12 způsobů, jak využít výzkum klíčových slov pro zvýšení SEO

Naučte se, jak postupovat po dokončení výzkumu klíčových slov pomocí těchto 12 strategií, které je možné realizovat a které zvýší vaše hodnocení na Googlu.


Co dělat s výzkumem klíčových slov

Většina majitelů firem má na Googlu seznam klíčových slov, která chtějí zařadit na 1. místo. Výzkum klíčových slov je dokončen. Ale teď, když je hotovo, co vlastně děláte s výzkumem klíčových slov? Jak vlastně používáte výzkum klíčových slov k hodnocení č. 1 na Googlu?

V tomto článku vám dávám 12 možných způsobů, jak můžete pomocí výzkumu klíčových slov zvýšit provoz na webu. Abychom však shrnuli všechny způsoby srozumitelnosti, bylo by to možné vysvětlit jednou větou!

Pomocí průzkumu klíčových slov můžete lidi důvěřovat vaší společnosti.

To je jednoduchá odpověď. Pokud vyhledávačům v Googlu důvěřujete více, než ostatním, umístíte na Googlu za klíčová slova číslo 1.

Dnes je výzkum klíčových slov jedním z nejlepších způsobů, jak zjistit, jaké informace musíte svým zákazníkům poskytnout, aby vám věřili. Líbí se ti. Poradit se s vámi. Učit se od vás. Klást vám otázky. Slyšet o vaší společnosti, značce a zaměstnancích. Chcete-li vědět, že vaše doménové jméno existuje. Aby byl váš web důvěryhodný. Chcete-li v konečném důsledku ovlivnit lidi koupit od vás.

Ať už jste místní pekárna nebo ekologická včelařská farma, pokud budete mít tento princip na paměti při určování toho, co dělat s výzkumem klíčových slov, zvýší se provoz vašich webových stránek. Začněme tedy níže, jak můžete pomocí výzkumu klíčových slov přimět lidi, aby důvěřovali vaší společnosti:

1. Použijte klíčová slova k zodpovězení otázek lidí

Výzkum klíčových slov vám řekne, jaký typ otázek mají lidé ohledně vašeho odvětví nebo produktů. Odpověď je alespoň na 3 dobré důvody.

Prvním je snadné hodnocení ve vyhledávačích. Napsané otázky jsou obvykle klíčová slova s ​​dlouhým ocasem a nejsou tak konkurenční, a proto se na otázky dobře hodíte.

Druhým důvodem k zodpovězení otázek je důvěra. Když poskytnete odpovědi (ať už v blogu, často kladených dotazech, plánovaných webinářích nebo dokonce ve fyzických třídách), uděláte lidem radost a věří vám. Čím větší je důvěra, tím více lidí máte rádi a nakonec od vás kupují.

Třetím důvodem je stát se mikro-ovlivňovačem. Pokud odpovíte na otázky lidí, můžete se stát důvěryhodným mikro-ovlivňovačem ve svém oboru. Když jsou připraveni koupit, budou nakupovat od vás.

RYCHLÝ TIP: Pro nové podnikání s omezeným rozpočtem je skvělý nápad odpovědět na otázku denně. Provoz na vašich stránkách se přirozeně zvýší.

2. Použijte klíčová slova ve videích, která publikujete na YouTube

Video na YouTube může být 1000krát cennější a populárnější než článek v blogu. Video, které publikujete, může být ve Vyhledávání YouTube na vysoké úrovni a má stejný účinek jako na Google. Protože význam je tak významný, bylo by skvělé vytvořit si video pro každý blogový příspěvek. Většina práce je již hotová, protože můžete recyklovat klíčová slova použitá při psaní názvu blogu, jeho popisu, záhlaví a těla. Stačí zkopírovat a vložit stejné informace do titulů, značek a popisu na YouTube.

RYCHLÝ TIP: Skvělým softwarem pro snadné nahrávání obrazovky počítače pro vytvoření videa je Camtasia Studios nebo bezplatná verze CamStudio.

3. Použijte klíčová slova v jiných typech marketingu obsahu

Příklady jiných typů marketingu obsahu

Existují také různé jiné typy marketingu obsahu. Pomocí výzkumu klíčových slov můžete vytvářet obsah ve více formátech. Vyberte si předmět, zapamatujte si téma klíčových slov a vytvořte kolem něj obsah ve všech formátech obsahu. S obsahem v různých formátech můžete řídit provoz prostřednictvím všech zdrojů.

Nakonec nezáleží na tom, jak lidé vaši firmu najdou. Zde je seznam možných formátů pro vytvoření obsahu:

 • Příspěvky na blogu: Začněte blogovat. Můžete se zaregistrovat s dobrým webovým hostitelem, nainstalovat WordPress a začít psát své blogové příspěvky.
 • Hostující blogování: Vyhledejte vydavatele, kteří mají vztah k vašemu oboru. V rámci řešení napište článek o stejném tématu jako je výzkum klíčových slov a odkaz na váš web. To je skvělý způsob, jak zvýšit provoz, zejména pokud můžete host psát na populárních webových stránkách.
 • Podcasty: Ačkoli obtížnější dosáhnout úspěchu, podcasty jsou skvělý způsob, jak rozvinout dlouhodobý vztah s posluchači, rozvíjet obchodní osobnost a budovat důvěru se svými zákazníky prostřednictvím vyprávění příběhů a osobních poznatků..
 • Snímky: Stránky jako slideshare.net jsou skvělé – dostanou tunu provozu a lidé tam vyhledávají, jako to dělají s Googlem. Kromě toho se SlideShare řadí na Google dobře. Takže pokud zde publikujete snímek, může se na Googlu umístit lépe, než kolikrát váš web mohl mnohokrát.
 • Infografika: To je další skvělý způsob, jak přimět lidi, aby sdíleli váš obsah a začali hodnotit klíčová slova. Lidé milují fakta, čísla a statistiky, které jsou vizuálně uspořádány.
 • Webináře: Jednoduše vytvořte jednoduchou prezentaci, rozešlete e-maily a promluvte si o nich.
 • Bílé papíry: Aplikace Microsoft Word nebo Dokumenty Google vytvoří jakýkoli dokument do formátu souboru .PDF. Nyní máte bílou knihu. Pokud chcete, aby to bylo fantastické zaplatit někoho na Fiverr 5 dolarů za okořenění.

Jak používat výzkum klíčových slov na vašem webu

Z pohledu vyhledávače budou klíčová slova na vaší stránce lépe odhalit obsah. Proto je důležité používat klíčová slova správně na každé stránce vašeho webu. Níže jsou uvedeny základní způsoby, jak zahrnout klíčová slova na každou stránku vašeho webu. Nezapomeňte však vyhnout se vycpávání klíčových slov. To může být škodlivé.

RYCHLÝ FAKT: Vyhledávací stroje používají „strojové učení“, aby lépe interpretovaly obsah na stránce. Dozvědět se víc o Google RankBrain, což inteligentně porozumí vaší stránce.

4. Použijte hlavní klíčové slovo ve značce názvu

Toto je hlavní název vaší stránky, ale nezobrazuje se v samotném psaném textu. Název značky je v HTML kódu a vypadá to takto Tady jde váš titul. Google zobrazí ve výsledcích vyhledávání značku názvu. Je důležité použít primární klíčové slovo ve značce titulů, protože to popisuje stránku a přiměje návštěvníky, aby klikli, když hledají.

Klíčová slova v příkladu Název značky

RYCHLÝ TIP: Zahrnutí vašeho obchodního názvu do názvu značky zvyšuje důvěru a důvěryhodnost a zároveň pomáhá budovat povědomí o značce.

5. Použijte klíčová slova v nadpisech (H1, H2, H3 atd.)

Nadpisy jsou také velmi důležitým místem pro použití klíčových slov. V HTML kódu, nadpisy vypadá jako

Váš text nadpisu jde sem

. Nadpisy se používají k uspořádání a rozdělení obsahu do sekcí. Každý nadpis by měl přesně popsat část pod ním.

6. Použijte klíčová slova v obsahu hlavní stránky

Použijte klíčová slova v prvním odstavci a kdekoli je to přirozené. Do svého obsahu používejte synonyma a související slova, protože Google chápe slova a fráze, které jsou běžně spojeny s vašimi klíčovými slovy. Nepřemýšlejte o hustotě klíčových slov, buďte sami na psaní obsahu.

7. Použijte klíčová slova v adrese URL každé stránky

Je to jednoduché, ale důležité. Nezapomeňte v adrese URL použít relevantní klíčové slovo. Klíčové slovo v adrese URL by mělo popisovat stránku. Pokud někdo viděl pouze adresu URL stránky, měl by vědět, o čem je tato stránka. Udržujte to krátké a do bodu.

8. V popisu obrázků použijte klíčová slova

Při popisu obrázků na stránce uveďte klíčová slova. V HTML byste to udělali pomocí atribut alt, což vypadá alt = ”Popište, co je to obrázek”>. Byly původně implementovány, aby pomohly nevidomým pochopit webovou stránku. Vyhledávací stroje však také používají tento atribut HTML k pochopení toho, o čem je obrázek.

9. Použijte klíčová slova v textu odkazu

Také zvaný ukotvit text, nezapomeňte v něm použít relevantní klíčové slovo. Udržujte text odkazu krátký a relevantní, použijte pouze jedno klíčové slovo. Nezapomeňte odkazovat pouze na relevantní stránky. Wikipedia je příkladem, který odvádí skvělou práci v oblasti interního propojení.

10. Použijte klíčová slova v e-mailech

E-maily optimalizované pro klíčová slova mohou být překvapivě prospěšné. Lidé budou hledat ve svých e-mailech informace, které si už nepamatují, a mohli by váš e-mail najít mezi výsledky vyhledávání.

Co je důležitější, Google zahrnuje do výsledků vyhledávání osobní e-maily. Dělají to, jak ukazuje obrázek níže. Pokud jste přihlášeni do Googlu, můžete vidět své osobní e-maily.

Gmail se zobrazuje ve výsledcích vyhledávání GoogleZdroj obrázku

11. Použití výzkumu klíčových slov na sociálních médiích

Používání klíčových slov v rámci marketingu sociálních médií je snadné a bezplatné. Hlavním cílem je přidávat klíčová slova, kdykoli je to možné, přirozeným a umírněným způsobem.

To je důležité, protože Google považuje Facebook, Twitter, YouTube a další za důležité weby. Je tedy možné hodnotit vaše profily sociálních médií & příspěvky na Google pro určitá klíčová slova. Dobrá klíčová slova by byla něco jako název vaší společnosti, slogan společnosti a popis. Ke svým příspěvkům přidejte klíčová slova, která lidé hledají, a popište váš příspěvek.

Kde přidat klíčová slova? Zde jsou konkrétní doporučení pro oblíbené weby sociálních médií:

 • Youtube videa: Přidejte ke svému názvu kanálu popis, & O. Do nahrávaných videí přidejte klíčová slova do názvu, popisu, & Značky.
 • Cvrlikání: Zahrňte klíčová slova do svého životopisu a do příspěvku.
 • Facebook: Zahrnuto do kategorií, krátké & Dlouhý popis, fotografie a ve vašich příspěvcích.
 • Pinterest: O tobě
 • Instagram: Bio
 • Google+: Tagline, Úvod, Povolání & Dovednosti
 • Linkedin: Do svého profilu přidejte klíčová slova do svého profesionálního nadpisu, názvu práce, shrnutí, & dovednosti. Na svou firemní stránku také přidejte klíčová slova (popis, specialita), & průmysl).
 • Snímek: Bio

RYCHLÝ TIP: Chcete-li chránit svou pověst online, řazte své sociální mediální profily č. 1 do Googlu podle názvu vaší společnosti. Pokud někdo napíše záporné komentáře o vaší společnosti, vaše profily se budou hodnotit před negativními poznámkami.

12. Najděte nekonkurenční příležitosti

Výzkum klíčových slov vám pomůže identifikovat nekonkurenční příležitosti ve vašem oboru. Dovolte mi podělit se o osobní zkušenost, jak toho může výzkum klíčových slov dosáhnout.

Před 10 a více lety, když společnost, pro kterou jsem pracoval, budovala vlastní sociální sítě; každý chtěl být svým vlastním Facebookem. Hodnocení č. 1 pro tuto službu bylo ziskové, ale velmi konkurenceschopné a drahé. Při výzkumu našeho klíčového slova jsme zjistili, že mnoho lidí také hledalo pomoc při úpravě již existujícího softwaru pro sociální sítě.

Jen velmi málo společností nabízelo tento druh služeb ostatním a bylo snadné zařadit tuto jedničku za tuto službu. Našli jsme nekonkurenční příležitost! Díra na trhu. Nebylo to tak ziskové, ale bylo snadné a levné přivést tyto klienty.

Závěr

Jak jste si možná všimli, existuje mnoho způsobů, jak využít výzkum klíčových slov! Záleží jen na vaší kreativitě, jak ji chcete použít. Výzkum klíčových slov je jako plán, který vám pomůže soustředit se na zbytek práce, kterou musíte udělat. Použití klíčových slov s ohledem na cíl vám pomůže vytvořit důvěru mezi vašimi zákazníky, vyhledávači a vyhledávači. Tato důvěra je pro vaše podnikání tak důležitá.

Máte nějaké dotazy nebo další tipy? Dejte mi vědět v komentářích níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map