5 nejlepších e-mailových marketingových platforem pro malé firmy

Recenze 5 nejlepších e-mailových marketingových služeb a spuštění prvního e-mailového zpravodaje vaší firmy. Nalézt & porovnejte nejlepší platformy e-mailového marketingu roku 2018.


Nejlepší software pro e-mailový marketing

Jednoduchý e-mail je stále považován za nejúčinnější způsob, jak se dostat před své publikum. E-mailový marketing umožňuje přímé spojení se stovkami, ne-li tisíci, nových perspektiv a udržováním kontaktu s vašimi stávajícími zákazníky. A s úplnými řešeními e-mailového marketingu dostupnými pro podniky všech velikostí může nyní kdokoli vytvořit, optimalizovat a nasadit skvěle vypadající e-mailový zpravodaj. Chcete-li začít s prvním e-mailovým zpravodajem, musíte se nejprve rozhodnout, kterou službu použít. V tomto článku uvedeme nejlepší e-mailové marketingové platformy dostupné pro majitele malých podniků s klady a zápory každého z nich.

Přehled nejlepších e-mailových marketingových služeb

Abychom vám pomohli zúžit pole na rozumný počet uchazečů, umístili jsme našich pět nejlepších v bitvě v kleci s e-mailovým marketingem. Uvidíme, kdo vyjde nahoře:

Plošina:
Začíná v:
Zkušební verze zdarma:
Další informace:
Neustálý kontakt$ 20 / mo pro 500 kontaktů60denní bezplatná zkušební verze bez nutnosti kreditní kartyZobrazit plány
iContact14 $ / měsíc za 500 kontaktů30denní bezplatná zkušební verze bez nutnosti kreditní kartyZobrazit plány
Benchmark13,99 $ / měsíc pro 600 kontaktůPlán zdarma až do upgraduZobrazit plány
AWeber19 $ / měsíc za 500 kontaktů30denní zkušební verze zdarma s kreditní kartouZobrazit plány
Mail šimpanz10 $ / měsíc za 500 kontaktůPlán zdarma až do upgraduZobrazit plány

Nejlepší platforma pro e-mailový marketing # 1 - neustálý kontakt

Začíná na: $ 20 / mo

Neustálý kontakt
Snadno použitelný e-mailový marketing pro malé podniky

www.constantcontact.com je naše oblíbená platforma pro e-mailový marketing a první na našem seznamu. Koneckonců, toto je ten, který používáme pro vlastní HTGO zpravodaj. Konstantní kontakt poskytuje stovky přizpůsobitelných šablon, které vypadají dobře a jsou mobilní. Vaše potenciální zákazníky a kontakty lze importovat pomocí formátů souborů Excel, CSV nebo TXT – nebo dokonce přímo ze služby Salesforce. Jejich šablony podporují multimediální funkce a umožňují integrovat odkazy na video, průzkum a zpracování plateb do těla vaší zprávy. Pokročilější funkce jsou součástí jejich balíčků Plus, které nabízejí více úložiště online, sledovatelné kupóny, automatizaci a registraci událostí. A co je nejdůležitější, jejich platforma je jednou z nejjednodušších použití a je ideální pro začátečníky. Jednou z nevýhod je, že musíte kontaktovat podporu (i s placeným tarifem), abyste ručně odebrali své logo inzerované v zápatí každého e-mailového zpravodaje..

Klíčové vlastnosti:

 • Přímo vpřed & snadný
 • Výkonné funkce
 • Automatizace e-mailů
 • K dispozici je 60denní zkušební verze zdarma
 • Šablony reagující na mobilní zařízení
 • 100 $ vlastní šablony design
 • Knihovna obrázků
 • K dispozici je mobilní aplikace
 • 1 GB úložného prostoru v ceně
 • + Zákaznická podpora

Zobrazit všechny funkce

Nejlepší výběr

Nejlepší platforma pro e-mailový marketing # 2 - iContact

Začíná na: $ 14 / mo

iContact
Jednoduchý & Cenově dostupný e-mailový marketing je rychlý začátek

www.icontact.com je snadno jednou z nejpopulárnějších aplikací pro e-mailový marketing, která jsou v současné době k dispozici, zejména pro snadné použití na konci návrhu, ale také pro integraci sociálních médií. Tlačítka sociálních sítí jsou již integrována do jejich šablon. Při nastavování profilu stačí vyplnit informace o sociálním účtu a budou automaticky zahrnuty do vašich kampaní. Další skvělou funkcí je schopnost vytvářet vlastní průzkumy, které pomáhají interakci a zvyšují návštěvnost vašich stránek. Šablony jsou plně přizpůsobitelné a umožňují vám používat vlastní značku pro efektivnější a soudržnější vzhled.

Klíčové vlastnosti:

 • Plně škálovatelné
 • Snadné použití
 • Vestavěná analytika
 • K dispozici je bezplatná zkušební verze
 • Integrace salesforce

Zobrazit všechny funkce

Nejlepší aplikace pro e-mailový marketing # 3 - Benchmark

Začíná na: 11,95 $ / měsíc

Benchmark
Cenově dostupný software pro e-mailový marketing

www.benchmark.com je cenově dostupný a snadno použitelný pro kohokoli. Dokonce i ti s omezenou znalostí e-mailového marketingu mohou rychle a efektivně zahájit skvělou kampaň během několika minut. Základní balíček obsahuje některé výkonné nástroje pro návrh a více než čtyři stovky přizpůsobitelných šablon, které vám pomohou vytvořit dokonalou zprávu. Integrace sociálních médií zahrnuje Twitter, LinkedIn, Facebook, Flickr, Yelp a Pinterest. Snadno vytvářejte přesvědčivé registrační formuláře, které vám pomohou shromažďovat zákaznická data přímo z vaší stránky na Facebooku.

Klíčové vlastnosti:

 • Snadné použití
 • Autoresponders
 • Následná šetření
 • Integrace s Google Analytics
 • Flexibilní technická podpora

Zobrazit všechny funkce

Nejlepší aplikace pro e-mailový marketing č. 4 - AWeber

Začíná na: 19,00 $ / měsíc

AWeber
Snadno použitelný automatizovaný e-mailový marketing pro malé a střední podniky

www.aweber.com je další skvělou volbou pro e-mailový marketing a nabízí výjimečné služby e-mailového marketingu pro majitele malých podniků. Registrace a zahájení je velmi snadné, i když budete potřebovat kreditní kartu (i pro bezplatnou zkušební verzi). K dispozici je velmi užitečné úvodní video, které pomůže uživatelům, kteří jsou novými AWeber, jak používat jejich služby. Vytvoření první e-mailové kampaně a informačního bulletinu je velmi snadné a mají také velmi výkonná automatizovaná pravidla, která můžete využít. Pravidla automatizace jsou jednou z jejich nejsilnějších funkcí. Jejich e-mailové šablony jsou z hlediska designu trochu zastaralé, ale lze je snadno upravit tak, aby odpovídaly barvě a stylu vaší značky. Celkově vzato je AWeber skvělou volbou pro e-mailový marketing.

Klíčové vlastnosti:

 • Snadné použití
 • Výkonná pravidla automatizace
 • Šablony reagující na mobilní zařízení
 • 700+ předpřipravených šablon
 • 229 $ vlastní šablony design
 • Integrujte aplikace třetích stran
 • Správa odběratelů
 • Základní mobilní aplikace
 • Je nutná zkušební verze zdarma

Zobrazit všechny funkce

Nejlepší aplikace pro e-mailový marketing č. 5 - Mail Chimp

Začíná na: $ 10 / mo

Mail šimpanz
Populární alternativa pro malé firmy

www.mailchimp.com je vedoucím hráčem v oblasti e-mailového marketingu B2C a pomáhá všem druhům podniků spojit se se svým publikem na flexibilní webové platformě, která je tak snadno použitelná, aby to mohla udělat opice (nebo tak říkají! ). Jednou z jeho nejpřitažlivějších funkcí je, že je zdarma používat až pro 2000 předplatitelů, a dokonce i na této úrovni jsou nejoblíbenější a nejužitečnější funkce standardem. Prémiové balíčky vám umožňují zacílit a segmentovat publikum do více seznamů. Kampaně lze naplánovat a sledovat pomocí automatizovaných procesů a v případě, že potřebujete podrobnější přehledy, lze je dokonce propojit s účtem Google Analytics. Integrace je poskytována se stovkami dalších aplikací včetně Salesforce, Eventbrite, Shopify, Survey Monkey a všech oblíbených sociálních médií.

Klíčové vlastnosti:

 • Zdarma základní plán
 • K dispozici jsou velké objemové plány
 • Integrace elektronického obchodu
 • automatizace
 • Plně přizpůsobitelné vašim potřebám

Zobrazit všechny funkce

Výběr správného softwaru pro e-mailový marketing pro vaše potřeby

Přestože seznam aplikací a služeb e-mailového marketingu neustále roste, je pravděpodobné, že existuje jedna konkrétní aplikace, která vyhovuje vašim obchodním potřebám pro odpaliště. Díky pevné strategii e-mailového marketingu jste již připraveni na úspěch – proč ne usnadnit aplikaci a plán, který splňuje všechny vaše rozpočtové a funkční potřeby? Je pravděpodobné, že provozujete těsnou loď a vždy budete muset zůstat štíhlí. Každý vlastník nebo manažer firmy si položil stejnou otázku: jakou hodnotu přinese toto řešení mému pracovnímu postupu a jak mohu změřit jeho hodnotu? Identifikujte funkce, které vám nejlépe rezonují. Vyberte si plán, který můžete vzít na zkušební jízdu – i když je to zdarma, neztrácejte čas přizpůsobováním aplikace, která neudělá to, co potřebujete. Udělejte si seznam nejdůležitějších funkcí a pokuste se přistát na něčem, co zatrhne všechny vaše políčka.

Pamatovat…

Usnadnění života je název hry. Pravděpodobně musíte udělat lepší věci, než ztratit čas na složité procesy nebo najít řešení, když něco nefunguje tak, jak chcete. A vždy se rozhodněte do budoucnosti, než se rozhodnete pro svou perfektní aplikaci pro e-mailový marketing. Zeptejte se sami sebe: jedná se o službu, která se může přizpůsobit mě, nebo budu muset hledat jiné možnosti, pokud moje společnost roste? Je snadné použití nebo budeme muset implementovat vzdělávací program? Jak budu vědět, že to funguje? Jaký druh údajů poskytne, aby prokázal svou návratnost investic? E-mailový marketingový program, který používáte, by měl být stejně snadno použitelný, jak je pochopitelný. Vyberte si jeden s robustní sadou nástrojů, a nejlépe jeden s vynikající zákaznickou podporou prostřednictvím několika kanálů, jako je chat, e-mail a přímý telefonický kontakt. Především je to jednoduché a nechte svou úžasnou kampaň mluvit za sebe.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map