašem filmu se může někdo připojit k vašemu příběhu a užít si jeden obrázek, ale vaším úkolem je zapojit diváka do série rámečků, které vyprávějí příběh.

ODNÉST: Na Instagramu ovládáte příběh své firmy, snímek po snímku. Zasnoubení nastane, když někdo „dostane“ váš příběh a přestane se dozvědět více.

Tip 2: Nesprávný čas, nesprávný den

Proč je ve světě posedlý časem, že nikdy neuvažujeme, že je správný čas a správný den zveřejňovat na všech sociálních médiích? Instagram má rozhodně RIGHT TIME / RIGHT DAY standard. Dvěma nejpozoruhodnějšími věcmi, které je třeba si uvědomit, jsou to, jaké časy / dny jsou vaše demografické údaje na Instagramu a kde se nachází váš provoz.

VĚDĚL JSI? Statistiky ukazují, že 80% americké populace je ve středním a východním časovém pásmu. Využijte tyto znalosti ve svůj prospěch!

Jak zdůraznil CoSchedule pokud jde o časy zveřejnění, existuje výrazná mrtvá zóna pro Instagram mezi 3–4 hod. se zvýšením videoobsahu kolem 21:00.

Co to znamená?

To znamená, že byste měli začít plánovat příspěvky v pondělí a ve čtvrtek v:

 • 8-9 hodin (na cestě do práce nebo do školy)
 • 17:00 (na cestě do práce!)
 • 21:00 (prostoje před spaním)

Časový rozvrh příspěvků instragramu

Všiml jste si toho v poslední větě, kterou jsem řekl? START s těmito časy?

Pokud máte několik týdnů účtování pod pásem, začněte přidávat mimo čas těsně před nebo po těchto časech. Začněte zkoušet jiný obsah v různých časech – třeba video místo obrázku!

Poté najděte svůj čas / den a obsah, který chcete poslat, a sledujte, na co lidé nejvíce reagují!

Nalezení vašich sladkých míst neznamená, že příspěvek zveřejňujete pouze v danou dobu / den. Každý den byste měli zveřejňovat zajímavý obsah, který posouvá váš příběh.

ODNÉST: Každý má ve své oblasti podnikání v zásadě stejný rozvrh. Vstávej > Jíst > Jděte do práce / školy > Jdi domů. Opláchněte a opakujte do víkendu. Klepnutím na tento vzorec skutečně vytvoříte svůj Instagram a porozumíte správnému času a datu, které chcete zveřejnit.

Tip 3: Hashtag a tag jako vy

Instagram je jednou z posledních hranic sociálních médií, která je stále prohledávatelná a propojitelná. Na rozdíl od jiných platforem sociálních médií Instagram neomezuje počet znaků. Máme veškerý prostor pro to, abychom řekli vše, co chceme říct. Často však dostáváme sesuvy hashtagů nebo značek, které pro uživatele znamenají absolutně nic a přerušují to, co chcete, aby udělali – KOUPIT!

Vyvážení těchto dvou cílů je zásadní pro úspěch. Naučte se používat značky / značky hashtag k vylepšení vašich popisů nebo v omezeném množství na konci. I když je důležité se dostat do vyhledávače Instagram, je stejně důležité používat správné hashtagy pro daný den (protože chcete vypadat důvtipně) smíchané se značkou, produktem, oblíbenými vyhledávacími termíny a značkami povídajícími o příběhu.

Instagram má svůj vlastní hashtag jazyk pro určité dny v týdnu. Hraní se značkami jako #tbt (vrácení čtvrtek), #instadaily, #phototheday vám pomůže mluvit s publikem.

S trochou humoru zaměřenou na člověka, který po dlouhém dni opustil práci, Absolutní Vodka odvedl fenomenální práci s humorem, aby zaujal zákazníky zajímavým receptem na koktejly, skvělým vizuálním a správným hashtagem značky / produktu, aby vyprávěl svůj příběh. Jediné, co chybí, je silná výzva k akci nebo odkaz na recept, který zvyšuje proklik.

Příklad hashtaggingu na Instagramu

Všimněte si, že v tomto příkladu jsou hashtagy #drinks, #absolutvodka, #cocktails atd. Nicméně bych měl také #martini! PROČ? Lidé pravděpodobně budou hledat také martini!

ODNÉST: Použití hashtagů by mělo přidat váš příběh o vaší značce a produktu a zapojit tak vyhledávače i sledovatele bez vytváření zvracení hashtagů po celém příspěvku!

Tip 4: Zapojte své stoupence

Přiznejme si to. Pokud sdílení užitečných informací se svými stoupenci není součástí marketingového plánu Instagramu, musí to být! Vždy byste měli zahrnout sdílení užitečných informací se svými zákazníky jako jeden z klíčových bodů vaší značky.

Proč?!

Snažíte se jim ukázat, že váš produkt nebo služba nějakým způsobem řeší tlak na ně, a tak je povzbuzujte, aby od vás nakupovali. Jedním z vynikajících příkladů, jak sdílet řešení problému pro své zákazníky, je tento příspěvek na Instagramu Nike:

Příklad instagramu zapojení vašich následovníků

Se správnými značkami pro jejich značku / produkt, Nike ukazuje ženám Ameriky, že mohou vyřešit své problémy se sportovními podprsenky. To ukazuje, že znají svůj podíl na trhu a rozumějí svému publiku s dodatečným povědomím o tělesném vědomí. Tím, že Nike Women ukázala ženě plnou postavu, zvětšila svou hru tím, že předvedla znalosti o sociálních otázkách v tomto odvětví (viz část komentářů na snímku výše). S výzvou k akci na odkaz ve svém profilu najít správnou sportovní podprsenku, tento příspěvek získává spoustu lásky od publika.

ODNÉST: Podělte se o své znalosti s potenciálními klienty, abyste si vybudovali důvěru, transparentnost a transakce.

Tip 5: Označte momenty a události života

Některé podniky se řídí pravidlem „nikdy být na Instagramu politický nebo kontroverzní“. U většiny sociálních médií je to dobré pravidlo, které je třeba dodržovat – pro Millennials of Instagram – je však pro budování silné angažovanosti nezbytná sociální měna. S ohledem na to je snadné být společensky vědomý, aniž by na vás hněv Instagramu klesl. Například tento příspěvek od národní geografie ukazuje realitu lidí, kteří jsou bezdomovci, stejně jako problémy uprchlíků (a mnoho věcí mezi nimi) s jedním mocným obrazem a značkou pro fotografa.

Příklad instagramu sdílení momentů a událostí života

Možná obrázky, jako jsou tyto, nejsou součástí vaší schopnosti produkovat sami, ale jsou součástí příběhu vaší společnosti. Tento příspěvek na Instagramu ukazuje perfektní způsob sdílení zprávy a získání sociální měny při označování vlastníka obrázku.

Je možné, aby se společnost zapojila do politického nebo komunitního hnutí, jako je registrace voličů, aniž by vystoupila mimo svůj příběh o značce. V příkladu National Geographic není příběh značky zakořeněn v příspěvku, což znamená, že neexistuje rozteč produktů nebo služeb.

Níže, v Ben & Jerry je Instagram post, příběh značky říká, že společnost podporuje registraci voličů.

Příklad instagramu sdílení životních okamžiků a událostí

Ben, samozřejmě & Jerry chce na festivalu propagovat událost registrace voličů ve Vermontu. Hash značí jak název události, tak místo, jdou dále a zahrnují značku pro zúčastněnou organizaci s jednoduchým obrázkem tlačítka s Ben & Jerryho kužel byl zakončen budovou Kongresu, která zní „Demokracie je ve vašich rukou“. Nic fantazie – jen někdo drží tlačítko proti pěkné krajině, ale říká to všechno o jejich produktu a jejich postoji k hlasování.

ODNÉST: Existuje správný způsob, jak vydělat sociální měnu politickými nebo kontroverzními příspěvky. Nechat obrázek mluvit několika slovy nebo hashtagy dává lidem prostor k tomu, aby se zapojili bez zuřivosti.

Tip 6: Dejte vše na Instagram

Podniky často přehlíží lidský faktor na Instagramu, ale pravdou je, že každý má ráda vidění, slyšení a pocit spojení. Pokud víte, že vaše firma je svázána s oblastí, která má hrdost na tým nebo způsob života, pak to zařaďte jako součást své marketingové strategie. Ve většině zemí je vysokoškolský fotbal právě teď obrovský! Pokud jste na místě a můžete zahrnout příspěvky Instagramu od týmu, které má většina publika rádi – DO IT!

Protože jsem fanouškem Solid Orange Clemson, nechtěl bych sdílet tento perfektní příspěvek na Instagramu, který by miloval i soutěžní týmy:

Instagramový příklad lidského faktoru

V tomto příspěvku vidíme mikrokosmos vysokoškolského fotbalového týmu se správnými hashtagy. Na větším obrázku vidíme vojenskou rodinu smířenou se svým služebným členem. To je okamžik, kdy jeden příspěvek vystoupí mimo jejich trh a zahřeje všechny fanoušky a rodiny s vysokými školami.

Používejte věci, jako jsou soutěže, příspěvky hostů a otázky, které zákazníci milují, když jsou do vašeho kanálu zapojeni lidé.

ODNÉST: Pokud chcete místní provoz, podpora zájmů místního publika pomáhá zapojit vaši firmu přímo do základny fanoušků.

Jedna monumentální chyba – pohyb oceánu

Jako lidské bytosti je součástí naší DNA přežití zastavení a sledování, kdy se něco pohybuje.

Největší chybou, kterou většina lidí na Instagramu dělá, není použití videa!

Je to naprostá výhra, když pomocí videa vyprávíte svůj příběh ze dvou důvodů: lidé se na to musí dívat, aby zjistili, zda ho chtějí vidět (zpracovat okamžik!) A vaše konkurence video nepoužívá.

Potřebujete další důvod? Obvykle lidé jen nesledují jedno video. Nakonec sledují video po videu, dokud nenajdou video, které mají sdílet.

Jeden z mých oblíbených kanálů Instagram je BuzzFeedTasty protože používají video v kombinaci s pokyny pro přípravu receptu, který se hodí přesně podle sezóny. Většina fanoušků by se šťastně spokojila s fotbalem, pivem a spratkem nachos!

Co je lepší? Více než 1,3 milionu zhlédnutí za 3 týdny!

Instagramový příklad pohybu oceánu

ODNÉST: Sdělte svůj příběh videu, kdykoli je to možné, protože lidé rádi sledují ještě více, než chtěli vypadat!

A to je zábal na Instagramu

Na Instagramu není žádné velké tajemství ani kouzelný lektvar! Skutečným cílem je najít si čas, najít svůj kmen a zapojit se do příspěvků a videí.

Pokud máte skvělý příspěvek nebo se chcete podělit o své myšlenky, označte mě na Instagramu @magicmarketingusa!

RADA – pozvat lidi ke sdílení je skvělý způsob, jak zaujmout čtenáře! Podívejte se, co jsem tam udělal?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map