5 jednoduchých kroků pro vytvoření úžasné webové stránky herce

Jak si vytvořit svůj vlastní web pro posílení své herecké kariéry & zapůsobit na režiséry obsazení. Naučte se, jak si to udělat sami, pomocí bezplatných šablon webových stránek herce & příklady.


Jak vytvořit web herce

Jako herec je zásadní, abyste udělali skvělý první dojem offline i online. Pokud jste vážně ve své herecké kariéře, budete potřebovat web, který vám představí vaši práci. Agenti i ředitelé obsazení sledují a sdílejí webové stránky herců a jedná se o výkonnou platformu, pomocí které můžete formovat svou pověst a budoucnost. V tomto článku vám ukážeme, jak si můžete sami vytvořit úžasný web pro herce, a to bez kódování nebo technického know-how!

Mohou herci vytvořit svůj vlastní web? Ano!

Najímání profesionálního webdesignéra často nezpochybňuje mnoho herců, kteří začínají, protože to může být velmi drahá a zbytečná cesta. Vlastně navržený web může stát více než 2 000 $, kde si můžete sami udělat zdarma (pomocí webového tvůrce, na který se za chvíli dostanu)!

Pravděpodobně byste mohli najít online webdizajnu na volné noze, který by byl ochotný udělat za méně peněz, ale proč se nepokusit vydělat si sebe a ušetřit peníze za další herecké kurzy ?! Mnoho ctižádostivých herců udělá chybu, když se domnívají, že si jednoho nedokážou postavit, nebo se cítí pod tlakem, aby najali webdesignéra, který jejich agent nebo jednající kouč doporučuje. Vytvoření webové stránky profesionálního herce je však snazší a rychlejší, než si myslíte.

RYCHLÝ TIP: Vytvoření profesionálního webu pro vaši hereckou kariéru je něco, co můžete udělat sami! Vyhněte se podvodům, aby platili agentovi nebo jednajícímu trenéru tisíce dolarů za jednoduchý webový balíček!

Vytvořte si svůj vlastní herecký web, aby odpovídal vašemu stylu

Nejlepší způsob, jak si herec může vytvořit svůj vlastní web, je použít tvůrce webových stránek, jako je Wix. Tvůrci webových stránek vám poskytnou vše, co potřebujete, abyste si snadno vytvořili svůj vlastní herecký web. Je to skvělý nástroj, protože nemusíte znát žádné znalosti programování ani kódování! Stále to vyžaduje čas a odhodlání, ale snadno se dá udělat sami. Doporučil bych sledovat našeho úplného průvodce video řadami.

Některé příklady webových stránek Quick Actor

Wix je oblíbenou volbou pro herce, modely a účinkující a níže jsou uvedeny příklady šablon webových stránek herců, které můžete použít k zahájení:

Příklad webové stránky Herec # 1
Tato šablona sleduje tradičnější přístup. Je to přímé, jednoduché a efektivní.

Příklad šablony webové stránky herce

Příklad webové stránky Herec # 2
Obsah této šablony je podobný, přesto nabízí zcela odlišný design.

Příklad webové stránky herce

Příklad webové stránky Real Herec s přizpůsobenou šablonou
Níže je uveden skvělý příklad skutečné stránky vytvořené herečkou Olsou Elliot. Jak vidíte, tato šablona je kompletně přizpůsobena a odvedla skvělou práci tím, že ji vytvořila vlastní.

Příklad webové stránky herce

Měli byste se snažit udělat něco podobného pro svůj web, kde si vezmete již existující šablonu a poté ji plně přizpůsobit tak, aby byla vaše vlastní..

PAMATOVAT: Šablony jsou předem navrženy tak, aby vám poskytly výchozí bod. Využijte svou kreativitu k jejich úplnému přizpůsobení, aby vyhovovalo vaší vlastní značce & styl!

Jak začít s webem herce!

Zde je 5 jednoduchých kroků, jak začít s webem:

1. Vyberte správnou šablonu

Prvním krokem je vybrat dobrou šablonu pro váš web. Toto je design vašeho webu. Podívejte se na různé šablony webových stránek, které nabízí Wix, a vyhledejte šablonu s tématem herec / model. Vyberte si ten, který vyhovuje vaší osobnosti a kreativnímu stylu. Pak si ji přizpůsobte pomocí vlastních fotografií, cívky, textu a dalších. Mějte na paměti, že tyto šablony jsou plně přizpůsobitelné as trochou kreativity – můžete je skutečně učinit jedinečnými a navrhnout je tak, aby vyhovovaly vaší osobnosti..

2. Zaregistrujte doménové jméno

Dále budete chtít zaregistrovat název domény a propojit jej s vaším webem. Název vaší domény je adresa vašeho webu. Ale je to také mnohem víc. Vlastní doména je způsob, jak si vybudovat online značku, dostat své jméno tam a od sebe se od sebe oddělit. Když si vyberete jeden, zkuste se držet svého vlastního jména nebo jména scény. Například johndoe.com. Pokud je verze vašeho jména .com již převzata někým jiným, můžete vždy jít za .me nebo další TLD. Také, pokud je vaše jméno dlouhé nebo těžké hláskovat, můžete zvážit vytvoření kratší verze. Jakmile najdete správné doménové jméno pro sebe, zakupte si ho a uschovejte! Technicky si nemůžete koupit doménové jméno (pronajmete si je na stanovenou dobu), ale ujistěte se, že se nepustíte. Teď je to součást vaší značky!

3. Vytvořte firemní e-mailovou adresu

Až bude vaše doménové jméno zaregistrováno a propojeno s vaším webem, budete s ním chtít vytvořit firemní e-mailovou adresu. Příkladem by mohlo být něco jako [email protected] Svou novou e-mailovou adresu můžete ve Wixu snadno vytvořit tak, že přejdete na „domény“ & pošta”. I když byste měli vždy uvést kontaktní informace svého agenta pro obsazení ředitelů, můžete raději dát ostatním vědět, jak se k vám mohou osobně dostat. Od této chvíle můžete konečně přestat používat svou starou e-mailovou adresu Gmail a používat svou novou, obchodní!

4. Přidejte na svůj web základní obsah

Dále musíte svůj web naplnit relevantním obsahem. To znamená, že všechny relevantní informace, které chcete obsadit ředitele, agenty a kohokoli jiného, ​​uvidíte. Pamatujte, že váš web je jednou z nejdůležitějších platforem pro předvedení vaší práce a utváření vaší reputace – a naštěstí je to něco, na co máte úplnou kontrolu. Nezapomeňte uvést své nejlepší snímky, demo kotouč, životopis, bio, fotografie, videa a další.

5. Optimalizujte svůj nový web pro vyhledávače

Nyní, když je váš web do značné míry hotový, budete chtít, aby se zobrazoval na Googlu & Bing, když lidé hledají vaše jméno. Abyste toho dosáhli, musíte na svém webu začít provádět SEO (optimalizace pro vyhledávače).

Závěr

A to je 5 jednoduchých kroků k vytvoření úžasného hercovského webu! Jako profesionál v kreativní oblasti potřebujete web, který skutečně odráží, kdo jste a co děláte. Nezapomeňte přizpůsobit šablonu a navrhnout ji tak, aby odpovídala vaší osobnosti. Hodně štěstí, ehm, myslím tím “zlomit nohu” s vaším novým webem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map