3 nástroje k udržování aktuálního výpisu místních adresářů

Naučte se, jak udržovat informace o své firmě aktuální & aktualizováno ve všech hlavních výpisech místních adresářů pomocí služby Local Listing Management.


Nejlepší služby pro správu místních výpisů

Místní SEO (optimalizace pro vyhledávače) je velké zaměření na majitele malých podniků a na samotnou společnost Google. Od té doby Aktualizace Benátek společnosti Google z roku 2012, na stránkách výsledků vyhledávače (SERP) došlo k řadě aktualizací algoritmů směrem k místní chuti. S tímto zaměřením na místní vyhledávání bylo jedno téma, které vyniklo více než ostatní – aktualizované a přesné výpisy adresářů.

Malé podniky mají často seznamy v místních adresářích, ale je důležité, aby byly tyto záznamy aktuální a přesné.

Klikněte na Tweet

Nyní se to může zdát na povrchu snadné, ale když ustoupíte a skutečně se podíváte na prostředí seznamu adresářů, začnete vidět jiný příběh. Existují tisíce adresářů a každý den se objevuje další.

Podívejte se na níže uvedený diagram Moz pro lepší porozumění seznamu adresářů:

Místní adresáře na webu

Stále se zdají jednoduché?

Pro majitele malých podniků je to docela intenzivní a může být velmi časově náročné spravovat všechny vaše různé výpisy z místních adresářů. V dřívějším místním článku SEO, který jsem napsal, jsem diskutoval o rozdělení úkolu aktualizace všech seznamů adresářů, které jsou tam, způsobem, který je pro vás a vaše podnikání nejefektivnější. Jedním ze způsobů, jak použít místní službu správy seznamů, která je nastavena na krmení do těchto adresářů, takže se nemusíte starat o každý adresář, který tam existuje..

Na místních adresářích záleží. Jsou základní součástí místního vyhledávání a jsou doslova hnací silou vašeho fyzického umístění!

Klikněte na Tweet

V tomto článku se chystáme prozkoumat tři nejlepší služby správy místních záznamů – Výpis výkonu Yext, Moz Local, a Rada místní – určit, které z nich budou pro vaše podnikání nejvýhodnější.

Předmluva – proč spravovat místní adresáře?

Než se ponoří do těchto srovnání adresářů, každá malá firma by se měla zastavit a přemýšlet o tom, co v těchto adresářích hledají.

 • Chcete na webu opravit nesprávné informace?
 • Hledáte správné záznamy po přesunutí firmy?
 • Hledáte lepší pozici v SEO?
 • Plánujete být na tomto místě po dlouhou dobu?
 • Snažíte se duplikovat své vlastní úsilí o efektivnější aktualizaci položek?

To je jen pár věcí, které musíte zvážit a jsou velmi důležité. Aktualizujte své adresáře z důvodů, které jsou důležité pro vaše podnikání.

ZÁBAVNÝ FAKT: 67% zákazníků ztratí důvěru ve značku pokud se ztratili na cestě do firmy kvůli nepřesnému umístění na seznamu.

Porovnání nejlepších 3 místních služeb správy výpisů

Nyní, když víte, co je služba správy místního seznamu a proč je to prospěšné, porovnejme tři nejlepší 3, které chcete zvážit:

1. Výpis výkonů Yext

Powerhouse v místní hře adresářů, Yext byl v adresářích, než bylo v pohodě. Jako jedna z nejdéle žijících platforem s přesnými výpisy adresářů mají největší hloubku, pokud jde o adresáře, se kterými pracují..

Síť Yext Power Listings NetworkYext vám umožňuje spravovat vaše záznamy napříč 100+ digitálními službami po celém světě.

S těmito adresáři jsou schopni dosáhnout mnohem více než jiné platformy adresářů, které uvidíte v našem seznamu.

Každý balíček pro Yext má jinou úroveň adresářů, se kterými pracuje, ale hlavní jsou konzistentní.

Jaká je cena za Yext?

Náklady na seznamy výkonů Yext jsou závislé na úrovni balíčku, ale začínají na 4 $ / týden na roční fakturaci. Vidět rozpis cen Yext pro aktuální ceny.

Jaká je největší nevýhoda pro Yext?

Jedinou největší nevýhodou pro Yext je, že je dobrá, pouze pokud za ni platíte. Yext tvrdí, že jeho systém je postaven na přímém API s těmito „partnerskými“ adresáři, které do něj musí být přidávány zdroje (dolary), aby zůstaly aktivní a jakmile bude neaktivní, vrátí se zpět na začátek, než začnete s jim.

To je těžká pilulka pro malé firmy na spolknutí. Představte si, že váš obchod s potravinami utratil za 3 roky 1 500 USD a během tohoto časového období se nezměnil ani nepřesunul jednou – většina podniků by si myslela: „Hele, nemyslím si, že to v tuto chvíli stojí 1 500 $“, ale když půjdete zrušit , zjistíte, že by se to vrátilo tak, jak to bylo dříve, než jste začali. Takže o 3 roky a 1 500 $ se vrátíte na náměstí 1 a nic se nedosáhne.

Proč byste si měli vybrat Yext? Myslím, že toto video je podle vlastních slov dobré sledovat:

2. Moz Local

Moz Local pochází z dobrých zásob. Moz, jedno z nejvýznamnějších jmen v odvětví SEO, má řadu nástrojů, které pomáhají lidem v boji za pozici ve vyhledávání. Moz Local je jejich nástroj, který se zaměřuje na výpisy adresářů. Na rozdíl od jiných platforem pro výpis adresářů Moz omezil své zaměření na adresář na dvě věci: udržování populárních map směřujících správným směrem a podpora aktivity vyhledávače..

RYCHLÝ TIP: Nejste si jisti, zda potřebujete podporu výpisu místních adresářů? Zkontrolujte adresáře zdarma prostřednictvím Moz Local abyste lépe porozuměli vaší situaci. Můžete to zkontrolovat bez nutnosti registrace! Udržujte čestné platformy poctivé tím, že zkontrolujete své seznamy adresářů na několika platformách a sami se zkontrolujete – vyhledejte svou polohu na Four Square, zeptejte se na Apple Maps atd.!

Moz tráví téměř tolik času na široké škále výpisů adresářů, které Yext a Advice Local dělají. Ale soustředěním se na adresáře, které lidé nejčastěji používají, a adresářů nebo agregátorů dat, které používají jiné adresáře, eliminují velké množství odpadu. Lidé v Mozu jsou docela přímí v tom, že tam nebudou tolik adresářů jako Yext nebo jiné místní adresářové služby, ale jsou si jisti, že si vyberou.

Jak již bylo řečeno, Moz je schopen každý rok přijít na talíř za mnohem nižší cenu než konkurence.

Co stojí místní Moz??

Moz Local je jednou z cenově dostupných adresářových platforem. Začíná to roční cenou 99 USD pro platformu založenou na této platformě. To zahrnuje to, co nazývají:

 • Adresáře podání
 • Agregační příspěvky
 • Hlášení adresáře a řídicí panel
 • Monitorování pověsti

To je pro jejich základní balíček a ceny za rok. Tady je úplné rozdělení možností Mozovy tvorby cen.

3. Poradte místní

Rada místní stojí v čele s Yextem v množství adresářů, které podporuje. Advice Local se může pochlubit více než 55 adresáři v každém jednom balíčku a spolu s některými z nejlepších agregátorů dat a lokálních výpisů pro své vyšší koncové platformy. Jejich hlavním prodejním bodem nad společností Yext je to, že manuálně vytvářejí místní citace, nikoli pomocí rozhraní API – takže jakmile skončíte s radou, vaše adresáře se nevrátí zpět, než začnete.

Srovnávací nevýhoda mezi poradenstvím a Yextem spočívá v rychlosti aktualizace adresářů. Při aktualizaci adresářů je služba Yext relativně rychlá, vzhledem k balíčku, k jehož odběru jste se přihlásili, ale doporučení může trvat několik měsíců, než se při odesílání adresářů dostane nad 80% skóre..

Podobně jako Moz, Advice Local poskytuje kompletní řadu digitálních služeb, které je odlišuje od Yext. Yext se striktně drží adresářů (trochu se prosazuje v reputaci adresářů), zatímco tyto ostatní platformy mají hlubší lavičku. Advice Local je součástí větší skupiny, Advice Interactive, která podporuje další digitální služby, takže pokud hledáte one-stop shop, tato platforma by mohla podporovat.

RYCHLÝ TIP: Pokud jste agentura pro digitální reklamu, která pro své klienty hledá přístup k seznamům adresářů pro své klienty, poskytuje Advice Local řešení. Jste schopni Bílé seznamy a dokonce nastavit subdoménu na svém webu, který poskytuje klientovi v reálném čase přihlášení k informacím v jejich adresáři výpisy!

Co radí s místními náklady?

Advice Local začíná na 100 USD ročně, když se dostane před první 4 agregátory dat, včetně: Localeze, Infogroup, Factual a Acxiom. To nebere v úvahu skutečné adresáře. Zde je kompletní přehled Doporučit místní ceny.

Základní balíček se stará o agregátory dat a klasický balíček zpracovává všechny vaše hlavní adresáře spolu s reportováním a monitorováním. Deluxe je kombinací obou.

Zjevně na nich chybí možnost optimalizace stránky Moje firma na Googlu, která se neobjeví, pokud neuvádíte jejich vlastní balíčky.

Přímé srovnání platforem:

Nejjednodušší způsob, jak získat představu o nejvýkonnější platformě, je vzít si „Preferovaný“ balíček a porovnat je společně (mějte na paměti, že Advice Local neuvádí upřednostňovanou platformu, takže k porovnání použijeme jejich „Klasický balíček“)..

Porovnání služeb správy výpisůPřímé srovnání mezi Yext, Moz Local a Advice Local.

Který je nejlepší?

Odpověď na otázku, která platforma adresářů je nejlepší, závisí na řadě věcí. Jak jsem zmínil v předmluvě, musíte zvážit své obchodní cíle.

Pokud chcete rychle aktualizovat své informace, protože lidé chodí na špatné místo příliš často, nejlepší bude Yext. Neexistuje žádná jiná platforma, která se chystá zásobit co nejvíce adresářů tak rychle, jak budou schopny. Budete rychle informováni o mapovacích produktech a ve vyhledávání.

Pokud chcete lépe spravovaný přístup k digitální reklamě, kde můžete mít živou reprosoustavu a průběžně aktualizovat své adresáře, spolu s další reklamní podporou, pak vám budou lidé nejlépe poradit v Advice Local.

Ve většině ostatních případů, ať už je to pouze lepší přítomnost ve vyhledávání, dlouhodobá hodnota značky a řada dalších položek, nejlepší platformou pro výpis adresářů bude Moz Local. Účinnost platformy, snadno srozumitelné hlášení a aktualizace a dobře umístěná cena jsou ideální pro malé podniky. Je to cena způsobem, který si lidé mohou dovolit, a musí si každý rok vydělávat na místě, protože pokud se vaše firma nezměnila a jejich platforma neprováděla žádné aktualizace, můžete je pohodlně upustit, aniž byste poškodili vaše aktuální seznamy adresářů. . Jak již bylo řečeno, přicházejí s pravidelnými aktualizacemi produktů!

Čestná uznání

Kromě mého srovnání výše uvedených 3 místních služeb pro správu seznamů existuje ještě mnoho dalších. Některé další čestné zmínky jsou následující:

Ve snaze udržet si nezaujatou pozici na těchto platformách vám může dobře posloužit k vyzkoušení vašich zápisů prostřednictvím jedné z těchto služeb výpisu. Můžete vyzkoušet své adresáře a dokonce získat bezplatné zkoušky prostřednictvím některé z výše uvedených!

Závěr

Seznamy místních adresářů jsou důležité pro vaše místní úsilí SEO. Vzhledem k velkému počtu místních adresářů tam, je obtížné a časově náročné pro průměrného majitele malých podniků individuálně spravovat každý záznam. Existují místní služby správy seznamů, které automatizují tento úkol za vás. Pokud některou z těchto služeb nevyužíváte nebo ji nevykonáváte ručně, je vaše firma ohrožena, protože vaši potenciální zákazníci mohou být uváděni v omyl se zastaralými informacemi. Sečteno a podtrženo – vaše firemní zápisy vždy udržujte aktuální!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map