6 důvodů, proč by vaše firma měla zadávat tvorbu obsahu

Obsahový marketing vyžaduje skvělý obsah a mnoho z toho. Zde je několik důvodů, proč by vaše firma měla zvážit outsourcing vytváření obsahu.


Proč byste měli zvážit outsourcing vytváření obsahu

Jako majitel malé firmy nebo podnikatel musíte zvážit všechny faktory, které vám mohou pomoci při růstu vaší firmy. Obsahový marketing je jedním z nich.

Obsahový marketing je bezpochyby nejdůležitější strategií, díky níž se vaše firma dostane k vrcholu úspěchu. V této éře digitalizace je vaše firma považována za autentickou a důvěryhodnou, pouze pokud máte vyhrazený web.

VĚDĚL JSI? Obsahový marketing stojí o 62% méně než tradiční marketing a generuje asi 3krát více potenciálních zákazníků.

Pouhé vytvoření webové stránky však nestačí a je třeba ji udržovat a udržovat naživu, abyste získali důvěru svých návštěvníků..

Lidé by rádi navštívili váš web znovu a znovu, pokud to považují za zajímavé. V blízké budoucnosti se tito návštěvníci stanou vašimi věrnými zákazníky.

Co udržuje váš web aktivní a živý?

Nejlepší způsob, jak udržet svůj web naživu, je zveřejnění nového obsahu – zejména blogových příspěvků. Jednoduše však psaní blogového příspěvku za účelem publikování obsahu nebude fungovat. Kvalitní a poutavý obsah je nutností hodiny. Kvalitní obsah je něco, co zvyšuje důvěryhodnost vaší firmy.

Zde jsou některá prokázaná fakta, která zdůrazňují důležitost marketingu obsahu:

  • Podniky, které používají marketing obsahu, získávají větší provoz než ostatní, které se spoléhají na tradiční marketing
  • Pomáhá zákazníkům spojit se s vaší značkou a zapamatovat si ji na delší dobu
  • Marketing v oblasti obsahu stojí méně než tradiční marketingové kanály, přesto generuje více než dvojnásobné náskoky
  • Většina obchodníků B2B používá marketing marketingu obsahu ve svých marketingových kampaních
  • Obsahový marketing přináší vysoké míry konverze
  • Spotřebitelé budou pravděpodobně přesvědčeni marketingem obsahu, aby učinili své nákupní rozhodnutí
  • Zákazníci dávají přednost vědět o společnosti prostřednictvím článků a blogů než reklam

Jak je outsourcing tvorby obsahu užitečný pro vaše podnikání?

Obsah je král

Je zřejmé, že prvotřídní kvalita a přehledný obsah je nezbytný pro propagaci vašeho podnikání. I když jste vytvořili zcela nový web, kvalita obsahu rozhoduje o jeho osudu.

Vytváření & propagace obsahu není zadáním na jeden nebo dva dny. Je to spíše nepřetržitý proces.

Klikněte na Tweet

Vytváření kvalitního obsahu je pro majitele malých podniků a podnikatele obtížnou výzvou, protože obvykle nemají velký rozpočet na pronájem specializovaného týmu tvůrců obsahu a obchodníků. Manipulace s ním je také obvykle špatný nápad, protože se musí zaměřit na větší věci v rámci svého vlastního podnikání.

Pokud na vašem webu není čerstvý obsah pravidelně zveřejňován, nedovolí vám to využít výhod marketingu obsahu.

Dopad na provoz s počtem měsíčních blogových příspěvkůPodle HubSpot, podniky, které publikovaly 16 a více měsíčních blogových příspěvků, zaznamenaly téměř 3,5krát větší provoz.

Jak tedy můžete získat obsah pravidelně, pokud vám chybí pracovní síla a čas? Můžete to udělat outsourcingem vytváření obsahu pro vaše podnikání.

Outsourcing obsahu má několik výhod. Šetří váš čas, energii a peníze. Nadto získáte obsah vytvořený těmi, kteří mají odborné znalosti v oblasti marketingu obsahu. Obdržíte tedy kvalitní obsah a je zaručena zvýšená návratnost investic.

Pokud vaše firma zadává obsah?

Existují různé typy podniků a záleží na situaci a vašem rozpočtu, zda chcete outsourcing obsahu či nikoli.

Zde je několik ukazatelů, které vám mohou pomoci při rozhodování, zda zadávat outsourcing nebo být závislý na vašem interním týmu.

1. Různé projekty potřebují odlišnou sadu dovedností, znalostí, & Odbornost

Vytváření obsahu není hračkou pro děti a jednoduše se nejedná o zapisování věcí. Více než to, je to o porozumění vaší cílové skupině, vymýšlení vhodných strategií, provádění intenzivního výzkumu a pak vývoji vysoce kvalitního, poutavého a přehledného obsahu..

Potřebujete profesionála, který umí dobře psát, a technologicky zdatného obchodníka s obsahem, který dokáže efektivně propagovat obsah na webu.

Za druhé, potřebujete odborníka na předmět, který může využít svého know-how při vývoji hvězdného obsahu.

Nyní, pokud máte ve svém týmu lidi, kteří mají dovednosti, aby se do projektu zapojili, je to skvělé a nemusíte nikam jinam chodit. Pokud však vy a členové vašeho týmu nemáte požadované dovednosti, je lepší zadávat obsah externě.

UCHOVÁVAT MIMO: Někdy můžete vytvořit nejlepší obsah pro svou firmu jen vy. Pokud například provozujete místní pekárnu a blogujete o tipech na pečení, můžete to vy nebo vaši členové týmu provést lépe.

Pokud je však obsah marketingový nebo bohatý na SEO, můžete svůj obsah zadávat externě od odborníků na obsah. Pokud outsourcingujete obsah, využíváte znalosti a zkušenosti jiných spisovatelů, které pomáhají vašemu podnikání růst.

Například pokud vy a členové vašeho týmu nemáte znalosti o SEO a dalších technikách, pak vás to nemůže přenést hvězdným webovým marketingem.

V takovém případě může být najmutí odborníka na SEO chytrý nápad. Můžete využít know-how nezávislých odborníků k zapůsobení na publikum a dobré umístění ve vyhledávačích.

2. Časový faktor

Pravidlo marketingu obsahu je jednoduché: čím více času věnujete tvorbě a marketingu obsahu, tím lepší výsledky dosáhnete.

Obsah nemůže být vytvořen za jeden okamžik. Spammy, obsah výplně lze vytvořit v žádném okamžiku, ale k vytvoření kvalitního příspěvku je třeba značného času.

Ve výzkumu, analýze tržních trendů a konečném vývoji obsahu, který je poutavý i poučný, uplynul značný čas..

I když máte ve svém týmu odborníky, musíte zvážit, zda mají čas pracovat na tvorbě obsahu. Věnování času vytváření obsahu vám zabere věnovaný čas na další úkol ve vaší firmě.

Pokud nemáte vy nebo členové vašeho týmu čas věnovat se vytváření obsahu, pak je outsourcing cestou.

Klikněte na Tweet

Outsourcing vám ušetří čas a umožní vám soustředit se na vaše podnikání. Vy a členové vašeho týmu se můžete soustředit na své úkoly. To umožňuje dokončit více projektů současně.

Mnoho nezávislých a externích agentur se snaží poskytovat obsah v relativně krátké době. Například blogový příspěvek 500 slov může být doručen do 24 hodin. Naopak, interní tým je vybaven tolika dalšími úkoly, že TAT pro stejný blogový příspěvek může trvat 3 dny nebo i déle.

3. Vlastní tým musí být pravidelně školen

Větší firmy se mohou při vytváření obsahu spolehnout na svůj vlastní tým. Trénují tým tak, aby se členové stali kvalifikovanými ve vývoji vynikajícího marketingového obsahu. To však vyžaduje čas, energii a peníze.

Pokud můžete utrácet peníze a věnovat čas školení svých zaměstnanců, můžete to udělat. Objevuje se však problém, že zaměstnanci někdy odcházejí z práce na něco lepšího.

Nyní budete muset znovu vyškolit nové členy. Místo toho, abyste se tímto procesem procházeli znovu a znovu, se můžete rozhodnout zadávat obsah externě.

4. Rozpočet na obsahový marketing

Obsah je král a špičkový kvalitní obsah urychluje růst vašeho webu. Chcete-li získat vysoce kvalitní obsah, potřebujete odbornost autorů adeptů. Zkušení a osvědčení spisovatelé by si účtovali statnou částku.

Pokud vám váš rozpočet umožňuje najmout tvůrce obsahu a marketingového pracovníka na plný úvazek ve vašem interním týmu, nic to nemůže porazit.

Spisovatel bude mít nárok na zaměstnanecké požitky, pevný plat a pobídky bez ohledu na objem práce. Navíc, i když za měsíc je poptávka po tvorbě obsahu relativně nízká, budete muset zaplatit spisovateli.

Na druhou stranu, pokud zadáváte obsah externě, budete muset zaplatit pouze za práci, kterou vám spisovatel poskytne. To může ušetřit značné množství peněz. Úspora peněz je důležitá zejména pro majitele malých podniků. Uložené peníze můžete vložit na jiné důležité věci

Pokud tedy nemáte dostatek finančních prostředků na podporu dalšího zaměstnance, můžete se rozhodnout, že obsah zadáte externě.

5. Široký rozsah obsahu vytvořeného pro vaše podnikání

Outsourcing tvorby obsahu vám umožní splnit úkol odborníky na předmět. Ve vašem týmu možná nenajdete osobu, která má znalosti jak z oblasti strojírenství, tak z oblasti medicíny. Svůj obsah však můžete zadávat externím autorům nebo agenturám, aby byl projekt zpracován odborníkem v oboru. Tím se snižuje šance na obsah šrotu nebo výplně.

Nejlepší část outsourcingu obsahu je, že můžete získat obsah vyvinutý na jakémkoli výklenku. Možná však nenajdete členy týmu, kteří jsou důvtipní s každou výklenkem.

Experimentování s různými typy obsahu vám navíc pomůže zjistit, co je pro vaše podnikání nejlepší.

POZNÁMKA EDITORA: Nezapomeňte také, že byste měli publikovat pouze obsah související s vaší firmou. Měli byste být dobře obeznámeni s tématy, které vaše příspěvky pokrývají, protože se týkají vaší firmy.

6. Udržuje kvalitu vašeho webu & Nechte to vypadat autenticky

Udržování špičkového obsahu je nejdůležitější strategií pro vaše podnikání a outsourcing tvorby obsahu vám v tom pomáhá.

Původní obsah je něco, co celkově vyhraje a udržuje vaše publikum zapojené. Profesionální outsourcingová agentura ví o důležitosti jedinečného obsahu a zajišťuje, aby byl připraven.

Kromě toho kontroly plagiátů, kontroly pravopisu a další kontroly kvality zajistí, že nedostanete nic jiného než mistrovské dílo.

Kde bych měl zadávat obsah?

Existuje spousta online platforem, kde můžete najít nezávislé pracovníky nebo agentury, které vám mohou rozvíjet obsah. Chcete-li však získat kvalitní obsah v rychlém termínu, musíte se spolehnout na důvěryhodné platformy. Contentmart je jedním z nich.

Když pracuji pro společnost, mohu vás ujistit, že můžete vytvořit svůj obsah pomocí nástroje Contentmart a nechat se okouzlit kvalitou psaní..

Platforma má několik zkušených a zkušených spisovatelů a marketingových odborníků, kteří posouvají váš obsahový marketing na další úroveň.

POZNÁMKA EDITORA: Názory v tomto článku jsou autorem a my jsme nebyli schopni otestovat ani ověřit služby ContentMart, přestože nám tento článek poskytli!

Závěr

V dnešní době má marketing obsahu výhodu oproti tradičním marketingovým technikám. Pro majitele malých podniků a podnikatele je to strategie, která může jejich podnik vyvrcholit.

Zahájení blogu a jeho pravidelná aktualizace obsahem je něco, co nutí návštěvníky, aby na vás věřili a spojili se s vámi. To pomáhá při generování potenciálních zákazníků a konečném převádění těchto zákazníků na zákazníky.

Kvalitní a poutavý obsah přitahuje vaše publikum. Můžete si nechat svůj vlastní tým, aby pro vás vytvořil obsah, nebo obsah zadávat externě.

Outsourcing tvorby obsahu vám zaručuje dobře prozkoumaný, optimalizovaný SEO a vysoce kvalitní obsah. Obsah je vyvíjen profesionály, kteří mají odborné znalosti v oboru. Můžete získat obsah vytvořený v libovolném výklenku a najít to, co je pro vaše podnikání nejlepší.

Zvažte outsourcing, pokud váš interní tým nemá dovednosti a pokud chcete ušetřit čas a peníze. To také posouvá váš marketing na další úroveň.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me