10 způsobů, jak získat provoz na vašich stránkách zcela zdarma

Získání provozu na vašem webu není vždy snadné, ale může být zdarma. Zde je návod, jak můžete zvýšit návštěvnost svého webu bez utrácení jediného dolaru.


Jak zvýšit návštěvnost webových stránek

Dnes je online 164 milionů blogů (ano, milion), ale 71% z nich získává měsíčně méně než 5 000 návštěvníků.

Vypadá to jako šokující statistika, správně?

Pravda je, že provoz je jedním z největších bojů, když provozujete blog nebo online obchod. Když je tam tolik konkurence, může to vypadat, jako byste se brodili do kopce přes karamelu hodně času.

Kromě toho, pokud jste nový podnik, je pravděpodobné, že nemáte na likvidaci reklamy žádné další peníze. Což znamená, že musíte získat provoz na svých stránkách zdarma – dvojnásobek výzva.

Pojďme se tedy podívat, jak můžete přilákat provoz zdarma, aniž byste utratili jediný dolar.

VĚDĚL JSI? Je napsáno 2 miliony blogových příspěvků & publikováno každý den po celém světě. Jak vylepšíte svůj obsah?!

1. Napište neodolatelné titulky

Vaše titulky jsou první věcí, kterou lidé uvidí na vašem webu, ať už je to prostřednictvím aktualizace sociálních médií nebo vás našli při vyhledávání prostřednictvím Google.

To znamená, že vaše titulky musí vydat skvělý první dojem.

Dle výzkumu, pětkrát více lidí přečte titulek než přečte skutečný příspěvek, a 59% lidí bude šťastně sdílet příspěvek bez přečtení obsahu (a.k.a. jen přečetli nadpis).

Graf preferencí nadřazeného nadpisuVýběr typů titulků, které fungují dobře. Zdroj.

Stojí za to věnovat čas generování četných titulků pro jeden kus, zejména pokud plánujete sdílení přes různé sociální mediální kanály.

RYCHLÁ POZNÁMKA: Spisovatelé v BuzzFeed a Upworthy údajně píšou více než dvacet hlavních variant před tím, než se rozhodnou pro poslední..

2. Host Blog na populárních stránkách

Když vůbec nemáte publikum, může být skličující dávat obsah tam a přijímat cvrčky jako odpověď.

Jedním z nejlepších způsobů, jak to obejít, je zveřejnit příspěvek na populárních blogech ve vašem výklenku. Tyto weby již mají zavedené publikum, a proto se nemusíte obávat, že si na svůj kousek uděláte obočí. Jeden blogger viděl přímý nárůst provozu po blogování hosta o 41%.

Podívejme se rychle na důležité kroky, které musíte podniknout před začnete publikovat příspěvky, protože nechcete psát pro žádné staré stránky.

 • Krok 1: Kvalifikujte weby, které mají stejné cílové publikum jako vy a které jsou populární ve vašem výklenku (podívejte se na množství sociálních sledovatelů, které mají, kolik sdílí každý kus a zda existuje mnoho komentářů ke každému příspěvku)
 • Krok 2: Rozteč kusu, který se hodí. Chcete, aby váš kus zaujal své cílové publikum, takže něco vytvořte epické které lidé musí číst.
 • Krok 3: Přidejte na svůj web krátký životopis nebo odkaz s odkazem. Zde nasměrujete provoz na svůj web, takže se ujistěte, že autorský životopis je natolik přesvědčivý, aby lidé chtěli prokliknout.

3. Expert Roundups

Získání vlivných pracovníků ke sdílení vašich příspěvků je skvělý způsob, jak na svých stránkách získat více oční bulvy. Ovlivňovatelé jsou však ovlivňovateli z nějakého důvodu a váš příspěvek jen nesdílejí, protože jste o ně požádali.

Místo toho můžete přidat citaci z jednoho z jejich webů, odkaz na jejich blog nebo vyhledat úryvek informací z nich, který chcete zahrnout do jednoho kusu.

Když to přidáte do mixu, můžete oslovit později a požádat je, aby sdíleli příspěvek, do kterého byli zahrnuti (což je mnohem pravděpodobnější, protože dělají, protože se nám líbí sdílení věcí, přispěl jsem k němu nebo byl součástí – je to jen lidská povaha).

Pomocí této metody, Brian Lang přitáhl více než 4 000 akcií svým odborným zaokrouhlováním, což zůstává jedním z nejvíce sdílených příspěvků na jeho webu.

odborné záběry

4. Ujistěte se, že vaše látka na pracovišti funguje

Nejde jen o to, aby se lidé na váš web dostali především. Myslím, co se stane, až tam budou?

Než začnete chodit ven a hledat provoz, chcete se ujistit, že váš obsah na místě funguje dobře. To znamená:

 • Interní propojení s ostatními vašimi příspěvky, aby lidé na vašem webu zůstali déle
 • Přidáním klíčových slov do každého příspěvku zvýšíte svou šanci na vyšší postavení na Googlu
 • Zajistěte, aby byl váš web uživatelsky přívětivý, aby lidé věděli, kam mají jít a kdy jsou na vašem webu

5. Rozhovory s vedoucími představiteli průmyslu

Už jsem hovořil o zahrnutí vlivných osob do expertních kruhů, ale tato myšlenka tento koncept posune o něco dále.

Vedoucí představitelé průmyslu mají za sebou velké následky a ve svých komunitách jsou dobře respektováni. Což znamená, že prostřednictvím proxy získáte určitý respekt a publikum, pokud sdílejí váš příspěvek nebo se stanou součástí vašeho webu.

Rozhovory s vedoucími představiteli odvětví za účelem zvýšení provozuPříklad rozhovoru s odborníkem na HubSpot.

Možná si pomyslíte: „K čemu chce být vůdce v oboru zařazen do mého malého blogu?“ ale překvapilo by vás, kolik velkých zbraní bude ochotno odpovědět na několik otázek, které jim pošlete – konec konců je to také reklama pro ně.

Zeptejte se zamyšlených otázek a povzbuzujte vůdce myšlenek, aby sdíleli rozhovor, když je publikován, aby bylo dosaženo maximálních výsledků.

6. Zobrazí se v sekci Poznámky

Jsem ochoten se vsadit, že ve vašem niku je několik stránek, které pravidelně navštěvujete. Možná jsou to některé z nejlepších blogů ve vašem výklenku a máte rádi jejich obsah, nebo si prostě chcete dávat pozor na to, co zveřejňují.

Bez ohledu na to, každý týden tam trávíte pár minut, tak proč ne utratit trochu déle a řídit provoz?

Většina populárních blogů ve výklenku má živou sekci komentářů, která je plná užitečných komentářů a odkazů na jiné weby. Chcete se zapojit do této akce a zde je postup, jak to udělat úspěšně:

 • Ve svém výklenku a nastavit pro ně upozornění Google, takže obdržíte oznámení pokaždé, když bude nový příspěvek zveřejněn
 • Jakmile bude zveřejněn nový příspěvek vydejte se tam a přečtěte si obsah (Rychlost je zde důležitá, protože chcete, aby váš komentář byl jedním z prvních)
 • Zanechte dlouhý komentář který se dotýká jednoho nebo dvou klíčových bodů v dílu (nejsou povoleny žádné komentáře „skvělých příspěvků“)

Uveďte odkaz na váš web nebo konkrétní relevantní příspěvek v komentáři nebo jako vaše jméno.

7. Odeslat na agregační weby

Webové stránky agregátoru jsou místa, která spojují podobný obsah ve stejné kategorii. Mluvíme o webech, jako je Reddit, ale můžete také pokračovat a syndikovat svůj obsah na relevantní weby ve vašem niku.

Myšlenka zde není o spamování těchto stránek na váš obsah, protože uživatelé jsou obecně velmi důvtipní. Místo toho chcete zahrnout své příspěvky do uvážlivých komentářů, sdílet je v pravé části a dodržovat všechna pravidla pro T.

8. Použijte znovu svůj obsah

Jakmile vytvoříte epický kus obsahu, je zapotřebí hodně práce, než se dostane ven před co největší počet lidí.

Chcete-li zvýšit své šance, že bude vidět, chcete ji zveřejnit na co nejvíce místech, ale to může být složitější, když různé platformy upřednostňují různé druhy obsahu..

typy sdíleného obsahuGraf ukazující, které typy obsahu jsou sdíleny nejvíce.

Přenastavení obsahu tága. Jakmile budete mít základní strukturu svého díla, můžete jej smíchat do různých formátů, takže na různých platformách funguje dobře. Můžete například změnit výukový program na video na YouTube a prezentaci na SlideShare pro maximální dopad.

9. Přidat tlačítka sdílení

Jednou z největších chyb majitelů stránek je nedat návštěvníkům šanci sdílet jejich obsah. Když má někdo kus svého ráda, přidejte mu tlačítka sdílení.

Tento opravdu jednoduchý krok může znamenat rozdíl mezi jedním nebo dvěma lidmi, kteří viděli váš kus, a stovkami lidí, kteří ho viděli – zejména pokud někdo s velkým sledováním přistane na vašem webu a má rád to, co vidí.

10. Získejte na svůj web autory hostů

Už jsem se dotkl příspěvku hosta jiný weby, ale co také to, jak přimět lidi, aby hostovali příspěvek na vás?

Získáte bezplatný obsah a oni dostanou bezplatnou reklamu – win-win, right?

A co víc, jakmile někdo na vašem webu zveřejní kus, pravděpodobně jej sdílí se svým publikem, přáteli a kolegy, čímž váš web více vystaví.

Získání příspěvků pro hosty na vašem webu vyžaduje z vaší strany mnohem menší úsilí než vytváření obsahu od nuly nebo zveřejňování příspěvků na jiných webech. Je to skvělý způsob, jak rychle vytvořit portfolio obsahu.

Jak vidíte, získání provozu na vašem webu nemusí být obtížné ani nákladné. Ve skutečnosti jsme zde popsali mnoho způsobů, jak můžete přilákat návštěvníky, aniž byste utratili jediný dolar. A co víc, mnoho z těchto metod vám nejen poskytne provoz, ale také posílí vaši autoritu ve vašem výklenku a dostane vaše jméno před vlivníky a značkové značky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map