10 kroků pro generování skvělých webových stránek

Pokud máte web o generování potenciálních zákazníků, máte mnohem méně času, než si myslíte, že z návštěvníka uděláte obchodní zástupce. Naučte se proč a co s tím dělat.


Tipy pro generování potenciálních zákazníků na webu

Po analýze více než 300 000 potenciálních zákazníků z rozsáhlého průřezu webů o generování potenciálních zákazníků jsme odhalili nesmírně důležitá (a překvapivá) data:

Prvních návštěvníků webu generovalo neuvěřitelných 84 procent prodejních tipů.

Proč tolik konverzí při první návštěvě?

Konvenční moudrost v marketingu olověné generace zahrnuje trpělivost – návštěvníci nejsou přeměněni na vyhlídky přes noc. Místo toho se vracejí na webové stránky společnosti a zpět a zpět, dokud nepřekonají svůj počáteční skepticismus nebo lhostejnost, telefonují nebo neodesílají poptávkový formulář.

 • Toto chování se zdá být dost přirozené, zejména pro B2B, ale ve skutečnosti se vyskytuje pouze asi 15 procent času. Proč tolik návštěvníků při první návštěvě převede? Možné odpovědi:
 • Výpočet rizika / odměny je pohodlnější na webových stránkách vedoucí generace než na webových stránkách elektronického obchodu. Převod eCommerce znamená otevření vaší peněženky, zatímco konverze generování potenciálních zákazníků znamená – v nejhorším případě – mluvení nebo výměnu e-mailů s prodejcem.
 • Návštěvníci webové stránky vedoucí generace mají často potřeby, které jsou komplikované, naléhavé nebo obojí. Určení, zda společnost může splnit jejich potřeby, vyžaduje dialog.
 • Zejména v B2B jsou rozhodnutí o nákupu silně ovlivněna faktory vztahu. Pokud návštěvníci uvidí obsah webových stránek, který podle všeho odpovídá jejich potřebám, je logickým dalším krokem získání osobního pocitu pro tuto společnost.
 • Obchodní lidé jsou příliš zaneprázdněni na to, aby strávili (a / nebo ne všichni, kteří mají zájem o utrácení) hodin online hledáním dodavatelů. Když dorazí na web, který podle všeho odpovídá jejich potřebám, dychtí po nich oslovit a potvrdit to, než se vrátit na druhou a identifikovat další možný zdroj dodávek.

Potřeba rychlého převodu webových stránek

Při zohlednění všech těchto scénářů chování návštěvníků – a jsem si jistý, že můžete myslet na mnohem více – je zcela zřejmé, že pro rychlé konverze musí být vytvořen web o generování potenciálních zákazníků. Proto jsme vytvořili podrobnou bílou knihu „10 způsobů, jak zajistit, aby se vaše webové stránky s generací potenciálních zákazníků převedly při první návštěvě… a proč jste odsouzeni, pokud tak neučiníte“.

ZÍSKEJTE VÍCE: Můj dokument white paper si můžete přečíst nebo stáhnout jako PDF zde: https://www.straightnorth.com/company/marketing-resources/10-ways-make-your-lead-generation-website-convert-on-first-visit/.

V bílé knize identifikujeme 10 atributů rychle převádějících webových stránek, které jsou nezbytné pro to, aby byl tento web neodolatelný prvním návštěvníkům. Většina webů o generování potenciálních zákazníků vyniká v několika oblastech (za předpokladu, že o generování potenciálních zákazníků skutečně myslí vážně), ale bohužel, bez vynikajících výsledků ve všech 10, prodejní potenciály pravděpodobně nebudou dostatečné.

10 základních atributů webové stránky s generací potenciálních zákazníků

V bílé knize jsou diskutovány následující oblasti:

 1. Obsah: Na zprávě záleží. Pro generování olova musí být obsah přesvědčivý, informativní, relevantní, poutavý, přesný a dostatečně krátký, aby mohl být naskenován a přesto dostatečně důkladný, aby sdělil návrh hodnoty. Snadný? Ne. Nezbytné? Ano.
 2. Navigace: Stejně jako u obsahu musí navigace na webu vynikat mnoha způsoby. Musí být jednoduchý, ale nadbytečný a musí uživatelům umožnit najít přesně to, co potřebují během několika sekund. Toto není žádný snadný úkol na 20stránkovém webu a je to obrovský projekt pro 200-stránk.
 3. Snímky: Dnešní typický návštěvník webových stránek je snímkem snímků. Nebude na něj zapůsobit nevýraznými obrázky, protikladnými vyobrazeními značky a obrázky, které rozptylují nebo matou. Společnosti musí investovat do vysoce kvalitních obrazů, aby dosáhly návratnosti investic do webových stránek.
 4. Důvěryhodnost: Skepticismus je číslo jedna zabiják online vede. Každý návštěvník webu se diví – Je tato společnost skutečná? Můžu jim věřit? Řádné zpracování prvků důvěryhodnosti, jako jsou zákaznická osvědčení a loga známých zákazníků, má dopad na konverze, které mnoho společností přehlíží.
 5. Osobní dotyk: Nezapomeňte na předchozí bod o obchodních vztazích. Chladná, sterilní webová značka nemůže vytvořit vztah s prvními návštěvníky. Inteligentní společnosti přidávají na své webové stránky osobní dojem pomocí neformálního stylu psaní, zobrazováním fotografií zaměstnanců a mnohem více.
 6. Výzvy k akci: “Vyžádejte si více informací.” Zívnutí. “Dozvědět se více.” Double zívnutí. Výzvy k akci musí být kreativní, relevantní, smysluplné a vzrušující. Nejlepším způsobem, jak vydělat prodejní potenciál, je dát návštěvníkům webových stránek velký důvod k dotazu.
 7. Kontaktní formuláře: Je snadné (a lákavé) pokazit se sem přidáním tuny povinných polí – nedělejte to. Jistě, je skvělé získat marketingovou inteligenci a data, ale každé povinné pole je další hřebík v rakvi bez olova. Formuláře musí být jednoduché, uživatelsky přívětivé a nezasahující.
 8. Telefonní číslo: Správné a výrazné zobrazení telefonního čísla blokuje a řeší vývoj webových aplikací, ale úžasný počet webů o generování potenciálních zákazníků špatně mumlá telefonní míč a rozdává potenciální zákazníky, které by jinak skóre.
 9. Testování: Inteligentní společnosti vědí, že jejich webové stránky mohou být vždy lepší – a budou se jen zlepšovat – průběžným metodickým testováním založeným na datech a používáním metodik testování nejlepší praxe v oboru. Společnosti, které se zabývají náhodným testováním a / nebo používáním střevních instinktů nepodporovaných daty, mají vynikající šanci na zhoršení svých webových stránek při každém „vylepšení“..
 10. Mobilní design: Webový obsah, který je vhodný pro mobily, je každým dnem důležitější. Přístup k internetu prostřednictvím mobilních zařízení předčil přístup na plochu a hledejte mezeru, která se rychle rozšíří. A od tohoto psaní Google právě oznámil, že se přesouvá mobilní indexování první. Pokud tedy společnost chce být viditelná na Googlu pro organické vyhledávání, musí mít její web super-solidní mobilní obsah a design.

Během posledních tří let se designérský tým naší agentury více a více zaměřil na všech těchto deset položek, a to jak v projektech webového designu, tak také v úpravách webových stránek na místě, aby podpořil kampaně SEO a PPC. Vidíme přímou korelaci mezi tímto zaměřením a obecným zvýšením konverzních poměrů a celkové produkce olova ve stejném časovém období.

Naplňte své webové stránky těmito 10 atributy a váš potenciální potrubí poroste. Navíc, pokud vaši konkurenti spí na kole webového designu, může to růst ještě rychleji, než dokážete držet krok. Doufáme, že tyto tipy pomohou a neváhejte se mě zeptat na jakékoli dotazy, které můžete mít v poli komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map