6 tipů pro malé podniky

Tipy, které můžete použít k vytvoření efektivní platformy sociálních médií pro marketing prostřednictvím vizuálního obsahu. Jak Pinterest může prospět vaší malé firmě.


Tipy pro začátečníky

Pokud má obrázek hodnotu tisíc slov, Pinterest je na nezaplacení. Možná již znáte webovou stránku sociálních médií zaměřenou na image, kterou lidé používají k zveřejňování a sdílení nápadů, od toho, jak přerobit svůj obývací pokoj po citáty svých oblíbených autorů. Podniky mohou využít sílu vizuálních podnětů prostřednictvím Pinterestu zveřejněním marketingových materiálů, webového obsahu a firemních fotografií na své účty.

Pomocí Pinterestu je možné dosáhnout širokého dosahu šířením obrázků souvisejících s vaší značkou na webu – a uživatelé Pinterestu vykonávají hodně práce. Když lidé uvidí vaše kolíky na Pinterestu nebo obrázky na vašem webu, mohou je „připnout“ nebo znovu odeslat na svůj vlastní účet. Data z Výzkumné centrum Pew ukazuje, že 41 procent lidí uloží obrázky, které najdou na webu, na weby sociálních médií. Je to jako vaše vlastní síť obchodníků s obsahem – nebo, jak je nazýval Pew Research Center, kurátoři.

Další důvody, proč používat Pinterest pro vaši malou firmu:

To, co dělá Pinterest tak silnou platformou, je skutečnost, že se soustředila na obrázky. Vzdělávací věda ukazuje, že 65 procent lidí jsou žáci vizuální. Tweety s získejte více o 150 procent více než ti bez. Pokud jste v marketingové hře, pravděpodobně kázám sboru, takže už neřeknu nic. Obrázky byly vždy důležitým faktorem a Pinterest je způsob, jak toho využít. Zde je návod, jak to udělat.

Obrázky jsou výkonnými nástroji nejen pro zviditelnění vaší značky, ale také k tomu, aby si lidé pamatovali. „Efekt převahy obrazu“, dobře zdokumentovaný jev, je myšlenka, že si obrázky budou pravděpodobněji pamatovat než slova.

Klikněte na Tweet

Tip 1: Změňte účel stávajícího obsahu

Pokud jste na Pinterestu nováčkem, možná si pomyslíte: „Ale ne, další platformu, pro kterou musím vytvořit nový obsah. Nemám čas! “ Počkejte však chvíli. Budete chtít, aby byl některý z vašich Pinterestových obsahů jedinečný, abyste mohli přitáhnout návštěvníky své stránky, kteří hledají něco čerstvého. Zároveň si můžete také vzít obsah z jiných platforem sociálních médií, z vašich webových stránek a ze svého blogu a znovu použít na platformu zaměřenou na obrázky. Můžete například udělat tweet o svém produktu a vytvořit infographic; mohli byste si vzít na svůj web stránku „O aplikaci“ a transformovat tyto informace do inspirativní grafiky. Využijte svou kreativitu k co nejlepšímu využití obsahu, který již máte.

Tip 2: Použijte sledované kolíky pro průzkum trhu

Stejně jako u jakékoli jiné platformy sociálních médií, i když jste již nějakou dobu měli na svém účtu nějakou aktivitu, je nutné zjistit, jak úspěšné je používání Pinterestu. Pinterest má svůj vlastní řešení měření pomáhat firmám objevit, jak jim Pinterest pomáhá růst. Tyto nástroje vám nejen poskytují komplexní přehled o činnosti připnutí, ale také poskytují přístup ke statistikám, jako je věrnost značce, viditelnost a konverze..

Kromě získávání tvrdých čísel můžete zvážit také antropologický pohled na profily lidí, kteří interagují s vašimi kolíky. Kdo jsou oni? Jaké jsou jejich zájmy? Jaké další věci připínáš? Odpovědi na tyto otázky vám mohou poskytnout představy o tom, jak vylepšit obsah Pinterestu, jakož i další sociální média a webový obsah, který publikujete, abyste upozornili své klíčové uživatele..

Tip 3: Zůstaňte organizovaní

Správně uspořádaný účet Pinterest nejen vylepšuje vzhled stránky Pinterest, ale také vzhled vaší značky. Pomocí funkcí tabulek můžete spravovat sbírky souvisejících obrázků a zpřístupnit váš obsah. Můžete například mít jednu tabulku označenou „Jak na to“, která poskytuje tipy, jak z vašich produktů vytěžit maximum. Další deska by mohla být označena jako „Události a informační aktivity“ a zahrnovat fotografie z vystoupení společnosti a dobrovolnických projektů. Každá deska by měla být strategicky promyšlená, aby zlepšila image vaší firmy. Čím lépe jsou vaše desky uspořádány, tím více lidí si je bude prohlížet.

Tip 4: Použijte „Akční“ snímky

Většina obsahu na stránce Pinterest bude pravděpodobně obsahovat vaše produkty a služby. Vysílání obrázků toho, co vaše společnost nabízí, zohlední skutečnost, že lidé jsou vizuální tvorové. Připněte obrázky lidí, kteří používají váš produkt, fotografie vůdcovství vaší značky a snímky zástupců zákaznických služeb, které pomáhají lidem. Čím více je vaše akce na těchto fotkách, tím zajímavější budou a tím lépe si vaši odběratelé mohou sami představit pomocí vašeho produktu nebo služby..

Tip 5: Použijte tlačítko „Pin It“

Nezapomeňte, že obsah vašeho firemního webu mohou také původně připnout jiní. Budete muset nastavit kód svého webu, aby návštěvníci vašeho webu mohli připnout váš obsah na své Pinterestové desky pomocí tlačítka „Připnout“ nahoře. To je další způsob, jak Pinterest odkládá pracovní zátěž, když uživatelé provádějí některé těžké zvedání.

Pinterest Připojte tlačítkoPřidejte k obrázkům tlačítko „Připnout“, abyste uživatelům Pinterestu připomněli, aby jej připojili.

Pinterest má průvodce krok za krokem aby se tlačítko „Připnout“ zobrazilo, když uživatelé umístí kurzor myši na obrázky na vašem webu. Jakmile bude aktivní, obrázky, které lidé z vašeho webu připnou, začnou poskytovat doporučení od Pinterestu. Přestože uživatelé mohou připnout obrázky bez tlačítka Přepnout na koleno pomocí widgetu webového prohlížeče, slouží jim jako dobrá připomínka pro připnutí a sdílení obsahu..

Tip 6: Nezapomeňte začlenit video, příliš

Propagace videa funguje trochu jinak než obrázky na Pinterestu. Namísto přidání kolíků na vaše Pinterestové desky z existující webové stránky můžete videa vkládat přímo do Pinterestu. Uživatelé pak mohou sledovat video, aniž by museli opustit Pinterest, aby šli na YouTube. V nedávném průzkumu 67 procent dotázaných uvedlo, že videa z Pinterestu je inspirují k akci. Využijte této funkce také Propagované video na Pinterestu který umožňuje firmám inzerovat tak, že na stránkách uživatelů umístí své kolíky.

Používání Pinterestu pro vizuální propagaci

Pinterest vizuální propagacePoužití Pinterestu může vizuálně pomoci propagovat vaše produkty & získávat nové zákazníky. Chobani je toho krásným příkladem.

Pinterest je vysoce efektivní platforma sociálních médií pro marketing prostřednictvím vizuálního obsahu. Pro propagaci značky je to pravděpodobně lepší než Instagram, protože uživatelé si mohou organizovanou formou zobrazit celou galerii souvisejících obrázků najednou. Mnoho lidí používá Pinterest k získání nápadů na dárky, vylepšení domova a osobní nákupy. Je to ideální způsob, jak oslovit vaše současné i budoucí klienty neagresivním a spolupracujícím způsobem. Pinterest učinil online nakupování a výběr značky příjemným zážitkem pro spotřebitele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map